Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Fajnie ze jestescie:) ja pije sobie kawke i sie nudze bede sie brala za prazonki ale to pozniej narazie nie. U mnie dzis pochmurno mam cicha nadzieje ze nie bedzie padalo ale kto wie tu sie wszystkiego mozna spodziewac:) jutro sie wybieramy na zakupki boze cos mi w oko wpadnie:) i rozerwe sie troszku:) a tak to nic leci czas do przodu:( Kate ma racje kto bedzie chcial to bedzie odpisywal albo na tym albo na innym topiku,ja sie udzielam i tu i tu pomimo ze nie jestem brzuchatka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja na jakis czas spadam, jade robic sie na pieknosc:) zajrze poznym popoludniem:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Foczki___ ale mi się chce spać :( jaka brzydka pogoda !!!!! fujjjj!!!! Kate___ co do brania się do roboty ... fasolki oczywiście ... to sie zabierzemy, no chyba ...że już nie potrzeba. dziś 33dc i na razie cisza - nic mnie nie boli , nic nie dolega .Wstałam rano i zmierzyłam tempę - 37.1 a teraz 37.6 ...no zobaczymy co z tej naszej wakacyjnych odpoczynków wyszło :) NIKAMO___- zaraz wyślę Ci na NK albo maila telefon, jak będziesz na urlopie to kiedyś wyskoczymy na kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati witaj:) no mi to wyglada ciekawie ze tempka taka wysoka hmm mzoe wkoncu sie udalo:) wiesz co odpoczynek to odpoczynek hehe trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati:) :) podoba mi się bardzo Twoja tempka:) ,nawet bardzo bardzo ,ale spokój nie nakrecamy sie ! Super wyslij mi tel i musimy sie koniecznie umówic na kawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate___czy ja coś pisałam że czuję się urażona z jakiegoś powodu?A piszę bo były wobec mnie zarzuty że to niby ja zniszczyłam topik.Dobra nie ważne.Ja tutaj nie będę się już wypowiadać jak to REA napisała nie można się tu odnależć.Nie lubię takich sytuacji i jakichś pretensji o nic.Wiecie gdzie mnie znależć dziewuszki pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak Klaudia
do widzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę nie trudno się domyśleć kto pisze pod pomarańczowym nickiem ;) Gratuluję dziecinności i jak widzicie podjęłam słuszną decyzję o odejściu stąd coraz mniej tego żałuję.Proszę pomarańczowa nabijaczko masz pole do popisu ja już nie będę Ci przeszkadzać pisz sama do siebie to w Twoim stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczo jeśli jesteś jedna z Nas to powinnaś sie wstydzic.I straszny tchórz z Ciebie bo zadna z nas nie musi sie ukrywac zeby wyrażac swoje poglądy!!! FEEEE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki popoludniowa pora:) wrocilam zrobiona prawie na bostwo :):):) juz moge patrzec na oczy bo brwi mi nie zaslaniaja :):):):):) zrobilam sobie rowniez leciutka henne i jest juz ok:) Patrycja....no no a moze jednak przywiozlas sobie jakas pamiateczke z wakacji w brzuszku:) wszystko na to wskazuje a anonimowa pomarancza rzczywiscie moglaby po prostu pisac pod normalnym nickiem,bo znowu sie porobi to co bylo ostatnio... a tego nie chcemy ...kazdy ma prawo wyraac opinie,ale lepiej ona brzmi z czarnego nicka,moze bardziej wiarygodnie...no wiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania a co do moich brwi, to wiesz ja mam takie strasznie geste i czarne i trzeba to dokladnie powyrywac ...a ja mam tak ze prawe oko spoko wyrwe bez problemu, ale lewe to mnie tak boli,nie wiem jakies takie unerwione mam bardziej chyba:o no wiec kosmetyczka to zrobi ciachu machu i po wszystkim, a ja chodze do polskiej kosmetyczki....a u was tam nie ma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Nie wiem na którym forum pisac to napisze na dwóch to samo. Przede wszystkim ORCIO GRTAULACJE!!!!!!!!!!!!!!! WIELKIE, NAPRAWDĘ. MOJA NADZIEJA ODŻYŁA CIUT Bo MÓJ M też miał bardzo słabe wyniki. Czyli ..... mogę jeszcze marzyć .... Ja teraz nie robię testów, nie sprawdzam ale ostatnio w czasie przed @ myślę czy przyjdzie czy nie. Tak chyba mi już zostanie. To jest zwykły odruch chyba każdej kobiety oczekującej na swoje maleństwo. Wczoraj byłam z synem w warszawie. Nic konkretnego ale zawsze .......padłam wieczorem jak mucha w smole nie miałam siły wejść nawet do was na forum choćby poczytać. W pociągu stałam 3 godziny w przejściu bo miejsc siedzących nie było. A tak poza tym to konczą sie wakacje uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. Znów szkoła niedługo , śniadania, picie do szkoły itd, beeeee znów więcej obowiązków. No ale cóż tak się nasze życie kręci. pozdrawiam wszystkie Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny z rana:) ale widze ze cicha na tym topiku:( no szkoda ale moze sie ktoras odezwie. My juz po sniadanku teraz pijemy kawke i zastanawiamy sie czy dzis jechac na zakupy czy jutro,sama niewiem.Chciclabym dzis ale deszcz oada i za bardzo mi sie neichce a jutro ma byc slonko.Takze sama niewiem.Ale chyba jednak jutro:( a dzis moze blizej sie gdzies przejedziemy. Pije ktos ze mna cappucinko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) ja dzis w lekkim stresie, poniewaz wybieram sie dzis do szpitala-bede miala robiony skan i pobieranie krwi( tego drugiego akurat niecierpie-no ale trudno) tak wiec psychicznie juz cala jestem emocjami w szpitalu wlasnie :o tak wiec dziewczynki bede po poludniu, teraz jeszcze sie ogarne, i lece na miasto sprawy pozalatwiac, potem szpital :o odezwe sie po pod wieczor a tak w ogole to Folik i Rea moze byscie czasem napisaly cos, i wylazly ze swoich norek??????? zycze wszystkim milego dnia pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate zobaczysz wszystko bedzie dobrze w szpitalu nawet pobieranie krwi nie bedzie bolalo:) odezwij sie jak wrocisz.Papa my dzis na zakupki nie jedziemy dopiero jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam lalki moje... Jak Wam napisze co mi sie znowu przytrafilo to.. ja juz nie wiem co napisac... Miałam od Was urlop nie czytałam ale wybieram sie na urlop moj wypoczynkowy ... jak wiecie pojawila sie @ i tak mialam zawalony tydzien i nawet nie czytałam co u Was i jak bo przeciez wybieram sie na urlop tak... to mam mega roboty po pachy... ale ale.... jaki znowu urlop jak Wam napisze ze ide na urlop.... to byscie byly zaskoczone tak... otoz wychodze dzis do pracy i mowie do Ma uwazaj na siebie zeby nic sie nie stalo przeciez jedziemy na URLOP!!!! a ze moj maz jest stolarzm pracuje juz w tym zawodzie 14 lat bez zadnego wypadku i przypadku to byloby super gdyby bylo tak ok cale zycie.... a w zwiazku ze mnarocznym zwiazku malezenskim to calkiem jest fajnie anginki, bolace kregoslupy, zwichniete nozki zapalenie oskrzeli rwy kulszowe i jazdy nie wiem jakie jeszcze nas czekaja... i niestety klops nie jedziemy na zaden urlop.... Moj chłop wlasnie wrocil ze szpitala wlozyl reke w piłę i ma załamanie palca i ponoc kciuk jak pędzel zszyty w calosc ale co zniego bedzie Bóg wie... i codziennnie na zmiane opartunku i dupa z wyjazdu... dziołchy kiedy u mnie wyjdzie slonce... ja oczywiscie na urlop ide i bedziemy sie urlopowac w domu... wyjadzowo dziennie a to kino a to za miasto.... ale moje plany legły w gruzach.... wiec palnowanie dziecka czy tez urlopu nie lezy u mnie za nic.... musiałam sie wyzalic i nie czytam co tu piszecie bo mam czasu mało.... ale trzymam kciuki za wszystkie Was babki brzuchate i nie brzuchate i mam dosc tego wszystkiego ale co jak to mowia nie ma tego co... by.... ale..... dlaczego ten pech nas tak przesladuje.... wrrrrrr wiec uciekam zaraz do domu na "URLOP" :( sorki za to slowo UROP ale juz sie z tego smieje i placze razem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i dodam ze nie bede sie juz nazywac Folik.... juz chce inaczej.... Bedzie to Pechowa albo Urlop... a Folik musi zinkac bo jest bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, to niewiarygodne, jak tak mozna.. ten urklop Wam teraz nie pisay gdzie daleko. Pewnie macie starac sie o dzidzie, tak na gorze ktos zaplanowal, a Wy psujecie wyjazdem. Wiec KTOs chce zebyscie w domku siedzieli przy swiecach, kolacyjkach, bez pracy, wypoczecie.. Ale teoria! Ale nic mi innego do glowy nie przychodzi:) Usciski dla Ciebie, pozdrowienia dl Chlopa, niech dzielny bedzie! Kate, koniecznie napisz jak bylo na usg! Mnie glowa boli, wiec ide lezec dalej i udwac ze nie mam glowy, wtedy boli mniej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik ______ nie mam słow....pech widze Was nie oszczędza ale pamietaj to się kiedys odwróci!!!! Ja tak miałam w tamtym roku najbardziej pechowy rok w moim życiu :) Ale masz urlop,wypoczywaj ,dbaj o eMa bo On teraz bedzie Bidulek:) I róbcie fasolkę ,jednak naprawde udanego wypoczynku zyczę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, jesteśmy z Tobą. Wypocznijcie jak tylko będzie Wam dane i korzystajcie z intymnych chwil, bo mogą zaowocować. Bądź dzielna, zła passa musi w końcu minąć. Ściskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik Witaj:D A to nieciekawie sie porobilo to urlop masz z glowy:( ale jak wszystko sie dobrze pokonczy to mozecie zaczac dzialac,zobaczysz kiedys musi byc dobrze i sie wszystko musi udac:) Trzymam kciuki i milego odpoczynku i odwiedzaj Nas czesciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Wróciłam z Grecji:)Jutro do pracy a mi się taaak nie chce:( Folku-współczuje :( Mamy jednak jakis nowy topic? Troche się pogubiłam a wracać 2 tyg. wstecz nie mam zbytnio czasu chyba,że ktos mi poda numer strony od której mam zacząć czytać:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam Witam Cie:) tak jest zmieniony topik tzn na tym tez dziewczyny pisza ale wiekszosc wypowiada sie na drugim podam ci linka. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4173156&start=690 jak bylo w Grecji? pewnie cieplo i swietnie,kurde mam ochote sie gdzies przejechac:D A jutro juz do pracy trzeba wracac ale fajnie szybciej czas bedzie lecial:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lola! Dzięki za linka, już mi się wlasnie udało go odnaleźć i wypowiedziałam się na tamtym forum:) Jesli zastanawiasz się nad miejscem urlopu to szczerze polecam Grecje! pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Orcio...................22.06..................?........ ....30........6 AsiaAaK...............10.07.........28........?......... ..20..........10 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nikulam................21.07........30-33......nie...... 30........7 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............26.....03.08.....26.10.09........ . ..28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.....08.11.09..... .......24 . ... ... .... Animonda.............23....22.07......10.11.09....... …...25 ...chłopiec M_M...................25.....31.07......14.11.09...... ...24..niespodzianka Spacer w chmurach.25....03.09.....11.12.09.........22..dziewczynka. Fermina30...........16......24.08....05.01.10.... . ……..31 .........? Klaudia0405..........14......30.06.....31.01.2010..... ...26........ Beata2611............15......11.08....03.02.2010 . .....26.......... Anka323..............15.......06.08.......26.01.10... .....24........ Nikamo74..............10.......07.08........01.03.2010.. . ..35....... joanna84..............8.......22.07.........07.03.2010.. .....25...... Annolia................10........27.08.........11.03.201 0 ........27........ Tabelka dawno zapomniana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×