Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Ciesze się ze jutro wolne bede sie uczyc - tak to jest jak starej babie zechcialo sie studiowac ale musze chce musze chce juz sama nie wiem ale bede sie uczyc i pogrzebie troszke w ogrodzie bo chwasciory atakuja mi warzywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze tak jak poprosisz kazda przez emaila zeby podala ci sowje dane to odnajdziesz bo wiesz na forum o wszystkim sie nie da pisac. Ja jutro tez mam wolne az do poniedzialku fajnie bo padnieta jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak ale fajnie ze tyle nas tu sie znalazlo to mile ... wiedziec ze nie jestesmy same ze swoimi problemikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej LOLA TYLKO NIE BIERZ DLUGIEJ KAPIELI PRZED I PO BZZZ Pati trzymac nadal ? daj znac bo kciukaski bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra laski ja tez znikam od Was co prawda nie wypisuje sie z tabelki ale daje sobie spokoj z topikiem narazie za duzo nerwow mnie to kosztuje.Teraz musze sie zajac czyms innym a te testy owul chyba w balona leca ale co tam niema owulki to niema trudno. Takze piszcie sobie tu opowiadajcie a ja moze za jakis czas wroce do Was . Chce odpoczac od tego forum i uspokoic sie.Takze powodzenia resztom staraczek.Pozdrawiam i papatki. I tak nie tesknicie za mna bo niemacie czasu nawet na forum wieczor posiedziec ale co tam siadacie kiedy macie czas.No to papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze foszek minie do jutra ... to z nerw wiem ze to wyczekiwanie tak nastraja . lola glowa do gory nawet nie wiesz jak ponuro jest gdy nie piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoje spontaniczne pisanie pozwala nam wielu sie odstresowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jakie moje spontaniczne pisanie? ja zauwazylam ze jak ja jetem to wtedy nikogo niema a jak mnie niema to wszystcy pisza takze droga wolna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE PRZEJMUJ SIE JA TEZ NIE ROBIE SAMA PIEROGOW I NIE PIEKE PYSZNYCH CIAST ALE JESTEM KOBIETKA I MAM WSPOLNE MARZENIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kochane staraczki i brzuchatki :) Na poczatek prośba do: Rea, Folik-----prosze nie psuć mi reputacji przed nowymi staraczkami i nie opowiadać bzdur o tym zaglądaniu do kieliszka :) to,że czasem z Wami jakieś winko czy likierek wypije to co to szkodzi,ale by tak od razu zaglądać do kieliszka?blee :)Czasem też jakas imprezka z Wami się trafi,ale to nie moja wina,że nie umiem wam niczego odmówić :) Tymczasem pozdrawiam wszystkie z mojego cudnego urlopu nad morzem:) PATI---odezwij się Kochana co u Ciebie bo to już jakiś masakryczny dzień cyklu co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIDZE ZE KLAMKA ZAPADLA ,TRUDNO PEWNIE JESTEM INDYWIDUM KTOREMU TEN TOPIK SPRAWIA FRAJDE , PEWNIE DLA TEGO ZE Z NIKIM NIE ROZMAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio no klamka zapadla juz:D a czemu tak piszesz??przeciez duzo dziewczyn z toba gada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOO WLASNIE W MOIM REALNYM SWIECIE NIE ROZMAWIAM O MOIM ZWIAZKU A TYM BARDZIEJ O LOZKU NO A JAK KIEDYS ZAGADNELAM SIOSTRE ZE CHCIALABYM MIEC 2DZIECKO TO SPOJRZALA NA MNIE JAK NA KRETYNKE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za duza czcionke ale jak juz sie rozpedzilam to po ptokach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic moze sie raczka na klamce omsknie i ....... popiszesz ze mna jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest jeszcze ktoś?Orcio a ile ma latek Twoje dziecko?Nie przejmuj się rodzinką ja też z nimi nie rozmawiam tak wprost jak z Wami i nie o wszystkim rozmawiam z nimi.Tylko z mężusiem ale też nie tak jak z Wami.Ja już pisałam nie raz że uwielbiam topik a przede wszystkim dziewczyny które tu są.I nie zamierzam stąd znikać bo Was wszystkie bardzo polubiłam. Lola brak mi do Ciebie słów...kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×