Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

TIJKA........kochana jestes że mi odpuściłaś👄,bo tak myśle ze jednak nie dobra taka głodówka przed świetami ...później szybciej organizm zmagazymuje to co dostanie w święta i więcej będzie szkody niż pożytku......Co prawda ja jestem w domku w Wigilie i pierwszy dzień świąt,a póżniej jade z męzem w góry i wracam po nowym roku wiec będe miała dużo ruchu na świeżym powietrzu i jeszcze raz spróbują włożyć narty na nogi....więc może nie będzie aż tak źle...!!! U mnie dzisiaj fatalna pogoda........w nocy padał deszcz i wszystko zamarzło jest "gołoledź"....warunki do jazdy fatalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde!!! DESPERADO❤️ biję się w piersi za te pominięcie:) witam Cię kochana w ten poniedziałkowy ranek 🖐️ i udanego tygodnia życzę Ja od jutra zaczynam gotowanie na poważnie. Serum pospalaj trochę za mnie tych świątecznych kalorii na nartach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie staruszki:D chyba was całkiem pokręciło aby przez 2 dni napisać 8 stron kiedy ja to przeczytam😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz to przegięłam bo jeszcze pani ABS NIE ZOSTAŁA PRZEZEMNIE POWITANA abstrakcjonistko ❤️ witaj słoneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 wydaje mi sie że ja nigdzie nie pasuje, w starym topiku traktowana byłam z góry , a przez niektorych zauważna z grzeczności , tu poprostu chyba dla liczebności, na początku same uwagi a potem jak powietrze, wiec mam nadzieje że sie nie pogniewacie jak zniknę, pewnie dziwoląg jestem, narazie pozdrawiam i ściskam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS - a tobie to gorzej??? Wracaj no to moja motywaczko! Kto mnie zmotywuje do działanie jak nie TY???? HEJ BABOKI! 👄 dla wszystkich, bo też się boję, że kogos opuszczę, i będzie mi głupio! A wczoraj było mi tak milusio! Tyle życzeń i ciepłych słów! DZiękuję jeszcze raz, także za buziola pourodzinowego ;) A dzisiaj znowu poniedziałek.... pozwolicie, że zemdlę to co miałam powiedzieć! :) :D :) :D :) :D :) :D :) :D :) :D :) :D :) :D :) :D :) :D :) :D :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to na momencik wpadam przesłac buziole kobitkom..i od razu siadam do pracy bo mi zawalili biurko stertą papierzysk, kurde powinnam zmienić zawód może zostałabym strażakiem to zawsze ciekawsze zajęcie a i schudnąć można bo więcej ruchu, ognia piekielnego bym się przestała bac no i sikawka najwiekszy atut. mogłabym poczuc sie choć trochę jak facet he he heh he he...a najlepsze to ja jedna i grupka strażaków...ech rozmarzyłam sie oczywiście, bo ja wogóle bym nie zjechała po tej rurze na dół, mam lęk wysokości :-( no to strażak odpada ...:-( póki co musze wklepywać papierzyska ble ble ble .A gdzie Szczęśliwa i Abstrakcjonistka sie podziały ??? Majeczko, ja też mam zamiar kuknąć na stary topik chociaż wydaje mi się zmarł.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO nie tak mnie ABS.............wnerwiła!!!!! że pusty post wysłałam... wracać mi tu zaraz i jeszcze stopke uaktualnić żeby mnie w oczy raziła ,co bym motywacji dostawała jak ją widzę.....nie dość że nick zmieniłaś i jakoś mi tak inaczej to jeszcze chcesz zniknąć...........co to to nie KASIUNIU KOCHANA ......NIGDY CI NA TO NIE POZWOLIMY.....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abstrakcjonistko😘 nie wygłupiaj się, moje pominięcie nie wynikało z niczego innego jak tylko z tego że spisywałam was z ostatnich stron a Ciebie tam nie było:) Co innego jak była tabelka,wtedy zawsze byłaś na pierwszym miejscu i łatwiej było do wszystkich coś napisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ,a może tabelka???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Tylko mnie nie BIJCIE za ten pomysła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich bez wymieniania, co by nikogo nie pominąć i nie obrazić :P Abstrakcjonistko - wróć do wyrka i prawą nogą jeszcze raz wstań :) buziołki równo dla wsiech 👄👄👄👄👄👄👄👄 Wlaśnie śniadam :) I co by dzieci nie widziały - robię to przy kompie - one mają kategoryczny zakaz :P Mam nadzieję, ze dziś uda mi się wreszcie cały dzień w domu spedzić, choć pewności nie mam :O dzieciaki w szkole, popoludniu na basen (z przerwą na wyrywanie zęba syna :O ) to może i dom jakoś bardziej w spokoju po kątach ogarnę 😭 miłego dzionka :) w przerwach będę zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki❤️ Ja miałam wieczorkiem wczoraj klikac ale jak zrobiłam mojm faceciką pizze to tak mnie glowa rypać zaczeła że padłam spac ale zawsze tak mam jak halny wieje :o dzisiaj kolejny dzień biegania po sklepach i jeszcze zebranie w szkole u syna :o mam nadzieję że wychowawczyni jeszcze chora i jej nie bedzie choc oczywiście źle jej nie życzę:) ABS- co ty mi tu za głupoty piszesz:o👄 TIJA- ja tak jak ty wczoraj tez byłam na łyzwach i po centrach chandlowych latałam i nogi mi wdupsko wchodziły :o A co do dykutowania to czy będzie owocna dowiem się dopiero 30 .12 więc jak by coś to mam prezęt na nowy roczek :) ale oczywiscie się nie nastawiam :)👄 MAMA- gdzies się schowała???👄 ORY- pisz, pisz,pisz 👄 KASIUNIA- jak zwykle x2👄👄 PIMACH-również x2👄👄 OBELIXOWA- odzywaj się i też x 2👄👄 DONIA- tesknię 👄 KICIAKOCIA- mam nadzieję że olejesz studęciaków i z nami poklikasz:)👄 SZCZĘŚLIWA- powodzenia na 5 dniowej trzymam piąchy 👄 MYSZKA- HALO???? 👄 DESPERADO- halo, halo proszę pani 👄 LOLA- ajlowiu👄 MAFINKA- ja wczoraj chciałam klikac ale przez ten halny to i dzisiaj mnie łepetyna boli :(👄 MYCHA- dzindoberek👄 SERUM- oj kochana teraz to ty chłopa budz telefonami a nie spac mu dajesz:)👄 MAJKA- bardzo się cieszę że już teraz to tylko tutaj będziesz poematy pisać i już się doczekać nie mogę👄 PIKSELS-👄 EMMA- kiedy coś klikniesz👄 JJESLI KTÓRĄŚ OMINELAM TO PRZEPRASZAM TEŻ SLĘ BUZIOLKI👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serum :) jak dla mnie tabelka może być :) albo tu, albo w NK :) I tak ostatnio nic nie mam do zmieniania , wiec mi nie robi różnicy :) a nawiasem mówiąc postanowiłam nie robić zmian "w góre " więc jeszcze pewnie jakiś czas nie pozmieniam sobie :P Ważyłam sie też jakieś 2 tygodnie temu ..... a co to człowiekowi stresów w życiu mało ? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć 🖐️ no i jestem :) Zaraz biorę się za czytanie tylko do banku muszę wskoczyć, a kto to jest ABS? bo nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJECZKO.......dla mnie to obojętne......ale jeśli już to najlepiej po Nowym Roku ,bo do świat tuż tuż.......i nie sądzę żeby coś sie ruszyło na wadze .............no chyba że w góre:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×