Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Gość oliwkaaa26
mialam jakis czas temu robione badania i stety niestety grzybek wyszedl, a moj mezczyzna pewnie tez ma i bedziemy sie musieli razem leczyc . razem zawsze razniej ha ! a tak powaznie to juz mam dosc co jakis czas mi sie to odnawia i nie moge sobie z tym rady dac. Ale jutro i tak sprobuje ,jak moj mezczyzna znajdzie czas hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI------GRATULACJE KOCHANA!!!!!Ja tam własciwie jestem pewna,że to Groszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nikulma.... \ Patrycja - w sumie ja tez... popieram Nikulam.... GRA... dodac dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało byc Nikulam..... a co tam u Ciebie i u Groszka ???? Machał Ci łapkami juz ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA---fakt jak coś postanowie to na amen a jak sie do kogoś zraże czy zawiode to na zawsze. DO WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH----- Przepraszam Was,ale nie chce o tym mówić, ani pisać. Po pierwsze nie mam jeszcze wszystkich danych, jestem w trakcie badań, a po drugie chyba mówienie- pisanie sprawia,że się załamuje, wole udawać,że w to nie wierze. wybaczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą generalnie Was przepraszam,ze mało pisze,ale tyle złego się jakoś dzieje ostatnio,że nie włączam prawie kompa. Dziewczyna mojego szwagra własnie poroniła drugie dziecko w ciągu osatnich 6 mc(a miały się nam Groszki urodzić w tym samym prawie czasie), wczoraj uśpilismy 13 -letniego ukochanego pieska i generalnie mam już wszystkiego dość, o swoich wynikach jakoś nie mam siły już myśleć i popadać w głębsze przygnębienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Oliwka:) Nikusia - ty się nie daj nikomu i niczemu! wiesz, jak to jest czasami nieszczęścia chodzą parami.... co do zwierzaków, znam ten ból, bo nie mogę sobie wytłumaczyć, że one żyją kilkakrotnie krócej od nas....... Chmurko - pociesz tą naszą Nikitę, bo zmarniała....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meggi - a może kawałek ciasta? jak w pracy? jak się M sprawuje? nic nie mówicie jakie dobre upiekłam, już wam nie przyniosę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno mi coś powiedzieć w kwestii psów, bo sama po swoim płakałam i wiem, że nic po takim domowniku człowieka nie pocieszy. Może tylko następny czworonóg, ale nie każdy na niego się decyduje. Smutne jest to drugie poronienie. Moja koleżanka poroniła raz i już to było dramatyczne. Naprawdę nawet nie wiem co mam powiedzieć w takiej sprawie. Jestem w pierwszej ciąży, na razie zdrowej, mogę tylko dziękować Bogu. Kiedy komuś szczęście nie dopisze, to mam poczucie niesprawiedliwości, ale i bezsilności. Żona kuzyna poroniła wcześnie i do teraz nie zachodzi. Po prostu musimy docenić to co mamy, bo przykre jest jak cierpią inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spaacerek___ ciekawe jak mnie potem będziesz pocieszać z takiej odległości hmmm???? lepiej nie kombinuj hihi no, bo Nikamo to przynajmniej ma blisko do mnie... Beatka też dałaby radę no ale ty ...to kawałek masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, jak się człowiek upomni o komplementy, to mówią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ile mam.... rozstrzelone jesteśmy jak plemniki w ....., no:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja dzis ide na usg kontrolne zobaczyc czy wszystko jest bez komplikacji . dzis tez o 14stej mam ostatnia dawke antybiotyku i cale szczescie bo juz mi od niego niedobrze . jest lepiej bo musze normalnie funkcjonowac ale dopada mnie wieczorami gdy juz leze w lozku. wczesniej kladlam raczke na brzuszku i sobie poprostu gadalam a teraz tez gadam ale juz sama do siebie . dzis tez dowiem sie kiedy wyniki badan hist.beda . z jednej strony chcialabym znac przyczyne z drugiej zastanawiam sie czy jest sens skoro postanowilam sie juz nigdy nie starac o drugie dziecko ze wzgledu na stan psychiczny i tez fizyczny. Nikamo , sama mi powtorzylas kila razy ze nie ma zlego co na dobre nie wyjdzie , glowa do gory mamusiu bo nie mozesz teraz sie smucic ... Ema nozka sie zagoi do narodzin i pierwszy spacerek bedzie razem , o wlasnych silach , zobaczysz kochana , tylko sie juz nie zamartwiaj. Nikulam Skarbie zobaczysz ze bedzie wszystko w porzadku , pamietaj ze wam teraz stresik nawet najmniejszy nie jest potrzebny , absolutnie . DBAJ O SIEBIE , tak jak dotychczas . PATRYCJO KOCHANA - tobie to kopniak za abnegacje sie nalezy ale wam dwojgu to ja rady niie dam . Zycze z calego serca pomyslnej wizyty za dwa tygodnie . Lolka a ty wez sie w garsc i dobry przyklad daj swojej kolezance i pisz ile wlezie , TOBIE szczegolnie dziekuje ze ze mna bylas . DZIEWCZYNY WSZYSTKIE JESTESCIE BARDZO KOCHANE . BARDZO WAM DZIEKUJE . BARDZO BARDZO . PRZEDEWSZYSTKIM ZA TO ZE NAWET GDY CHCIALAM BYC SAMA TO BYLYSCIE ZE MNA . I JESTESCIE NADAL . Przytulam was wszystkie serdecznie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla jasnosci Chmureczko Chciejeczko Reus Aniu Beatko Klaudula Ewika Foliczku WAM TEZ WIELKIE DZIEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam melduje się.... dzis mierzyłam temp. i nadal 36,6 pewnie mi te pecherzyki jednak nie rosna - ale to juz bylaby przyczyna moich niepowodzen... jakis znak ze trzeba cos wspomóc... bo tak bzzz bez konca to bez sensu.... I dzis gin... cos tam pewnie mi powie.... Orcio- my baby musimy byc twarde... juz niedlugo napiszesz nam o II kreseczkach ale musisz troszke dojrzec... to jest trudne ale bedzie dobrze :) oj dzis pogoda łózkowa... deszczowa itp... chyba kawe szybciej sobie łykne... Ale wstajemy... wstajemy... Patrycja polez dluzej bo teraz sen Ci sie nalezy... ale ruch wskazany wiec niezadlugo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORCIU___ kochana :) i tak trzymaj :) ale zaraz tam kopniak... Witam ja tez wszystkie :) gdyby nie Chciejka, że mnie obudziła tel. to spałabym jak zabita... dobrze , że mnie obudziła...przynajmniej sobie pogaduszyłysmy chwilę U mnie dziś 47dc i tempa nadal 37.0 no...może z 1/100 wcześniej niż 37.0 hihi , bo mierzę rtęciowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co coś mi się stało....całą noc nie spałam tak mnie jakoś dziwnie pierś ale tylko lewa boli....aż ręką nie mogę ruszać. Bok piersi aż ból pod pachę wchodzi buuuu.... Na szczęście węzły chłonne nie są powiększone...może to z wczorajszego leżenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku___ a dziś dzień cyklu masz ? który ? tak, tak ruch wskazany Kochana, dla tego sadła ale dziś u nas podobno bardzo zimno, bo eM dzwonił, żebym nigdzie nie wychodziła... a jeszcze ,co do ruchu... to przecież się zaprawiłam dwa tygodnie temu na kopaniu ziemniaków....eM mnie oszczędzał co prawda...ale myślałam, że jak się trochę zmęczę to szybciej dostanę @ idę zrobić sobie herbatki z jakimś sokiem, bo mnie muli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU___ z tymi nierosnącymi- niby, bo jeszcze tego nie wiemy przecież - jajami to masz rację, że lepiej wiedzieć...ale wiesz książkowo powinien mieć 20mm ale jak ma 19,5 to może tez pękać tao mi mówił mój genialny hihi gin, który w ubiegłym roku czy jakoś tak, dostał od Nowego Stylu nagrodę, ze najbardziej przyjacielskiego gina...czy jak tam było ;) Najważniejsze Foliku,to ze one w ogóle są... na pęknięcie na pewno jest jakaś rada :) tak, że nic się nie martw :) ja...w każdym razie czekam ze swoim jajem na Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewuszki:) Orcio Kochana trzymam kciukc za Ciebie i wierze że bedziesz trzymać w ramionach swoje upragnione dzieciątko,jesteś silna Kobitka i sie doczekasz napewno jak i reszta naszych staraczek . No tak Pati to pewnie jutro @ dostaniesz ,tak na nia czekasz.........!!!!!! Ale dzis jest pieknie!!! Co prawda chłodno ale słoneczko slieci cudny jesienny dzień! Mój M juz po operacji poskładany srubkami pewnie dopiero w przyszłym tygodniu go do mnie przywiozą! A jeszcze dzis ma urodziny Biedaczek!!! No ale jak wróci to torcikiem oberwie:) Kurcze u mnie 19 tc i jeszce nie specjalnie czuje dzidzię cos leniwa strasznie:) A i ja dzis zapraszam na pyszne rogaliki z czekoladą! Mam duzo wiec zapraszam nie zabraknie dla nikogo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babki... Pati sorki ze tak dlugo,ale mamcia kawe zrobila i mialysmy kilka tematow do obgadania... U mnie chyba 30 dc...sluzu duzo,piersi wieksze,ale tylko czasami bola...podbrzusze czasami boli i mysle ze @ ale jej nie ma ...nie 2 testu nie robie :) poczekam do pon jak @ nie przyjdzie... 17 slub mojej siostry ja swiadkowa,a jeszcze sukienki nie mam..musze sie wreszcie wybrac na zakupy,zamowic fryzjera itp... wczoraj kuchnie malowalismy z M ..meble beda w nast tyg to parapetowe mozna zrobic bo bez kuchni ciezko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIkamo___ to fajnie, że już po operacji... teraz rehabilitacja w ramionach świeżej żony i chłop będzie jak ta lala :) Jutro powiadasz ....hmmm to dobrze... czekam nie czekam ale w cuda nie wierzę Słonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka___ to super...słyszycie hihi parapetówa się szykuje ;) siostra...a Ty to tak , co ile masz tego niechcianego gościa ??? @ ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×