Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a tak pytam

Co na deser zamiast ciasta i kawy?? Podajcie coś fajnego.

Polecane posty

Kompot.Aromatyczny,z duzej ilosci dobrych owocow.Podany w salaterkach,jedzony lyzeczka.Owoce z bita smietana(prawdziwa a nie to cos ze sprayu) i prosta kawa mrozona bez sztucznych syropow tez pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kompot.Aromatyczny,z duzej ilosci dobrych owocow.Podany w salaterkach,jedzony lyzeczka.Owoce z bita smietana(prawdziwa a nie to cos ze sprayu) i prosta kawa mrozona bez sztucznych syropow tez pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassi
Może jakiś koktajl owocowy albo deser lodowy albo sorbet? ostatnio wzięłam sobie w tej krakowskiej restauracji Le Scandale talerz schłodzonych świeżych owoców z sorbetem, idealna słodka i lekka przekąska po obiedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabatka
Lody jak najbardziej. Przypomniał mi się karmelowy smak Zappów. Pamiętacie je?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimorissssssssss
ooo... ZAPP, pyszne, uwielbiałam, chociaż ostatni raz chyba z 5 lat temu je jadłam, od tamtej pory ich nie widziałam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riley84
KORECZKI! :D Ja ostatnio zrobiłam z maestro piri piri albo wędzonymi do tego ser żółty, papryka i ogórek :D goście tylko szukali, które bardziej pikantne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm, może owoce? To zawse dobry deser, teraz idzie wiosna, robi sie sezon na różne owoce - truskawki, maliny, jeszcze troche i biedzie można się nimi objadać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×