Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Hej Foczki_____ ale się naczytałam.... chyba z Lolą musimy się zabrać za robotę :) jak nam GUZIA jeszcze pomoże hihi to topik przywołamy do stanu używalności Guzia___ witaj, fajnie że do nas dołączyłaś...zawsze to raźniej... Ja staram się z małymi przerwami 1,5 roku... czasem juz nie mam siły ale nadzieja jest silniejsza w tym wszystkim...zresztą chyba wiesz najlepiej...co co chemii - coś Ci powiem Kochana... nie od ilości chemii i jej koloru zależy tylko od Boga, a że jesteś dzielna dziewczynka na pewno Ci wynagrodzi twoje cierpienia :) więc Maleńka główka do góry i do dzieła, wszystko będzie dobrze, jesteś młod i dasz radę...a z nami... fiu ... fiu... :) Kate___ gdzie się ukrywasz Ferminko___ fajnie poczytać, co u Ciebie :) Chciejka___ no nie mam słów do Ciebie hihi Ty pieronico!!!!! REA____FOLIK____ wracać i to szybciutko a u mnie... oczywiście ta cholera nadeszła... po 35dniach... dla pewności zrobiłam betę, bo w tym cyklu to dwa dni miałam i taką cieniuuuutką....ale cóż ... oczywiście w ciąży nie jestem... no kiedyś się uda. Dziś jestem w 12dc i wiecie Kochane jak to jest - w kółko to samo :) Lola____ wstawaj na kawkę...tzn... herbatkę, bo mam ostatnio jakieś problemy żołądkowe i nic nie mogę jeść...coś się znowu do mnie przyczepiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek:) Pati wlasnie pije kawke i za niedlugo do pracy:) popiszemy wieczorkiem moze bedzie Nas wiecej:) Chciajko kolezanko!!!! ty cholero czemu sie na gg nie odzywasz? ja ci dam pogadamy sobie wieczor!!! hehe I wlasnie tak jak Pati mowi dziewczyny wylazic z norek i odzywac sie mi tu zaraz!!!! mam nadzieje ze jak wroce z pracy to Rea i Folik sie juz odezwa!!! To tyle ja nadal @ niemam ale czekam nadal:) Zycze milego dnia wszystkim i do popoludnia bede kolo 18 czyli 19 u Was:) papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guzia 29
Cześć dziewczyny, wczoraj już nie mogłam nic naskrobać, bo psiapsióła wpadła na ploty i zeszło do północy :P Chciejka nie ma problemu juz piszę coś więcej :) o sobie Mam trzydzieche na karku i tak jak wy się staram, trochę bardziej usilnie bo mam ciśnienie jak diabli. Czeka mnie operacja usunięcia raka złośliwego nadnercza. w czerwcu miałam operowany jajnik. Okazało się że jest o granicznej złośliwości. Zrobiłam szereg badań no i potem wyszło to nadnercze. Czeka mnie ostatnie badanie (PET) żeby sprawdzić źródlo choroby (co jest źródlem a co przerzutem) Wkurzona jestem jak diabli bo lecze się w instytucie onkologii w Gliwicach, a tam burdel i moloch jest, po prostu fabryka!!! Lepiej nie mówic jakie nerwy mam na tych lekarzy! Nie ważne, teraz staram się szybciutko o dzidzie, no chyba że będą mnie szybko operowac, to wedy po operacji :( dopiero. Ogólnie jakbyście mnie zobaczyły to jestem okazem zdrowia, piękna, rześka nawet młoa heheheheheh poza tym że mam kilku "kolegów" do wykarmienia :) Mam nadz. że sami zdechną. To by było na tyle. Jakbyście miały pytania to się nie krępujcie. Poza tym jak macie koleżanki, które się nie badają dokładnie (USG kontrolne) to gorąco je namawiajcie. U mnie zaczęło się od torbielki, a same widzicie co z tego wyszło. Jak któraś będzie potrzebowała namiary na dobrego chirurga ginekologa dajcie znać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guzia 79
Acha zapomniałam dodać jestem ze Śląska. Lola, Chciejka , Patrycja i wszystkie, które się dłużej starają zmieńcie lekarza. Niestety nie przeczytałam całego wątku i nie za bardzo orientuje się, która z Was ma problemy (z owu na przykład lub inne) Czasmi przyczyna jest błacha. Moja koleżanka która starała się 6 lat zmieniła lekarza, który kazał jej łykać wit. C (chyba na rozrzedzenie krwi) bo się jajeczko nie mogło zagnieździc i po 2 miechach zaszła :) Więc głowa do góry i bez napinki. Musimy odblokować nasze mózgi :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GUZIA___ jak się Ciebie czyta to az się żyć chce dziewczyno... z nieba nam spadłaś... co do mich staranek... to amieniłam lekarza...ale chyba na niezbyt lepszego... ciągle słyszę... piękne jajeczko... piekny śluz - wcale nie jest piekny - wszystko ok...ale badań prócz usg i monitoringu...nic... miałam robione hormony w październiku - wywszły modelowo - ale przeciez to było prawie ro temu. Po następnej @ idę do następnego- podobno dobry od spraw staranek...zobaczymy... Wiesz guzia ja mam ciągle nadzieję, że obejdzie się bez kliniki bezpłodności i zamiast na badania wydam na wózek hihi... teraz rozpoczęłam odchudznie bo nie wiem z czego tak utyłam... jakas przyczyna przeciez musi być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guzia 79
:) Fajnie, że Wam się przydam na coś. A lekarza radzę Ci zmienić. To musi byc fachowiec od niepłodnosci. Zobaczysz co Ci powie inny. Powiem Ci/Wam, że większośc z nich to konowały!!! Ja gehenne przeszłam, jak pierwszy raz trafiłam na onkologie (po operacjie usunięcia guza na jajniku) pierszy "lekarz" powiedział że nic mi nie jest, jestem młoda (tam same rozpadające sie babcie chodzą :) zbadał palcami, zrobił USG (takie jak mieli za króla świczka :) powiedział że git. i że to że jest graniczna złośliwość to nic takiego. Nawet marker CA125 czterokrotnie podwyższony nie zmartwił go, normalnie koszmar. A ja już wtedy miałam guza 5 centów na nadnerczu, ale wg niego to nic. No mówie Wam tak się wściekłam i zażądałam wizyty u innego! Dopiero tamten dał skierowanie na rezonans, bo ten poprzedni nie dał mimo że było wyraźnie napisane na tomografii że należy pogłębić badanie bo na tomografie niewiele widać. Jak zrobie ostatnie badanie, które ma potwierdzic diagnoze (rozsiew choroby nowotworowej) wróce do niego! i mu powiem! A co tam :) Pewnie się nie przejmie ale ja sobie ulże. Chodzisz dalej na monitoring cyklu? Może warto. Jeszcze jedno Ci powiem dlaczego warto zmieniac lekarzy. Leżała ze mną na sali (po operacji tego jajniczka) dziewczyna która od 5 lat się starała. Wszystko było modelowo, ale w ciąże nie zachodziła. Dopiero ten lekarz wykrył jej endometrioze (ta menda nie zawsze jest widoczna) i zrosty na jajowodach. Czasmi wystarczy dobrze postaiona diagnoza. No i warto zbadać żołnierzyki mężusia :) :) :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. To ja też się przedstawię. Chociaż rzadko tu bywam ale obiecuję poprawę. Staramy się od stycznia niestety nie wychodzi. Mój M miał badanie nasienia - wyniki złe. A poza tym dochodzą nerwy że nie wychodzi, stres że dziś trzeba bzz. Z reguły mojemu akurat w te dni zbytnio się nie chce więc czasem nie ma możliwości oczekiwania na fasolkę. Presja robi swoje. A tak poza tym.... dwoje dzieci prawie dorosłych 16 i 12 lat (z innym partnerem). Praca, dom, pies, chomik.... Też jestem ze Śląska.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ledwo żywa... nie wiem co mi się stało...robiłam obiad i takie jakieś skurcze dostałam...wszystkie bebeszki mi ciągnęło w dół tak, że ustać nie mogłam...miała wrażanie, że @ dostałam...dowlokłam się do ubikacji ale nic... zjadłam no-spę i mi troszkę przeszło...ale czuję się fatalnie... nie wiem czy na pogotowie nie pojadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja tak chyba mam podobnie jak mam te dni. Tak mnie ciągnie w dół i strasznie boli. Biorę nospę. Potem przechodzi. Zresztą owu nie trwa wiecznie ;) a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Orcio...................22.06..................?........ ....30........6 AsiaAaK...............10.07.........28........?......... ..20..........10 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nikulam................21.07........30-33......nie...... 30........7 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............26.....03.08.....26.10.09........ . ..28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.....08.11.09..... .......24 . ... ... .... Animonda.............23....22.07......10.11.09....... …...25 ...chłopiec M_M...................25.....31.07......14.11.09...... ...24..niespodzianka Spacer w chmurach.25....03.09.....11.12.09.........22..dziewczynka. Fermina30...........16......24.08....05.01.10.... . ……..31 .........? Klaudia0405..........14......30.06.....31.01.2010..... ...26........ Beata2611............18......03.09....03.02.2010 . .....26..........? Anka323..............15.......06.08.......26.01.10... .....24........ Nikamo74..............10.......07.08........01.03.2010.. . ..35....... joanna84..............8.......22.07.........07.03.2010.. .....25...... Annolia................10........27.08.........11.03.201 0 ........27........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki i witam nową koleżanke Guzie A ja zaktualizowałam tabele i miło mi ze zaczyna coś sie tu dziać bo smutno było ale teraz musze kończyć bo straszna burza jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewika__ kochana myślisz , że to owulacja????? tak szybko ??? dziś dopiero 12dc... wiesz nigdy czegoś takiego nie miałam... nie wiem jak się rodzi ale jak dziewczyny opowiadają to ...tak sobie wyobrażam bóle przedporodowe... takie parcie , że myślałam że mi wszystko powypada... Ewika___ strasznie podoba mi sie Twoje przedstawienie... dom, praca. pies i chomik hihi a wiesz, że chomika nie powinnaś mieć???? on nie dla starających się :( podobno wydziela jakieś feromony utrudniające zajście w ciążę ale... trzeba by było pobuszować w necie, bo może to jakaś bujda na resorach... co U Ciebie Kochana...prócz tego, że wakacje się kończą...jak te sprawy? który dziś dzień cyklu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem który dc, ale jestem po owu. @ ma być ok. 8 września. Chyba. A o chomiku nie wiedziałam-pierwsze słyszę ale ...... poczytam. tylko jesli to prawda to jak ja powiem córce że nie możemy go mieć hihi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewika___ czy u Ciebie już padało ? bo jak u Beatki grzmi a idzie od Ciebie to u mnie za dwie godziny będzie lać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja juz po pracy i zaraz bedziemy pic kawke:) Pati to nie fajnie cos sie u Ciebie dzieje lepiej na pogotowie zajedz albo do gina bo ja Cie dopadnie w nocy to co zrobisz,a moze nie bedzie tak zle:) Beti Napisze na nk Pati do Ciebie tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guzia Dzieki za dobre rady powiem ci ze ja 4 lata chodzilam do gina i dopiero teraz w kwietniu zmienilam bo masakra zadnych badan nie kazal robic nawet hormonalnych tylko dawal mi Luteine na wyregulowanie okresu a ja nadal mam nieregularny a do d..!!! I teraz jak pojade nastepnym razem do Pl i jak nie zajde w ciaze jeszcze to musze zmienic gina bo juz u 2 bylam i nie za bardzo jestem zadowolona,ta ostatnio mnie pobadal usg porobila i tyle.Chciala mi dac Diane na ureg hormonow ale tak wyszlo ze nie zaczelam brac.I zobaczymy co bedzie mam nadzieje ze cos sie wyjasni. Mam do Ciebie pytanko masz moze gg albo nk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej dziewczyny dlugo mnie tu nie bylo i duzo sie tu zmienilo.jakiesnowe forum powstalo?nie ma juz tutaj brzuchatek?no nic,widze, ze topik mial problemy przejsciowe, ale juz chyba dziala na calego:) gdyby co ja tez juz tu jestem.wracam sobie z urlopiku.wiecie co?juz chyba sie przyzwyczajam, ze kazdy miesiac konczy sie niepowodzeniem. a tak w ogole to witam rowniez nowe staraczki. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa Witaj kope czasu Cie nie bylo,no duzo sie pozmienialo ale mam nadzieje ze pomozesz Nam podniesc topik na duchu:) co ty na to??? a co tam u Ciebie slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze cisza nastala to moze pozniej bedziecie ja narazie zmykam :) pozniej zagladne jeszcze.papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×