Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Orcio Kochana wiem że Ci ciężko przecież już sie cieszyłaś że sie wreszcie udało a tu taka tragedia sie stała mam nadzieje ze wnet sie wyzbierasz i zaczniesz nowe staranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko___ czuję się dobrze oprócz tego, że prawie cały dzień dzisiaj było mi niedobrze no i ta zgaga mnie dobija po prostu...i... teraz mogę powiedzieć, bo Folika nie ma :) albo na prawdę jestem w ciąży albo mam poważne problemy hormonalne... oczywiście ja wolałabym ta pierwszą wersję ;) Orciu____ Kochana ... a ....o b i e c a ł a ś :( niech już przejdzie Ci to krwawienie, bo pewnie jest wkurzające i dodatkowo przypomina smutne chwile. Ja trzymam kciuki bardzo, żeby niebawem zagnieździła się fasolka i rozpromieniła Twoje smutne oczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati Twoja @ juz jest na urlopie na 9 miesięcy ale ok zobaczysz we wtotek kochana a wtedy pocolo stawiasz ;-) Ewice też mogła by sie bybrać i Chciejce i Folikowi ha ha a każdej niech już idzie na wczasy a co ile można pracować hi hi hi Pati a wiesz ze podobno jak zgaga jest do dzidzia sie rodzi i ma bardzo duzo włosków :-) mojej koleżanki córcia sie urodziła z takimi włoskami ze spineczki jej przypinała i pielegniarka jej powiedziała ze ładnie jej zgaga dawała popalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uciekam lulu bo już zasypiam ha ha śpiączka mnie dopada znów. a pozatym kręgosłup mnie boli musze poleżeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha właśnie powiedziałam eMowi :) ale ja tez urodzilam się z loczkami .... :) słodkich snów Beatko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej jest tu jeszcze ktoś? Moja @ chyba nadchodzi jednak powolutku - byleby nie jutro! Zaczyna mi burczeć w dole brzucha - to niedobry znak :( Pati a ze zgagą to też słyszałam, że na włoski u dzieciaczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, zapalam swiatło.... wstajemy... raz dwa trzy.... wykonujemy przysiady i skłony raz dwa trzy i teraz rece do góry i pajacyk..... hop hop.... i jeszcze rozciaganie do tyłu rece i raz w prawą stronę i dwa w lewą stronę... i jeszcze polozymy sie i nozyce ze 4 razy.... ja Was nie przmeczam bo co niektore brzuchy maja.... hehehe.... no i teraz oczka umyte.... to siup po kawe herbate jak kto woli i prosze sie chociazby przywitac.... babole piszecie ze nikt niby nic nie pisze.... nikt to my..... wystarczy usiasc i napisac witam.... jestem taka i taka. mam dzis plany na dzien takie i takie i bede robic to i owo i mozemy pozniej zamilknac.... wszystkie czytacie a nikt nie pisze.... ja - zawsze chyba ze mam urlop albo jest weekend A wiec.... jestem w pracy od 8 i mam dzis mały sajgonik.... zjadłam juz jogurcik.... teraz zaraz kawe sobie walne dzis wczesniej bo wczesniej w pracy jestem.... no i co jeszcze tempka mierzona dzis 36,8 wiec Ewika chyba to co burczy u Ciebie pewnie i u mnie sie zmawiaja.... i pewnikiem nadchodzi.... ale jak pisałam u mnie nicic z tego cyklu wiec jak to Ewika było spoko loko.... no to jestem I-wsza..... jeszcze raz dzien dobry wszystkim...... i milego dnia zycze....... :) :) :) Patrycja zgaga... DORBY ZNAK :)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to nie......... mam focha..... a co dawno nie mialam to mam pa buraki..... czytajcie sobie ale puste ble ble...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. . . . . . . . . . i co sie gapisz na wpisy... . . . . . . . . . . ciekawe co.... . . . . . .?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. . . . . . . . . . . . aby nikt nie narzekał ze nikt nic nie pisze.... . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Foliczku:) witam po śniadanku - u mnie 3 kromeczki z białym serkiem i dżemem truskawkowym (domowej roboty) + gorące kakaoko = pyyycha! tylko trochę kalorii, ale co w końcu na nas dwoje to jescze nie tragedia, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.... Witam mfigilek.... dziekuje za raport.... o wlasnie tak ma byc.... a kalorie wiesz gdzie masz mieć teraz???? napisać ?.... wazne ze juz niedługo z dwupaku wyjdziesz... :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku___ Kochana Ty to od rana pozwalasz mi na super humor hihi ....dobra jesteś :) Mfigielek___ widzę , że repertuar śniadaniowy taki sam jak ja lubię :) a u mnie bez zmian, prócz tego, że ...tepma spadała do 36.7 więc akcesoria do @ wyciągnęłam ale cisza na razie... strasznie słaba jestem jakaś dzisiaj, bo całą noc nie mogłam spać , wstawałam trzy razy... może dlatego taka tempa ale mam to gdzieś. Jestem śpiąca chce mi się rzygać i pali mnie rura do samego żołądka oooo ale humor wyśmienity , bo jutro w czwórkę jedziemy na grzybki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek:) Ja tez sie melduje !!!! Brrr chwała Bogu że juz piatek bo mam dosc !!!! Od dwóch cni siedze z nowa dziewczyna która ma mnie zastapic i opadam z sił ....Czemu niektórzy sa tacy cieżcy w kontaktach???? Oj nie podoba mi sie ...... No ale nie moja broszka.... Mój M od wczoraj jest w domku i dlatego juz bym chetnie skończyła prace a gdzie to do 17?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niakmo i Patrycja dziekuje za meldunej.... chwali sie chwali.... raporty zlozone.... jest git... Patrycja poki @ nie ma sa szanse... rura pali - niech pali jak na razie.... a @ poszedł sobie daleko.... daleko.... Nikamo jeszcze troche.... ja wiem ze M Ciebie potrzebuje teraz a moze i Ty jego bardziej ale jeszcze pare godzin... a zapedy koleazanki miej wiesz gdzie napisac.... tam gdzie Mfigileka kalorie maja byc..... no to spoko loko...... jeszcze baby wylazic - zobaczymy z kim bede gg kiedyklwiek a kogo bede miec tam gdzie mnie maja.... no... sie zdenerwowałam..... na Was... kaszaloty.... byleby wpasc i napisac dzien doberek..... samice wredne..... tylko nic czytac a pisac kto bedzie..... wrrr.... znowu mnie poty naszły,..... ciekawi mnie bardzo jeszcze Wrocławska małpa..... nie wierze ze uschła bo sie tak odchudzała ze nie ma siły.... Rea jedz Ty .... przynajmniej bylas aktywna.... a nie ona pewnie ciagle o zarciu mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku___ wiem, wiem... :) ale lepiej dajcie coś na zgagę..hmmmm???? od razu mówię, że imbiru i migdałów nie mam... eM mi kupi po pracy dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycha ja słyszałam ze dobre jest RENI.... ale wiesz .... nigdy w ciazy nie bylam ale moja kuzynka po tym poznała ze ciaza jest.... nie wiem co na te dolegliwosc jeszcze dobre.... ale tez moze przeczekaj to a wexmiesz cos po wizycie u gina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycha ja nie pisze tego specjalnie jakos mi sie troszke literki przestawiaja.... PATRYCJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja to juz niedlugo musze byc w ciazy bo juz nudzi mi sie bzzzzz....... ciagłe..... i nudno mi w domu tylko z M-em.... jakos chyba wiecie co chyba sobie zajde niedługo...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku___ może być Kochana i Patrycha ale Patunia , Patusia jak pisze Reusia też mi się podoba :) Foliku tak tak... nie masz wyjścia ... musisz zajść w ciążę i to szybciutko :) Nikamo___ ciepłe mleko...powiadasz...nie bardzo lubię ciepłe ale zaraz wypróbuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×