Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

CHCIEJKO----BAAAAAARDZO SIĘ CIESZE! Gratulacje ogromne!Jak widać to właściwy czas i własciwy facet:)dbaj o siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku----szkoda,ze nie mogę się z Tobą napić:( uwazaj tylko na język:) Dorotko---zaciskaj nóżki i czekamy na równie wesołe wiesci od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caffeena
WIELKIE GRATULACJE DLA CHCIEJKI! Podczytuje Was prawie od poczatku i mocno trzymalam kciuki za Chciejke (ale rowniez i inne Dziwczyny... Folik i Rea trzymam nadal). Ciesze sie ze sie udalo. Zycze zdrowka i powodzenia! Mam nadzieje, ze znajde wreszcze chwile na przedstawienie sie i ... czas na to aby rozmawiac z Wami. Do zobaczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caffeena - kim bys nie byla to dzieki... za kciuki.... zaciskaj az sie bordowe zrobia.... musi sie udac.... Baby pokrzycze troche..... Chciejka w ciązy Chciejka w ciązy...... eeeee gdzie sie podziały te babsztyle.... CHCJEKA W CIĄŻY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I JESZCZE RAZ C H C I E J K A W C I Ą Ż Y..... /mam nadzieje ze sie Chciejka nie obrazi za to ze krzycze na jej temat/ nie chyba sie nie obrazi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Rea, kochana, tęsknię. Jak się masz? Co u kotków? Orcio, jak stoją sprawy z byłym? Całuję Klaudię od Ciebie. Pati, wracaj!:) Chciejka, serdecznie gratuluję! Ewika, co u Ciebie się dzieje? Masz mało czasu pewnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NORMALNIE CZLOWIEK W SPOKOJU NIE MOZE SOBIE NA GRYPE POCHOROWAC C H C I E J K A GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE UWAZAJ NA SIEBIE , UWAZAJ NA WAS ... powinnas skonsultowac sie z tym swoim lekarzem zeby wszystko bylo pod kontrola. Foliczku i Rea i Loluś TERAZ WY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a na finiszu tabelki bedziemy my - PATKA TYLKO CHAJTNAC SIE MUSI I DOROTKA , TYLKO NAJPIERW ZMIANA PRACY NA LZEJSZA no i ja ale u mnie to potrwa bo proces godzenia to cholernie dlugo potrwa , wiec zaden pewnik czy w 2010 zdaze ... Chmureczko nawet nie wiesz jak bardzo chcialabym chociaz popatrzec na taka kruszynke a doslownie zwariowalabym ze szczescia gdybym mogla sie wtulic i pocalowac w czolko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A prawie bym zapomniała ze z byłym byla dluga dosc ,rzeczowa rozmowa juz nie telefoniczna w ktorej wiele sie wyjasniło . Czas pokaze co mam dalej zrobic z tym fantem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHCIEJKA WIELKIE GRATULACJE!!!!! Bardzo sie ciesze z twojego szczescia:D ja niewiem kiedy narazie wogole o tym nie mysle. ja chce ogrzewanie i wode w domu!!!! brrr jak zimno!!!:( bedziemy chyba musieli zmienic dom bo nieda sie tak dlugo zyc:( Pozdrawiam was papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka GRATULUJE Z CAŁEGO SERCA!!!! Nigdy nie mozna wątpić jak sie czegos pragnie!! Dlatego czas na 2 kreseczki się rozpoczął ,tym bardziej że na naszym topiku w ciązę zachodzi sie grupowo hi hi !!! To czekamy teraz na pozostałe staraczki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka!!!!!!!!!!!!!!!MOJE WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPER, ŻE WAM SIĘ UDAŁO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):):):):):):):):):):):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Kobitki :):):) Pewnie Was już nie ma dzisiaj..... Co tam u Was.... Aniu - jak Twoje samopoczucie. Uważaj tam w tej Irlandii na siebie. Może Ty nie wychodź z domku jak nie masz takiej potrzeby...:):) Beatka a co u Ciebie, coś tak jakby za tydzień będziesz miała Maleństwo przy sobie...oj jak ten czas leci.... Klaudia - super imię wybraliście dla swojej córci. Milenka - baaardzo mi sie podoba... Orcio - hmm grypsko Cię dopadło - oj niedobrze, niedobrze....Dobrze, że zaczęłaś optymistyczniej patrzeć na świat.:):) Folik - no gratuluję mega zakupu....superancko ogląda się filmy w taaakim TV, potwierdzam:):) A z nartami co się odwlecze to nie uciecze.Jeszcze pojedziecie i sobie poszalejesz..... A ja owszem, zapracowana :(:( Ale pocieszam sie, że jeszcze jutro i w piątek a potem 11 dni wolnego!!!!!! MAM URLOP :):):):):):) U mnie dalej mdłości, nudności, bóle podbrzusza, dzisiejsza tempka znowu 36,8 ale dziś pojawiło się małe (brązowe)plamienie. Chyba jednak nie mam szans i ciocia do mnie jedzie Buuuuuuuuuuuu:(:(:(:(:(:(:(: Dobranoc Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki Dorotka jak ma przyjechać @-szonisko to niech już bedzie a nie w konia Cie robi bo trzeba znów zacząć sie bzzzzzzzzzzzzzzzzzzz żeby czekać na 2 kreseczki :-) Ania w szpitalu od wczoraj wieczora coś ja zbiera ale niechce sie zdecydować mały czy juz chce sie urodzić czy jeszcze nie tak jak u Chmurki :-D U mnie wszystko ok tylko troche mam pracy i niewyrabiam bo chce po troche ale mi nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) wszystkim wam bardzo dziekuje :) U mnie ok.rano mialam dosc duze mldlosci ale jakos powstrzymalam pawika hehe,nawe mama sniadanie we mnie wcisnela..strasznie spac mi sie chce,zle spalam w nocy chyba z tych emocji :) normalnie myslalam ze to sen... martwie sie czy wejde w suknie slubna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!!!!!!!!!!!!1 to może faktycznie pomału zaczyna się akcja porodowa u Ani..... Beatko pozdrów Ją serdecznie :):):):) Chciejko --- mam pytanie - jak długo spóźniała Ci się @, czy miałaś jakieś plamienia i po jakim czasie od dnia spodziewanej @ zrobiłaś test. Sorrki za te pytania ale ja się dalej tak zastanawiam. Niby mam za kilka dni powtórzyć test (tak doradził gino) ale się cholernie boję wyniku :(:(:(:( Pozdrowionka, u Was też taaaki mróz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko - a o suknię się nie martw, najwyżej zrobisz małe poprawki.... I uwierz w to, że spodziewasz się Maleństwa -:):):):):):):):):: ?Jeszcze raz wielkie gratulacje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam babole... dupy zmrozone.... co ??// Ja dzis czekałam na skm-kę (na PKP) 20 min bo opoznienia i tak mi nogi zmarzły... ze weszlam do pociagu zgjelam buty i rozcierałam sobie paluszki u nóg.... brrrrr.... Doro- skad ty z Warszawy???? bo nie pamietam.... Chciejka.... Ty zaczynaj czytac okruszkowi bajki.... bo juz slyszy... hehehehe a tatus niech sie przytula do brzuszka bo ono juz wie ze zyje i juz Was podsłuchuje..... juz to przeciez cudenko.... brrrr zerknalam w okno na to slonce i mroz piekny.... wrrrrr zabierzcie ten mróz ze stolicy..... ide gdzie kto zgadnie..... po... kawule....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik - ja też poproszę kawusię :):) Pracuję tylko w Wawie, a jestem ze Skierniewic. Mam 70 km do stolicy. Nic mi nie mów Folik na temat dojazdów, bo od razu dostaję białej gorączki :(:(:( Jeszce nie wiem jak dotrę spowrotem do domu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku---w tej anszej stolicy rano było -16 więc współczuje, w takich momentach to nawet sie ciesze,ze mi wychodzic nie wolno:)Napij sie szybko czegoś ciepłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doro..... jak bedziesz w Warszawie - w robocie czeka na Ciebie kawa ode mnie ale zabierz ze soba za to mróz do skierniewic.... bierz go do wora i sio.... pozniej zostaw go w pociagu i niech dalej jedzie.... a swoja droga to jezdzimy pewnikiem jednym pociagiem tyle ze ja w odwrotna strone.... rano jade skierniewicami.... hehehe a po poludniu czasami wracam.... moze kiedys sie sportkamy na peronie.... (bo pociagi sie pospuja) to pojdziemy na prawdziwa kawule.... babole ja koncze juz 3 w 1....... ktora robi teraz herbate...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko ja ostatnia @ mialam 14 grudnia,cukle zawsze mialam dosc dlugie ponad 30 dni..wiec ten test byl malym ryzykiem czy nie za szybko,bo tak naprawde @ jeszcze sie nie spozniala..plamienia mialam blado rozowe takie nitki sluzu o tym kolorze.pisalam tu chyba o tym na moje oko to bylo jakies 10 dni temu..bylam pewna ze @ sie rozkreci...bardzo szybko piersi zaczely mi rosnac,podbrzusze bolalo jak na @ (wieczorami dalej boli) i mialam mldlosci tez wieczorami(myslalam ze wymyslam,bo mialam do tego talent co miesiac hehe) Dorota-powtorz test jak powiedzial lekarz moze u ciebie wynik bedzie troszke pozniej,moja siostra jak robila test po spodziewanej @ to jej kreska byla bardzo blada a moja wyrazna i wcale opoznienia nie bylo...Glowa do gory,najwazniejsze zebys znala wynik (wiem jak dobija to czekanie)Trzymam kciuki.Za was wszystkie napewno sie uda. u mnie pomogla operacja chyba wysciskam tego ordynatora jak pojde na 1 wizyte :) i pewnie to ze bzz nie bylo przez 6 tygodni i plemniczki sie wzmocnily hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik u nas bylo -20 !! wczoraj dostalam super ciepla posciel( bo mi wiecznie zimno) od rodzicow,zawsze z koldry robie sobie kokon tak ze M nie ma jak sie do mnie dostac hehe (on na 2) wykorzystal sytuacje w nocy jak poszlam siusiu ,rozbil moj kokon i wgramolil sie do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M tak szczesliwy ze powiedzial ze w piatek pije z chlopakami :) powiem wam ze teraz jakos potrzebuje wiecej uczucia z jego strony,takiej podwojnej,nie wiem czy wszystkie ciezarne tak maja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobity! Jestem juz w domku.Pierwsze co to polecialam sie wykapac,bo prawie nic ze soba nie mialam w tym szpitalu..Wszystko mnie boli tyle Wam powiem.Chodze jak pingwin,bo nawet krocze mnie napierdziela..Wymacali mnie od zewnatrz i do wewnatrz i kazali duzo lezec i odpoczywac.Pomimo tego,ze sie niby wyspalam to jestem wykonczona..Musialam wypic chyba z 6 litrow wody od wczoraj wieczora..Prawdopodobnie mialam piasek w nerce,ale chyba sie przeplukalo,bo nie boli od wieczora-odpukac. Wczoraj jak mnie podlaczyli to ktg szalalo.Skurcze byly co 5 min,tyle ze zamiast narastac to sie zmniejszaly.Maly sie krecil i im wykres nie wychodzil dlatego trzymali mnie pod tym 3 godz..Zrobili tez usg i maly ma glowe tak nisko,ze az jej widac nie bylo.. Juz mialam isc do domu jak lekarz zdecydowal,ze na wszelki wypadek zostawia mnie na noc.Biedny M sie naczekal na mnie i w koncu pojechal do domu sam.. ALe przynajmniej wiem juz co i jak wyglada w szpitalu.Powiem Wam,ze obsluga i sale super.. Lozko ma pilota i ustawia sie na wszystkie strony.Bylam tym wniebowzieta hehe Na sali lezalysmy 3,ale zadna zadnej nie widziala nawet,bo wszystko pooslaniane kurtynami. Polozne rewelacja.Co chwile przychodzily pytac czy moze chcialabym cos zjesc albo pic.Obym przy godzinie zero trafila na te same... Chciejko mi sie wydaje,ze wszystkie ciezarne tak maja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ale dlugo mnie tu nie bylo... po pierwsze wielkie gratulacje dla CHCIEJKI!!!!!!!!!!!!!! bardzo sie ciesze z twojego szczescia.pomimo, ze jestem juz w 24 tc to jeszcze do dzis pamietam dzien, w ktorym ujrzalam II kreseczki. caly czas trzymam mocno kciuki za pozostale dziewczyny. pozdrawiam was cieplutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHCIEJKA GRATULACJE! Widzisz kobietko wszystko w swoim czasie. A jeszcze rok temu zamartwiałaś się że z poprzednim nic nie wychodzi. Tak to miało właśnie być bo chyba on był nieodpowiedzialnym człowiekiem i na pewno nie dla Ciebie! Jeszcze raz gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jest tu ktoś co tu taka cisza życie umarło nagle :-( Baby wyłazić z tych norek i to juz dziś jest cieplutko przynajmniej u mnie hi hi ale u mnie to nawet wczoraj było najzimniej bo -6 a Wy to niewiem gdzie mieszkacie chyba na syberji :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×