Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Hej Babeczki:) Oj Ania to macie ciekawie z tą pogodą ... nie zazdroszczę! Foliku no ja cały czas licze na to że zaczniesz dobrą passę dwóch kreseczek na topiku ,bo brzuszki powoli zaczynaja sie rozpakowywać i czas na nowe równowaga musi być!!!! Teraz czas żebysmy opijały wasze krechy:) Dziewczyny poszujuje naprawdę dobrego neurologa nie wazne z jakiej częsci kraju .jesli znacie takowego dajcie znać,prosze :) Pozdrawiam cieplutko ide na jakąś kawulkę i biszkopciki. Muszę nadrobic kilogramy he he bo przez ostatnie 3 tyg przytyłam tylko 80 dag :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo podobno w Zakopanym jest jakis dobry neurolog postaram sie dowiedzieć. :-) A jak Ty sie czujesz mamuska kupione juz masz wszystko???????????????? Ja teraz w ciagu miesiąca ponad przytyłam 3 kg i wiecie co to oznacza ?????????????????????? To juz 18 kg mi przybyło ale pocieszam sie ze w nastepna srode pare kg ze mnie ubędzie ;-) hi hi i bede tak gubić te kg po troszke aż dojde do formy. Foli no bo te chłopy takie sa ze by chcieli sie cały czas bzyczeć a nam sie nie chce a tym bardziej na zawołanie bo gin kazał..... wrrr. Pamietam jak u mnie były staranka ufffffff ale mi sie bzzzzz nie chciało szok no ale wtedy co sie dzidzi zrobił to tak mnie na bzykanie wzieło ze M był szczęśliwy i od tyłu go zrobilismy miałam orgazm i niewiem ale wydaje mi sie ze to pomogło ze nie było na siłe bzzzz i pozycja dobra :-D HA HA HA bede teraz jej unikać. A wiecie co wyobraźcie sobie ze ja juz 2 tygodnie po cc bede miała być na kontroli u gina ała mam nadzieje ze nhe bedzie nic tam macał bo umre z bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka ja jeszcze jestem przed malowaniem pokoiku dziecięcego i nie skompletowałam wszystkiego .Bedziem to robic w przyszłym tyg:) A Ty juz w środe powitasz maluszka????? Nie do wiary jak to zleciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo tak ja juz w nastepną srode bede miała sunka :-D ciesze sie ale sie bardzo denerwuje :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka - powiem Ci ze moj gin tez mi sugerował pozycje od tyłu - ponoc najlepsza... ale mi sie zbytnio nie podoba... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Chciałam pogratulować Fermince!!! Tak się składa, że ja też się urodziłam 2 stycznia, więc ta data jest mi szczególnie bliska :D GRATULACJEEEE Witam resztę dziewczyn na formu, widzę, że topik odżył :) super! A mi biegnie już 30 tydzień, gonię Nikamo he he ;-) też ciągle nie dowierzam, że mam małego szkraba w brzuchu :D Kotłuje się codzień, niezły wiercipięta :) Tak mały a tyle zamiesznia, właśnie wczoraj zaczeliśmy remont i kują ściany i między innymi będzie pokoik dla niego (największy - tak ma z nami dobrze) :) pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I popatrzcie jak to sie wszystkie Panie odezwały.... no jest zdecydowana poprawa.... boje sie tylko tych Waszych porodów a raczej jak bedziecie juz po- wówczas czasu bedzie brakowało.... i ja z REA tylko bede siedziec i gg a czuje REA swego wypasieńca dopusci do siebie i cos sie tam wykluje.... skoro teraz go tak hamuje.... to bedzie pewnikiem wielki BUM..... cos sie dzis dziolcha zawiesiła w pisaniu - pewnikiem 15 dc (porady byly) to pewnie meczy go i w dzien... ale dobra REA pomecz go pomęcz... pogadamy po dniach plodnych... spoko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoja droga to chyba wiekszosc tych facetów nam sie rodzi.... czy sie myle.... musze policzyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik masz racje wiekszośc facetów bedziemy miały :-) fuj od wczoraj mnie zgaga tłucze bleeeeeeeeeeeeeeee juz nawet reni nie pomaga mam dość. Dziewczyno Bonda to Ty tez jeszcze troche i na wylocie bedziecie ahh ten czas leci. Ja mam nadzieje ze bede miała troche czasu zeby popisać z Wami zrobie sobie parodniowy urlopik na czas szpitala mam nadzieje ze w tym czasie M założy internet bo mu powiedziałam ze musze mieć z Wami kontakt to sie śmiał i powiedział ze odrazu założy jak przywioze kompa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziewczyno_bonda---ale sie przestarszyłam, najpierw przeczytałam,że ty tez urodziłaś 2 stycznia:)...na marginesie to najlepsze zyczenia urodzinowe!...odczytalas mojego maila z 4 stycznia?:) Foliku----ależ długi post:)No tak, ja nadal poleguje,ale pogoda taka,ze nawet mi sie nie chce wychodzić, szaleje za to na allegro dziś u jednego sprzedawcy kupiłam na.....25 aukcjach! i wydałam ponad 300zł,generalnie to ja chyba zbankrutuje, ciagle cos kupuje a konca nie widać....... Wiadomo , takie bzzz w zegarkiem w ręku to mało fajne,ale cóż zrobić skoro w całym miesiacu jest jakieś 12h na to by trafić?Ten gin. wydaje mi się sensowny, spróbuj rzeczywiście się jego trzymac do tego maja, choć mam andzieje,ze tak długo to nie bedziesz musiała.Ja oczywiscie trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko----jeju jak ty już niedługo!musisz sie zgłosić dzień wcześniej na to cc czy w dniu "narodzin"? Ewiko---co z Tobą Kochana? Mam nadzieje,ze to takie przejściowa deprecha z racji niekorzystnej aury i niedługo znowu zaczniesz się usmiechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA----dobrze,ze ta ciaza mi sie przytrafiła bo jakbym dłużej z Wami przebywała na tych imprezkach to dziś mogłoby być już ze mną źle,rynsztok i te sprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam.... wydawaj a co nie stac Cię w koncu to 1wsze bobo 2-gie bedzie zdzerało po tym pierwszym.... a co do mojego gina to bede sie trzymac ale telepatycznie na razie bo ja musze sie w tej kwestii trzymac mojego M-a... nie?? ale mi tez sie wydaje chyba byc sensowny... ale pozyjemy.... zobaczymy co mi tam wywęszy.... Niki a niech to zjadałam robala przez Ciebie w jabłku.... bo jadlam i pisąłam... bleeee.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fermina_______GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!🌼Napisz co i jak było?Sam Ci się poród zaczął czy wywoływali?Super że masz już to za sobą a najważniejsze że mały zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam no juz tydzień mi został :-) Do szpitala mam sie zgłosić w dniu kiedy bedzie CC o 7.30 a dzień przed mam mieć dietke i o 18 ostatni posiłek :-( bezmleczny a do 24 moge pic wode niegazowana buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ja rano zawsze litrami pije a tu niemożna :-( Ale............... niech bedzie co chce byle być juz po i mieć małego przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Ferminka---Wiekie Gratulacje!!! Kate--Kochana bardzo sie ciesze ze u Ciebie wszystko w porzadku:) Beatka -Zycze powodzenia to juz tuz tuz:) Przepraszam ze tak malo pisze ale duzo problemow sie naraz zwalilo:( Ale nie chce o tym pisac na forum. Wlasnie siedze w domciu sama bo eM w pracy:( ,bez ogrzewania i wody bo zamarzlo,a jeszcze jakis czas temu prad wzieli a w lodowce jedzenia ale dobrze ze tylko na chwilke i jak narzie jest prad. masakra czuje sie beznadziejnie,chyba bedzie innego domku szukac i sie przeprowadzac bo ile to mozna chodzic do sasiadow kapac sie i po wode.Strasznie jestem zdolowana ale mam nadzieje ze za niedlugo sie wszystko rozstrzygnie. Niemam humoru na pisanie takze moze za jakis czas sie znow odezwe. Pozdrawiam Was wszystkie i trzymajcie sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Dziewczynki:):):):) Wpadłam tylko na chwilkę - i zaraz uciekam. Jestem trochę zaganiana, zmęczona i oczywiście nie mam czasu na nic. Strasznie dobijają mnie dojazdy do pracy.To co się dzieje na PKP to przechodzi wszelkie granice. U mnie sytuacja bez zmian, dziś mam 41dc a @ jak nie było tak nie ma....dalej mam jakieś dziwne bóle podbrzusza, dzisiaj miałam straszne nudności, że hohoho. Od 3 dni tempka waha się między 36,8 - 36,9.......Dzwoniłam go gina - za kilka dni mam powtórzyć test, a wizytę u niego mam pod koniec stycznia i wtedy USG - zobaczymy.....Normalnie nie wiem co mam myśleć.....:(:( Trzymajcie sie kobitki ciepła i poręczy..... Pozdrawiam papa :):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-D Dorotka zaciskaj nogi mocno ;-) Dlaczego nikt jeszcze nie robi kawki?????????????????? To ja zrobie kto jaką pije???????? HALO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wstajemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAA (tu słychac ziewanie) witam lalki.... poprosze o kawe 3 w1 i to w miare szybko bo usypiam.... aaaaaaaaa nescafe zeby nie bylo... Dorotka -ano zaciskaj nozyska.... a byc moze jakos nowy rok zaczniesz.... bo nam sie ciaze pokonczyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka..... jestesmy.... niesamowite.... rozpoczal sie BUM.... gratulacje..... oj tam co tam kawa.... polewaj no cos głębszego......... GRATULACJE..... KOCHANA...... TAK SIE CIESZE..... brawooooooooo!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik nawet nie wiesz jak sie cieszy tyle miesiecy nic i to nie tylko z tym M jak wiecie ale z ex tez sie staralam... teraz bzz bylo regularne czasami codziennie czasami co 2 dzien i nogi po byly u gory :) tyle razy widzialam I kreske ze dzis nie wierzylam ze bedzie inaczej,ale piersi duze byly od 2 tyg,mldlosci mialam itp wiec mysle sobie zrobie najwyzej w nast miesiacy bedzie powtorka z rozrywki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka a na co Ty miałas ten zabieg... jakos niedawno... i łup siup.... jakos polamana chodzilas itp...a tu taka wiadomosc.... a co Ci dolega.... objawy ... pisz... czuje nastepna bedzie Dorota.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie ruszylo.... w koncu... byleby nie Ty I i ostatnia.... kolejka sie ustawia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,ze swzybko,ale dzis przyjechalismy z M do mamy i ona sama sie kapnela jak nie chcialam jesc sniadania jak juz powiedzialam,to ona na to ze to w oczach widac ze jestem w ciazy :) wiem,ze latwo sie mowi i wiem co mozecie czuc,niby czlowiek sie cieszy gratuluje,ale gleboko mysli:cholera dlaczego mnie sie nie udaje,kolejna zaszla w ciaze....ja tak myslalam....to chyba normalne jak czlowiek stara sie juz kilka dobrych miesiecy....wy tez dacie rade :) dziewczyny szampan dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka wariatko.... ja mam na odwrót.... myslenie.... skoro tyle razy nie bylo II kresek a jest teraz tzn,. ze mam nadzieje ze i mnie sie kiedys uda..... ja nie mysle jak piszesz mi akurat dajesz nadzieje ze jednak moze byc zonk.... a pozniej sloneczko.... aj bym cie wysciskała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lej szapna.... ide po kielicha..... to ile cykli wyliszylas i myslisz ze przyczyna to jednak byla ta ktora Ci zlikwidowali ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam ze z M od ok 6 miesiecy bez zabezpieczenia,moze nie bylo konkretnych staranek,ale tez nie uwazalismy.. mysle ze w moim przypadku pomogla operacja,usunal torbiel i oczyscil jajniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×