Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

aaa babony w przyszłym tygodniu mam rozmowę o pracę. w dużej firmie. ambitnie. zobaczymy jak mi pójdzie, bo już wyszłam z wprawy.... szukałam pracy całe 2 razy :) jak to się robiło???? a najlepsze jest to, że dali mi nazwisko gościa z którym mam rozmawiać i wydaje mi się, że się znamy... że tak powiem nie formalnie z jakiejś imprezy. Branża wąska, to chyba nie jest zbieg okoliczności - nie rokuje to chyba najlepiej .... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA----owoce kupuje,kwiatki bez okazji,brzuszek smaruje jak ja zapominam na usg chodzi,przy porodzie chce byc,do szkoly rodzenia ma zamiar chodzic.. stara sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... REa poparańcu jeden - to ze szukasz pracy nie zwalnia Cię z pisania czesciej.... e... mowie do Ciebie.... i juz nie pisz publicznie ze sie bzzz ze tynk sie sypał... wariacie.... tesciowa byla wowczas glucha i nic nie slyszala .... a remont był ale nie z tego powodu.... no ładnie mnie malujesz.... Doro - ona klamie.... nie wierz jej.... jak ujezdzalam M caly czas to gowno dało.... dopiero jak gin zakazal troche - sie udało.... a REA sciemnia... :) Klaudia - widzialałm to lozeczko - tapczanik juz namacalnie.... fajowa sprawa ale nie wiem czy sie skusze bo kurde tych bujaków nie ma... sama nie wiem co zrobic NIkulam a ten wózrek który masz jedo - to napisz ile na niego czekałas czy od razu był na miejscu od reki... bo slyszalam ze czeka sie nawet do 8 tyg. od zamówienia.... kiszka troche....??? Chciejka jak tam dzis u Ciebie - co robisz bo skoro nie pracujesz to leserujesz... i pewnie Ci sie nudzi.... a piszesz malutko.... nie chce sie... co.... leniuchu .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-D Wrrrr napisałam się, napisałam i mi wszystko wcięło!!!! No co za technika!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea - Ty wariatko :-D może weź Ty sobie trochę poleż, posiedź w domu, bo jak tak biegasz, latasz to prędko Ci nie przejdzie, niestety :( Chciejka - gratuluję córci :):) Fajnie, że M pomału przegląda na oczy i się stara :):)Będzie dobrze..... Folik - no lekarza mam tego samego od lipca/sierpnia. Znalazł przyczynę niemocy - ten cholerny brak owulki i udało nam się ją wywołać lekami.....Teraz tylko strzał w odpowiednim momencie :-D. Tylko ciężko utrafić na ten moment ojoj mówię Ci, już nie mam sił. Czasami napadają mnie takie doły, że hoho. Wiem, że przerwanie teraz leczenia to głupi pomysł, no ale....Jeszcze trochę to zamiast do gina będę latać do psychiatry :(:( Oj Ania, Ania - daj sobie spokój z tą chirurgią, i nie chowaj się za tymi koszulkami :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku----ja zamówiłam jak już była końcówka kolekcji z 2009 i poczatek z 2010, mój już jest z 2010,ale oni wtedy nie nadązali z produkcja tyle mieli zamówień!Ten sklep z linka to chyba największy odbiorca tych wózków i ma pierwszeństwo u producenta,ale i tak czekałam 5 tygodni ( w meidzyczasie Pani zadzwonziła,że jeśli chce to fotelik moga przysłać najpierw bym miała jak odebrać dziecko ze szpitala:) a wózek pózniej, oczywiscie wszystko na ich koszt,ja jednak chciałam poczekać na całość i na szczęście zdązyli przed porodem):)Nie zostawiaj tego na ostatnią chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam stara ekipe :) oj ja wczoraj padlam.. wstalam tylko 2 razy na siusiu i picie i dalej spac..lozko cale moje,bo M w pracy byl..wstalam o 8 niby wyspana,ale juz sie zastanawiam czy sie nie polozyc..:P Folik---a zebys wiedziala,ze niby nudzi sie,a jednoczesnie nie chce sie pisac .. Dorota--ty teraz sie nie poddawaj..moze troche odpusc to sie uda i pamietaj po bzzz nogi do gory !!! ja tak robilam i prosze :) rea---kiedy masz to spotkanie w sprawie pracy? napewno dasz rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki___ wpadłam tylko na chwilę powiedzieć, że u mnie w porządku wszystko.. jak najlepszym :) tylko brak mi chwilowo czasu, bo dostałam pracę :) huraaaaaa!!!!! tą moją wymarzoną :) nie wiem czy mi przydłużą ale... właśnie spełniają się moje marzenia, więc każdy dzień jest na wagę złota :) WSZYSTKIE WEEKENDY WOLNE !!!!! wiecie co to znaczy ? Boże jak się cieszę... po 8 godzinkach pięknie do domku :) ajjjjj cudo!!! Może jutro coś naskrobie i poczytam, co u Was... REA___ na pewno wyślę Ci maila :) całuje Was sroczki i maluszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek31
hej my staranka podjelismy jakis rok temu i klops okazalo sie ze mam wysoka prolaktyne lekarz kazal mi brac bromergon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babony:) miałam rozmowe. wstępną, pierwszą - nie jestem zadowolona. facet jest mega kosa, prześwietlił mnie jak rentgen i dlatego nie wiem, czy chciałabym z nim pracować - ciągły nadzór.... biuro jakieś zagracone, na końcu miasta, jechałam tam ponad godzinę .... nie wiem, czy chcę tam pracować. Idę jeszcze na jedną rozmowę - będą mnie testować - jak króliczka :) zastanowię się jeszcze. to jest bardzo ważne, takie pierwsze odczucia, nie ma to jak 6 zmysł .... zobaczymy skończyłam ten antybiotyk i dalej kaszlę. chyba idę znowu do lekarza...:( Folik, kłamczucho, teraz się nie wybielisz - mamy wszystko na piśmie! :) Chciejko - coś ty mi taka jakaś markotna i zrezygnowana się wydajesz. Brak powera czuję.... co jest z tobą? Jak M się stara to dobrze, tak ma być :P Doro - pomyśl sobie, jak już się uda, to będzie większa niespodzianka! Jest większa radość, jak po tak długim czasie się uda. Zresztą i tak odniosłać już sukces - orgaznim dochodzi do siebie - jest owu, a to jest milowy krok. Ty chodzisz do folikowego lekarza? Ja bym jemu zaufała w 100%... Klaudia - no proszę niektórzy to mają szczęście do dzieci.Żeby się same takie rodziły aniołki! A czy my jeszcze mamy coś do rozpakowania oprócz Folika w odległej galaktyce???? Pati - to wielkie gratulacje. Wymarzoną pracę trafić nie jest łatwo. To chociaż nam opowiedz co będziesz robić, bo chyba już nie będzie czasu na przetwory, co? :P M będzie zły, cha cha. Mój to mi każe jeszcze piec ile się da, bo powiedział, że potem będzie tylko kupne i jeszcze będzie musiał gotować .. no może i będzie :) Witamy nową staraczkę. A może coś więcej nam o sobie powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-D Patrycja - no to moje gratulacje!!!! Super, że masz pracę i to taką, o której marzyłaś.....A czym się teraz zajmujesz?? Zazdroszczę Ci zwłaszcza tych wolnych weekendów :):) Gosiaczek - witaj w Naszym gronie, napisz coś o sobie :):) Rea - a może nie będzie aż tak źle, co. To na razie wstępne rozmowy, może potem wyluzuje, hmmmm Wiem, wiem że osiągnięcie owulki to wielki sukces, tylko wiesz - ja myślę o większym sukcesie. Poza tym zastanawiam się czy mój organizm nie zaczyna znowu szwankować - mam 21dc a pojawiło się jakieś plamienie, :(:( Oj losie człowiek to się ma w tym życiu..... Dziewczynki, co taka cisza - naprawdę w takim tempie to się zejdzie do tej 1000 strony. Poczekam se :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Lasencje... co to za nudy... REA - próbuj z tą nową pracą a moze pozniej wlasnie bedzie git jak sie wkrecisz tam... a w tych czasach magluja maja w czym przebierac przeciez.... nie spodoba sie poszperasz dalej...:) Dorotka - no widac walczysz slonko... no walcz walcz i na Ciebie przyjdzie pora:) U mnie bez zmian tzn. na wadze zepewne zmiany są a jakze, ale zwaze sie u gina - nie bede sie stresowac... Wizyte mam na 14.06. i na 99% L4 biore juz mi ciezko łazic i siedziec w pracy..Poza tym odpoczynek sie nalezy jak psu buda... Nie wiem jakja bezpracy wytrzymam ale chyba do wszystkiego sie idzie przyzwyczaic... Najbardziej dokucza mi kosc ogonowa.. pocalym dniu w pracy nie jest fajnie dobrze ze jutro juz ostatni dzien wpracy... MOj M sie rozchorowal troche wkurzam sie bo na Boze Cialo chcialam pojechac do rodziców...wrrr A teraz jem truskawki mniam mniam pyszota..Maja chyba lubi bo sie rusza po nich... Chciejka laska gdzie TY....????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Mamusie WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE DLA DZIECIACZKOW - TYCH GAWORZACYCH I TYCH W BRZUSZKACH . Nie odzywam sie bo u mnie wraz z tym remontem czarna chmura zawisla nad glowa i nie bardzo jest o czym pisac . Pozdrawiam was wszystkie serdecznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku____a po co Ci bujaki w łózeczku?nie przyzwyczajaj dziecka ja Ci tyle powiem a jak koniecznie chcesz lulac to jest jeszcze wózek przeciez a takie łózeczko/tapczan super sprawa mówie Ci. U mnie ok.W niedziele ochrzciliśmy Milenkę.Teraz planuje odpocząć przed tasiemcami :) bo mała już spi a starsza poszła na chwile do dziadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, dzień dobry :):):) Jaka cisza, jak makiem zasiał....Koleżanki zabalowały z okazji wczorajszego Dnia Dziecka???? Fiu fiu - nie za małe jesteście.....????Co? Folik i jak tam M, żyje.....przeszło mu juz. Wybieracie się na długi weekend do Twoich rodziców Rea a kiedy masz tą drugą turę tej rozmowy....jak zdrówko, poprawiło ci się trochę???? Orcio - zamilkłaś.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za brak raportów? Beatka, Nikulam, Chciejka, CHMURKA!!! halo!!!!! chociaż raport dzienny składajcie jak ja :) u mnie trochę smutno - wyjechała za granicę moja najukochańsza koleżanka z ławki w .... podstawówce. o 5 odwiozłam ją na lotnisko i zostałam SAMA! Nigdy w koleżankach nie gustowałam, mam je 3 (!) i teraz o jedną mniej. Jedna mieszka w moim rodzinnym mieście, druga przeprowadziła się do warszawy i o zgrozo został mi tylko mój M. zważywszy na obecną sytuację, kiedy spędzamy z eMem każdą chwilę - jak jeszcze zacznę z nim plotkować, to już będzie amen :) kuzwa, nawet Folik daleko.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea - nie narzekaj, nie narzekaj - będziesz miała więcej czasu na staranka :):) A z koleżanką możesz pisać e-maile, smsy:):). Na długo ta koleżanka wyjechała.....??Możesz jeszcze odwiedzać koleżankę w stolycy :):) Biedactwo, nie pakuniaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora - ta jedna to jest za oceanem i najbliższe plotki możemy mieć jak ja dostanę wizę... teraz ma nową pracę i nie przyjedzie... nie piszcie tak, bo nie nadążam czytac! BABOCHONY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka w czwartkowy wieczór :):) Ano Lola znowu jakaś pustaka tu nastała. Dziewczynki do dzieła :):) Piszcie co u Was..............................................................Buźka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dorcia Co tam u Ciebie slychac,bo u mnie nic ciekawego siedze na kompie i czytam rozne rzeczy m.in ile trzeba odczekac bo tabsach zeby sie moc starac i sa rozne opinie:( szkoda ze dziewczyny wywialo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola mi gin mowil,ze 2 cykle :) No tak to Wy szybko do tej 1000strony nie dojdziecie... Piatek i nikt nie pije????????Haaaaaaaaaalllllllllllloooooooooooo?????!!!!!! Flaszke wyciagam..wynurzac sie!!!! Bo glupio pic do lustra..No dalej dalej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej !!!! To ja jestem na flaszeczkę, podstawiam kielonek :-D To co pijemy, ja mam sałatkę z pekińskiej, tuńczyka, kukurydzy i makaronu z zupek chińskich Aniu - ja już dawno powiedziałam, że w takim tempie to ten konkurs będzie trwał i trwał, niestety. A ja mam straszne parcie :(:(:(.... i wielka ochotę na trofeum :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ania. My bylismy na zakupkach i musielismy kilka spraw pozalatwiac,a jak wrocilismy to obiad kawka i teraz jestem na chwilke bo pozniej znajomi maja na kawke przyjsc. Muszesie pochwalic kupilismy sobie dzis Grila elekrtycznego fajnasprawa miejsko takie fajne wychodzi na nim bez panierki i tluszczu duzo zdrowsze.Koncze tabletki to musze sie wziasc porzadnie za siebie a jak bralam to to nic nie dawalo ze sie odchudzalam. Ania To mowisz ze z 2msc trzeba odczekac no nic jak trzeba to trzeba zobacze co sie od gina dowiem juz sie nie moge doczekac. Ja wlasnie pije mineralna cytrynowa z lodem mmmm pychotka zimna bo u nas 21 stopni ufff jak cieplo. A moze ktos ma ochode na likierka bo ja wodki nie pijam zreszta malo co pijam:) Rea,Pati, Dorcia, Ania, Klaudia,Chciejka,Orcio,Folik,Kate moze bys sie odezwala co tam u Ciebie jak masz czas!!!!!! Czekam na Was odzywac sie tu pijemy co w ten piatek? No nic ja za chwilke ide na serialik a pozniej znajomi maja wpasc takze wieczorem bede jak cos,a do szafeczi daje likierek,winko,i malibu jak ktos ma ochote to prosze sie czestowac:D Mielgo wieczorku.Pozdrawiam!!!!:D:D:D Buziaczki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko..co tak dlugo jeden kielonek zlopiesz,co?Nieladnie tak oszukiwac.. Od poniedzialku babony chce tu widziec mnooooostwo wpisow,tak? Dorka ma parcie,wiec trza pomoc! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już jestem, jestem....najpierw "KLAN" oglądałam, a potem troszku obowiązków, nie.....w końcu jakby nie było mam połowę domu na głowie, hahahaha :-D Wiesz ania, ja raczej niealkoholowa, ale co tam.....następny poproszę....smakuje Wam moja sałateczka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello !!!!! :) Jak Wam minął weekend, pogoda dopisała więc pewnie relaksik pełną parą :-D. Ja niestety pracowałam, ktoś musiał.....:(:( i oczywiście nie skorzystałam z tak pięknej pogody..... Wyłazimy, wyłazimy - znowu żeście się pochowały po kątach. Ojoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no piczki jedne :) weekend długi minął i pozostało po nim mgliste wspomnienie :( robiłam NIC, szwędałam się po sklepach i odbyłam małą ekskursję brzegiem odry, żeby naładować akumulator - nie pytajcie, dłuuuga historia :) a teraz siedzę w książkach, bo jest sesja, a ja na starość sobie taką rozrywkę zafundowałam... głupia stara baba! :) no nic, jak się powiedziało A to trzeba powiedzieć B. a co u was? Dorka, jak tam w nocy? :P u mnie nic a nic, a owu była taka, że urywało mi krzyż, ale mój M pojechał do rodzinnego miasta i byłam sama .... trochę odpoczęliśmy od siebie - chyba musimy to zacząć powtarzać częściej, bo już za nim tęsknię! co jemy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×