Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Pati - popieram REA.... A REA swoja droga masz duperowa diete.... nie jedz pieczywa..... tylko chrupkie...... !!!!!! i gotowane...... i parowane...... !!! zobaczysz jaka lasencja bedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duperową??? nie jem chleba.....cały czas czuję głód.....marchewki surowe.....oooooo Kozy - przemówcie te Patrycji naszej do rozsądku, naprawdę, może na w całości posłucha.....to nie ma sensu takie czekanie, przecież to nerwy, co jest nie wskazane, przedłużanie cyklu, jeżeli to nie ciąża, po co? Chciejka - ty też może zatestujesz, co? jesteś już po terminie @... Chmurka, Ewika - a wy gdzie? Lola przepadła też....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nasza matka założycielka gdzie się zbunkrowała matko, jak ty o swoje dzieci dbasz, co? może jakieś słowo z ambony?:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA.... superową.... mialo byc..... ale np. rano jedz cos bardzoej tresciwego......... jakies sery serki i nabial on daje energie.....\ PATRYCJA - APELUJE.... ZRÓB BETE.... !!!!! nastepne teraz baby o apel prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA dzis mialam serek wiejski.... z pomidorem wymieszkany i nic poza.... ok. 11 kawa..... pozniej jabłuszko i ok. 13 obiad.... sałatka z pekinskiej i kotlet mielony..... a na kolacje mam 5 kanapek z chrupkiego z pomidorem..... i jedna z dzemikiem.... tylko taki cukier jadam jak dzem..... a ostatnio jabłyszka posuszyłam..... i jem jak mam na cos slodkiego ochote..... oooo przepraszam zjadłam jeszcze w trakcie taki serek topiony jeden trojkacik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, no ser może biały? tylko jak długo można jeść ser...topione do mnie nie przemawiają - to sam tłuszcz - ja się muszę odtłuścić.....ser żółty też odpada. zostaje tylko biały ser, chuda wędlina i jajka..... monotonia......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jutro tez mielony ale na sniadanie serek danio.... na slodko sniadanie aczkowiek zobacze rankiem na co bedzie miał Folik ochote.... ale jak mi sie @ zbliza to mnie cos do slodkiego pcha.....a na obiad bedzie mielony tez.... ale do tego buraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem polega na tym, że mam 2 wrogów dobrej figury: 1. mój żarłoczny chłop, który czasami nawet o 23:00 robi sobie kanapki 2. wracamy ok. 18 do domu i wtedy dopiero mam szansę na ciepły posiłek. w firmie nie ma kuchenki, nie lubię jeść w ogóle w pracy, a to niestety bardzo późno na obiady...jedyna zaleta, to to, że kolacja siłą rzeczy odpada:) będę gruba......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REUSIA___ nie nie robiłam w tym cyklu ale kazał mi zrobić test dzień przed wizytą i wcale nie miała to być beta... wiesz Rea___ jednego tylko nie wiem... i nie jestem pewna czy przy problemach hormonalnych tez jest wysoka tempa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati a wlasnie chcialam zapytac BETA zrobiona.... A REA widzisz i tu sie masz grubasie problem... moj M tez potrafi o 22 jesc kanapacze i ja mu nawet robie.... ale silna wola moja mowi stop... opanuj sie... a ja mam tylko w pracy mikrofale wiec powiem tak ze nie zawsze mam to na obiad gorace a mozna zamiennie.... to co na kolacje na obiad.... i tez bedzie dobrze.... byleby 5 małych posilków dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patunia - dla mnie ten lekarz nie jest poważny. przecież wiadomo, że taka informacja nie jest codziennością, nie słyszymy co miesiąc, że jesteśmy w ciąży. wiadomo, że się denerwujesz, myślisz o tym, przeplanowujesz.... Nie powiedział tobie zadnych konkretów - zostawił samą z problemem na 2 tygodnie. Nawet jeżeli ma rację, to naraża twoje dziecko na stres, to nie jest dobre wyjście. Pierwszy raz słyszę, żeby lekarz nie kazał zrobić bety, przy takim dużym jak twierdzi prawdopodobieństwie ciąży. Mało tego, lekarze w takim wypadku przepisują progesteron na podtrzymanie ciąży, która wiadomo jest narażona w pierwszych tygodniach. nie zostawia się kobiety ze swoimi PODEJRZENIAMI (bo o konkretach tu nie ma mowy, nie można jeszzce niczego stwierdzić) na 2 tygodnie. dziwny facet i ja mu nie ufam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ja, dla spokoju ducha, dla mocnego snu, dla zdrowia - może już nie tylko mojego sprawdziłabym o co tak naprawdę chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea _____świeta racja! Lekarz powinnie zlecić przynajmej bete. Jak mozna zyc w takiej niepewnosci i ile to stresu .Pati mądra Baba z Ciebie idź zrób bete i bedziesz miała wszystko jasne .po co Ci te nerwy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej dziewczynki w koncu czuje sie na tyle dobrze by do was napisac.nie zdazylamjeszcze nadgonic zaleglosci, ale bede sobie czytac po troszeczku.u mnie 10tc no i nareszcie mdlosci przechodza:) moge przynajmniej normalnie funkcjonowac. PATI a ty jeszcze nie dostalas @? nadal masz wysoko tempke?jak nie chcesz robic juz testu to zrob sobie bete i wszystko bedzie jasne.podziwiam cie za cierpliwosc. pozdrowienia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Pati - ja w tych długich cyklach miałam podwyższoną temperaturę. ale tu ciszaaaaaaa, powiem wam tylko, że po tym niby bezowulacyjnym cyklu mega długim miałam @ jak kot napłakał...... niby obfity, ale króciutki... no tak, nie miało się co złuszczać... Folik, jestem głodna - czekam na eMa z tymi warzywami i podczas tego czekania wszamałam kromkę chleba z dźemem - to przez ciebie tak mi się dźemu zachciało.....ale dobre było......cały czas myślę o jedzeniu... co tu wam jeszcze powiedzieć? spać mi się chce, a kac już mnie puścił - to po tym dźemie:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Nowa - witamy wśród zywych:))))))) przemawiamy Patusi do rozsądku - słucha i rozważa......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki. Tak, tak znając Pati i tak już postanowiła że betę zrobi w poniedziałek to i tak zrobi!!! Jakbyś do ściany mówiła... :P A u mnie 30 dc. Ostatnio miałam 31 dniowe. Więc jutro @. Boli mnie brzuch, cycki, Temperatury nie mierzę. Czekam!!! Tak sobie pomyślałam że mój ma słabe żołnierzyki a poza tym mało się bzz więc musiałby nastąpić cud poczęcia bo normalnie to chyba raczej nie... Więc @ przychodź, bo w piątek chce iść na basen!! Właśnie będziemy z M raz w tygodniu chodzić na 1 godz. Może mi coś zleci z sadełka i z innych części ciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już mnie denerwujecie z ta betą.... wrrrr..... jak Rea mówi , że przy spóźniającej się @ jest podwyższona to pewnie mi się spóźnia i koniec tematu oooo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle ...to robię urlop....długi.... muszę odpocząć... a wyprzedając pytanie... @ nie dostałam i nic się nie stało prywatnie u mnie... do miłego moje Foczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati nie chciałam Cię zdenerwować. Jak chcesz to odpocznij. Może masz i rację, czasem trzeba się odciąć od pewnych spraw na chwilkę - ale tylko na chwilkę - czyli jutro- noooo najwyżej pojutrze wrócisz do nas??? Licze na Ciebie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Wszystkie ciepło z pięknie słonecznej północy!Zjem śniadanko i zmykam pospacerować po plaży. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie mnie już nikt nie pamięta, bo wieki się nie odzywałam, ale ostatnio zatęskniłam za Wami. Patrzę, że jeszcze nie wyrzuciłyście mnie z tabelki, to przynajmniej ją poprawię. Bardzo się cieszę, że dolna tabelka tak się rozrosła i mam nadzieję, że wkrótce wszystkie będziecie mogły się do niej przenieść. Pati, będę tu zaglądać choćby po to, by sprawdzić co u Ciebie, bardzo trzymam kciuki. Niedawno jeszcze razem z wami czekałam na 2 kreski na tc, a teraz już szykuję się do porodu. Pakuję torbę do szpitala, gromadzę ciuszki, pieluchy i inne akcesoria dla naszej kruszyny. Pozdrawiam was wszystkie i życzę powodzenia. PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL AsiaAaK............... ???...........28......... ..20........10 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? Patrycja75...........16.09.......32-34.......już nie.......uuuuu BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18....................07.10.09........ ..25.. ..... ...... Ognik80...............37.....20.10........30.10.09........ ..29 dziewcz. Mfigielek..............33.....30.09........08.11.09..........25 chlopiec Animonda.............23.....22.07.........10.11.09....... .25 ...chłopiec M_M...................25.....31.07.........14.11.09...... ..24..niespodzianka Spacer w chmurach..31.....01.10........11.12.09..........22......K. Fermina30............25.....19.10....... 05.01.10..........31 chłopak Klaudia0405..........23.....18.10........31.01.2010........26........ Beata2611............23.....15.10........03.02.2010 . ......26........? Anka323..............23.......???..........29.01.10... .......24........M Nikamo74............17.......2.10........01.03.2010.. . ...35....... nikulam...............12......02.10........01.04.2010.......31...... joanna84..............8.......22.07........07.03.2010.. .....25...... Annolia...............13.......27.08........11.03.201 0 ......27. Nowa81................7.......15.10........11.05.2010. .....28....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ognik. Wszystkiego dobrego!!!! Zaglądaj czasem do nas. I napisz co i jak. A na pewno już po......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no laseczki z forum aleście się dziś rozpisały - naprawdę podziw i szacunek :P A u mnie 31 dc. Brzuch boli, cycki i krzyż też- buuuuuu, @ idzie - pędzi wręcz!!! ...........miałam nadzieję..... jak zwykle zresztą ......... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ogniku:) Fajnie,że sie odezwałaś. Bo prawie wszystkie ciężarne gdzieś uciekły. Napisz jak sie czujesz i jak tam, nerwów już są przed godz W? Ja przy okazji też zaktualizuje tabelkę" PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL AsiaAaK............... ???...........28......... ..20........10 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? Patrycja75...........16.09.......32-34.......już nie.......uuuuu BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18....................07.10.09...... .. ..25.. ..... ...... Ognik80...............37.....20.10........30.10.09...... .. ..29 dziewcz. Mfigielek..............36.....30.09........08.11.09..... .....25 chlopiec Animonda.............23.....22.07.........10.11.09...... . .25 ...chłopiec M_M...................25.....31.07.........14.11.09..... . ..24..niespodzianka Spacer w chmurach..31.....01.10........11.12.09..........22......K. Fermina30............25.....19.10....... 05.01.10..........31 chłopak Klaudia0405..........23.....18.10........31.01.2010..... ...26........ Beata2611............23.....15.10........03.02.2010 . ......26........? Anka323..............23.......???..........29.01.10... .......24........M Nikamo74............17.......2.10........01.03.2010.. . ...35....... nikulam...............12......02.10........01.04.2010... ....31...... joanna84..............8.......22.07........07.03.2010.. .....25...... Annolia...............13.......27.08........11.03.201 0 ......27. Nowa81................7.......15.10........11.05.2010. .....28....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Mfigielku :) Czuję się w miarę dobrze, jak na ciężarną, męczą mnie drobne dolegliwości ciążowe zgaga, bezsenne noce i opuchnięte nogi, ale poza tym wszystko w jak najlepszym porządku. Nerwów przed porodem jeszcze nie ma, bardziej martwię się tym, że nie zdążę wszystkiego przygotować przed przyjściem maleństwa. A jak Ty się czujesz? Masz już wszystko przygotowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×