Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Nowa a dla Ciebie przesyłam fluidki ciążowe do Niemiec kawałek drogi ale idą światłowodem będą lada chwila ;) musi się udać jak nie w czerwcu to w lipcu ja to czuję kochana. Pati____no dawaj tę sensację:) długo jeszcze mam czekać aż test zrobisz?jutro czwartek hellou?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babolki. Ja tylko na chwilke.Bylismy dzis na zakupach i daltego nie zagladalam. Popoludniu przysnelam jak codziennie teraz.Teraz jest tak,ze albo spie albo jest mi niedobrze..ale co tam jakos to przezyje. Rozpisalyscie sie dzis strasznie. A Pati gdzie?co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry. Nikt nic juz wczoraj nie napisal?? Co to sie dzieje? No chociaz u Was to juz prawie 23 byla. Ja juz w pracy.Znowu mi niedobrze.. Milego dnia Babolki. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny klaudia moja cora ma prawie 10 latek pati ? witaj aniu jak samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, niepowiemkto:D Trzeba ożywić ten przybytek. Złoszczą się tu, hormony im szaleją:D Co u mnie: Ja śpię już mniej, mam sesję, zjadłabym truskawki i mam nowy puder. Orcio, coś ten topik zwolnił ostatnio, rzeczywiście. Musimy się bardziej postarać, ale jednak brakuje mi tu tych ciężarnych z pierwszych pozycji tabeli (Gdzie jesteście, mamuśki?! Wracajcie szybko!) i Rei, Folika, Ferminy, Nowej. Ziarenko ledwo co napisze, a ja tęsknię za Wami! Lola, jeśli potrzebujesz przerwy, to my to zrozumiemy. Myślę, że ten kryzys szybko przejdzie, nabierzesz dystansu i wrócisz do nas:) Czekamy. Pati, małpiszonie! Przywołuję Cię do porządku. Czekam na wieść o dwóch kreskach, nie obijaj się, tylko kup ten test, bo Cię znajdę i zjem wszystkie przetwory! Anka, witaj w klubie:D Żyć, nie umierać. Senność powoli ustępuje, ale różnie bywa kiedy jestem głodna i nie mam nic do jedzenia przy sobie. Jakby Patrycja była dla mnie dobra, to by mi dała tego gołąbka w tym sosie z podgrzybków, albo dżem, albo chociaż okruszek ciasta domowego. A tak chodzę taka nijaka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA nie czytaj za duzo o tych pecherzykach, tylko niepotrzebnie sie stresujesz.co ma byc to i tak bedzie.a u ciebie jest wszystko ok.pomodlilam sie za ciebie i wiem, ze Bog jst z toba, a wiec glowka do gory!a macy nie uzywamy, b w niemczech jejnie maja:( PATI czekamy na wiadomosc o 2 kreseczkach.nie daj nam czekac tak dlugo. a u mnie 16 dc.dzisiaj zrobie test, wiec zobaczymy co mi wykaze.wczoraj 2 identyczzne kreski,ale nie bylo bzzz.cos mi sienie pokrywaja objawy z tym testem.szyjka zamknieta, a tu niby owulka sie zbliza?dziwne...sama juz nie wie co robic.bzykac sie czy jeszcze poczekac.pozdrawiam was wszystkie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Nowa ;) Masz rację nie będę już nic czytać.Był pęcherzyk prawidłowy i widoczne ciałko żółte muszę poczekać. A tą macę może mama niech Ci w PL kupi i wyśle bo na niej nie pisze że na płodność tylko że to tak ogólnie na lepsze samopoczucie witaminy i mikroelementy.Nie czekaj dłużej z bzzz od dziś zacznij i co dwa dni kontynuujcie i coś z tego będzie a testami się nie sugeruj. Miłego dnia życzę wszystkim ;) Pati___odezwij się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a co tu taka cisza?? Pati cholero wylaz z nory!! dzis czwartek!!! Klaudia zamiast \"mace\" przeczytalam \"niech Ci mama ta macice w Pl kupi\" haha musze sie chyba polozyc.. Ja juz po pracy.Nie bylo dzis czasu na net zagladac,myslalam,ze jak po pracy wejde to tu bedzie 1000 i 1 nowych postow,a tu nic..:( buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza jak makiem zasial... ja mam taki podly nastruj , cos w powietrzu wisi pewnie na wieczor spadnie i sprzeczka jak nic ach te hormonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie na kawę wzięło odkąd jestem w ciąży:) Co za dzień, taki pochmurny i smętny. Jak spędzacie weekend? Anka, w pracy? Apeluję do ciężarnych z 1. pozycji tabeli. Piszcie, kobity, na pewno dzieci już Was kopią. Opowiedzcie o tym jak MM ostatnio. Ja chcę wiedzieć jak to przeżywają inne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziekuje za przyslane zaproszenia na NK milo was widziec !! Czekam na pozostale kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HOOP HOOP HOOP gdzie wszystkie przede mna sie pochowalyscie statystyczne zanizacie dziewczyny ja sie tak nie bawie PATI CHCIEJKA jak z waszymi sprawami ? LOLA ILEZ MOZNA ODPOCZYWAC , co z kupnem sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle sobie wejde popisze dziewczyny uspokoja a tu jak na zlosc szaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny melduje sie troche mnie nie było bo kompa nie miałam zepsuł sie ale kochany M mi naprawił i jestem. Myślałam że jak tu wejde to już gratulować bede PATI a ona gdzieś do nory wlazła PATI WYCHODZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dawaj relacje co z @ Klaudia nie martw sie bo bedzie dobrze tak jak z moją fasolką Ania ja też cały czas ledwo żywa naciąga mnie i męczy słaba jestem jak niewiem a jeść niemoge Spacerek widze że zimowy sen mija hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Wlasnie sie obudzilam :D Zajdlam paczka.. A tu nadal cisza.. Nie ladnie nieladnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ania ja chyba wieczór bede na straży hi hi bo nie chce mi sie już spać już w dzień sie wyspałam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio nerwusku a czemu trzeba cie uspokajac??? Spokojnie dzis wkoncu wolne !!!! Hurraaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×