Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Witam Was... A faktcznie nie ma co czytac nie ma... ja w weekend raczej sie nie pojawiam to normalka.... Nikamo gratuluke Wielkoluda - synka... !!! niech zdrowo rosnie.... Beata.... odchudzam sie.... nie bede nic jadla z zadnych wirtualnych schowków... U mnie weekend minal jak z bicza by strzelil... szybko bo bylam u rodziców a tam ble ble... a to tam a tu tu sie pojzdzialo i juz.... poniedzialek.... korki itp... bleee.... ale weekend udany.... No i u mnie chyba raczej bezopwulkowo bo nic a nic mi nie dolega zmierzylam tepke bo gin niby kazal i dzis byla 36.8.... ale... to nie jest nic szczegolnego.... raczej skok za mały.... ale co tam cdn.... przeciez zbadamy hormony i moze cosik sie poradzi.... to co czas na kawe ktos tu proponował A gdzie te nasze robaczki.... Patrycja ?, REA, LOLA. itd. ???? halo halo./..... prosze raporciki nam tu skladac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOZY! Co z wami? żadnych plotek? Pati, jak tam? Chciejka - fiu fiu, ty tak sobie po cichutku siedzisz i takie wieści nam teraz wysyłasz? nie ma @? no, to czekamy na jakieś nowiny:))) a jaka impreza, co za stroje galowe? Nikulam - proszę bardzo. to ja taki fotograf, ale przy takim modelu nie trzeba się zbytnio napracować:)))) udanego wyjazdu - bardzo się cieszę, że takie dobre wiadomości nam zsyłasz. pewnie, że zdrowe będzie, pewnie, że tak!!!!!:) Folik - ja ciebie gonię - też się postanowiłam odchudzać i eMa także. Nie mieścimy się w ciuchy, a na nowe budżet nie jest narazie przewidziany, także Beatko - ja tylko herbatkę poproszę i to bez cukru!!!!!:))) ale ładny dzionek dzisiaj....a ja mam kaca:))) zabalowaliśmy wczoraj nieźle.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA odchudzako wskazne ja niby 3 kg w dól ale juz widac tak mi powiedzieli "Zmizernialas" a mnie to cieszy baardzo zatem nadal dietka bedzie az do mojej przecietnej wagi jaka sobie obralam ale to juz moja tajemnica jaka to waga.... bo sie wystarszycie jaki ciul gruby ze mnie.... hehehehe... wazne ze chce i sie nie poddaje... jakos markotno dzis ale jak to z poniedziałku nic sie nie chce... troche was rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycha odezwij sie..... babo jedna..... !!!! juz po wykopkach chyba nie udawaj ze u tesciow ziemnioki zbierasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej FOczki____\ jestem , jestem.... NIKUSIU____ nie powiem ...a nie mówiłam :) cieszę się bardzo :) NIKAMO____ 18cm????? kiedy to Twoje MALEŃSTWO TAK UROSŁO????? :) super ..już widzę Twojego eMa :) wniebowzięty na bank ;) Foliku___ jestem , jestem :) nie udaję , tylko musiałam się wyspać, bo wczoraj baaaardzo późno poszliśmy spać ;) REA____ no tak... na te same imprezy chodzimy :) Pogoda piękna ale po co ten wiatr ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co.... ale miałam weekend.... w piątek wieczór a raczej już nocą rozbiłam termometr rtęciowy... no szlag by to trafił...jakiś zły znak chyba...a ta rtęć...zbieraliśmy do 1 w nocy a w sobotę zamiast jechać na grzybki to było wielki czyszczenie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja juz nie pisz takich pierdoł tu jakies bbzdety piszesz a o sobie przeciez nic nie napisałas na to czekamy..... co jest tam u Ciebie babo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA___ a ja tez bym chciała takie zdjęcia z kocią modelką :) Spacerku___ jak tam Niuńka ? teściowa wyemigrowała ? Chciejka___ Siostro, wstałam , wstałam hihi dzięki za sms-y :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parycja zbity termometr to zazwyczaj bardzo dobry znak.... a dlaczego a dlatego ze on Ci juz potrzebny nie bedzie.... czyli wiesz do kosza go bo po co nerwa miec na spadki itp.... jak ciaza sie bedzie pieknie rozwijac.... oj Ty tylko cie tak pacnać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU____ no ... no.... hihi tylko nie bzdety ;) o sobie nic nie pisze , bo nic się nie zmieniło więc nie chcę zanudzać... aaaa....sorry...sorry.... nie mogę zapachu mięsa smażonego, gotowanego ...w ogóle.... zero... ale moja mam żartuje, że też tak miała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ______witaj :) No i jak ta twa @ nie pojawiła się ? No to sie nie pojawi napewno:) :) ;) Opowiadaj jak sie czujesz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku___ ha ha ja taka optymistka nie jestem, chociaż z Chciejką rano o wózkach trzeba było pogadać hihi, żartuję oczywiście :) więc... dziś 51dc tempa cały czas utrzymuje sie na poziomie 36.9 - 37.0 poza tym NIC ale to zupełnie nic mi nie jest, prócz tych rannych mdłości no i sikania ale... mój eM też lata częściej do ubikacji więc...pewnie gdzieś zmarzliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO___ Kochana czuję się dobrze... a tak w zasadzie ... to powiem Wam, ze tak dziwnie się czuję... jestem taka zawieszona...w jakiejś niewidzialnej przestrzeni....to wszystko , co dawniej wydawało mi się objawami..teraz już spowszedniało, więc nie mam żadnego punku zaczepienia...nic z tych rzeczy, co opisywane są na necie... brzuch mnie boli od czasu do czasu...ale trudno nazwać to bólem...tak samo piersi - wszystko w ramach przyzwoitości... tych objawów ciążowych które miałam przez prawie dwa lata...stety - niestety nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO___ wiesz spać mi się chce ale powiedz kochana komu się nie chce ??? taka pogoda... dzwoniłam dziś do kliniki niepłodności, ale pani powiedziała, żebym zadzwoniła jeszcze raz , jak już będzie po @ to ustalą nam datę wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati jeszcez tydzień i mam nadzieje ze juz Ci gin potwierdzi.... Wytrzymasz Kochana jeszcze troche niepewnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie drogie kobitki:) przyszlam tak na chwilke, po to by sie z Wami pozegnac na czas mojego wyjazdu do PL, poniewaz tam niestety nie mam neta:(wiec pisze juz teraz zebyscie nie pomyslaly ze zapadlam sie pod ziemie:p pisze juz dzis, poniewaz caly czas wyleguje sie w lozku z moim przeziebieniem( metoda Ani-miod, czosnek ,mleko- dzieki Ania-fuj fuj to jest, no ale jak madzialac to bede to chlala) plus jeszcze w miedzyczasie herbata z malinami i cytryna...no to juz troche lepsze:) jutro pewnie bede sie jeszcze dolegiwaci pakowac, a po jutrze kierunek___ Gorlitz,Wroclaw,POLAND!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO___ nie uwierzysz pewnie ale już mi obojętne , co mi powie, byleby już powiedział...wiadomo, że cieszylibyśmy się bardziej z wiadomości o ciąży, ale jak to sprawy hormonalne to oki...bo jesteśmy śmieszni wiesz... z tym... uważaj...bo możesz zaszkodzić...az mnie to nie raz drażni, bo zachowujemy się jakbyśmy sobie coś uroili...ale tak na wszelki wypadek...a ja nienawidzę żyć tak na wszelki wypadek... wczoraj biednemu eMowi się dostało...:( bo jak mówił na okrągło to doszłam do wniosku, że to jakaś komedia...złudne nadzieje...a jak wczoraj zapytał...tak słodko ...czemu kochanie jest ci niedobrze to dostał zgrabkę... stąd ta noc tak się nam wydłuuuużyła, bo stwierdził, że go odsunęłam od sprawy, którą teraz zyje ...hihi więc musiał a raczej chciałam to naprawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo :):):) gratuluje ci dwoch swiezych jajeczek w domu,ktore przybeda :):):) Patrycja-mieso - wstret,jest mi bardzo znany i skonczyl sie dopiero w polowie 4 miesiaca ciazy :):):):):) Foliku- hoduj swoje jaja, gniec chlopa, moze byc nawet metoda na pieprza-czyli-kladziesz ziarenko pieprzu na brzuchu i tak sie przytulacie az bedzie zmielone na pylek :):):):):) Rea -trzymaj baby w kupie:) pozatym sciskam was wszystkie mocno i do popisania na poczatku listopada :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate.... Ty Ty Ty wariacie..... "popieprzony" hehehe dobre.... to dawaj tu do nas do Polski.... dawaj, nadciagaj.... Fajnie ze wszystko u Ciebie (Was) zagrało i z nowinami wspanialymi przyjezdzasz do rodzinki...... to co? - to do nastepnego.... tylko kuruj sie i cieplo ubieraj bo u nas dzis cos wieje..... :) papapa Patrycja poki@ nie ma jestnadzieja.... jeszcze masz tydzien tzw. tygodnia majtkowego :) przeczekamy.... :) REA - a Ty co pod stolem lezysz.... ??? rozumiem imprezy niewyspanie.... zjedz cos bo pewnikiem nic dzis nie jadlas skoro sie odchudzasz.... ale wiesz tak nie mozna.... bo sie wykonczysz i jaja beda marne jak moje w tym cyklu i do tego jeszcze pewnie moje jajo sie zapadło.... cholera.... jak to orkeslil gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate ____miłego pobytu w Polsce i jak tylko wrócisz to sie odezwij !!! trzymaj sie cieplutko!! Pati-----ja Ci nie zazdroszczetej niepewosci też wolałabym wiedzieć albo w jedna albo w druga strone!!! Kochana a tak z innej beczki masz moze przepis na zalewę do marynowania grzybów.? Bo chce zrobic eMowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NKAMO____ poszukam to ci napiszę, gdzieś miałyśmy z mamą ale jej nie ma teraz...jest u taty :) wiem Kochana...bo nie ma czego zazdrościć... powiem Ci, że nawet nie zaglądam na strony kobiet w ciąży, bo nadal wydaje mi się, że mnie to o ogóle nie dotyczy... jedyne co naczytałam się to o testach, które wykazywały ciążę w 5, 6, 7 , 8 tygodniu dopiero ale też o tym, że po 60 dniach jakaś panna dostała @ a miała dwie słabe kreski ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU___ dopiero teraz doczytałam.... miałaś jednak skok tempy... co wymyślasz teraz Ty babolu... 36.8 do dobry skok... przynajmniej ja tak miałam w tych cyklach monitorowanych a jak się czujesz...? n i najważniejsze... czy plemniki wpłynęły tam gdzie trzeba i w czasie , w którym trzeba ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja... co i jakie dzialania sa w mojej stopce.... ale ja wiesz w tym cyklu raczej nie mialam owulki.... tak mi powiedzial gin..... zerknij na link w stopce tam opisalam to i owo.... i serdueszek namalowałam troche ale dla swietego spokoju bo nawet gin nam sie wiesz bzzz kazal do 25 dc... ale raczej bylaby temp. wiekasza.... a ten skoczunio..... nie no ja to czekam na @ ale blagam o czasie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU___ masz rację , jak ma już przyjść to tylko o czasie albo niech idzie w diabły na 9 m-cy :) już patrzę na twoje dzieło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU___ no i co chcesz ? Ładny wykres... teraz tylko ponad 10 dni w okolicy 36.8 i będzie git :) akurat ja pewnie dostane na wywołanie a Ty dowiesz się, że będziesz mamusią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Patrycja oj Ty biedne dziecko jestes.... mi gin mowi ze owulki raczej nie bylo....a Ty mi ciaze jeszcze upatrzyc chcesz.... a Tobie juz powiedziala ze raczej w ciazy juz jestes a Ty wywolac chcesz.... wilka z lasu sobie wywolaj...... oj ktory to juz popapraniec tu jest kolejny.... oj babo babo.... jak tu ktos napisal ja nie wiem czy jak bobo bedzie na rekach to uwierzysz czy raczej to bedzie jedynie czyjes dziecko.... a nie Twoje.... no az tak nieralistycznie podchodzic to nie mozesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuu, boli głowa... Kate - to odpoczywaj - w domku najlepiej:))))) do wrocławia? może kawka??? Folik - ty miałaś mi pisać co jesz...ja to mam diete MŻ i gotowane ryby, mięso i warzywa. na śniadanie były 2 jajka na twardo i jogurt, teraz surówka z kapusty i czekam na kalafiora.... Pati - ja nie wiem dlaczego ty się zadręczasz.....naprawdę - szkoda nerwów. co za problem iśc na badania krwi i ten stan niepewności przerwać? to przecież nie ma sensu babolku. 50 dni to są prawie dwa cykle już.....jak jesteś w ciąży to jesteś i juz:))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×