Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Ja n ie wiem już co powinien a czego nie powinien zrobić... mam do niego zaufanie, jest bardzo dobrym gin w mieście , więc chyba on wie najlepiej co robi.... Dziewczyna Bonda____ wiesz Kochana każda mówi co innego... ale skoro ja czuje od wczoraj taki wewnętrzny spokój to chyba jest najważniejsze...kazał poczekać to poczekam.... a faszerowanie się tabsami i ingerencja w @ nie jest zawsze dobra... jak coś będzie nie tak , to na pewno coś mi zapisze myslę, że przez dwa tyg bez @ jeszcze nikt nie umarł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja to co ja to wybryk natury.... niee!!! w innych cyklach skakała a tereaz mi wybryk natury sugerujesz.... buuuuu ja juz cala jestem jak ten wybryk..... buuuu Patrycha..... babolu powiedz zem normalna.... wiesz co to znaczy: dziwoląg, dziwak.... buuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja, luteina to nie faszerowanie się lekami, bo to w czystej postaci progesteron, który jest dobroczynny dla kobiet. Progesteron (luteina) – steroidowy żeński hormon płciowy wytwarzany przez ciałko żółte i łożysko (w czasie ciąży). Najważniejszy hormon wydzielany przez gonady (jajniki i jądra). Dlatego uważam, że i tak i tak byłyby dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna Bonada-___ hahaha Kochana i teraz kogo ja mam słuchać Ciebie czy mojego gina ????...ence pence... wybieram gina ;) ale na pewno on przy kolejnej wizycie poda mi Luteine na wywołanie @ więc jestem spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Partycja... babolu ciekawe co sie dalej wydarzy z naszymi cyklami... ja tam czuje tez dlugodystansowca.... a Twój.... ciekawe. ciekawe... u mnie gin powiedzial ze endo mam jak po ow. i tez wyglada jak ciazowe piekne ale to rozwnoznaczne jest z tym ze w tej fazie jest wlasnie taka niewiadoma... ale to dopiero okaze sie za 2 tygodnie bo pewnie wtedy dostane @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... zeby nie bylo ze w takiej samej sytuacji jestem jak ty mi nie powiedzial ze w ciazy jestem tylko ze jest ladnie .... i na tym etapie wlasnie tak wyglada ze albo cos jest albo nie... ale to ponoc normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj się mnie he he, zaraz Ci recepte wyśle :) co gin to opinia, mój zachwalał lutine, powiedział, że w środku rośnie jak chciałoby się powiedzieć na drożdżach a to dzięki luteinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU___ powtarzam hihi po raz 100 , że gin nie mówił, że piękne ciążowe rozwarstwienie , powiedział , że... "NAJPRAWDOPODOBNIEJ JEST PANI W CIĄŻY... bardzo ładna wyściółka i śluz" TYYYYYYLLLEEEE... Bondowa>>> a ciul...dawaj tą receptę... może z Ciebie lepszy gin... i na dodatek darmowy ... hihi a darmowy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa.... i powiedział, że jeśli tempa utrzymuje się wysoka( dla danej kobiety) przez 21 jest to prawie pewne , że kobieta jest w ciąży.... ale to aż... albo 99% :) znając życie i moją wyjątkowość...hihi jestem w tej drugiej grupie...wyjątkowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszła :) a swoją drogą, co ma być to będzie, pewnie gdzieś to zapisane :) Oby było tylko po Twojej myśli. Takie wyczekiwanie jest najgorsze ... wiem coś o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna Bonda___ wiem Kochana , że wiele przeszłaś :( ale najważniejsze jest, że jest już dobrze :) a za receptę dziękuje, już dotarła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja - jakos zle mnie chyba rozumiesz..... ja o Twojej ciazy to raczej 90% pewna juz jestem.... tyle tylko ze ten test glupi nie wyszedł..... ale wiesz mozesz byc wybryk natury i Twoja ciaza jednak go dlugo nie pokaze a jednak jest.... w srodku fasola.... faktycznie to my 2 wybryki ale wolalabym byc na Twoim miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLICZKU____ rozumiem rozumiem... tylko może źle myśli przelałam na papier hihi... wiesz co do testów....dlatego gin nie kazał na razie robić , nie stresować się i nie przezywać....że testy nie wychodzą.... ale wiesz jak to z nami babami jest :) pisałam już , że miałam koleżankę w liceum , której się wpadło ...i... była już w 6 m-cu a testy wychodziły negatywnie.... a ostatnio...moja znajoma opowiadała, że jej testy wyszły dopiero w 9 tyg .... Tak czy siak Foliczku... nie wiem czyja sytuacja lepsza... najlepiej byłoby , żebyśmy razem były w ciąży....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Wy wybryki natury:) he he .Zdrowe z was Kobity tylko musicie troche dłużej sie starac ot i cała tajemnica!!! A potem jak poleci to nadrobicie za Nas wszystkie:) Pati niestety nie jadę do eMa bo to 350 km a On ma dobra opieke i w przyszłym tygodniu juz mi go przywiozą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewoje :) ja tylko na chwile i po jakas porade:o jakies przeziebienie mi sie przyplatalo wiec czuje sie jakos tak wiecie....,co moge brac??? drapie mnie w gardle ale nie czuje sie jakas polamana czy cos tam, no ale wole nie dopuscic do dalszego przebiegu sprawy, tym bardziej ze w przyszlym tyg jedziemy z mezem do polski :):):) na prawie trzy tygodnie:) Nikamo-pytalam cie wczoraj czy twoj chlop lezy na parkitce? czy gdzie?bo pisalas ze w cz-wie i pytanie moje bylo skad pochodzicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Bondowa:) gratuluje 14 stego tygodnia!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):) Spacerku -jak sie czujesz??? dzidzia szaleje w brzucholu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate, ja brałam tantum verde. To chyba jedyne, co możemy brać na gardło w ciąży. Czuję się ogólnie dobrze, dziękuję:) Znowu śpię jak dziecko, ale to akurat mi odpowiada. Dzidzia raczej dużo się wypina, przesuwa rączki wzdłuż siebie. Najczęściej czuję jej pupę:D A jak Ty się czujesz? Ciąża ciąży nierówna, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko skad ja tu wezme tantum verde, musze zakupic jak pojade do PL, a jak to wyglada?? tabletki ? saszetki? Spacerku, u mnie tak ogolnie jest ok, nie moge narzekac, choc w tej ciazy bylo inaczej niz w tamtej(wczoraj pisalam) ta ciaza jest bardziej "kaprysna" co do jedzenia .. a imie juz wybralas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj spałam, więc jestem z Wami na bieżąco tylko tak ogólnie. Wstałam, zrobiłam małą przerwę i dalej poszłam spać:) Jedz to co chcesz, bo przy karmieniu już tak dobrze nie będzie:) Tak mi powtarzają. Ja lubię babeczki kajmakowe, jem je często. Nazwiemy malutką Klaudia. To jedyne imię, co do którego była zgoda:) A Wasze typy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate___ mój M lezy w częstochowie w szpitalu bo tam pracuje natomiast mieszkamy w Rzeszowie. Spacerku _____ja mam nadzieje że dzis poznam płec i bedzie Amelka albo Michał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×