Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mlodazona28

jaki niemiecki proszek i plyn??

Polecane posty

Gość mlodazona28

Poradzcie mi kobietki,otworzyli u nas sklep z niemieckimi proszkami i plynami do prania,duzo sie naczytalam o roznicy jaka jest pomiedzy naszymi proszkami a niemieckimi i postanowilam wyprobowac.Zawsze pralam w plynie do prania wiec mam pytanie ktory proszek jest najlepszy i jaki plyn do plukania ma ladny i dlugotrwaly zapach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zawsze używałam
płyn do płukania to tylko SOFTLAN jest rewelacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodazona28
ok dzieki,a proszek?kompletnie sie na tym nie znam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdgstgd
proszek to ja lubie weisser riese, a płyn - taki z misiem, chyba kuschelweich sie nazywa, najlepszy - sommerwind czy jakos tak, w kaażdym razie sommer-cos tam; biały też jest boski, aloe vera tez niezły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zawsze używałam
ja kupowałam vizir niemiecki i był bardzo dobry i omo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba z niemiec
najlepszy proszek niemiecki to PERSIL a ply do plukania Lenor lub Softlan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się......
Persil i Softlan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
proszek vizir,plyn softlan windfrisch(niebieski).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uzywam..
persil,vizir, kuschelweich lub vernel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszek dash nie trzeba płynu albo ariel i Softlan niebieski lub fioletowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska23.4
Niebieski softlan jest rewelacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodazona28
a wiec kupilam softlan wanilia i orchidea,w proszkach akurat byl maly wybor,wyprzedane wszystko wiec kupilam maly woolite czerwony,wczoraj zrobilam pranie,i mam pytanie czy aby ten softlan to jest plyn do plukania?nie do prania?nie znam niemieckiego,po wypraniu rzeczy w ogole nie pachnialy, malo tego skarpetek bialych w ogole mi nie spralo,niezle chyb cos namylilam,gdzy woolite juz kiedys mialam i spieralo normalnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam szczerze proszek dask 2 w 1. Ja mam zapach : mosrka świeżość, czy jakos tak. zapach jest cudowny, wcale nie nachalny, a pranie pachnie długo, długo po wypraniu. Jest chyba tańszy od ariela, persila, bo u mnie 10 kg tego proszku to 75 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
Softlan jest do płukania,ale ten niebieski tak naprawde pachnie po wysuszeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość00
Z proszków do kolorów polecam: 1. Persil Color 2. Ariel Actilift 3. Coral Color Z proszków do białego: 1. Dato 2. Evidur 3. Ariel Expert Z proszków uniwersalnych: 1. Dash i Dash 2w1 Z płynów do płukania: 1. Softlan (zwłaszcza niebieski) 2. Lenor (też niebieski oraz serię perfunowaną 3. Soupline Zapraszam : www.niemiecka-chemia.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arvene
a ja nie rozumiem dlaczego np. niemiecki Ariel jest lepszy od polskiego Ariela? osobiście nie miałam niemieckiego proszku i nie mogę sama porównać tej różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
ja 3o-piszesz głupoty .Niemieckie proszki są bardziej skoncentrowane dlatego,że Niemki wsypują go dokładnie tyle ile mówi instrukcja a nawet mniej a Polki z reguły sypią na oko.Kiedyś było o tym bardzo głośno i producent tak własnie się tłumaczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemiec
jenk! ja30 ma racje i nie oglądaj telewizji bo tam muszą się jakoś wytłumaczyć ze w Niemczech przepisy sa przestrzegane i gowna nie produkuja a w polsce oszukują i nie dodaja nawet niektórych składników ktore proszek powinien zawierac bo i takie cuda widziałem jednym i tym samym proszku. słuchaj ludzi głosu i kobiet które na co dzień walczą z praniem i są w tym specjalistkami. a jeżeli chodzi jeszcze o pranie w Niemczech a w Polsce to woda mniej chloru ma w Polsce (zależy od regionu) który jest odpowiedzialny za zmiękczenie wody. więc na jednym proszku moze sie lepiej wyprac w niemczech ale i rowniez w warszawie niz jak na kujawach gdzie woda nie potrzebuje chloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemiec
A wracając do tematu to ja piorę swoje ubranie robocze w Spee 2w1 bez płynu do płukania i pachnie równie pięknie jak wymysły mojej kobiety ale że jestem tylko facetem to nie zabieram głosu więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Legniczanin
Czesc wszystkim temat juz w sumie nie wazny ale moze ktos tu jeszcze zagladnie po opinie wiec jak ktos pisze ze nie widzi roznicy miedzy Polskim proszkiem a Niemieckim to polecam sprawdzic proszek fioletowy ariel jest mega skuteczny i caly dom pachnie kiedys sasiadka mi powiedziala ze wie kiedy robie pranie bo zapach prania jest wszedzie pamietajcie tez ze duzo jest pseudo niemieckich produktow pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlenkaZab
Wszystkie są naprawdę dobre. http://sklepzproszkami.pl/ - tutaj są dobre ceny, powiedziałabym nawet że prawie polskie, a jakość, wiadomo, naprawdę bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkazkrakowa
Jaki by nie był, to będzie lepszy niż kupiony w Polsce. I nie słuchaj gadania, że to nieprawda, bo prawda w 100%. W Polsce chemia i proszki są gorsze jakościowo i koniec kropka. Polecam ci http://sklepzproszkami.pl/ - dobre ceny i oryginalne produkty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wybór jest w sklepach internetowych, tego typu http://czysto-w-domu.pl , warto zerknąć ze względu na niskie ceny i ogromny wybór różnego rodzaju produktów włącznie produkty do higieny osobistej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemieckie produkty są faktycznie najlepsze. Czasami je kupuje od znajomej mamy, której przywozi je syn. Jeśli nie mam akurat dostępu do takich preparatów sięgam do oferty sklepu internetowego e-chemia, z której korzystam od lat i siało mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika778
Ja cenię sobie jakość. Kupuję do ponad roku proszek Waschkonig i się sprawdza. Z tej marki jest tez żel do prania. Też go czasem używam, ale głównie do ręcznego prania. Fajnie pachną i są wydajne. Czasem tylko jest problem ze znalezieniem ich w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja posiadam cały asortyment niemieckich produktów do prania washinkoning żele ,proszki oraz kapsułki ,płyny do płukania softlan wszystkie rodzaje wszystkich zainteresowanych kupnem proszę o informacje na meila oliver3103@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×