Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

hej babki dzis bylam z M na zakupach...slub siostry 17...kupilam sukienke i buty..fryzjer zamowiony...M ubrany :) kupilismy garnitur,koszule,krawat i buty... jejku ile kasy nam poszlo... @ nadal nie ma..objawy jak je mozna tak nazwac sa takie same..kupilam test chyba zrobie jutro... Padam juz, wiec lece...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szanowne Panie... Widze nie ma dzis nikogo buuu i dlaczego.... mnie wczoraj nie bylo w pracy a dzis chce cos poczytac a tu ciasza... to ide na kawe... Pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Babolki z rana:) Wow a co to większosc poszła na urlop? No no. Dziewczyny gratuluje nadchodzącego rozwiązania juz Wam zazdroszcze że niebawem bedziecie trzymac w ramionach swoje dzieciaczki.ja niestety albo stety na półmetku:) Chciejka, Ewika życzę żeby @ nie przyszła!!!!! Pati wiem że masz juz dośc tego naszego ględzenia o becie i testach :( ale zajrzyj przynajmniej na chwilke i napisz co u Ciebie! To ja tez aktualizuje: PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL AsiaAaK............... ???...........28......... ..20........10 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? Patrycja75...........16.09.......32-34.......już nie.......uuuuu BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18....................07.10.09...... .. ..25.. ..... ...... Ognik80...............37.....20.10........30.10.09...... .. ..29 dziewcz. Mfigielek..............36.....30.09........08.11.09..... .....25 chlopiec Animonda.............23.....22.07.........10.11.09...... . .25 ...chłopiec M_M...................25.....31.07.........14.11.09..... . ..24..niespodzianka Spacer w chmurach..31.....01.10........11.12.09..........22......K. Fermina30............25.....19.10....... 05.01.10..........31 chłopak Klaudia0405..........23.....18.10........31.01.2010..... ...26........ Beata2611............23.....15.10........03.02.2010 . ......26........? Anka323..............23.......???..........29.01.10... .......24........M Nikamo74............20.......29.10........01.03.2010.. . ...35.chłopiec nikulam...............12......02.10........01.04.2010... ....31...... joanna84..............8.......22.07........07.03.2010.. .....25...... Annolia...............13.......27.08........11.03.201 0 ......27. Nowa81................7.......15.10........11.05.2010. .....28....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie, strasznie tu cichutko PATI- gdzie jestes? CHCIEJKA - testowalas? a ja aktualizuje tabelke PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL AsiaAaK............... ???...........28......... ..20........10 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? Patrycja75...........16.09.......32-34.......już nie.......uuuuu BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18....................07.10.09...... .. ..25.. ..... ...... Ognik80...............37.....20.10........30.10.09...... .. ..29 dziewcz. Mfigielek..............36.....30.09........08.11.09..... .....25 chlopiec Animonda.............23.....22.07.........10.11.09...... . .25 ...chłopiec M_M...................25.....31.07.........14.11.09..... . ..24..niespodzianka Spacer w chmurach..31.....01.10........11.12.09..........22......K. Fermina30............25.....19.10....... 05.01.10..........31 chłopak Klaudia0405..........23.....18.10........31.01.2010..... ...26........ Beata2611............23.....15.10........03.02.2010 . ......26........? Anka323..............23.......???..........29.01.10... .......24........M Nikamo74............20.......29.10........01.03.2010.. . ...35.chłopiec nikulam...............12......02.10........01.04.2010... ....31...... joanna84..............8.......22.07........07.03.2010.. .....25...... Annolia...............13.......27.08........11.03.201 0 ......27. Nowa81...............10.......15.10........11.05.2010. .....28....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojeju a co sie Wam stało co ?????? dlaczego nic nie piszecie gdzie sie wszystkie pochowałyście co??? Chciejka jak test wyszedł co?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj.... cos sie wszystko zawiesiło.... Witaj Beatko... Patrycja z nory wyłaź juz nie idz na te Bete tyle wytrzymałas to i wytrzymasz 9 miesiecy... tak... !!!! Dawaj tu do nas jakies przepisy kulinarne bys wrzuciła... a nie tam siedziesz czytasz i nic a nic nie napiszesz.... juz przestan.... ale troche Cie rozumiem... nie masz siły tak tak ciezarne moga tak miec... ze im bleee do wszystkiego nawet i do nas.... REA - a ty co odchudzanko tak Cie popsuło tzn. nie masz siły nic naskrobac... Ognik... o mamo kochana ty juz rodzic idziesz a ja jeszcze II kresek nie mam.... ajajaj.... jak te Wasze robaczki szybko urosły ze juz na swiat sie pchaja.... Nie no ludzie badzmy ludzmi rozumiem pogoda dla spiochów ale bez przesady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku____ kochana i wreszcie mówisz do rzeczy... jeśli chodzi o betę oczywiście :) i za to Cię uwielbiam...ale proszę nie pisz głupotek... :) lepiej napisz jak się czujesz ???? robaczek jest ? Wysłałaś na Kamczatkę tą swoją @ ??? niech idzie w diabły na cale 9 m-cy :) no jasne , że czytam...przecież ja kłamać nie umiem :( Ogniku____ Słońce... to jużżżżż????? to wysyłam Ci w takim razie w wirtualnej buteleczce poród lżejszy od motylka :) i oczywiście życzę Ci, żeby maleństwo było baaaardzo grzeczne i nie płakało... a najlepiej niech na dzień dobry powie " mama' a co ? nie należy Ci się ? :) a u mnie bez zmian, dziś kolejny dzień bez @... pobiegałam trochę po schodach i strasznie mi się zniedobrzyło bleee.... nawet myślałam , że to już ... że przyszła @ bo jakoś tak mokro mi się zrobiło ale na razie cisza EWIKA____ no co Ty Kochana... na Ciebie miałabym być zła??????? słońce Ty moje w życiu.... zresztą na żadną z Was nie jetsem i nie byłam zła.... zła jestem na moją @ no i... na to naciskanie na betę... w sumie troszkę .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa... u was też takie piękne słoneczko świeci ??? aż się żyć chce... tylko wiecie co...jakieś bóle przedporodowe mnie wzięły hihi pewnie zaraz @ przyjdzie.... fuj jak mi niedobrze.... no jak się wkurzę to ja widelcem wydrapię hahah wyłaź małpo jak masz wyłazić... bo już na prawdę nie mam sił... :( co zjem to mnie tak rura pali , że szok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupoty.... oj Ty niedobra lala dzis jestes.... oj niedobra.... Jak masz nerwa to nie rób juz tej bety juz blizej jak dalej... a skoro na szczerosci Cie wzieło to i ja npisze Ci rozczochrancu jeden... ze nie pisz nam tu ciagle ze tej @ wygladasz... przeciez jak chcesz wywołac wilka z lasu to przyjdzie.... siedz cicho i przytakuj... masz dobre nerwy i cierpliwosc widac... przyda sie przy wychowywaniu tych Twoich Niedobrych "Stworków" ale nie pisz ze czekasz na@ itp... po co pytam sie po co.... czekaj na wizyte a jak @ przyjdzie to przyjdzie a teraz jej przeciez niepotrzebujesz.... Majtkowy sezon musisz przejsc... pozniej bedzie papierowy (tzn papier toaletowy trzeba zmienic na biały a nie zaden róz) ale na razie tkwij sobie w tych majtkowym i nie mysl o tej @ wiem wiem tak sie mowi.... wiem jakie trudne... ale co ma byc to bedzie i nikt Ci nie powie a nawet ja.... ze Patrycja na pewno sie udało.... o nie....bo niby skad mam to wiedziec.... mogło sie nie udac.... ale napisze Ci tak Patrycja mam nadzieje i trzymam kciuki aby sie udało.........i zycze tego z calego serca..... i pisz nam jak sie czujesz oczywiscie to chce slyszec ale nie pisz juz zeby ta wsteciucha przyszła a teraz no.... prosze o wpis ze masz nadzieje ze sie udało i masz cicha nadzieje ze bleeeee i bleeee i zgagi to to..... tak bardzo bym chciała...... aj przeczekam to przeczekam...... jasne...... ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo sie opisałam do słuchu PATI ...... :) oj Pati bedziesz mamusia nie teraz to pozniej ale bedziesz..... :) i ja tez.... tylko wiesz pytasz o mnie ja mam te wpisy w stopce... nic ciekawego dzis 36,8, wczoraj 36,9 ale u mnie norma nad normami inaczej jest tylko to ze chyba nie miałam owulki..... bo mam buzie bez pryszczy i cycyki mnie nie bola.... ale ponoc tylko 20% staraczek zachodzi.... teraz byl czas na Ciebie i inne babki.... a moje procenty pewnie pozniej.... oj takie wyczekiwane bedzie bardziej kochane..... a co moze nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku___ no jasne , ze bym chciała żeby się udało ale... czasem na prawdę mam dość i jak pisze , że miałam wrażenie, że już jest @ to nie dlatego, że jej chce ale mam takie wrażenie, że przyszła.... uffff .... Foliku u mnie 36.8 36.9 to tylko po owulce dla mnie to wysoka tempa... norma max to 36.5 czasem 36.6 więc każda z nas jest inna ... ja to bym chciała Cię widzieć w tabelce na dole jeszcze przed Świętami... zresztą siebie też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku___ wiesz ja po prostu nie chcę w paranoje jakąś wpaść, więc nie zwracam na wiele rzeczy uwagi na które zwracałam przez tyle czasu.... człowiek się uodparnia.... będę mamusią :) masz racje :) nie teraz to kiedyś... a jak nie teraz to przynajmniej gin może da mi jakieś table , które spowodują że schudnę hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja ale mi lekarz powiedzial ze raczej owulki nie bylo... ale ja mam to gdzies nawet w tym cyklu nie nakrecam sie na II wcale...... a wcale..... a Ciebie moze uratowac tylko spokoj.... a na bete cisnelismy bo wtedy nerwa bys nie miala i nawizyte szla z babanem na twarzy i tylko posluchala bys serducha..... a jakby beta ni wyszla na plus... to tez szybciej @ prszylaby.... to dla dobra Twego nie naszego.... ale.... jak chcesz tak zrobisz.... tak tak.... juz niedlugo.... a ja lece i nadal trzymam mocno kciukasy......... za Twoja safolinke a @ wyslij do mnie byleby o czasie..... tez dla mnei wazne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati dowiesz sie wnet czy sie udało ale moim zdaniem tak a kase na następne testy niema sensu już wydawać po co są inne ważniejsze wydatki a testy czasem nawet jak sie jest w ciąży to nie wychodzą już kiedyś o tym pisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL AsiaAaK............... ???...........28......... ..20........10 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? Patrycja75...........16.09.......32-34.......już nie.......uuuuu BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18....................07.10.09...... .. ..25.. ..... ...... Ognik80...............37.....20.10........30.10.09...... .. ..29 dziewcz. Mfigielek..............36.....30.09........08.11.09..... .....25 chlopiec Animonda.............23.....22.07.........10.11.09...... . .25 ...chłopiec M_M...................25.....31.07.........14.11.09..... . ..24..niespodzianka Spacer w chmurach..32.....15.10........10.12.09..........22......K. Fermina30............25.....19.10....... 05.01.10..........31 chłopak Klaudia0405..........23.....18.10........31.01.2010..... ...26........ Beata2611............23.....15.10........03.02.2010 . ......26........? Anka323..............23.......???..........29.01.10... .......24........M Nikamo74............20.......29.10........01.03.2010.. . ...35.chłopiec nikulam...............12......02.10........01.04.2010... ....31...... joanna84..............8.......22.07........07.03.2010.. .....25...... Annolia...............13.......27.08........11.03.201 0 ......27. Nowa81...............10.......15.10........11.05.2010. .....28....? Cześć! Ognik, kopę lat! Jak ten czas zleciał... Orcio, jak się czujesz? Ewika, okres już przyszedł? Pati, kiedy beta? Rea, dostałaś mojego e-maila? Wysłałam jeszcze raz. Co w pracy? I resztę Was pozdrawiam, ale nie mam siły pisać. Jestem padnięta:) Mocno pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem. @ nie ma ale brzucho boli. I krzyż bardzo, cycki dziś nie. Co chwilę latam do ubikacji i nic. Ale czuję że mi znów się przesunął - wydłużył, no chyba że oddałam go 2 tyg. temu dla Rei - zgodnie z obietnicą :P Staram się nie myśleć o tym ale to bardzo trudne. Dziś 33dc. Raz już miałam taki długi cykl. Bodajże w sierpniu. Potem były 1 cykl 31 dniowy a teraz??????? Ostatnio też pisałam w 33 dc i rano przyszła. Więc czekam do jutra. Spoko loko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, wstawac wtreciuchy.... Ewika... i jak tam Twoje bóle ??? narysowały cos na tescie ?.... Patrycja - prosze sie ładnie przywitac... A ja sie zastanawiam juz nie nad zadna ciaza.... tylko zastanawiam sie czy przy bezowulacyjnym cyklu jest podwyzszona tempetratura... tzn czy jest skok... bo gin powiedzial ze albo mialam owulke albo jej nie miałam..... niby byl monitoring a on nie wie to po co ja na niego chodzilam... ale powiedzial ze to wyglada i na ow. i na zapadniety pecherzyk.... hmmmm ale chyba przy bezow. nie powinnam miec temp. 36,9 czyli ta jak przy owulc. ??? to juz mniejsza z tym czy to ciaza,.... tylko moze jednak pozna owulka ale jednak moze byla.... i leków jesc nie bede musiała...... no dobra ale czas pokaze jak na razie to chce poczytac co u Was a Wy jak zwykle spicie.... wstyd,...... Ide ze zlosci na Was na kawe...... wczesniej bo wczesniej ale chyba sobie chlapne teraz bom troche na Was zła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) hihi ładnie ???? Foliku____ nie nie i jeszcze raz nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tempa nie wzrasta jeśli nie było owulki a tempe masz bardzo fajną hihi taka jak moja :) zaraz zerknę na Twój wykres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wyczytałam ze tempka moze wzrosnac... jesli sie bierze luteine albo duphaston czy cos tam ze on moze jednak utrzymac tempke wyzej... a u mnie raczej nie bo ja jedynie łykam Folik wiec mam nadzieje ze jednak moja owulka była.... i nie bede sie faszerowac lekami z wyzszej polki tylko witaminki.... o.... Patrycja a napisz co tam dzis porabiasz... bo ja mam nawał roboty ale nic mi sie nie chce zreszta jak zwykle.... oj jak chcialabym te II kreski co znaczyłyby dla mnie labówe na cale 9 m-cy a co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku___ jeszcze z 10 dni takich temp Ci życzę :) wykres fajny masz :) i wyciągniemy szampana....:) a na temat wyższych temp zobacz sobie na necie... jedyne co może spowodować podwyższenie są jakieś tam nadżerki, mięśniaki i inne francostawa ale przecież miałaś robione USG, więc wszystko oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU____ ja właśnie labuję hihi , eM poszedł do pracy a mnie nakazał położyć się hahah i odpoczywać ...no jak nie skorzystać z takich zaleceń :) sama powiedz.... niedawno wstałam... :) zzzz wielgachną zgagą...ona mnie zjada :) fuj ...nigdy nie miałam takich dolegliwości...a poza tym pół nocy nie spałam ,bo mnie piersi zaczęły boleć i brzuch ale... od razu pomyślałam , co mówiłaś a raczej pisałaś wczoraj hihi , żeby nie wywoływać diablicy :) no i nie ma nadal.... tempa 36.8 ale od soboty mierze termometrem elektronicznym , bo przecież tamten zbiłam :( a on zawsze zaniżał o dwie kreseczki... poza tym nic mi nie dolega... jest mi trochę niedobrze jak zwykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU___ mnie się też nic nie chce dziś robić, dobrze, że dziś mama jest to obiad ugotuje a mnie się tak chce spać, że chyba skusze nie kawę...w końcu i tak i tak mam zgagę i tak, i tak mnie mdli ...pijesz ze mną ? ale nie mam nic słodkiego....znaczy mam Pawełka orzechowego, bo eM mi wczoraj kupił w razie , gdyby mi się zachciało... ale nie mam ochoty na słodkie. Wiesz najgorsze jest to, że ja nie mam na nic ochoty...jem , żeby jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU____ www.youtube.com/watch?v=ACQUVwtiVGs&NR=1 właśnie dostałam... :) więc teraz przekazuję Tobie :) no i wszystkim Foczkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekne... skad ktos wie co Ci teraz potrzeba ? A zgaga.... ma byc... i cichutko siedzimy i czekamy Patrycja, odpoczywamy.... czytamy ksiazki wesole a nie przygnebiajace.... niedlugo czas matkowy sie skonczy.... juz blizej jak dalej... mame niech gotuje.... skoro chce miec wnuka niech pomaga.... heheheh bedzie dobrze Patrycja.... A powiedz mi patrcyja jeszcze czy mialas robione w czasie swoich staranek hormony... Ja jak na razie Ma zolnierze przebadalam i skoro na 2 województwa wystarczy by zaplodnic to juz mnie trzeba wziac a przeglad w sumie ogledziny wstepne ok... teraz bierzmy sie za hormony ponoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam....wczoraj testowalam i nic...negatywny....@ nadal brak jak i brak apetytu..piersi wieksze..podbrzusze pobolewa czasami..sluzu duzo...zalamka :( niby czuje ze @ idzie,ale nie ma..zmeczona jestem tym czekaniem wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU___ ja nie mam pojęcia skąd to ktoś wiedział, bo nie wiedział :) dziś odebrałam wiadomość na NK ... akurat z tą osobą się nie znam fizycznie, nie piszemy też do siebie o takich rzeczach ale piosenka piękna a słowa...aż mi łezki poleciały :)ja to taka beksa teraz jestem Chciejka ___ kochana żadnych zalamek :) słyszysz Siostra??? zabraniam !!!! lepiej powiedz jaka sobie kieckę kupiłaś :) a Ewika pisała do mnie i też nie ma @ :)...no to jest nas cztery :) którejś musi się udać w tym cyklu... a najlepiej wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nie zaden ekspert bo chyba zostane tu najdluzej... ale jak dlugie sa cykle Twoje... moje przecietnie to raczej 29 dni ale mialam tez 42 (bezowulacyjny potwierdzony przez usg) i ostatnio 35 ale to chyba normalny cykl owul. lecz przez wyjazd i stres troche sie wydłuzyl... hmmm moze sie stresujesz w tej pracy i sie wydluzyl a byc moze to samo masz co Patrycja.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×