Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Eeeee tam Folik..nie chce mlotka..chce moje stare cycki o. Moi znajomi kupili jedno lozeczko turystyczne,zeby bylo do salonu,a drugie drewniane do sypialni. Sa rozne fajne lozeczka turystyczne,ale ja wole tradycyjne drewniane.Wydaje mi sie,ze dziecku potem latwiej jest sie uczyc podnoszenia,bo ma sie za co chwycic.No i drewniane jest ladniejsze ;P Ja jestem bardzo zadowolona.Widze malego przez te szczebelki,moge znizyc materac i ma opuszczany bok,wiec jest wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Anka widze ze juz normalniejesz.... chcesz cycki stare - no juz niedlugo latka leca stare cycki beda hehehe... A z tym lozeczkiem to chyba wlasnie drewniane sobie kupie ale czy ma Twoje takie bieguny czy jak wiesz takie z mozliwoscia bujania czy zwykle .... bo chyba se bujane kupie... o takie: http://www.allegro.pl/item1036411594_klups_lozeczko_radek_ii_sosna_kolyska_materac.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,moje nie jest bujane.Klade w nim malego dopiero na noc,a wtedy to on juz jest tak zaspany,ze mu wszystko jedno gdzie go poloze. Ja mam takie lozeczko http://www.toys.ie/Bella-Cot-!F11808-prod.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do folika
Folik a jak nazywa się Twój gin?bo z tego co rozumiem to w wawie przyjmuje.napisz ile beirze za wizytę i czy długo sie oczekuje na wzytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiam... odpowiadam zapytanie do folika: Moj gin to Tomasz Zajac... wizyta normalna z usg 200 zł a na wizyte nie czekasz dlugo bo czasami tydzien czasami 1 dzien... ja czekałam 5 dni... a na monitoring chodzi sie miedzy pacjentkami i kosztuje 100 zł. Ale jesli chcialabys sie wybrac teraz to radze sie pospieszyc bo wybiera sie chyba za 3 tyg. na urlop.... lecznica http://www.newmed.pl/ Pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam - no mebelki wypasione ... ładnee... ja na razie nie bede miec pokoju dla dzidzi, ale pozniej sie zrobi na razie kącik z nami bedzie miała... czas pokaze co sie ta bedzie dzialo byleby dzidzi byla zdrowa a wszystko powoli sie jakos ulozy.... :) Wczoraj mnie mała nie smyrała i tak mnie to wkurzalo... ale dzis juz z rana mnie "pobila wiec wszystko gra.... :) znak ze zyje i ma sie dobrze.... ufff jeszcze 17 tygodni.... szmat czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja juz popisalam sobie teraz czekam na wieści od Was...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Folik nawet nie wiesz jak to szybko zleci i juz bedziesz czekac az sie zacznie.. Pamietam jak myslalam "jeszcze tyle tygodni",a teraz co?Moj szkrabek ma juz 4 miesiace...tzn dokladnie to skonczy w piatek.. My tez na razie nie mamy pokoiku dla malego.Na roczek mu urzadzimy i wtedy sie przeprowadzi.Na razie spi z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam a mebelki naprawde sa boooskie. My bedziemy musieli tutaj szukac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :):) Mamuśki wszystkiego najlepszego dla Was 🌼🌼🌼 Nikulam - no mebelki są superanckie :):) ich cena niestety też :(:( Folik - no bzzzz jest, wtedy kiedy lekarz zaleca (i nie tylko). W ub. cyklu w najodpowiedniejszym momencie się zablokowałam i dupa blada :( M też się czasem złości, że on tak na zawołanie nie potrafi, itp, itd :(:( Oczywiście nie obyło się bez spięć aj. No pęcherzyki rosną, pękają - w poprzednich dwóch cyklach była okazja idealna, w tym jakoś tak nie było żadnego dominującego pęcherzyka w 11dc :(Pękanie tych pęcherzyków wspomagane było zastrzykami pregnylu... Teraz jak robiłam usg no to raczej szans nie było, ale jak to powiedział lekarz nigdy nic nie wiadomo....Sęk w tym, że owulkę mam późno - w 15-17dc i przy moich 28dniowych cyklach szanse są małe :(:( Zaproponował mi zastrzyki MENOPUR, żeby przyspieszyć rośnięcie i pękanie pęcherzyków, tylko mają jeden mankament - są cholernie drogie- ok 600-700zł. I gwarancji żadnej, że się uda :( A nas po prostu nie stać na niewiadomo jak długą kurację tymi zastrzykami...Badania na wrogość śluzu nie robiłam. W ogóle ostatnio myślałam, żeby sobie darować te wszystkie leki, zastrzyki, usg. I niech się dzieje wola nieba. Z drugiej strony szkoda mi tego co już osiągnęliśmy :):) A szkoda gadać, zastanawiam się też nad telefonem do tego Twojego gina - ale z drugiej strony co on może mi teraz doradzić. Nie wiem, po prostu nie wiem :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, Ania, Dorotka- Foliku my mielismy sypialnie z wielkim łózkiem, łózko stoi w piwnicy, kupilismy rozkładana wersalke i jakoś te mebelki się zmieściły:)My mieszkamy na 33 m tylko.Mozna tez na allegro kupic same takie łózeczko, zwykle materac gratis i trzeba dokupić te bujaki z kółkami jeśli oczywiście się chce.... Fakt mebelki drogie, ja jednak kupiłam nowe tylko łózko a komode i szafe używane ,ale w idealnym stanie, całość wyniosła nas 1/3 ceny nowych mebli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam a napisz jaki wózek zakupilas.... moze tez z allegro cos masz? chocby podobnego ? mozesz? i czy zadowolona jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo ja wróciłam z miasta, byłam kupić mamuśce prezencik :):) Nikulam - chyba, że tak. Przyznam szczerze, że mnie chyba byłoby szkoda wydać tyle kasy. No ale czasami za solidnie wykonaną rzecz trzeba zapłacić:):) Czasami jak sobie oglądam różności na allegro dla dzieci to aż dech zapierają :):) Kurczaki no, :( No ja to miałabym gdzie szaleć - mam pokój prawie 25m, tak morduję M ostatnio, żebyśmy zrobili sobie sypialnię z taaaaakim wielkim łóżkiem. Dziewczyny gdzie Wy znowu poznikałyście ?? Rea, Orcio, Patrycja i cała reszta !!!!!!!!!!!!! Chyba zaczynam się nudzić!!!Ojoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Nikulam to masz prawie identyczny wozek jak ja.Ja mam granatowy i nie ma przednich kol ruchomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśki dziś wasze święto :))))))) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!! proszę, jak się człowiek obrazi, to o! wyłażą z nor :) Folik - jednak baba? Coś mnie przeczucie jednak zmyliło.. no gratuluje! jak to tyjesz? przecież miałaś niedowage i brak apetytu? zmienia się jak w kalejdoskopie u ciebie! Anka - wiesz co? 1 dzień po operacju cycków bym tobie życzyła wytrzymać. MOja durna koleżanka sobie zafundowała - wyła z bólu, płakała 2 dni. Efekt jest, ale zawsze będzie widać szwy, jakkolwiek lekarz nie byłby uzdolniony i nawet w cięciu sutkowym i to BEDZIE WIDAĆ, ŻE PLASTIKI a takim mówimy zdecydowane NIEEEEEEEEE Dorcia, weź ją kopnij! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Rea się odezwała :) - pojawia się i znika. Co tam u Ciebie, wygrzebałaś się już z tego chorubska? Lepiej Ci czy lepiej nie mówić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziołchy!! Folik___ja mam łózeczko przerabiane na tapczan z Dreweksu i to był strzał w dziesiątkę bo starsza córcia spała na nim do 3 lat a teraz znowu przerobiliśmy na łózeczko i ma Lencia,mnie osobiście bujane wkurzają bo jak przewijasz dziecko na przewijaku który jest na lozeczku to sie ono rusza a takie blokowanie co troche jest uciążliwe. Rea____nie jestem w temacie co sie u Ciebie dzieje zaraz poczytam jak tam staranka? Ewika___pojawiasz sie jeszcze tutaj? Pati____Była i znikła...ale pewnie czyta bżdziągwa jedna i nic nie pisze :O U mnie ok,02.06 Lenka skonczy 4 m-ce,w ta niedzielę ją chrzcimy i tak leci dzien za dniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do folika
dziekuje za info.na pewno skorzystam z namiarów na gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do folika: nie ma sprawy i napisz chociaz jak wrazenia i jakie efekty? tylko wytrwałosci prosze....:) ale bedzie dobrze.... Nikulam - taki wlasnie wózek ogladam juz od jakiegos czasu... hehehe chcialam moze cos innego niby ale widze ze to i ja jednak kupie bo juz mnie do tego przekonalas... :) Klaudia - no jesli chodzi o przewijak to ja mam komode z przewijakiem obok wiec łozeczko mi nie bedzie sie bujac - wiec moze jednak wybiore to drewniane... a to z tym przerabianeym tapczenem to cos TWojego wymyslnego czy kupione masz linka jesli kupione....???? REA - babonie - no przeciez w ciazy jestem to jak mam nie tyc... ale gin mowil ze troszke przyduzo no nie wiem od wagi wyjsciowej na 23 tydzien ktory sie zaczyna przytylam 4,5 kg czy to duzo myslalam ze nie ale on mi powiedzial ze te pol kilo mogloby nie byc.... i musze sie pilnowac przeciez to dla mojego dobra.... Anka - te Ty jeszcze z tymi cycyakmi gdybasz...??? nie kupilas jeszcze młotka... ??? Doro... nie przerywaj walki... a czy ten Twoj gin to caly czas ten sam czy jakis inny??? moze warto zmienic i wiesz co gin to moze inna wersja.... i sie w koncu trafi... juz nie namawiam na swojego ale ja tez u 3 bylam.... 1- mam PCOS i dzieci uuu ciezko bedzie miec.... 2 - wszystko dobrze tylko bzzzzzz - a na koniec ON robi IN VITRO na naturalnym cyklu wiec moge przyjsc do niego - po 7 m-ca leczenia, i ten 3 to juz wiesz z jakim skutkiem.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea to gdzie ona sobie te cycki robila?Ja rozmawialam z chirurgiem z kliniki La Perla to mowil mi,ze nie wykonuja zadnych ciec tylko naklucie pod brodawka.Blizna jest,ale niewielka-widzialam zdjecia. Co bolu...hmm..wytrzymalam porod to i to bym wytrzymala ;P Nie mam mlotka Foliczku..i nie bede miec.. Pogadamy o cyckach jak bedziecie nosic rozmiar DD...na brzuchu... M sie wczoraj na mnie obrazil,bo nie chcialam zdjac koszulki jak chcial bzzz.Nie zdejme i koniec.Jak mu nie pasi to post,o A teraz ide po kawke,chce ktos? Folik Tobie to Inke moge zrobic albo Prime Sniadaniowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik___kupiłam w sklepie ale tu masz linka moje jest identyczne i bardzo praktyczne dziecko do 3-4 lat spokojnie moze w nim spac bo jest szersze i dłuzsze niz standardowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU ja juz piłam 2 w 1.... he ! bez łaski - nie chce INKI bo nie lubie bleeeeeee zdejmuj koszulke i sie bzzzzz ladnie mi tu.... przeciez pewnie M wcale nie mysli tak o Tobie jak Ty o sobie.... co mi sie wydaje...... Klaudia..... zapomnialo sie o linku...... noooooo !!! glowa juz nie ta zajeta dziecmi, mezem praca itp i sie zapomina.... jeszcze raz prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja :) a wiec u mnie 24 tydz ..podobnie jak u folika bedzie dziewczynka..podobno z dlugimi nogami hehe.Kopie juz naprawde mocno i bardzo czesto.Od wczoraj to spokoju nie daje nawet w nocy musialam wstac,banana wciagnac i sie troszke uspokoila..Juz mam 7 kg na plusie.. To chyba tyle u mnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No on sie wscieka,ze sie przed nim wstydze jakbysmy byli ze soba tydzien,a nie ponad 6 lat,ale w nosie go mam..:P Oj Ty..takie feee pijesz???????Nieladnie oj nieladnie Ale co tam-ja tez pilam,bo bez kawki zyc nie umiem. A wiecie co?Moja kol ta co tak fajki w ciazy pali postanowila rzucic..lepiej pozno niz wcale.Ale za to wsciekla jak osa chodzi heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka a moze tak rozwin temat,co? A jak tam z M?Lepiej cós?Czy mamy tam sie przejechac i porozmawiac z nim "po swojemu"?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z M spoko..dla tych ktore nie wiedza od 2 miesiecy maz :) a jak to z chlopem roznie bywa..ale jest dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff babony, latam biegam... dalej kaszlę, cholera byłam wczoraj nawet na rtg zatok, bo chyba znowu szwankują, nawet nie zdążyłam odebrać zdjęcia... Doro - ja ciągle jeszcze na lekach - coś słabowita jestem :( właśnie, ty się nie poddawaj kobito. A za wzór cnót i bzykania regularnego za zawołanie weź sobe Folika - ujeżdżała chłopa, aż się tynk teściowej sypał na głowe. Sypał i sypał, był nawet remont, i widzisz? :P Folik - no ja się nic nie wyznaję na wadze. Jak to za dużo? O pół kilo się czepia? Jedz dziewczyno, już niedługo ta swawola potrwa, bo potem będziesz klinik chirurgii plastycznej szukać, jak jedna taka nasza szurnięta koleżanka... Właśnie do ciebie mówie, ty wiesz do kogo! Szwy miała na linii brodawek, były 4 cm i niby miało się ładnie zgrać, ale to widać. Cierpiała strasznie. I co innego urodzić dziecko i dać zycie w bólach, a co innego dać się kroić dla kaprysu. I weź się babo rozbieraj przed chłopem, bo innej, chętnej poszuka. Co ty zrobisz, za 10 lat? Kombinezony wyjdą z mody... :P Klaudusia - miło ciebie widzieć. U mnie staranka? Pani ja na chleb chcę zarobić, drugie studia skończyć, pracę znaleźć. Już nie mogę tak z tym moim chłopem - jak brat z siostrą - zatęsknić nie można za sobą... Jak pociecha twoja się chowa? Daje w kość???? Chciejka - a co ty taka cichutka jak myszka. Dwa zdania wydusiła. Dawaj znaka co i jak! Mąż, fiu fiu, to już mąż? szybki z ciebie lopez jest. To jak on się sprawuje? Grzeczny jest czy podskakuje? Dziewuchy mojego pytania nie rozwinęły, a właśnie pytałam o szanowych mężów - czy się sprawują czy nie? Chmurko moja - co jest z tobą??? Ewika, właśnie co u ciebie? Orcio????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×