Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

to wyzej bylo do Chciejki... ale nie 4 kochana Patrycjo... bo ja nie mam jeszcze terminu... wiec u mnie jest jak to ewika napisala na razie spoko loko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliczku___ a co mnie to obchodzi hihi powiedz mi Słońce ??? Ja chcę być w ciąży w tym czasie co Ty, Ewika i Chciejka oooo.... takie mam życzenie :) ale..ale... cykle bezowulacyjne wcale się nie muszą wydłużać....hmmm... a może ja taki miałam ....oooo uz mi coś do tej kudłatej główki zaświtało... haha cala ja... a miało nie być złego myślenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny sama nie wiem co myslec,ale chyba gdyby byla ciaza to juz by wyszlo..wczoraj to podlamana bylam..hormony mi wala do glowy..czepiam sie eMa ,ryczec mi sie chce,nic mnie nie cieszy.. a kiecka...prosta,fajnie dopasowana,kolor grafitowy do tego bolerko i nowe butki..po weselu wysle fotki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku___ wiesz...ja taka niedowierzająca jestem ale.. pasek św. Dominika wyciągnęłam i założyłam w niedzielę aaaa..... tak na wszelki wypadek niech mnie chroni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja przeciez znowu sobie zaprzeczac zaczynasz i do łba zaczynasz cos wbijac przeciez mowilas ze nie ma wówczas wysokiej temp. jak jest bezow. a teraz co znowu mi piesz jakies scenariusze na siebie..... oj ja nie wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mam nadzieje meble do kuchni bede miala..wiec zapraszam na parapetowe..tylko ja nie pije bo jakos ochoty nie mam...wczoraj kupilam sobie piwko..mysle moze glodna sie po tym zrobie to zjem pozadna kolacje,ale bleee 2 lyki i na tym koniec..tylko siusiu wiecej latalam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejaka___ a ja sikam w normie...przynajmniej mi się tak wydaje...co prawda myszę w nocy wstać...ale tylko raz ...czasaaaaaami dwa ...natopmiast moja koleżanka rodzi w grudniu i przez całą ciążę nie bolą ją piersi i nie sika, nie wymiotuje, po prostu zero... do gina idę we wtorek.... Foliku___ tak.. tak...ale wiesz... jak chodzi o kogoś innego niż mnie więc... oki ale ja od razu myślę , że u mnie może być inaczej taki głupolek ze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA chodz wlasnie sie doczytalam ze parapetówka sie szykuje a co tym idzie chlanie niebawem u Chciejki... poznamy jej mena.... hmmmm moze byc ciekawie... ale odezwij sie szybko do kózek bo na krzywy ryj by sie popilo a tak trzeba bedzie cos z domu przyniesc ale ja tam w sumie zawsze Wasze pije.... Boze.... ile ja sie tu uchlam z Wami w rzeczywistosci taka pijana nie chodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co tam dziewczątka z tymi waszymi @? Widzę że sie zbuntowąły i nie nadchodzą, no i bardzo dobrze!! w koncu ile to będziecie sie okresować, czas na zmiany hehhe:) a mnie pomału zaczyna brzuch pobolewać jak na @. Już zapomniałam jakie to uczucie beznadziejne, no ale u mnie to znak że macica zaczyna się pomału przygotowywać. Pati co w końcu z tobą? dalej nas trzymasz w niepewności.. podziwiam cię naprawde, ja już bym chyba sfiksowała z tej niepewności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mfigielek___ hihi nie wiesz co byś zrobiła gdybyś była na moim miejscu... i gwarantuję ci, że nic więcej nad to niż robię więc...spokojnie...i uwierz mi, że nigdy nie byłam bardziej spokojna niż teraz :) pod warunkiem, że nikt mi nie nakazuje prócz lekarza i eMa co mam robić :) Foliku___ no to parapetówa się szykuje :) fiu fiu.... a tymczasem.... mamusia zrobiła mi zapiekany ryż z jabłkami :) chcesz troszkę ? Mfigielek___ ryżyku ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mfigilelek... to juz niebawem tego @-szonka bedziesz miala co.... jednego w łózeczku hehehe a drugiego tego naszego @-szona... wrrr to co moze sie zamienimy Ty urodzisz a ja Ci oddam swoja @ bedzie o czasie.... i bedziesz mogla na nowy cykl sie przygotowywac wiesz superowo..... hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaaha wiecie co ...wy tak mnie nie podziwiajcie, bo jeszcze w piorka obrosnę :) idę na świeże powietrze, bo taka piękna pogoda.... Folik___ zostawiaj te papierzyska i chodź ze mną na tarasik , zjemy ryżu i poplotkujemy :) Nikamo____ jak mały Miś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja przeciez do sluchu Ci musze znowu napisac...... no nie moge nie czestuj mnie bo ja sie odchudzam ilez mozna trabic a ta mi ryz tu kaze jesc oj niedobra baba..... hehehe zartuje dobra ale ryzu niet dzis mam buraczki i mielony A'la tesciowa... (ale zeby nie bylo z mojego miesa) nie jest ona taka dobra ze mi jedzenie kupuje.... zrobi jak poprosze ale nic ze swojego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL AsiaAaK............... ???...........28......... ..20........10 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? Patrycja75...........16.09.......32-34.......już nie.......uuuuu BRZUCHATKI NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Ognik80.............37.......20.10.........30.10.09.........29...dziew. Mfigielek............36......28.10.........08.11.09.........25...chlopiec Animonda...........35......22.07.........10.11.09.........25...chłopiec M_M.................34......31.07..........14.11.09........24.....?...... Spacer w chmurach..32...15.10.........10.12.09.........22...dziew. Fermina30..........25......19.10.........05.01.10.........31...chłopak Anka323............23.......???............29.01.10.........24...chłopak Klaudia0405........23......18.10.........31.01.10.........26.....?...... Beata2611..........23......15.10.........03.02.10.........26.....?...... Nikamo74..........20.......29.10........01.03.10..........5....chłopiec joanna84............8.......22.07........07.03.10...........25....?....... Annolia.............13.......27.08........11.03.10...........27.....?....... nikulam.............12......02.10........01.04.10............31.....?...... Nowa81.............10......15.10........11.05.10............28.....?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku____ ale ryżu tez niet ??? uuuu a ja myślałam , że właśnie takie dietetyczne z jabłuszkiem ;) no dobla :) zjemy z Mfigielkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik nie ma problemu z tą zamianą. tak czy tak @ mnie czeka i to mega, bo poporodzie do się leje niemiłosiernie nawet do 2-3 tyg wrrr! A tobie przydałaby się odmiana hehe:) Pati Ryzyk z jabłuszkami - pyychaa:) Poprosze podwójną porcję dla mnie i dla Maleństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra musze się trochę ruszyc z tej kanapy bo Mały tak mnie kopie po żebrach że nie moge wysiedzieć. Zaglądnę do kuchni i pomyśle o obiedzie. Narazie papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mFigielek____ wiesz takie pieczone jabłuszka to maleństwo na pewno lubi :) a ja tez bym oddała @ ale już nic nie mówię, bo znowu mnie Folik opierniczy zdrowo....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL AsiaAaK............... ???...........28......... ..20........10 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? Patrycja75...........16.09.......32-34.......już nie.......uuuuu BRZUCHATKI NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Ognik80.............37.......20.10.........30.10.09....... ..29...dziew. Mfigielek............36......28.10.........08.11.09..... ....25...chlopiec Animonda...........35......22.07.........10.11.09....... ..25...chłopiec M_M.................34......31.07..........14.11.09..... ...24.....?...... Spacer w chmurach..32...15.10.........10.12.09.........22...dziew. Fermina30..........25......19.10.........05.01.10.........31 ...chłopak Anka323............23.......???............29.01.10..... ....24...chłopak Klaudia0405........23......18.10.........31.01.10....... ..26.....?...... Beata2611..........23......15.10.........03.02.10....... ..26.....?...... Nikamo74..........20.......29.10........01.03.10........ ..5....chłopiec joanna84............8.......22.07........07.03.10....... ....25....?....... Annolia.............19.......13.10........11.03.10...... .....27.....?....... nikulam.............12......02.10........01.04.10....... .....31.....?...... Nowa81.............10......15.10........11.05.10........ ....28.....?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho ho nareszcie cos się tu ruszyło no tak wiatr Was wywaiał z tych schronów. Jak Ktos mówił o jedzeniu to teraz sie pojawiam Ja!!! bardzo prosze o porcję ryżyku i tylko mi nie mówicie ze sie skończył!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL AsiaAaK............... ???...........28......... ..20........10 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? Patrycja75...........16.09.......32-34.......już nie.......uuuuu BRZUCHATKI NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Ognik80.............37.......20.10.........30.10.09..... .. ..29...dziew. Mfigielek............36......28.10.........08.11.09..... ....25...chlopiec Animonda...........35......22.07.........10.11.09....... ..25...chłopiec M_M.................34......31.07..........14.11.09..... ...24.....?...... Spacer w chmurach..32...15.10.........10.12.09.........22...dziew. Fermina30..........25......19.10.........05.01.10.........31 ...chłopak Anka323............23.......???............29.01.10..... ....24...chłopak Klaudia0405........23......18.10.........31.01.10....... ..26.....?...... Beata2611..........23......15.10.........03.02.10....... ..26.....?...... Nikamo74..........20.......29.10........01.03.10........ ..35....chłopiec joanna84............8.......22.07........07.03.10....... ....25....?....... Annolia.............19.......13.10........11.03.10...... .....27.....?....... nikulam.............12......02.10........01.04.10....... .....31.....?...... Nowa81.............10......15.10........11.05.10........ ....28.....?...... Poprawiam tabelke bo miałam 5 lat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej foczki___ a co tu taka cisza ??? gdzie jesteście...chciałam coś poczytać , co u Was a tu co??? ja już zdążyłam się zdrzemnąć... i zjeść obiadek z eMem :) a tu taka cisza>>>>>>>> :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja niewiem co sie dzieje ze na zadnym topiku nikt nie pisze jestem w szoku :-( Ja wiem ze dziś gorąco i na spacerki chodzicie ale ile mozna co????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE KOCHANE BABECZKI ... CHMURECZKO DZIEKUJE ZA TROSKE - CZUJE SIE RAZ LEPIEJ RAZ GORZEJ , JESTEM ZMECZONA WSZYSTKIM . DRAZLIWA NA WSZYSTKO I WSZYSTKICH , OGOLNIE JESTEM NIE DO ZYCIA . PSYCHICZNIE I FIZYCZNIE JESTEM WYCZERPANA , CHCIALABYM ZEBY JUZ TO KRWAWIENIE PO ZABIEGU USTALO ,POMIMO BRANIA ZELAZA I WITAMIN JESTEM OSLABIONA . DO TEGO NAJLEPIEJ JEST MI GDY UCIEKAM W SEN , NIE MYSLE WTEDY O NICZYM TYLKO ZE NIE MOGE PRZESYPIAC 24H NA DOBE , TO AWYKONALNE . TRZYMAJCIE SIE WSZYSTKIE CIEPLUTKO BO JESIEN JAK SIE PATRZY .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hejka. To zdaję raport. @ nie ma jeszcze. Brzuch pobolewa ale nie cały czas ale często coś tam kłuje i muli. Krzyż mnie za to boli. I wiecie tam gdzie jest kość ogonowa mam spuchnięte - taka buła w kształcie koła. Nie wiem co to jest. Od wczoraj. Mierzyłam dziś temp. - 36,8, wczoraj 36,9. Wcześniej nie mierzyłam. Ale jest za niska raczej. Dziś 34dc. A i najważniejsze - dzisiejszy test z rana negatywny! Jutro chce iść na basen więc @ niech se pośpi jeszcze do najlepiej soboty..........albo na 9 miesięcy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki co z Wami??????????????????????????????????????????????????????????? Ewika masz racje niech sobie pośpi troche ma pozwolenie na 9 miesięcy ;-) nikt nie bedzie za nią płakał ha ha ha Pati kochana jak sie czyjesz ?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×