Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Folik to ja mam nadzieje że u gina bedzie wszystko dobrze i że jakieś dobre wieści beda :-D A ja mysle że niektóre pracuja i nie pisza ale większosci sie poprostu niechce maja lenia i tylko zerkną czy coś nowego ktoś nie napisał jak poczytają to uciekają. SMACZNEGO!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki:) Ja dzisiaj też tak dosłownie na chwilkę, nawet nie mam czasu usiąść i poczytać co u Was. Jestem normalnie zalatana..... Byłam w piątek na tym cholernym monitoringu. Myślę sobie to 14dc to powinno być już coś widać te pęcherzyki. A pan gino do mnie, że one nie przekraczają nawet 10mm i że(jakieś tam) endometrium jest tak duże, jakbym była przed @. I cooooo, ja wracam do domu a ze mnie normalnie się leje. Już normalnie zwariować można. Przy takich szaleństwach mojego organizmu dziecka to ja się chyba w ogóle nie doczekam :(:(:(:(:(:(:(:(:(: Aż chcę się wyć:(:(:(:(:( Miłego dnia Wam życzę!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URLOPOWICZKI______________ Ewika Folik Lola Orcia Rea ______________PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? ______________________BRZUCHATKI_______________________ NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Spacer w chmurach..41...10.12.........10.12.09.........22...dziewczyn ka Fermina30.........25......19.10.........05.01.10.........31 ...chłopak Anka323............31.......26.11............29.01.10... .24...chłopiec Klaudia0405........30......18.10.........31.01.10....26. ....dziewczynka Beata2611..........30......25.11.........03.02.10....... ..26...chłopiec Nikamo74..........25.......26.11........01.03.10........ ..35....chłopiec Annolia.............22.......18.11........08.03.10...... .27..dziewczynka nikulam.............24......14.12........27.03.10.....31 . ...dziewczynka joanna84............8.......22.07........07.03.10....... ....25....?....... Nowa81.............13......24.11........11.05.10........ ....28.....?...... ______________________MAMUŚKI _______________________ NICK...........DZIEŃ PORODU......WIEK DZIECKA........IMIĘ DZIECKA Ognik80.............25.10.09..........2tyg.,3 dni........ .......Ola...... M-M..................10.11.2009.........1 tydz, 2dni.......Przemuś..... Mfigielek.............13.11.09...........1 tydz...............Dawidek Animonda............13.11.09...........1 tydz...............Kacperek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka - nie łam sie dasz rade.... luz.... ja juz chrzanie wszystko ide na ten monitor tez 14dc a co tam zobaczymy to sie okaze... ale pewnie jakies korale zwiazane z PCOS.... bleeee a nich tam ida swieta mam czym innym zajeta glowe.... sylwester... narty... góry...:) Babony gdzie sie wybieracie na Sylwka... ??? pisac pisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik na Sylwestra hi hi to jak dam rade to do rynku pójdziemy ale niewiem czy nie na porodówke hi hi bo coś mi sie nie podoba :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego ranca bo pozniej pewnie bede miec sajgonik jak to sie teraz czasami dzieje.... Wizyta u gina byla nastepujaca:(nowego gina): zobaczyl co tam w szyjce (OK) i pomonitorował: ENDO prawidlowe wrecz czeka na lokatora... :) wyniki M-a jak na jego ok jak najbardziej udane, i co zobaczyl dalej - pecherzyk w prawym jacorze o wielkosc prawie 20 mm i to 14dc... Jak na jego oko to dzis jutro owulacja... ale mussiemy to sprawdzic wiec kazal przyjsc dzis (ten jeszcze wiecej za monitor bierze wrrrrr- bo 100 zł) ale niech tam pojde w tym miesiacu i sprawdze co tam piszczy i co tam peka czy tez nie.... czyli poprzedni lekarz przez ok. 10 m-cy nigdy nie widzial pecherzyka wiekszego na prawym jajniku i mowil ze ja owulacji z prawego to miec nie bede raczej - a ten co innego... cóz zobaczymy z którego ???? a pozniej przeszedl do hormonów i tu klops w kwestii teststeronu i prolaktynki (po tabletce mam 220 a powinnam miec co najwyzej 100) ale... na to powiedzial ze jest sposob i przepisal mi bromergon (zapewne niektore to znaja) po 1/2 tabletki na noc i stwierdzil ze troche juz pozno ale nie zaszkodzi... i nie wiem dlaczego ale po nim czy tez po czyms innym jest mi dzis bleeee...... wiec dzis nastepna wizyta i sprawdzanie "srodka", po wgladzie w moje wykresy stwierdzil ze mam bardzo pozno owulacje ale mam... lecz prolaktyna wysoka mi powoduje niezamieszczanie sie zarodka w macicy.... byc moze juz nie raz bylam w ciazy wczesnej ale o tym nie wiedzialam.... bo endo ok jajeczkuje pewnie a tu siup cos tam zabija wszystko wiec walka rozpoczela sie na nowo.... ale bez wiekszego entuzjazmu... Ale ciekawotka jest to ze bzzzz powinno byc raczej zalecane na pieska.... bleeee nielubie ale sprobujemy.... to ponoc sprzyja zaciazeniu.... Ot cala moja wizyta u nowego gina.... Pozdrawia i czytajcie bo juz macie troche tego ode mnie.... Beatka - wczoraj widzialam na poczekalni babke miala co 10 min skurcze (okropne) a lekarz kazal sie jej na za tydzien na wiztyte zapisac mowil ze to jeszczenie to.... wiec wiesz jeszcze czas.... i na Ciebie te niepokoje Twoje to pewnie wymysły hehehe ale nie znam sie na tym.... wiec mozesz jednak na Sylwka poczłapiesz 2 w 1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA----tak piekne,ale co z tego jeśli M nieakceptuje, pewnie ejdnak bedzie Julka albo Maja bo inne imiona wspolnie nam sie nie podobaja, no chyba,ze ejszcze na coś wpadniemy. Dziś mówił,że mu się śniło,że wybraliśmy,ale nie pamieta jakie:) Ze zdrowiem jak to u mnie zawsze coś:)własnie odebrałam wyniki moczu i erytrocytów mozna mieć max 5 a ja mam 10-20....no nie wiem śmiać się czy płakać.... SUPER,ZE MASZ JUZ UBEZPIECZNIE,NIE WIEM JAK WE WROCŁAWIU ALE U NAS Z PEWNOŚCIA BY SIĘ PRZYDAŁO:) Foliku-----może ten gin. rozsądniejszy!trzymam kciuk! i dobrze,ze na monitoring chodzisz!Idz też koniecznie po owulacji by sprawdził czy pękł i najlepiej jakbyś 7 dni po owu zbadała progesteron.Po bromku wiele kobiet czuje sie abrdzo źle, takie skutki uboczne niestety:(dużo droższy,ale właściwie bez skutków ubocznych w postaci złego samopoczucia jest dostinex, ja go brałam i nie żaluje wydanej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam... smiej sie z tych wyników... wszystko wroci do normy jak sie dzidzi urodzi... bedziesz o niej myslała Kalince, Julce, Olce, Majce czy jak tam sobie jeszcze udumacie.... a teraz jak to mówia co bedzie byleby z dzidzi oki.... byleby... to najwazniejsze... a napisz mi jeszcze czy Ty tez brałas cos na zbicie prolaktyny... i wówczas zaciazyłas czy cos innego tam w traiwe piszczalo... nie chce mi sie czytac kiedy to bylo... jak to oglosilas te cydna wiadomosc - no napisz kochana.... i podnies Folika na duchu.... no dawaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferminaa 31
A kuku:) wiem, wiem, zła jestem, ze nie piszę do Was Babole, ale na bieżąco jestem, czytam, kibicuje , czekam na pierwszego Bobasa, chyba Chmurki:) Foliku, dobrze, że lekarza zmieniałaś,a co do prolaktyny to ja podobnie jak Nikulam, brałam dostinex, ale przez jedne miesiac w zasadzie bo albo zadziałała albo mi sie w psychice przez te tabletki coś odblokowało. Prolaktyne te zmuiałam podwyższona, niby nie dużo, ale zawsze. Pamiętaj, że zrasta w stresie, wieć tzreba sie na maxa wyluzowac przy pobieraniu krwi:) Nikulam, ja tez odebrałam wybiki ia jak były dotychczas dobre, to teraz mam bakterie w moczu, leukocyty i nabłonki jakieś, brr. Mam nadzieję, ze bedzie ok, lekarz kazal pić duzo i urosept brać. Chciejko, wracaj do zdrowia, jak czytałam, to az sie skręca coś w sodku, jakie te nasze ciała delikatne. Ja zaczełam 37 tydzien, torba niby spakowana, w zaszdie to kilka bo nie mam jednej wielkiej i bede wygladac jak baba ze wsi , co na handel do szpitala z torbami przyszła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferminaa 31
Nikulma, ja wiem, jak trudno dojsc do porozumienia w sprawie imienia. |azdroszcze tym, co od dawna wiedza jak bedzie miało na imię ich dziecko, my dopiero teraz dpszlismy do zgody, ze może Jaś:P Ale póki w papierach tego zapisane nie bedzie, to może sie zmieni. Jak sie urodzi, spojrzysz i bedziesz wiedziała, jakie imie Krolewnie pasuje:) Rea , Ty tych masazy nie masz za duzo? Co na to M?:) Opisz nam te "MASAŻE":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URLOPOWICZKI______________ Ewika Folik Lola Orcia Rea ______________PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? ______________________BRZUCHATKI_______________________ NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Spacer w chmurach..41...10.12.........10.12.09.........22...dziewczyn ka Fermina30.........25......19.10.........05.01.10.........31 ...chłopak Anka323............31.......26.11............29.01.10... .24...chłopiec Klaudia0405........30......18.10.........31.01.10....26. ....dziewczynka Beata2611..........30......25.11.........03.02.10....... ..26...chłopiec Nikamo74..........28.......23.12........01.03.10........ ..35....chłopiec Annolia.............22.......18.11........08.03.10...... .27..dziewczynka nikulam.............24......14.12........27.03.10.....31 . ...dziewczynka joanna84............8.......22.07........07.03.10....... ....25....?....... Nowa81.............13......24.11........11.05.10........ ....28.....?...... ______________________MAMUŚKI _______________________ NICK...........DZIEŃ PORODU......WIEK DZIECKA........IMIĘ DZIECKA Ognik80.............25.10.09..........2tyg.,3 dni........ .......Ola...... M-M..................10.11.2009.........1 tydz, 2dni.......Przemuś..... Mfigielek.............13.11.09...........1 tydz...............Dawidek Animonda............13.11.09...........1 tydz...............Kacperek Witajcie Babeczki:) Foliku super ze zmieniłaś gina ,mysle ze to dopiero początek zmiani niedługo zamienisz sie w dwupak:) Co do róznych "świnstw " w moczu to mi tez ostatnio powychodziły ale póki co mam duzo pic i jeśc żurawinę,obaczymy na następnej wizycie czu cos się poprawiło. Spacerku a TY jak juz rozpakowana???? Boże jak czas szybko leci pamiętam dopiero staranka a jeszcze niecałe 3 miechy i bedzie dzidzia.... No i pasuje zeby straczki zaczęły fasolkowac ,niech powstaja nowe brzuchatki!!! Całuski i miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku----no więc ja brałam własnie na zbicie prolaktyny ten dostinex.Po obciążeniu tabletką wynik może wzrosnąć max 5 razy względem tego na czczo- mi wzrastał 19 razy!Do dziś nie wiem czy to to powodowało,ze mi się nie udawało bo jak pisałam kiedyś miałam owulacje potwierdzoną 3 pełnymi cyklami i badaniami hormonów po owulacji.miałam ejszcze nietolerancje glukozy na która brałam glucophage XR(teraz ta nietolerancja przerodziła mi się w cukrzyce ciężarnych).morfologia u mojego M kiepska, tzn. w budowie miał tylko 15% prawidłowych,ale pozostałe parametry bardzo dobre i lekarz mówił,że przy takiej dużej ilość to te 15 % to i tak bardzo duża armia.....Tak czy siak przy zestawie dostinex+glucophage + taki żel pre seed udało mi się w 2 bądź 3 cyklu starań.TRZYMAM KCIUKI BY I WAM PO ZBICIU PROLAKTYNKI SIĘ UDAŁO! Tymi erytrotycami to się troche przejełam, bo to może być infekcja pęcherza moczowego,albo i nerki....mogłam też źle pobrać, dlatego jutro zaniose raz ejszcze a w poniedziałek ide do lekarza to niech podejmie decyzje czy mam coś na to brać czy nie. Feminko----ja też zazdroszcze tym co od dawna wiedza i na dodatek podoba im się to samo:)Jaś to piękne imie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki - dziekuje Ci bardzo za info.... i trzymam za Ciebie kciuki bys dostrwała do "konca" bez zadnych dolegliwosci i wrcoła do naszego piatkowego picia bez umiaru niebawem..... hehehehe..... REA pewnie niedlugo wroci.... sie bedzie dzialo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w kwestii mojej PRL to wlasnie wzrosła mi az 18 razy buuuuu czyli bardzo podobnie - bedziemy ja bic mocno - to moze zbijemy.... tak.?... :) Pozdrawiam i uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobitki:):):) Jestem i ja po kilku dniach nieobecności. Folik fajnie, że już jesteś po wizycie u gina, a jak dzisiejszy monitoring? Widać co lekarz to inna opinia, i komu tu wierzyć i ufać??? a jeśli chodzi o bromergon to ja biorę go od (chyba) września (ma pomóc w zajściu) 1,5 tabletki na noc. I powiem Ci, że DOSŁOWNIE NIC MI PO NIM NIE DOLEGA!!!!!!!! Ostatnio jak byłam na monitoringu to lekarz, który mi robił USG stwierdził, że to końska dawka......I co z tego jak na razie żadnych wyników. Ale czekam do stycznia i jadę na kolejną wizytę do swojego lekarza. Mam nadzieję, że skoro Nowy Rok to i nowe starania, no i nowe nadzieje...... Powiem Wam, że od 3 dni czuje się fatalnie:(:(:(:(:(:( Mam tak obfitą @, że po prostu masakra. ?Najchętniej to przeniosłabym się na te kilka dni do wanny. Katastrofa Kobitki a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, co jest?????????????? Ja co jakiś czas zerkam a tu nic!!!!!! Jeszcze na dodatek komp mi się chyba zawiesza:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, co jest?????????????? Ja zerkam tu co jakiś czas a tu nic:(:(:(:( chyba mi się jeszcze komp zawiesza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, dziewczynki co jest??????? Ja tu zaglądam co jakiś czas a tu nic...... Czyżbyście robiły świąteczne porządki????? Chyba mi się komputer zawiesza, wrrrrr:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka Witaj:) ja tez zagladami nikogo niema szkoda,aniewiecie co sie z Pati dzieje? i z Chciejka nieodzywaja sie wogole.napisalam do Pati ale nie odpisje:( niewiem co jest grane. Macie jakieswiesci od niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka Witaj:) ja tez zagladami nikogo niema szkoda,aniewiecie co sie z Pati dzieje? i z Chciejka nieodzywaja sie wogole.napisalam do Pati ale nie odpisje:( niewiem co jest grane. Macie jakieswiesci od niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka Witaj:) ja tez zagladam i nikogo niema szkoda,a nie wiecie co sie z Pati dzieje? i z Chciejka nie odzywaja sie wogole.napisalam do Pati ale nie odpisuje:( niewiem co jest grane. Macie jakies wiesci od niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Dorotka, LOLA... a Wy co sie tak powtarzacie... zacieło się....!!! hehehe A ja kilka slow o nowy ginie...: wizyta na 18.10 dokladnie 18.11 była... hehehe przynajmniej nie ma takich opoznien jak czasami u innych... I.... dr dzien dobry - prosze sie rozebrac i siup na fotel... i ciekawe ciekawe czy wystrzelil, ale mysle ze tak... - powiedzial gin... i siup usg i powiedzial no widac pieknie rozerwany (pekniety) pecherzyk.... i mam brac brmergon 1,2 tabl. na noc przez 10 dni i za tydzien mam zrobic badania... hormonów testoster, prl x 2, progest. i jeszcze cos ale nie pamietam jak sie to zowie.... i jak sie nie uda (a pewnie nie moim peesymistycznym zdaniem) mam udac sie do niego znowu ok 13 dc na kolejny monitor i byc moze juz bedzie lepiej bo bromergon mam brac wczesniej bo teraz troszke za pozno... ale.... pozyjemy zobaczymy.... i to moja cala wizyta.... i za to stówka pękła - no ale skoro pęcherzyk pekł miejmy nadzieje na pewno to i stówy mniej zal... cos tam juz wiem... ale bez nakrecania bez zbytniego entuzjazmu bez mierzenia tempki czy faktycznie sie podwyzszyła.... na nic nie mam ochoty w tym cyklu a nawet na bzzzz.... jakos tak dziwnie ale tak jest.... po za tym jak wspominałam po tym brome.... tak sie fatalnie czuje - dzis rowniez.... bleee mdlosci i zarazem brak apetytu i spacccccc.... ale to sa wlasnie skutki uboczne.... mam nadzieje ze niebawem przejda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam :):) No wczoraj troszkę zacinała się stronka i pewnie dlatego te powtórki... Foliku, Kochana 3mam kciuki, żeby się udało. Najważniejsze, że coś się dzieje i lekarz to widzi!!!!! a jeśli chodzi o pekanie portfela - może czasem warto??????(Ja za ostatnią wizytę u swojego profesora zapłaciłam 160zł-ale przynajmniej facet jest konkretny!!!) A do bromergonu się organizm przyzwyczai - mówię Ci. Życzę owocnych starań i głowa do góry.......... U mnie dziś samopoczucie duuuuużo lepsze. Wszystko wraca do normy....chyba..... Helllllooooo, gdzie Wy jesteście????????????????? Teraz szykuję się do pracy ale jak wrócę wieczorem to chciałąbym sobie poczytać co u Was!!!!!! Pozdrowionka i miłego dnia:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka.... za normalna wizyte u gna to ja place 200 a to byla jedynie wczoraj diagnostyka owulacji jak to okresli lekarz (5minut) ale niech tam Babony napiszcie mi potrawy na kolacje wiglijne ktore robicie... bo w tym roku sama musze sie postarac... (co nieco wiem ale jakies pomysla sie przydadza)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferminaa31
Witam z rana, na kawe zparszam, bo ja wciąz ja pije i zastanawiam sie jak zdołam odstawic przy karmieniu:) Foliku, ak to jest, ze dobrzy specjalisci cenia sie, oj cenią. Ale pecherzykl pekl, dobry znak, a chociaz daliscie z M mu przedwczoraj szanse na lokatora?:) co do potraw wigilijnych to ja nie pomoge ale sie do pytania podłaczam, rodzice przyjada, chce cos rozbic, najlepiej zeby sie dalo wczesniej i do zamrazalnika:) i zeby łatwe bylo i moze mało pracochłonne:) Ale chyba przesadzam, wiem:) Dorotka, dobrze ze samopoczucie lepsze, nowy cykl..nowe mozliwosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Ferminka ja dzis mam troszeczke mniej pracy i Was podczytuje wybieram jeszcze prezenty na allegro.... i chcialam te potrawy spisac na wigilie... a tu kiszka tez nie masz pomysła.... poczekamy moze ktos sie zbudzi i nam cos poda.... tylko błagam nie mowcie mi o rybie po grecku - raz robilam xbardzo czasochłonne... a dobre dobre ale nie chce mi sie tego tak dlugo robic.... wstawac baby... mowice co Wasze mamusie i tesciowe robia bo same pewnie duzo mi nie umiecie.... hehehehe (ja tez nie bo u rodziców bylam ciagle a teraz cos nowego i jest u nas).... sie nauczyc trzeba... Fermina ja pije tez kawe .... bez cukru ale dobra.... Fermina a Ty który masz tydzien....???? brzuszka////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dłuuuuuugo mnie nie było! Aż mi wstyd! Podczytywałam czasem.... Aktualizuję tabelkę URLOPOWICZKI______________ Ewika Folik Lola Orcia Rea ______________PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? ______________________BRZUCHATKI_______________________ NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Spacer w chmurach..41...10.12.........10.12.09.........22...dziewczyn ka Fermina30.........25......19.10.........05.01.10.........31 ...chłopak Anka323............31.......26.11............29.01.10... .24...chłopiec Klaudia0405........30......18.10.........31.01.10....26. ....dziewczynka Beata2611..........30......25.11.........03.02.10....... ..26...chłopiec Nikamo74..........28.......23.12........01.03.10........ ..35....chłopiec Annolia.............28.......16.12........08.03.10...... .27..dziewczynka nikulam.............24......14.12........27.03.10.....31 . ...dziewczynka joanna84............8.......22.07........07.03.10....... ....25....?....... Nowa81.............13......24.11........11.05.10........ ....28.....?...... ______________________MAMUŚKI _______________________ NICK...........DZIEŃ PORODU......WIEK DZIECKA........IMIĘ DZIECKA Ognik80.............25.10.09..........2tyg.,3 dni........ .......Ola...... M-M..................10.11.2009.........1 tydz, 2dni.......Przemuś..... Mfigielek.............13.11.09...........1 tydz...............Dawidek Animonda............13.11.09...........1 tydz...............Kacperek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferminaa31
URLOPOWICZKI______________ Ewika Folik Lola Orcia Rea ______________PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? ______________________BRZUCHATKI_______________________ NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Spacer w chmurach..41...10.12.........10.12.09.........22...dziewczyn Fermina30.........37......14.12.........05.01.10.........31 ...chłopak Anka323............31.......26.11............29.01.10... .24...chłopiec Klaudia0405........30......18.10.........31.01.10....26. ....dziewczynka Beata2611..........30......25.11.........03.02.10....... ..26...chłopiec Nikamo74..........28.......23.12........01.03.10........ ..35....chłopiec Annolia.............28.......16.12........08.03.10...... .27..dziewczynka nikulam.............24......14.12........27.03.10.....31 . ...dziewczynka joanna84............8.......22.07........07.03.10....... ....25....?....... Nowa81.............13......24.11........11.05.10........ ....28.....?...... ______________________MAMUŚKI _______________________ NICK...........DZIEŃ PORODU......WIEK DZIECKA........IMIĘ DZIECKA Ognik80.............25.10.09..........2tyg.,3 dni........ .......Ola...... M-M..................10.11.2009.........1 tydz, 2dni.......Przemuś..... Mfigielek.............13.11.09...........1 tydz...............Dawidek Animonda............13.11.09...........1 tydz...............Kacperek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola, Hola!!!:)) jak mnie dzisiaj makówka naparza! okropieństwo, zaraz sobie zapodam jakiegoś killera od bólu, jak mówi moja amerykanko-koleżanka:) o, i zaraz będzie po bólu.... widzę powyłaziły poczwary z norek! Annoli i Matka Założycielka - chwalić was nie będę! co słychać? beatka - ty się zamierzasz jeszcze w 2009 rozpakować? nie za szybko?:) Nasza chmurka chyba już po - taka cisza, trochę się martwię, że nie daje znaku życia... mam nadzieję, że wszystko ok! Co do cen za wizyty lekarskie. Radzę wam, jak mi moja ukochana Nikusia poradziła wykupić sobie ubezpieczenie prywatne. 140 zł miesięcznie i chodzimy do bólu, po wszystkich specjalistach i robimy badania jakie nam się tylko spodobają z nazwy:) Ja podliczając moje wydatki ostatnie wydawałam po 300 nieraz złotych i czekałam np. miesiąc do endokrynologa (prywatnie). Wydatek się opłaca, bo monitoringi, hormony są bardzo drogie, a przy opieszałych staraniach, jak nasze - napewno wydamy więcej niz za miesięczny abonamen - także polecam gorąco - inter Polska lub signal iduna. ja muszę gina zaatakować jakiegoś, bo ponieważ, mam od tygodnia już po @ plamienia. Do wczoraj krew jeszcze, dzisiaj jakieś brązy - nie może tak być, że ja mam pół miesiąca @, wkurza mnie to strasznie! Ferminko - te masaże były całkiem fajne, ale szybko je zamieniłam, na krioterapię, magnetron, interdyn i diadynamik, jeżeli tobie to nic nie mówi, objaśnię tylko,że NFZ traktuje mnie codziennie rano PRĄDEM, POLEM MAGNETYCZNYM I MROZEM, więc nie wiem, czy to przyjemne, bo pomagać nie pomaga... Biegam już od 2 mcy i za kilka dni kończę niepocieszona:) I stąd był mój urlop, ponieważ wpomniane pieszczoty oddziaływują poronnie, tudzież szkodliwie. Do tego byłam jeszcze wymuskana przez RTG, więc jeżeli jednak coś by się tam u mnie na dole zaczepiło, nie wiem czy byłoby człekokształtne, a takie chyba bym wolała:)))) Folik - na Sylwka to ja idę się zabawić ze znajomymi do knajpki w rynku. Zebreliśmy ekipę 26 osób, więc knajpa cała nasza. Ma być i jedzenie i napitek, więc szykuje się ostra biba, a że ja w młodości lubiłam się zabawić, obawiam się teraz, jak tu się wyrwać po 12 niepostrzeżenie i przebrać się w dres i kapcie.... moi wiedzą, że lubię znikać po angielsku, więc mogą mnie jakimś fortelem przetrzymać... mam nadzieję, że ten rok szybko minie, bo łaskawy dla mnie nie był..... Boli....uuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×