Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

A no i na pewno sie ucieszy jak mu zrobisz piękny pokaz sexownej bielizny a jeszcze lepiej striptise che che...faceci to lubią(przynajmniej mój) Ale cicho sza!ja tego nie mówiłam ;o matka dwójki dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no rozumie poje3dziemy na zakupki to cos sobie wynajde takiego fajnego przewaznie kolacja tak sie konczy hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola śluz po owu raczej powinien byc biały i gęsty,lepki i taki już zostaje i w ciąży.Ja teraz jak biorę luteine dopochwowo to musze non stop wkladki nosić bo jest aż taki wodnisty głupie uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurka nam się grami zajęła albo padła i spi? No nic ja też idę spać muszę wypocząć i troche przystopować bo narzuciłam ostatnio sobie za duże tempo.Dobranoc Lola!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam do Was wiadomosc!!! Wiec tak przemyslalam to wszystko i doszlam do wniosku lezac na lozku i rozmyslajac ze koncze z topikiem i juz sie nie bede wypowiadala bo bardziej sie tymi rozmowami doluje i nakrecam sie.Takze Wam zycze owocnych staranek a brzuchatka spokojnego porodu i mamusia grzecznych dzieciatek:D Ja juz musze odejsc bo mnie to wszystko przerasta za bardzo pragen dziecka i niestety tak jest ze becze dzien w dzien a to nie na tym to polega.A zoladek to mnie z nerwow na pewno boli.Moze jeszcze kiedys sie odezwe niewiem nie obiecuje.Przepraszam Was wszystkie ale musze odejsc bo dluzej nie dam rady.Przepraszam:( I wypisuje sie z tabelki i juz opuszczam Was na stale.Zegnajcie.Super mi z Wami bylo ale kontakt przez emaila czy nk bedziemy mialy zawsze. Pisze to ze lzami w oczach bo tak mi dobrze bylo i jest z Wami ale musze odejsc.Przepraszam ale nie dam rady lzy jak groch mi leca ale musze sie uspokoic w wziasc do serca ze nie dany mi dzidzius:( To chyba tyle a i z tabelki sie musze wypisac. PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Orcio...................22.06..................?........ ....30........6 Folik32...............11.07.......27-42.....nie......... .32........7 patrycja75...........12.07.........32........tak.......3 4 .......12 nikulam................17.07........30-33...nie......... .30........7 Meg75 ................22.07.........29.....juz nie........34...... ojjj... Kacha72 .............26.07.........28........?...........37......... .4 AsiaAaK...............10.07.........28........?......... ..20..........10 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06.....26.10.09........ . ..28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.....08.11.09..... .......24 . ... ... .... Animonda.............19....24.06......10.11.09....... …...25 ...chłopiec M_M...................21.....14.07......14.11.09...... ......24.. ... ........ Spacer w chmurach..19....06.08.....10.12.09............22.......... . Fermina30...........13......20.07....05.01.10.... . ……..31 .........? Klaudia0405..........11......30.06.....31.01.2010..... ...26........ Beata2611............11......20.07....03.02.2010 . .....26.......... Anka323..............11.......11.07.......30.01.10... .....23........ Nikamo74.............5........08.07........01.03.2010... ..35....... joanna84..............5.......22.07.........07.03.2010.. .....25...... Annolia................5........15.07.........11.03.2010 ........27........ Żegnam was:-) Buziaczki i dziekuje za wszystko za dobre rady za mile slowa:-) Dobranoc.papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki____ :) wróciłam , było cudownie... opowiadać by godzinami :) teraz czas na codzienność hi hi chociaż u mnie to raczej niemożliwe...znowu mam gościa w domku :) Ja tylko zrobię porządek w tabelce, bo mnie ktoś znowu wkleił... KLAUDIA___CHMURKO____NIKAMO___ odezwę się na mailu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Orcio...................22.06..................?........ ....30........6 Folik32...............11.07.......27-42.....nie......... .32........7 nikulam................17.07........30-33...nie......... .30........7 Meg75 ................22.07.........29.....juz nie........34...... ojjj... Kacha72 .............26.07.........28........?...........37......... .4 AsiaAaK...............10.07.........28........?......... ..20..........10 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06.....26.10.09........ . ..28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.....08.11.09..... .......24 . ... ... .... Animonda.............19....24.06......10.11.09....... …...25 ...chłopiec M_M...................21.....14.07......14.11.09...... ......24.. ... ........ Spacer w chmurach..19....06.08.....10.12.09............22.......... . Fermina30...........13......20.07....05.01.10.... . ……..31 .........? Klaudia0405..........11......30.06.....31.01.2010..... ...26........ Beata2611............11......20.07....03.02.2010 . .....26.......... Anka323..............11.......11.07.......30.01.10... .....23........ Nikamo74.............5........08.07........01.03.2010... ..35....... joanna84..............5.......22.07.........07.03.2010.. .....25...... Annolia................5........15.07.........11.03.2010 ........27........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry:) Hop hop babeczki a gdzie Wy wszystkie się podziewacie???? Pati___super że jesteś zadowolona z wyjazdu ,czekam na maila. Klaudia___jak u gina? Lola__ nie odchodź ,jakby nie było to zawsze w kupie raźniej, Rea__ jak samopoczucie ? Ty jeszcze pracujesz? Folik__ a jak tam bzzzz? Opowiadaj Ania___ Ty tez zamilkłaś. pozostałe laseczki wracać tutaj:) Trzeba was wyciągac z tych dziurek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Lola__ Nie histeryzuj,bo sie na polnoc wybiore i Ci do tylka na kopie. Ile Ty sie starasz,zeby juz stekac,ze nie dany Tobie dzidzius,co??!! Wkurzylas mnie teraz i mam focha. Bo co maja powiedziec te kobitki,ktore latami sie staraja,co?? I co sie tak patrzysz??Przeciez wiem,ze czytasz,bo nie wyrobisz :P Ehh kobito Ciebie to lac i tylko patrzec czy rowno puchnie.. No a tak ogolnie to zycze wszystkim Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki Ehhhh widze że znów Lola robisz focha babo tak i teraz Ania ma racje z tymi staraniami wiesz ja mam kolezanke co stara sie 4 lata i nic nawet nie zachodzi w ciąże i pewnie prawdopodobnie już tylko in vitro ją ratuje bo mąż jej po śwince ma problemy z plemnikami a ona zdrowa jak ryba a znów mam 2 kolezanke co chyba z 5 lat robią dzidziusia i co już 4 razy poroniła i wielkich nadziei niema na dziecko a Ty babo pare cykli sie starasz i już myślisz ze Ci dzidziuś nie jest dany popatrz na Fermnke kochaną naszą założycielke ile ona sie starała a teraz jest szczęśliwą brzuchtką. DOBRZE WIEMY ŻE CZYTASZ WIEC WRACAJ I SIE ODEZIJ WRESZCIE No chyba mi sie udało Ciebie opieprzyć???????????????????? hi hi a ja jestem już wolna od dzieci i ich naciąganie zawiozłam ich na wieś do babci i tam moja córcia bedzie do soboty ;-) odpoczne sobie troche i nie bede gotować obiadków bo nie mam na nie ochoty Zycze miłego dnia u mnie jest paskudnie wiec miło nie bedzie ide teraz na kawke pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) A u mnie niestety słabo.. złapałam jakąś infekcję + alergia i dwa dni byłam nie do życia (w tym nie do bzz), a owu się zbliża.. No ale mam nadzieję, że dziś nadrobimy z eMem, bo już mi odrobinkę lepiej, a zwolnienie dostałam do piatku, to trochę odetchnę. Dobrze, że choć bez antybiotyków się obeszło :) Poza tym umówiłam się w sobotę do gina i mam zamiar zrobić badania kontrolne, a przy okazji powiem o bezskutecznych staraniach.. Mam nadzieję, że coś zaproponuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babki gdzie Wy jesteście co sie z Wami stało Klaudia Rea Folik Nikamo Nikulam Lola Ania i cała reszta Topik ginie wracajcie. A ja siedze w domku właśnie jem śniadanko hi hi wcześniej nie miałam ochoty jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski!Lola a jednak znikłaś?ale wierzę że wrócisz i zmienisz decyzję odpocznij trochę i nie załamuj się tak szybko. Byłam na zakupkach kupiłam sobie spodnie ciążowe rewelacja jaki wybór niczym się nie różnią od zwykłych jeansów tyle że na gumie.Nie ma na co czekać dłużej mi posłuża i bluzeczkę zwykła nie ciążową taką dłuższą wściekły róż z cekinami może chociaż kolor mnie ożywi? Do gina zadzw.za godz.i się dowiem czy mnie dziś przyjmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Beatka ja jestem ale nie pisze bo nigogo nie ma.... Niedobrze mi okropnie:( :( Juz nie wiem co robic. A Ty to wcześnie śniadanko jadasz ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo musisz przeżć ten paskudny okres kiedy jest cały czas niedobrze mi to do teraz jak coś zobacze do jedzenia albo coś poczuje albo bez powodu robi mi si3e niedobrze i mnie naciąga. Ha ha tak śniadanko o super porze było ale wcześniej bym nie wcisnęła w siebie nic. Klaudia to daj znać czy idziesz do gina a jak bedziesz po wizycie to daj znać co i jak sie b brzuszku dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, ja się stąd wypisuję, raczej przy kompie nie przesiaduję, więc pewnie się z Wami nie zżyję.. Trzymajcie się i powodzenia wszystkim przed i brzuchatkom :D PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Orcio...................22.06..................?........ ....30........6 Folik32...............11.07.......27-42.....nie......... .32........7 nikulam................17.07........30-33...nie......... .30........7 Meg75 ................22.07.........29.....juz nie........34...... ojjj... AsiaAaK...............10.07.........28........?......... ..20..........10 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06.....26.10.09........ . ..28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.....08.11.09..... .......24 . ... ... .... Animonda.............19....24.06......10.11.09....... …...25 ...chłopiec M_M...................21.....14.07......14.11.09...... ......24.. ... ........ Spacer w chmurach..19....06.08.....10.12.09............22.......... . Fermina30...........13......20.07....05.01.10.... . ……..31 .........? Klaudia0405..........11......30.06.....31.01.2010..... ...26........ Beata2611............11......20.07....03.02.2010 . .....26.......... Anka323..............11.......11.07.......30.01.10... .....23........ Nikamo74.............5........08.07........01.03.2010... ..35....... joanna84..............5.......22.07.........07.03.2010.. .....25...... Annolia................5........15.07.........11.03.2010 ........27........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj @ do mnie przyszla...:'( i znowu du*pa!:( poddaje sie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiak glowa do gory.Pati zawsze mowi,ze pierwszy dzien @ to pierwszy dzien nowego cyklu,czyli nowych staran :) Klaudia Lola jest na razie w pracy,ale nie wierze,ze nie wejdzie na topik jak wroci. Mam racje Lola?? Kacha ledwo przyszlas i juz Cie nie ma.. A malo tu dziewczyn,ktore przed kompem nie przesiaduja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, tak patrze na tabelkę i zostało nas 5 starających się...nie wiem czy ten topic ma jeszcze jakiś sens, tzn. w obecnej formule i temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam ma sens i temat i wszystko musi zostać bo to właśnie on nas tu połaczył a jeśli wszystkie zaciążycie to wtedy pomyślimy o założeniu nowego topiku ok? Jestem po wizycie u gina jest wszystko super.Dzidziuś pomachał mi łapką ;) tak się fajnie rusza.Ma rączki i nóżki nawet policzyliśmy 5 paluszków u rączki po prostu cud!Urósł ma teraz 3,6cm.Dostałam nawet pozwolenie na bzzz ale takie na pół gwizdka.Ważę 56 kg ale powiedział że na apetyt jeszcze przyjdzie czas ;) zwłaszcza po tamtym stresie przez który przeszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AsiaAk nie poddaj się w końcu się uda dla każdej z nas jest przeznaczony któryś cykl dla jednej pierwszy a dla drugiej 15...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki A ja ledwo zywa niewiem czy jutro do szpitala nie trafie. strasznie mnie boli głowa wczoraj wziełam APAP i pomogło ale dziś jak zaczeła głowa boleć to nie chciałam brać tabletki żeby dzidziusiowi nie zaszkodzić i co ??? Zaczeło mi sie słabo robić niedobrze i prawie zemdlałam policzki zaczeły drętwieć pleciałam do lekarza rodzinnego i ciśnienie mam dobre 110/60 zielenice sie równo otwierają więc ona nie widzi przyczyny jedyne co podejrzewa to że to od kręgosłupa po skręceniu karku bo nawet koło karku po lewej stronie mnie boli ale ona nic nie może mi dać tylko panadol lub apap a jak jutro znów tak bedzie to mam iść do szpitala ginekologicznego żeby mnie dokładnie przebadali. Klaudia ale super że dzidziuś rośnie i Ci pomachał ja tez bym chciała juz zobaczyć moje maleństwo jak mi macha. no to dziś małe bzzzz ale bedzie wieczór fajny co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu ktos??????????????????????????? Lola Ty napewno nas czytasz to chodz popiszemy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że nikogo niema :-( smutno mi i sie martwie jutro ide do koleżanki żeby mnie pomasowała może to pomoże bo inaczej umre ale apap już wzięłam ale jeszcze nie dzieała. lekarka powiedziała że jak bede brała co 8 godzin 1 tabletke to dzidziusiowi nie zaszkodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wlaśnie tu jest problem bo go jutro niema i dziś też niebyło jedyne co to moge do niego podejść do przychodni położniczej tam powinien być i mu powiem co mi sie dzieje ja już sama niewiem czy iść do szpitala czy do tej przychodni lekarka mi radzi żeby jak by co to do szpitala iść nie do tej przychodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×