Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Quleczka

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY??? cz.2

Polecane posty

ja stosowałam maseczkę rozgrzewającą vulcanic mat - uważam że jest genialna, ale nie wiedziałam, że przeznaczona dla osób po 35 roku życia :P lecę spać., buziaki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany!!! A ja znow ze spoznionym zapllonem... ale zescie sie Kobitki rozpisaly :) i bardzo swietnie! Ouleczka zgadzam sie z Toba, ja mam ponoc tendencje do bliznowcow (tak mi chirurg, ktory mnie ciol powiedzial), to pewnie dlatego tak mi sie te blizny porozlewaly paskudnie - uwierzcie to nic w porownaniu do moich blizn popryszczowych :( U mnie dzisiaj tak sobie, tzn buzia nie ruszana od kilku dni - jest niezle, choc jakies tam gulki sa, a po plerach paluchami jezdzilam znow!!! Wiec boje sie co zastane w lazience, jak zciagne bluzke. A dekold caly w strupach..ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie powtorze: wlasnie konczy mi sie podklad Avon barely there (byl fajny, ale nie zeby zakryc, a wyrownac koloryt) i chyba sprobuje teraz Lavery??!!! Ma zachecajacy sklad - same roslinki i mineralki :) Czy ktoras z Was uzywala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrr kam
jesli chcecie tanio i dobrze czyscic buzke to polecam kostkę myjącą Seba Med (dostepna w rossmanie) za ok 13 zl jest wydajna i pomaga na wagry, u mnie staly sie mniej widoczne i jasniejsze; i jeszczze jedna propozycja- mydlo (w aptece- 12 zl) Boniderm, moze nieco smierdzi ale jest swietne, jego sklad to 95% ziola, przy systemtycznym stosowaniu dziala cuda nawet z zaskórnikami. no i przede wszystkim nie dotykajcie twarzy; wiem ze to trudne, bo sama z tym walcze. Pozdrawiam i Dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Zajac, właśnie jak przerzuciłam się na naturalne kosmetyki, to też w pierwszej kolejności szukałam opinii o podkładach Logony, Lavery, Dr Hauszki i innych naturalnych, ale raczej się nie zdecydowałam, bo opinie były nie za bardzo, w sęsie nie sprawdzają się jako podkład niestety ;( Nie pamiętam już czy pretensje były do konsystencji, utrzymywania się czy krycia, ale jaka różnica, jak podkład ma za zadanie zrobienia nas troche ładniejszymy! A jak będzie wyglądał na twarzy byle jak, albo wcale nie będzie krył, to po co go wogule stosoeać?? Ale jeżeli kiedyś heh )) moja buźka będzie bez wad, no przynajmnie w 98%, to napewno jakiś wyprubuje, ktury ma za wade jedynie złe krycie ))) Jutro chyba wydam fortune na tych mazidłach )))) heh, mimo to że i tak jestem szalenie zadowolona ze stosowanych obecnie kremów, ale kosmetyki naturalne, to moje takie same uzależnienie zarówno jak i drapanie twarzy )))) i jak kuż będę kupować ten kwas mmigdałowy, to zachacze jeszcze kupe wszystkigo jak zawsze ))))) uaaaa nie wolno mnie dopuszczać do takich skllepów!!!!!!!! Wogule jestem maniaczką internetowych zakupów )))) z alegro nie wyłże, jak nie kupuje, to i tak oglądam różne głupoty ;)) i aż karci mnie kupić to i tamto!!!!!! Jedyne czym się różni to uzależnienie od drapania, to ograniczenia finansowe ;))) i można go jakoś kontrolować ))) szkoda że na drapanie nie ma takiego ogranicznika ;(((((( ;) Może paluszki poodcinać hehehe ale myśli o takiej porze ))))) co mi się będzie sniło )))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze chcialam Wam powiedziec, ze ja tez mialam takie wstretne skupisko na lewym poliku i rozwalalam je do granic mozliwosci. Teraz mam tam jedna wielka, gleboka ale juz prawie blada blizne i takie jakby grudki, ktore wygladaja jak male podskorne syfki, ale to po prostu zdeformowana skora, bo kilkakrotnie \'sprawdzalam\', czy jest cos w srodku.. no i nic nie bylo... Mi z kolei ostatnio pjawiaja sie takie bolace duze gule na szyi i nie hca sie goic, a najbardziej niebezpieczne jest dla mnie chyba wyciskanie na nosie, bo nie wiem czemu tam najszybciej roznosza mi sie bakterie...Teraz nos mam w super stanie i o dziwo nawet jak cos mi wyskoczy to nie tykam, ale to co mialam kiedys to bylo czyms niewiarygodnym-wygladalam jakbym sobie doczepila jakis sztuczny czerwony , opuchniety kinol...Makabra ile sie przez niego wstytu najadlam.....:( A tu zinnej beczki: Dziewczynka zajac-przytulak dla bratanicy to swietny pomysl ;) Mam nadzieje, ze jej sie spodoba?! hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na obbryzanie pazurow byly kiedys ponoc tzw. gorzkie paluszki hehe Swiadoma dzieki za info o Laverze, hmmm to daje do myslenia, tez juz gdzies mi sie dawno temu o uszy obilo, ze prawie nie kryje, ale tak sobie pomyslalam, ze moze warto zaryzykowac i wybrobowac moj plan, tzn. kupic cos malo kryjacego - moze to zmobilizuje do nie masakrowania twarzy? A Czy te podklady z Mary Kay (sory nie pamietam jak to sie nazywa) maja jakies spoko skladniki?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrrr kam a ta kostka BIOcos tam jest przeznaczona do tlustej cery? Ja mam wrazliwa dlatego pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera BONIDERM, a nie jakies BIO os tam sory, ale mam krotka pamiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swiadoma ja wlasnie wpadam w nowy nalog kupowania przez internet...zajefajna sprawa, wczesniej nie mialam kompa i internetu, zylam w sredniowieczu :) Tylko szkoda, ze finanse na czesta rozpuste zakupowa nie pozwalaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrr kam
Boniderm preznaczone jest do cery zarowno wrazliwej jak i tłustej, nie powoduje alergii (chyba ze jestes uczulona na ktores z ziol w nim zawartych) ja mam cere wrazliwa, sucha i pryszczata i na moja buzie jest swietne. tylko trzeba w aptekach pytac bo trudno dostepne jest, u mnie dopiero w 5 aptece je dostalam. zalaczam opinie, ktore wplynely na to ze je kupilam:) http://wizaz.pl/produkty/baza/produkt.php?produkt=15090

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mój lewy policzek doszedł do siebie tzn w tym sesnie, ze juz nie ma gul, no moze 2 minimalnie plaskie, ale to nawet nie sa absolutnie gule. Miejsce gdzie była rana, wygląda bardzo nieladne- skóra jest szortska, czerowna, nierowna, z czerwonymi bliznami, wygląda bardzo brzydko. W nocy sie wysuszałam, teraz się trochę nawilżam. Posmarowałm buzie maścia z witamina A- cienką warstwę- i na pozostalosci gul i te ranki nalozyłam tormentiol. Na blizny na brodzie cepan. U mnie tormentiol działa najlepiej jeśli pozostaje długo na buzi. Ale moja skóra kiedys regenerowała sie o niebo lepiej :o Jak narazie nic nowego nie mam opricz mini guli, ale nie wiem czy to po prostu nie jest coś co wysjoczylo z opoznionym zaplonem po antybiotyku. Wystarczy głupota i kilka dni by zmasakrować sobie twarz, ale dojśc do punktu wyjścia (o ile to wogóle mozliwe) to żmudna orka.... pozdr 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babielato
Zajac.. to my mamy podobna sytuacje, mam tez cere wrazliwa i od prawie tygodnia nie ruszam twarzy, teraz to nawet sucha skorka juz poodpadala az chce sie zyc! Inne czesci ciala na razie mozna zakryc i nie widac. Teraz jak twarz podleczylam, wybiore sobie inny obaszar na ciele do wyleczenia moga to byc plecy, dekold czy ramiona... Tak chyba jest lepiej, malymi kroczkami, a raczki powoli moze sie przyzwyczaja do niedrapania. Heh. Oczywiscie jak podolam wszystkiemu na raz to bedzie jeszcze lepiej. A z tym nosem... jak sobie tam wyciskam wyglada pozniej na dwa razy wiekszy i czerwony. I to wcale nie znika tak szybko, bo jak dalej drapie, to tak jest bez konca... Jak przestalam wyciskac to az mnie zaskoczylo ze moj nos nie jest wcale taki wielki i gabczaty. Teraz normalnie widze jego prawdziwy ksztalt i kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babielato
Czytam ze niektorw z wac poisza o jakic gulach na szyi.. mnie juz od jakiegos czasu pojawialy sie takie male pojedyncze, podskorne, czasem szczypiace jak sie dotknie grudki. Pozniej sie zmieniaja tak jakby w podskoryny wagierek. Ale nie pryszcz. Jak ich nie dotykam to maja kolor cielisty... a ja je wyciskam i czasem nic tam nie ma a potem ciezko sie goja. Myslalam ze to moze byc od zwyklego dotykania sie rekoma roznoszac bakterie, ale nie jestem pewna. Ma ktoras z was cos takiego i co to jest? Zwykle zaskorniki czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z mazidel polecam jeszcze hydrolat rozany (albo cytrynowy) zamiast toniku...jest niedrogi i boski :) no i pani jest mila i dorzuca sporo roznych probek :) >tylko trzeba w aptekach pytac bo trudno dostepne jest, u mnie dopiero w 5 aptece je dostalam. mysle, ze jak nie mam to trzeba po prostu podac nazwe i poprosic o zamowienie to na pewno sprawdza :) swoja droga opinie faktycznie dobre... poza konsystencja i zapachem . ladnie to ktos na wizazu porownal do spermy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szyji mialam okres straszny kiedys... ale to wlasnie wtedy kiedy ruszalam i pojawialo sie wiecej i wiecej, aja to ciagle zdrapywalam.... odkad nie ruszam to moze i sa tam czasem jakies grudki czy wagry ale w sumie kto to widzi...a ran juz na szczescie sobie z tego nie robie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrr kam
w 5 aptece dopiero mi to zamowili, bo w innych nawet w rejestrze nie mieli. Fakt ma konsystencje spermy a pachnie jak szare mydlo troche, ale w koncu to lek ma dzialac, a nie wygladac i pachniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrr kam
jakie specyfiki polecacie z tego sklepu mazidła? Chetnie cos kupie, ale jak to przegladam to 3/4 produktow bym zamowila gdybym mogla;/ ; dlatego prosze piszcie co jest dobre a czego uikac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bierze któras z Was WITAMINY E/A ? co o tym myslicie? na co one własciwie działaja? Jak działaja na te ktore biorą/ brały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babielato
dziewczyny co myslicie zebysmy wymienily sie informacjami typu: nick-name, wiek i typ cery? To by nam pomoglo w ogolnej weryfice i czesto w zadaniu stosownego pytania do odpowiedniej osoby. I wtedy policzymy tez srednia wiekowa itd... Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babielato
Ja np. babielato / 29 / delikatna, sucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> lat 22 >>> skóra przetłuszczająca się i wrażliwa zarazem, trądzikowa, problematyczna >>> szara, zmęczona, gąbkowatą, zaskórniki, poddatność na blizny, trudno gojąca się, gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA111
ONA111 19 lat Skóra delikatna, tłusta, ale z tendencją do przesuszania się. Trochę zaskórników. Ok. 10 blizn. Rozszerzone pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babielato
skora tlusta z tendencja przetluszczania nazwalabym skora mieszana... to wlasnie nie lada problem okreslic jaki mamy typ skory, a jak sie zle oceni to uzywamy za mocnych kosmetykow ktore pogarszaja stan naszej cery, wzmagajac prolem a nie lagodzac... A juz bron boze nie wierzyc obsludze w sklepie, zdazylo mi sie uslyszec ze moja skora jest tlusta... udaja ze wiedza wszystko a tak naprawde wciskaja kit zeby tylko sprzedac (oczywiscie nie wszyscy ale w wiekszosci). Jak kogoz moze interesowac, to na stronie NIVEA jest interesujacy test do okreslenia typu cery: http://www2.nivea.pl/rp2/advice/sun/index.php?mid=1&target=/rp3/advice/facecare/facecare_index.php (okienko konsultant).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wrazanie ze moja cera ma bardzo nieładny odcien, jeśli miałabym go okreslić, powiedziałabym ze jest brozowo-zółto-zielona :o a fajek nie palę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lat 26, cera mieszana, wrazliwa i naczynkowa ze sklonnoscia do lojotoku :o co do testu nivea to dziala jakos dziwnie - nie dalam ani jednej odpowiedzi wskazujacej na wrazliwa cere, a taka mi pokazalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{{{🖐️}}} KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY??? cz.2 odp.do tytułu tematu; To nie jest nałóg,to jest konieczność! :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×