Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

dzien dobry:) po wizycie u gina spoko, termin porodu juz mi sie przyspieszyl wedlug usg o tydzien...to chyba dzidzius szybko i mam nadzieje ze zdrowo rosnie:):):) poza tym pobrali mi krew...bleee chyba z 8 fiolek :o, no coz jak potrzeba to potrzeba weekend minal znowo imprezowo u sasiadow i znowu powedrowalismy do agencji...tym razem dowiedzielismy sie ze wywalaja tych zakochanych mlodzikow w tym tygodniu uffff, no nareszcie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym w tym tygodniu przylatuje moja kuzynka z polski, tak wiec bedzie mnie malo na forum.... bo bede robic za "londynskiego przewodnika":) a teraz jeszcze tyle turystow w centrum...masakra tak tam ciasno:o...no ale coz trza bedzie zalozyc wygodne buty i szurac na London

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro jeszcze jade do polskiej kosmetyczkina oczyszczanie twarzy i juz bedzie git, to znaczy po bo sam zabieg nie nalezy do zbyt milych :( w kazdym razie moja buzia teraz wyglada o niebo lepiej niz np w 1 mies ciazy kiedy to walczylam z ogromniastymi czerwonymi babliskami uuuu, i wtedy kolezanka dala mi owe mydlo siarkowe..rewelacja, do tego jeszcze zakupilam przez internet taki krem tez ze skladem siarki no i musze powiedziec ze nic tak nie podzialalo jak wlasnie to :):):) zreszta moja kolezanka miala na pczatku ciazy ten sam problem i tez zwalczyla tymi specyfikami, przynajmniej sa one taniutkie a nie jak coniektore produkty strasza cena a efektow nie widac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm i co tam jeszcze.... aaa cos mnie zaczely pobolewac dziasla...nie wiem czy cos od strony stomatologicznej to pochodzi czy bardziej ciazowej..... poza tym czuje sie dobrze inastepna wizyte bede miala 3 wrzesnia w celu spotkania sie z ta moja pania doktor specjalistka i omowienia paru spraw.... no tom sie rozpisala:) a reszta gdzie????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze ze wszystko ok:) Reszta na drugim topiku, ktory podczytuje ale na razie biernie:) Dziwnie, bo to tak jakby jedne topik, te same dziewczyny, te same watki, myli mi sie co czytam:) Ja do lekarz za tydzien ide i nie moge sie doczekac a jednoczesnie boje sie .. Ciekwe jak tam kciuk Folikowego meza??? zmykam na kawe i sprztanie:) trzymaj sie Kate i jesli ktos tu zaglada jeszcze to pozdrawiam takze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny.Ja za 1,5h do pracy a teraz pije kawke:) Kate to fajnie ze wszystko w porzadku z ciaza,a dziasla to pewnie przez ciaze,tak mi sie wydaje.No to Cie w tym tyg nie bedzie jak przyjezdza kuzynka.No nic trudno. Milego dnia wszystkim zycze:) papa bede wieczor🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie popoludniowa pora :) Folik ale ty to normalnie masz przeboje :o nie do pozazdroszczenia. jak nie tobie cosik to twojemu chlopu...tylko tesciowej nic sie nie czepia :p tak mysle ze Rea moglabys czasem chociaz dac znak zycia...co ty na to?? choc odlozylas starania to pewnie podczytujesz...hmmm ? odezwij sie kobito!!! Ferminko to jak teraz- to znaczy za tydzien pojdziesz do lekarza to juz bedzie rozpoznanie plci??? :) no chyba ze sie pupka wywroci na was :):):) i nic nie pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedlugo przychodzi do mnie znajoma i jedziemy pozniej na lotnisko po jej meza odebrac... tak wiec spadam zaraz i bede pewnie jutro :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze tutaj andal cisza nikt ze staraczek sie nie wypowiada:( zostalam sama ze starajacych sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po pracy:) widze ze nikt sie nie odzywa nadal no szkoda myslaam ze odezwiecie sie te babeczki co zapomnialy chyba o Nas:( czekamy nadal z Kate i Ferminka i reszta babeczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek :) u nas dzis piekna sloneczna pogoda:) wczoraj bylam u kosmetyczki, wydziubala to co trzeba ...ijuz moge isc do ludzi. przyjechalam taka wykonczona ze masakra,nie dosc ze upal to jeszcze w metrze tyle ludziskow i zapachy co niektorych po prostu wykrecaly nos :o tak wiec po przyjezdzie tylko wrzucilam mala kanapeczke i poszlam spac :p a pisze ze mala kanapeczke...poniewaz ostatnio mam kryzys z jedzeniem :( ogolnie sie dobrze czuje , tylko wlasnie nie mam wcale apetytu i musze wszystko wmuszac w siebie:( i tak jakos po tym jedzeniu jest mi wlasnie troche bleeee :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kate:) widze ze zagladasz i wypowiadasz sie ale tylko ty a gdzie reszta? Kurde Rea Chciejka Folik Pati i reszta staraczek odzywac sie tu i to zaraz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek:) nie pisze witajcie dziewczyny,poniewaz i tak sama jedna tu siedze..co najwyzej Witaj Lola, bo ona czasem tu cos skrobnie:) tak wiec dzis przyjazd mojej kuzynki:):):) wiec zaraz zaczynam przygotowywac jej jakies "gniazdko" w pokoiku do spania i w ogole, troche chalupe ogarnac z co wwieksza..jakis lepsiejszy obiad ugotowac:) poza tym stwierdzilam ze nie bede sie juz na topicu wypowiadac juz o przebiegu mojej ciazy bo i tak pisze se sama ze soba wiec nie bede sie tu dzielic swoimi obserwacjami, wczoraj nawet dzwonilam w sprawie moich wynikow do szpitala....ale to tez zachowam dla siebie.... tak wiec temu kto czyta zycze milego dnia :):):) do nastepnego......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie tu narobilo...szok...caly czas NASZ temat byl na 1 miejscu..teraz ?? szkoda gadac.... U mnie interes tak sobie,musialam zwolnic pracownice,dostala dyscyplinarke bo kradla!!! a wiec nie pozostalo mi nic innego jak samej pracowac..od 2 tyg bez dnia wolnego..codziennie po 12 godz w pracy..juz zmeczona jestem... z moim M w dalszym ciagu super,bzz bylo co 2 dzien wiec kto wie :) mamy nadzieje,ze cos z tego bedzie...nie wiem co pisac bo nie wiem czy ktoras to bedzie czytalam...odezwijcie sie prosze brakuje mi was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka No sama widzisz jak sie tu porobilo cisza na planie yopik upadl:( no szkoda ale nie nasza wina dziwne czemu rea Folik i reszta sie nie odzywaja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry...wstajemy...wracamy na topik !!!! co u was wszystkich slychac...REA wracaj potrzebuje cie....mam kolejne odcinki ze swojego zycia do opowiedzenia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co babeczki znowu cisza??????Kurde odzywac sie tu i to zaraz.Rea co z Toba!! Folik to samo prosze sie tu odzywac z kim ja mam pisac???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guzia 79
Witam wszystkie staraczki (nowe i stare :) i wszystkie przyszłe mamusie z brzusiami. Gratulacje. mam nadz. że mogę się dołączyc? Ja również się staram zajsc i niestety nic :(( Teraz to juz nie mam wyjścia, musze zajść w tą ciąże i koniec! choćby na chama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guzia 79
Dziewczyny wybaczcie, ale nie dałam rady przeczytać całego topica :( przejrzała wyrywkowo i jeszcze raz gratuluje przyszłym mamusiom!!! Ogólnie to chciałam pocieszyć wszystkie staraczki, bo w moim przypadku sprawa jest trochę bardziej skomplikowana, żeby nie powiedzieć krytyczna :) więc błagam dziewczyny nie załamujcie się i starajcie sie dalej! Nie wiem czy na dobre forum trafiłam, ale z racji tego że bardzo się staram zajśc w ciąże myślę, że mogę dołączyć jak mnie przyjmiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guzia 79
I mam nadz., że topik nie padnie ;) ;) ;) Odezwijcie sie to może razem jakoś wspólnie go ruszymy. Pozdrowienia i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo ktos sie odzywa:) Witam nowa straczke, choc nasz topik to taki zamierajacy juz:( niestety Chciejko, szkoda ze sama musisz pracowac,a le rozumiem, ze szukasz pracownika? czy masz plan ciagnac to sama? a kiedy wtedy czas na nową milosć? Kate, napisz co u Ciebie? ja niedawno sie dowiedzialm, ze mieszka u mnie maly mężczyzna:) maz byl ze mna i bardziej widzial plec niz ja, podobno widac wyraznie byllo, ze to on anie ona;) Ciekawe jak urlop Folika, jak zdrowie jej Mma. Podczytuje regularnie ten drugi topik, ale tesknie za tym, ciekawe co u dziewczyn, co u Rei? Lola probuje ratowac topik, to dobrze, bo jeszcze nam zniknie watek od niepisania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Widze,ze tu nadal cisza..Takie krzyki byly i teraz i tak prawie nikt sie nie odzywa.. Szkoda... Guzia witaj.Opowiedz cos wiecej o sobie.Moze cos sie ruszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guzia 79
Jestem jestem, ale u mnie to mała lipa :( muszę zajść wciąże bo wykryli mi "pasożyta" w organiźmie o nazwie nowotwór złośliwy. Muszę szybko zajść w ciąże, bo po chemii to nie wiem co będzie. No i tak się staram od jakiegoś czasu, ale nic. Na razie musialam przerwac starania, czekam na @, która mam nadz. że nie nadejdzie :) nie wiem jak to jest po chemii, czy będę mogła się jeszcze starać. Jeszcze się nie pytałam, lkarze na onkologii są bezduszni niestety! Ochrzanili mnie jak im powiedziałam że się starań i nie mogę mieć zrobionych badań izotopowych (wzięli mnie z zaskoczenia więc miałam prawo nie wiedziec) Koszmar z tymi lekarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fermina Widze ze zagladasz tez do Nas to dobrze ja bym chciala z kims popisac ale cisza na planie jak narazie widze ze Chciejka sie odezwala moze Kate sie tez odezwie a gdzie reszta???? odzywac sie tu zaraz!!! Rea do Ciebie emaila napisalam i co cisza nie odzywasz sie ani na topiku ani na poczcie nie ladnie!!!:( Witamy nowa staraczke:) milo ze dolaczylas moze sie cos ruszy na tym topiku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guzia 79
Cześć, jestem jestem, ale tylko na chwilkę bo barszczyk gotuje. Lola, Chciejka ile się już staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babki,ja dopiero z pracy wrocilam... kate a ty chcialas chlopca czy dziewczynke? nowa staraczke prosimy o zaczernienie :) napisz cos wiecej o sobie..z kad jestes itp...przykro mi po tym co przeczytalam zwykle czlowiek nie wie jak ma sie zachowac w takiej sytuacji i ja wlasnie nie wiem...nie chce ciagnac cie za jezyk,a z 2 strony nie chce zebys czula sie zignorowana...a wiec decyzje zostawiam Tobie kochana jak chcesz nam napisac cos wiecej na ten temat to super,jak nie to zrozumie :) a jak chcesz pisac bardziej prywatnie to moze wymiana gg ? :) Lola jak samopoczucie kolezanko? ja dzis mialam male spiecie z M..za duzo godz bierze w pracy przez co malo sie widujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×