Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

jest cisza jak makiem zasiał no...... a wiec musze Was tronke rozruszac.... no wiadomo nic potwierdzonego przez lekarza... ale na razie cichutko i bardzo niesmialo oglaszam ze mam te wymrzone 2 kreski.... a co dalej.... nie wiem... cdn... jak na razie to gapie sie w ten test i boje sie zeby mi nie znikła ta moja druga kreska....a testa zrobilam po sniadaniu i po 1 szklance herbaty.... ot tak bo napieały mnie inne kolezanki... maja nosa... maja.... bywam tez na innym forum i jakos rzadko bo rzadko ale tam ja tylko zostalam bidula z 1 krecha a zawzielam sie a co... dlaczego nie ja... teraz modle sie byleby bylo wszystko dobrze... bo 2 kreski to jak wiadomo nie wszystko... no a teraz posypac prosze mi tu jakimis milymi wpiasami... przytulam Was .... bo tu niikogo nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliczku kochany czuje sie zaszczycona ze to ja bede 1 ktora ci pogratuluje GRATULUJE :) :) !!!!!!!!!!!!!!!! ciesze sie razem z toba super :) hura!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciejka.... ja Twoje Ii kreski ogłaszałam a Ty moje .... heheheh dobre..... M juz wie cieszy sie .... ale juz marudzi ze teraz sie zacznie.... a co pewnie mi teraz bedzie wszystko ....a co mi jest tzn. jak sie czuje... nic nie czuje innego nic zawsze jedynie tkliwe cycochy ciagle.... jak przed okresem zadne sutki itp... zadne podbrzusze... nic .... no ale wszystko jeszcze przede mna. beta. gin jak sie nie pojawi @ ale mysle ze groszek bedzie sobie siedzial tam cichutko..... i bedzie moj kochany spokojny i mi rzyganek nie robil bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale napisalam ładnie i skladnie ale zrozumiecie te co wiedza jak to dziala.... a Ty Chciejka jak juz czysto....??? juz w porzoadku.... rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dzis ciagnelo strasznie juz siedzialam na podlodze w wc bylam gotowa na cd ,ale jakos przeszlo hehe.. i przy tych objawach pozostan..chociaz tak dlugo sie staralas ze napewno bys malenstu wybaczyla takie wybryki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kochanie,jeszcze mam te brudy ale juz troche inne..takie jasniejsze i chyba mniej...dopoki nie bede widziala bijacego serduszka to sie nie uspokoje...jeszcze tydz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku kochany, długo na takie wieści czekałyśmy. GRATULACJE GRATULACJE GRATULACJE GRATULACJE GRATULACJE GRATULACJE GRATULACJE GRATULACJE GRATULACJE GRATULACJE GRATULACJE GRATULACJE GRATULACJE GRATULACJE GRATULACJE GRATULACJE GRATULACJE GRATULACJE GRATULACJE GRATULACJE GRATULACJE GRATULACJE GRATULACJE GRATULACJE GRATULACJE GRATULACJE GRATULACJE GRATULACJE GRATULACJE GRATULACJE GRATULACJE GRATULACJE GRATULACJE GRATULACJE GRATULACJE GRATULACJE GRATULACJE GRATULACJE GRATULACJE GRATULACJE TYLE CHYBA WYSTARCZY?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku az mi sie goracao zrobilo! gratulacje takie po cicgu na razie.. bo rozumiem Twój niepokój..Ale miałam cos do Ciebie przeczucie , powaznie!objawówo się nie doszukuj, dobrze wiesz, że są mylen i mozna miec wszystkie a miec jedynie niestrawnośc:)Co zamierzasz, beta, drugi test, czekanie? M wie?ciesze sie baaardzo i wierze ze masz w sobie silną fasolkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko, właśnie, tak sobie zamówiłam - równocześnie z Folikiem! prosze trzymać mocno kciuki, bo u mnie 30 dc, może się spóźnić do max.33, chociaż już mnie coś łapie na @ chyba... no nic, miało być razem z Folikiem i tego się trzymajmy! i Foli, ja to bez ciebie zostałam. bez pary... o jest do pary z Chciejką - to prawda co mówiłyśmy, to idzie dwójkami, czasami trójkami... będę trzecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero teraz doczytałam... Folik.. JAKIE DRUGIE FORUM? ZDRAJCO????????????? ty pindo warszawska, zapylona?:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Rea puszcam te kciuki, co je za Folika trzymałam , chucham,, zaciskam i trzymam za Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj Hej. Ja tu sobie wchodze na moje gg a mi Chciejka pisze czy zagladalam na topik..bo nasz Foliczek zaciazyl.. No mowie musze wejsc.. No Folik no..wreszcie no..babolcu jeden..az mi sie lezka zakrecila no..i co narobilas no..teraz czerwony nos mam..pieknie to wyglada..hipopotam z czerwonym nosem.. GRATULUJE!!!! GRATULUJE!!!GRATULUJE!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no gratulacje foliku, w końcu ujrzałaś swoje dwie upragnione, wyczekane kreseczki. Zanim się obejrzysz będziesz tulić swoje zawiniątko w ramionach, tak jak ja teraz.... Moja kruszyna skończyła już 3 miesiące. A dokładnie rok temu i ja się dzieliłam z wami radosną nowiną. Chmurko na kolki pomaga esputikon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babolki moje kochane nie dziekuje jeszcze za gratulacje bo kreski to wiecie same ze nie wszystko ale dziekuje za trzymane kciuki i REA nie daj sie musisz byc nie do pary a trio z chciejka zakladamy.... zaciskaj kolaniska jak nam kazalas..... mi jak Was czytam tez sie ŁEZY krecą.... kibicowalyscie mi i za to Was jednak uwielbiam.... siedze dzis jak nigdy zarobiona..... masakra jeszcze ten snieg... moj M dzis dostal w glowe jakas rura w pracy i go glowa boli ma katar itp i mnie matwi bo mowi ze go napitala glowa.... a tak mialo byc fajnie... a na bete jade.... bo mozna do 18.30 najpozniej i wynik bedzie dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale njusy tu!!!! Folik najlepsze gratki ode mnie!!!!!!!!!! Wiedziałąm, że się uda, są góry i doliny, ale zawsze słońce wychodzi!!! Bardzo bardzo fajnie, może gdzies sie miniemy z wózkami? :D:D:D Chciejko, Tobie również gratki! A ja po wczorajszym usg, same dobre wieści miałam od lekarza :) Maluszek waży 1780, więc szykuje się chłopina jak się patrzy :) pozdrawiam Folik wklej zdjęcie testa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, jak przeczytałam o tych dwóch kreskach, to najpierw nie wiedziałam co, kto i jak?! Jestem bardzo mile zaskoczona. Należało Ci się, byłaś bardzo cierpliwa, nie histeryzowałaś, potrafiłaś czekać i podnosić się na duchu. Gratuluję Ci serdecznie. Teraz tylko ta leniwa Rea musi wziąć się do roboty, bo już wstyd tak się opierniczać. Rea, zamknij chłopu lodówkę i pobawcie się trochę. Tylko żeby kotki nie patrzały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU-----Tak się ciesze,że do tego maja nie musiałas czekać!:)PODOBNIE JAK CAŁA RESZTA ZACZYNAM JUŻ NIESMIAŁO....gratulować!!!!!!!!GRATULACJE!GRATULACJE!GRATULACJE!GRATULACJE!GRATULACJE!GRATULACJE!GRATULACJE!GRATULACJE!GRATULACJE!GRATULACJE!GRATULACJE!GRATULACJE!Na okoliczność radości wypiłam szklanke zakazanego soku i zjadłam naleśnika ze sliwkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA----teraz czekam na Ciebie!, im szybciej zaciążysz tym szybciej urodzisz i bedziemy mogły znowu we 3 pić:)hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno bonda----ciesze się,że u Ciebie też ok. może jakieś zdjęcia na maila podeslesz?:)oraz więcej info poprosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko---grunt to dobry endokrynolog, dobrze,ze tak od poczatku ci wykryli, dobrze prowadzona tarczyca daje sie okiełznac w ciązy.U mnie dopiero teraz zaczeła szwankować....tzn. mam nadzieje,ze dopiero teraz bo pewnosc,ze było ok mam tylko do 11tc....teraz dostałam juz tylko jod do łykania bo dzidzia ma własna tarczyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodza widze wszystkie babolki powoli jak cos sie oglosi.... oj wychodza widac wszystkie czujne czekaja .... i czytaja.... tyle co ja tu sie napisałam tych kropek to chmurka mnie nie pamieta to patrzecie ja. od samego poczatku tu widnieje a ta bzdziagwa nie wiedziala ktora to Folik ej ty babonie.... Niki bedziemy pic jeszcze .... ale teraz trzymajcie kciuki za moje bete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku golbrzymie gratulacje ,az mi łezki poleciały bo z całego serca zyczyłam Ci zawsze tych dwóch kreseczek!!!! Super ,trzymaj się teraz zdrowo i uwazaj na Siebie:) No i znów tradycji stało się zadosc,na naszym topiku zawsze kreski pojawiały sie parami lub nawet trójkami:) Rea teraz mysle że Ty dołaczysz :) Pozdrawiam wszystkie Mamusie,Brzuszki i Staraczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×