Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Helloo Kobitki. Kate ja na bolace gardlo pilam hektolitry goracego mleka z miodem,sam miod,herbate z cytryna i miodem,herbate z malinami i miodem i mi przeszlo :D Zescie sie rozgadaly. Pati ja tam trzymam kciuki az mi sie sine robia..nie wiem jak beda wygladaly 13.10...pewnie mi je odetna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo, poszukiwanie genitaliów swojego dziecka na monitorze jest niesamowite. Frajda dla partnerów, lekarz miał ubaw. Nasz córcia współpracowała z nami, bo wypięła się jak trzeba:) Życzę owocnych poszukiwań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Ania za porade :):) ty tez "wyspiarka" to wiesz o co chodzi z tymi lekami:) boziu jak ja nie cierpie mleka z miodem..no ale coz robic,zamknac oczy zatkac nos i chlup:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate rozumiem oj rozumiem.. A co do mleka z miodem,to na poczatku nie bylo takie zle,ale po 2 dniach myslalam,ze zwymiotuje na sam widok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kobity, piszcie sobie..a ja ise wylegiwac stare kosci:o milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No...aż miło, że tyle żeście napisały... mam chwilę to sobie poczytałam :) obiadek już prawie gotowy więc teraz mam czas na herbatkę z syropem z kwiatów bzu....nota bene... bardzo pomocny w katarze :) hihi jak ja będę wypijać i wyjadać z tej mojej piwniczki w takim tempie... to na bank do końca zimy nie wystarczy hhihi ale ...dziś poszłam ...i nie mogłam się oprzeć tym truskawkom w rumie.... hmmmm ...pycha :) ale jakie twarde wyszły fiu fiu... muszę się pochwalić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parycja75
Spacerku___ jak ja se...hihi idę to Ty jesteś :) co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitko, nie powiem póki nie odpowiesz na moje pytanie! Jak Ty się czujesz, do jasnej ciasnej? Bo ja jestem jak zwykle senna. Myślę nad prezentem dla mojego lubego z okazji 7. rocznicy chodzenia. Rocznica ślubu będzie za rok. Na razie kombinuję, żeby samodzielnie wykonać dla niego kartkę z życzeniami. Wiem, że taką chętniej postawi na półce i zapamięta. Jeszcze nigdy takiej nie dostał. W necie jest tyle świetnych pomysłów, ludzie mają talent i tworzą swietne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku___ fajny pomysł , nawet bardzo... no i do tego musisz pyszny tort upiec z siedmioma świeczkami... jak ja się czuje ...teraz bardzo dobrze...no może ...przesadzam... dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja myslalam,ze tu wejde i bede miec co czytac a tu co??Ciiisza. Spacerku ja w zeszlym roku zrobilam mojemu eMowi prezent w postaci ramki na wiele zdjec.Wybralam nasze najlepsze zdjecia,powkladalam w ta ramke,pod kazdym zdjeciem dalam jakis podpis i przyozdobilam ja czyms w rodzaju brokatu-tak zloto-czerwono.Wisi teraz na scianie :) Milej nocy Babolki.Ja zaraz uciekam do domku. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby, ja tu spać nie mogę pomyślałam, że sobie poczytam, co dzisiaj było w barku, a tu nic, cisza???? no co to? spada nam oglądalność:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko, Sprawdź ustawienie poczty, bo ja żadnych maili od ciebie nie dostaję:))) babo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Babo, wiem, wiem... nie dostaję twoich odpowiedzi.. na zdjęcia nie dostałam napewno..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA------dziękuję bardzo za maila!Coś mi się poprzestawiało w outlooku i nie mogę odpisać, czekam aż mąż poprawi. Tymczasem dziękuję Ci tutaj za skuteczne poprawienie humoru- kiciak jest przepiekny!Kto ma takie zdolności foto??? REA, PATI, FEMINKA, EWIKA,KLAUDIA,BEATKA.....jeśli Kogoś pominęłam to przepraszam!!!!- spiesze z wieściami,że odebrałam wyniki testu Pappa i są na tyle dobre(ryzyko wad spadło znacznie),że lekarz nie zaleca badań inwazyjnych, kazał spokojnie czekac do kolejnego USG w późniejszym etapie ciąży.Przyznam,że mnie to uspokoiło i reczywiście nie będę podchodzić do amniopunkcji.Jutro wyjeżdżam na tydzień lub dwa wyluzować się i odpocząć u mamy nad morzem:)Obiecuje się odzywać. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam..czy ktos tu jeszcze zaglada??!! u mnie @ nadal brak ...sluzu duuuuzoo,ale zmienia sie..i takie tam inne OBJAWY ...pewnie nie ciazowe....ale testu nie robilam,nawet nie kupilam jeszcze..czekam...robie sobie wolne we wtorek bo po kreacje jade i dla eMa trzeba garnitur kupic..wiec moze jak nie przyjdzie @ to zrobie we wtorek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek robie kawke kto pije???????????????????/// Folik mam ciasteczko karpatke moze być upiekłam z torebki ha ha ale jest dobra mniam mnam Pati dlaczego nic nie piszesz co??????????????? MARTWIE SIE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!!!! A coz to taka cisza nawet nie maiałam co czytać po weekendzie!!! dziewczyny meldujcie co u Was i jak minąła weekend? No to ja zaczne:) W piatek byłam u gina no i mój maluszek ma 18 cm i fiutka:)Wiec bedzie Michałek:) :) ;) Mój M jest przeszczęsliwy bo pragnął chłopaka zeby miec z kim na ryby jeździc ha ha. A weekend spedziłam na grzybkach choc strasznie malutko znalazłam . Jeszcze tydzień do pracy i chce ok 14 iśc na zwolnienie sam gin mi to zaproponował bo stwiersdził że za duzo stresu miałam ostatnio i mam sie wyciszyc i odpoczać!! Zapraszam na kawkę !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×