Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Pati to nie cuda to normalne zycie Babolu!!!! Czemu się tak przed tym bronisz???? UCHHHHH !!!!! Co My mamy z Toba!!! Chciejka a ty ilu dniowe masz cykle? To chyba sie wpraszamy na ta parapetówke:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo___ Kochana , bo boje się rozczarowania... na prawdę, zresztą mnie znasz na tyle chyba... tempa owszem podoba mi się, bo głupia tez nie jestem , żeby nie wiedzieć ...hihi po tylu m-cach pobytu z Wami :0 co to może oznaczać :) ale......ale....wózka hahahha wózka jeszcze nie kupuję , oki ? diety ciążowej - o ile taka jest tez jeszcze nie stosuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja u mnie dzis 21dc i jak na razie 36,6 rankiem bylo... ale... moze i nie mam sie czym martwic skoro w 18dc byl pecherzyk w rozm. 15 mm dzis go poogladamy... NIkamo... okladaj wiesz cym M-a noge... ponoj najlepiej takie oklady dzialaja na bolace miejsca... dobrze ze juz po weselichu.... a przytrafic kazdemu sie moze... Nikamo a gdzie to slonko masz skad ty babo... zimnica w warszawie, leje jak z cebra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie ja wózka tez jeszcze nie kupuje :) Wiem że rozczarowanie bardzo boli ale nie zaprzeczaj całkowicie mozliwosci ciązy tym bardziej że wszystkie znaki na ziemi i niebie to wskazują!!! ja Cie i tak podziwiam bo ja bym chyba codziennie testy robiła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka___ ja czekam na twoje dobre wieści... czasem takie szybkie poznania, szybkie mieszkania i szybkie ciąże są bardzo dobre... :) na szczęście nie ma reguły.... moja koleżanka chodziła z chłopakiem...bo chodziła...oni mieszkali ze sobą 7 lat.... wzięli ślub i... po 6 m-cach się rozwiedli.... :( ja tylko Cię siostrzyczko upominam ....miej oczka otwarte...ale ja wiem, że Ty głupia nie jesteś....moja krew hihi NIKAMO____ hmmm...to, co....limuzynę trza wynająć, bo twojego eMa jak weźmiemy ? jak on teraz taki długi będzie :( pojedziemy przez Nowy Sącz po Beatkę, no i na Śląsk po Ewikę...od razu zahaczymy o Wrocław...w wiadomym celu...potem W-wa.... i siup do nieogrzewanego pokoiku :) siostra....nie wiem czy dobrze zrobiłaś wyjmując to mieszkanko... hihi od razu sie mówi, że kawalerka, że ciasno hihi, że tylko jedno łóżko i to...w nie najlepszym stanie...oj to ja Cię uczyć muszę takich rzeczy ???? :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z Rzeszowa i u Nas naprawde jest piekny dzień tylko trochę zimno ale to w końcu październik. Boże jakbym na grzybki pojechała!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIK____ no to moim skromnym, niefachowym oczkiem to Ty dziś jajo masz do zapładniania...tak, tak....jutro, najpóźniej pojutrze tempa Ci skoczy...bo wiesz o tym, że nie od razu franca musi skoczyć...taka małpa zmyłkowa jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLICZKU___ coś Ty tu też scenariusze czarne piszesz...jakbyś moją siostrą była.... ha ha ha no to super...dziś owulka....może już rano np. była albo będzie wieczorem a jutro tempa Ci skoczy... no i co mnie babolu stresujesz, że jaka nie pękają ...ufffff aż mi się kwasami odbiło ....przez Ciebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem Patrycja... ale nawet gdyby tfu tfu... nie pekło.... to tez dla mnie dobra wiadomosc.... bo juz cos bedziemy wiedziec... aj powtarzam sie... dzis sie wszystko wyjasni.... Pati dlaczego testa nie robisz.... a Nikamo wyslij mi dhl-em pol slonca..... prose....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO____ no masz rację... ale zamiast testów lekarz kazał mi składać na pieluchy hihi żartowniś się znalazł ;) Ja też bym pojechała ale gin kazał mi ze dwa dni posiedzieć w domku, ze względu na ten katar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati uwazam...az chyba za bardzo ..nawet mama przed chwila powiedziala ze przesadzam..ze dobrze trafilam itp...ale ja nie..wredna jestem czepiam sie wywojuje awantury zeby zobaczyc jaka bedzie reakcja z jego strony...kopnijcie mnie bo tego ktorego powinnam denerwowac( ex ) to nie denerwowalam ..a moj M naprawde kochany jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU____ bo mi się nie chce wyjść z domu, a poza tym jak nawet wyjdzie jedna krecha to i tak mi to nic nie da, bo do gina mam iść za dwa tygodnie....powiedział mi poza tym , ze może mi po prostu nie wychodza i już....cokolwiek miało to znaczyć... ja czuję , że w ciązy nie jestem i nie wierzę w to i już....oooo...Foliku na prawdę...patrz !!! dziewczyny maja jakieś objawy, coś się dzieje...pręgi, wstęgi, tony wydzielin...a mnie tylko jest niedobrze- jak zwykle zresztą, jak nie mam @ Nikamo pół słońca Ci wysłała i prosssseee bardzo zachodzi.... Nikamo____ zawracaj pana z tym słońcem !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas grzybow nie bylo bo strasznie sucho,ale juz deszczyk pada wiec moze cos sie pojawi ...ja mam lasy dookola tylko czasu brakuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka____ ja tam na prawdę kiedyś wpadnę i pupę tak sczeszę jakim kijaszkiem, że zobaczysz !!!!!! co ...za poprzedni związek eMowi się dostaje???? a co on bidny winny ....jakbym na początku związku siebie widziała ...nie rób tak!!!! zakazuję Ci siostrzyczko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ja tez nie miałam zadnych dolegliwości ,mi test wyszedł pozytywny i dalej nie wierzyłam że jestem w ciązy! Dopiero potem zaczeły się nudnosći,czesto nawet nie wie sie że jest sie w ciazy !!!! Wiec wcale nie musisz sie tak czuc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO____ wiesz może i macie rację ...muszę na wszelki wypadek zmienić swój styl życia... ale ja nawet nie wiem , co mam jeść czego nie, chciałam przecież schudnąć...to mogę ćwiczyć? jeździć na stacjonarnym rowerku chociaż ? ja dopiero wczoraj zauważyłam , że te piersi coś inne , takie ciężkie w środku ale bez przesady... a spanie... no pogoda taka...pewnie i Tob ie się chce spać ...hmmm... zły przykład... bo Ty w ciąży jesteś :) w nocy obudził mnie skurcz w łydce - nigdy wcześniej tego nie miałam, ale Kochana za to miałam wszystkie inne dolegliwości ciążowe.... hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wiem pati wiem i sama na siebie jestem zla..ale ostatnio nie panuje nad soba..plakac mi sie chce..dlaczego?nie wiem..a to ze do pracy musze isc,a to ze malo pracy,ze duzo...i tysiace innych rzeczy...i na M sie odbija... nikamo,a piersi cie bolaly na poczatku? jakie mialas takie wczesne objawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO____ no ładnie !!!! oddałaś słoneczko rzeszowskie? no dobra...ale jak się ociepli Foliku przyślesz nam troszkę ? bo nam zachodzi :( jakoś czy to mi ciemno w oczach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko __na początku bolały mnie pierśi i brzuch czyli wszystkie objawy takie jak na @ nic innego ! I z tego co rozmawiałam z innymi dziewczynami to na początku raczej nie ma innych objawów ciaży one przychodza dopiero z czasem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka___ gdyby się ...zdarzyło, że ...jednak jestem w ciąży... to piersi w ogóle mnie nie bolały...do wczoraj ...a to dwa tygodnie po terminie @ ....zresztą mój gin powiedział, że każda kobieta jest inna ....i żeby się nie sugerować, że czegoś się nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo ale marne ono jakies .... faktcznie chyba pol go jest ale jak Was ogrzeje drugi pol zapakuj...ale szybkiego masz kuriera...!!!! Patrycja ty nie pierd..... juz ze nie masz dolegliwosci lezysz calymi dniami.... cycyki jakies inne, najwazniejsze @ brak, rzygalas jak kociak ostatnio.... i jeszcze czego ty chcesz....... w dupe chyba dostac.... wlasnie jakbys testa zrobila byłabys pokojnieszja a tak masz 2 tygodnie z glowy.... a ja slyszalam ze jak sa dwie kreski to najpierw pierwsze tygonei nazywaja sie majtkowe.... czyli ciagle chodzenie do kibla i sprawdzanie czy nic sie nie zaczerwienilo.... a pozniej jest papierowo tzn przewaznie dzilchy zmieniaja papier toaletowy na bialy nie daj Boze rózowy i zółty.... i juz jak wsjo dobrze to juz glskaja brzuchy ale do kibla take nie lataja sprawdzac... heheheh czyli Pati ma okres majtkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi... Pati Popaprancu powiedz M-wi zeby Ci kupil testa... nie chcesz II kresek zobaczyc.... zrób bo Cie ta przyjemnosc ominie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobiety :) dawno mnie nie bylo,ale po odjezdzie mojej kuzynki zalapalam troche dola, potem zajelam sie ogarnianaiem domu zeby sie czyms zajac-tym samym odzwyczajajac sie od kompa, a potem mialam troche problemow ciazowych, ale teraz juz jest wszystko dobrze i mam nadzieje ze tak zostanie, co tam jeszcze... a przeczytalam o Patrycji ze mala fasolinka sie wprowadzila-tak wiec dbaj kochana teraz o siebie, nie macaj sie tam gdzie nie potrzeba:) i wszystko bedzie dobrze Orcio-no coz, nie pomoga zadne slowa pocieszenia, wiem to doskonale,bo sama przez to przelazlam- polowa ciazy i taki cios to zostanie do konca w twojej pamieci,jednak pamietaj ze nic nie dzieje sie bez przyczyny,teraz tak sobie to tlumacze, ale w dniu ktorym dowiedzialam sie o tym,co mnie czeka,przeklelam wszystkie swietosci-choc jestem wierzaca i praktykujaca katoliczka. nie wiem ktory to byl u ciebie tydzien ciazy, nie wiemj aka byla przyczyna, wiem jednak-ze uczucie o ktorym piszesz "przykladajac reke do brzucha " w ktorym juz nie ma lokatora, jest uczuciem doskonale przeze mnie rozumianym, bo nikt tego lepiej nie rozumie niz kobieta ktora tego doswiadczyla dlatego tez chce ci powiedziec, zebys nie myslala ze nie chcesz sie starac myslec o drugim dziecku, rozumiem cie-strach i obawa-ale pamietaj ze ,podobno nic dwa razy sie nie zdarza, a druga ciaza w jakims choc malenkim stopniu zalagodzi twoj bol mnie w szpitalu powiedziano,odczekac dwa okresy regularne i starac sie,bo po ciazy mozna szybko zajsc podobno w druga ciaze,tak wiec to tez kwestia psychiki-czym sie strules tym sie lecz. wiadomo-ze nie wykreslisz tego z pamieci,ale to drugie dziecko ktore bedziesz nosic kaze ci byc silnym dla Niego......pomysl o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrycja ja tak jak reszta dziewczyn jestem w 90% pewna ze jestem w ciazy kochana...kiedys musi sie udac niby dlaczego nie teraz co?? teraz ja tobie nakopie ...:) widzisz juz cie piersi bola,zoladek juz dawno dal o sobie znac...nie to co ja hehe do ciezarnych- jaki powinien byc sluz...bialy ale gesty,taki ciagnacy czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×