Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Majeczko 馃槏馃槏 wynurzaj sie wynurzaj ile wlezie, zaraz poczytam co艣 wypoci艂a na 30..a co do rodzic贸w, moja c贸rka w szkole ma super wychowawczyni臋, babka ca艂e serce oddaje dzieciom, nawet na popraw臋 koncentracji im uszy i plecy masuje, robi z nimi cude艅ka, za darmoch臋 prowadzi lekcje ta艅ca, dzieci ja uwielbiaj膮, a na zebraniu zebra艂a taki ochrzan od dwojga rodzic贸w, ze by艂o to 偶enuj膮ce, ja na jej miejscu bym nie wytrzyma艂a i tym przewra偶liwionym mamu艣kom nawtyka艂a, szkoda naprawd臋 szkoda ...boje si臋 偶e kobitka si臋 zrazi.... A wszy no c贸偶, higiena nie jest w Polsce najmocniejsz膮 stron膮, jak patrz臋 na niekt贸re dzieciaczki to a偶 wzdryga, pazurki jak szpony, uszy br.rrrr..rrrr a w艂osy szampon widzia艂y przed dwoma tygodniami, tylko najgorsze jest to 偶e jak sie juz ta cholerna wszawica pojawi to cie偶ko maj膮 wszystkie dzieci, bo jeden rodzic dopilnuje a drugi b臋dzie mia艂 to w dupie...ech 偶ycie...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
mafinka鉂わ笍 to mo偶e nie do艂ek , ale nawa艂 pracy jak to przed ko艅cem roku i w dodaku swieta na obczy偶nie , gdzie wszyscy znajomi wyje偶d偶aj膮 do kraju a zreszt膮 nawet nie mam czasu i si艂y na 艣wiateczne szale艅stwa zakupowe, wiec i humoru brak, ale w sobot臋 ubiore sztuczne drzewko, ( kupili艣my zesz艂ego roku , bo doszli艣my do wniosku 偶e nie do艣膰 偶e d艂u偶ej stoi jest wysokie ale wszedzie sie zmiesci i nie brudzi po trzech dniach), a pozatym jest paskudne, ja zawsze mia艂am 偶ywe drzewko i pachn膮ce, a teraz musz膮 wystarczy膰 艣wieczki zapachowe, a na dodatek ma teraz trzy imprezy na kt贸rych niechce mi sie by膰, ale musze, na pierwszej dla m臋偶a, aby m贸g艂 sie 偶on膮 chwali膰 i aby mia艂 go kto pilnowa膰 i oczywiscie chwali膰, na druga bo to s艂u偶bowa , trzecia dla dzieci , wiec nie mam wyboru jak tylko i艣膰 ,

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
DO2DO 馃憚 Jesoooooo wiecie jak kocham z Wami pisa膰, ale chc膮c mie膰 d艂uuuugi urlop musze wszystkie podatki zrobi膰 do soboty (w niedziel臋 nie b臋d臋 pracowa艂a, o nie ) a tak mi Was brak :-( Abstrakcjonistko puk puk puk :-) u艣mieszek 艣lem do Ciebie....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ABS - wiec witaj w klubie .... u mnie tez choinka sztuczna... ehh juz nie mysle o tych swietach...馃憚 g艂owa do g贸ry馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mafinko 馃槏馃槏馃槏 jestem, pamietam i czuwam :-) a tak dodam pocichutku, 偶e jednak z moj膮 g艂ow膮 nie jest wporz膮dku i musz臋 uda膰 sie do psychiatry, mam w pracy koleg臋 no wiecie nie hetero tylko tam tego homo, 艣wietny facet, mo偶e niezbyt urodziwy ale naprawd臋 super kolega, cudny charakter...no i dzisiaj w nocy mi si臋 艣ni艂o 偶e postanowi艂am mu udowodni膰, 偶e on jednak woli kobiety i tak sie z nim ca艂owa艂am, tak si臋 ca艂owa艂am..zupe艂nie jak sen na jawie z odczuciami poprzez wszystkie kom贸rki nerwowe ust, no i otwieram oczy z bijacym sercem wybudzaj膮c si臋 ze snu, a ja le偶臋 obejmuj膮c mojego kundla z ustami na jego nosie...no i cholera szkoda ze psy m贸wi膰 nie potrai膮, bo teraz nie wiem czy ja tylko tak usta w nosek trzyma艂am czy moze molestowa艂am tego mojego psa, w艂asnego psa !!!!Rano patrzy艂 na mnie spode 艂ba :-) Kurde co to si臋 w g艂贸wce czasami uroi.....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
馃尲ory, myslisz ze to tylko w kraju jest tak z higiena , w Belgii dwa razy do roku dostajesz kartke od dyrekcji 偶e pojawi膮 sie paso偶yty i nikogo to nie dziwi, ja by艂am w szoku , :o, a warunki higieniczne w przeczkolach to poprostu masakra, wiec Majka Ty powinna艣 tu przyjecha膰 i nabra膰 troche dystansu, bo tu sie niczym nie przjmyj膮 , dzieci choruja przenosza paso偶yty, a zdaniem tubylc贸w tak musi by膰 i sie temu nie dziwi膮

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ORY- BOSKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA TYYYYYYYYYYYYYYYY usmialam si臋 ......dobre....z tym psem.....:D馃憚 MAFINKA- duzo zdr贸weczka dla mamusi zycz臋鉂わ笍馃憚 ABS- dawaj adresik to zaraz ci podeslemy jakies niespodzianki na swieta pod choink臋 to ci sie humorek poprawi :)馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dajcie spok贸j z tymi choinkami. :( W zesz艂ym roku nie by艂o wcale, bo po pierwsze ma艂e koty (nawet stary lubi艂 wywali膰 choinke, wi臋c wola艂am nie przekona膰 si臋, co zrobi膮 te dwa diab艂y), a po drugie wyjechali艣my na 艣wi臋ta. W tym roku jeszcze my艣l臋, koty niby starsze o rok, ale nie koniecznie m膮drzejsze. Poza tym chyba te偶 wyjedziemy, a jak zostanie z kotami nasz kolega, to boj臋 si臋 pomysle膰... oni i bez choinki robi膮 z domu chlew, a jak im jeszcze da膰 choink臋 to b臋dzie MASAKRA.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kciakocia, a ja swojego kocurka za艂atwi艂am z choink膮 :-) oczywi艣cie sztuczn膮 :-) bo 偶ywych to mi 偶al.a na ogr贸dku ju偶 nie mam miejsca 偶eby je sadza膰, bo zawsze kupowali艣my takie w doniczce, ale rosn膮 diablice jak na dro偶d偶ach... a wiec...choineczka na stojaczku a na g贸rze na ga艂膮zce gdzie to siedzi albo anio艂 albo gwiazda albo dzi贸b, zawi膮zujemy 偶y艂k臋 kt贸r膮 mocujemy na haczyku wbitym w sufit, kot mo偶e sobie fika膰 po choince ile wlezie, przewr贸ci膰 jej nie przewr贸ci, a na wszelki wypadek bombek mam na tyle duzo ze jak zbije kilkna艣cie to i tak nic nie wida膰...m贸j kocur uwiebia bawi膰 sie 艂a艅cuchami choinkowymi potrafi je zwi贸rczy膰 w drobny mk he he he he nie wspomn臋 o papierze toaletowym jak dorwie to umar艂 w butach, ale m贸wi臋 Ci wi膮zana chinka jest the best

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
KICIA...............u mnie z kotami podobnie...偶adnej bombki od do艂u po 艣wietach nie ma,bo pot艂uczone......moja starszyzna ju偶 za bardzo nie szaleje,ale obawiam sie 偶e nowy nabytek to da czadu ,bo skubany bawi sie czym popadnie...!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ORY - dzi臋ki, to jest my艣l! Ja mam zawsze sztuczn膮, bo nie mam ogrodu, a nienawidz臋 marnotrawstwa. Wywali膰 kas臋 na drzewko, a potem je wypierdzieli膰 na 艣mietnik? Poza tym serce by mi si臋 kraja艂o, co mi to drzewko zaszkodzi艂o? Niech sobie rosn膮! ciekawe tylko co powiesz臋/ Bo moje koty 偶r膮 wszystko. Kable, papier toal, sznurki, ostatnio przy艂apa艂am kotk臋 na 偶uciu rogu worka sizalowego, w kt贸rym stoj膮 ziemniaki, a przed chwil膮 sko艅czy艂am obserwowa膰 debila, kt贸ry zauwa偶y艂 dyndaj膮cy na suszarce troczek od poszewki. Oczywi艣cie musia艂 j膮 艣ci膮gn膮膰 na pod艂og臋, a teraz wszed艂 pod kap臋 na kanapie i bawi si臋 w chowanego. Pogryz艂y wszystkie kwiatki, zwali艂y par臋 razy na pod艂og臋 wielk膮 monster臋, bo pewnie potraktowa艂y j膮 jak drzewko. Teraz jest przywi膮zana do 艣ciany ;) Wszytko co dynda, kiwa si臋, rusza, 艣wieci itd ma kr贸tki 偶ywot w tym domu. Normalny to on nie jest ;) Ten dom.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A ja nie mam kota ale za to jak co roku mam coink臋 2.60 wysokosci :)hiiii:D i kup臋 przeklinania jak m贸j stary j膮 w stojak pasuje hihiiih:D zazwyczaj krzyczy daj mnie piwo kobieto ,i jeszcze sie nas艂ucham 偶e j膮 na 4 pietro tacha艂 :) a jak juz jest ubrana to m贸wi ale 艂adn膮 wybra艂em hihihii:) i pewnie dzisiaj albo jutro mnie to czeka :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kicia kocia..to prawda rozrabiaj膮 ile wlezie, m贸j kocur ma dwa psy wi臋c ca艂膮 energi臋 wy艂adowuje poluj膮c na nie, upodoba艂 sobie suke, siedzi na telewizorze i jak tylko ta idzie do艂em to jak spiderman skacze wbijaj膮c pazury i z臋by, rozlega sie skowyt i potrzebna jest interwencja..moja oczywi艣cie bo rodzinka 艣mieje sie do rozpuku, dodatkowo cham pomimo 偶e jest wykastrowany szcza mi na 艂贸偶ko oliwii, w jej pokoju powoli robi si臋 jak na oddziale geriatri, bo jak nasika kot to i pies poprawi...taka walka o teren...kocur ma chorob臋 sieroc膮 i jak le偶y i mruczy to przy okazji musi liza膰 cz艂owieka, co niestety zwa偶ywszy na szorstko膰 ozora nie jest szczeg贸lnie mi艂e po p贸艂 godzinie, jest z艂odziejem i jak wstawi臋 zup臋 na gaz i nie przykryj臋 przykrywk膮 to mam pewno艣膰 偶e zupka b臋dzie wegetaria艅ska bo pazurem wy艂owi wszystko, rzuci na ziemi臋 i nawet z psami sie podzieli...ale kocham tego wariata zreszt膮 wog贸le zwierzaki kocham, no mo偶e tylko paj膮k贸w nie toleruj臋, ale nie zabijam tylko przyk艂adam szklank膮 i wypuszczam oczywi艣cie z wielkim wrzaskiem co mojego m臋偶a bardzo 艣mieszy....a chinki 偶ywe w 艣wiecie gdzie umieraj膮 lasy to przesada, zawze by艂o mi smutno po 艣wi臋tach jak widzia艂am je takei wywalone na 艣mietnik z resztkami ozd贸bek, takie to przygn臋biaj膮ce, drzewo ro艣nie tyle lat, a my potrafimy w kilka sekund zrobi膰 z niego cyrk, podepta膰 zniszczy膰.... Serum, naprawd臋 w Belgii z tymi paso偶ytami tak maj膮 ? Nie mog臋 uwioerzy膰, ja my艣la艂am 偶e w 21 wieku, wszy nie powinny by膰 ju偶 problemem..ale niespodzianka...he he he he

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a ja nie czuje atmosfery 艣wi膮t ....nie chce mi sie ICH.....fajnie by by艂o przeskoczy膰 w kalendarzu ten czas....i sama nie wiem dlaczego????? tak jest.....!!!!! Czuje sie zm臋czona,gruba,stara i do niczego....I w dupie to mam, a jak!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
heh ja tez mam sztuczna,ale ja zawsze ide do lasu i zrywam duzo zywych galazek z choinki,a do tego jakis bluszcz,owoce dzikiej rozy i juz mam zapach w domu i w kazdym pokoju piekny stroik..... a poza tym swieta to dla mnie taki okres,ze placze calymi dniami......strasznie sie rozczulam......ta muzyka w sklepach,reklamy w telewizjii..........ach ....mowie wam.....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ale prawda jest taka, 偶e sztuczna nie pachnie tak jak 偶ywa :-(...dziewczyneczki w tym roku obwiesze m贸j dom jemio艂膮 i b臋d臋 ci膮g膮艂a ch艂opa i ca艂owa艂a, bo te sny to pewnie z braku...no tego tam dyskusji znaczy, a w sumie skoro nie separacja ani rozw贸d to moze chocia偶 艂贸偶ko, wko艅cu 艣wi臋ta ida no nie ????? A pod choink臋 to bym chcia艂a dosta膰 torebk臋 z d艂ugim uchem 偶ebym j膮 sobie mog艂a na sku艣k臋 przez cia艂o zawiesi膰, wiem 偶e nie modne bo teraz im mniejsze uszy tym lepiej ale mi jest niewygodnie ja lubi臋 mie膰 j膮 na sku艣k臋 i kropka..jako艣 Miko艂ajowi podpowiedzie膰 musz臋 :-) hop hop Miko艂aju jeste艣 tam ????

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ORY........o wszawicy i paso偶ytach na obczy藕nie pisa艂a ABS=ABSTRAKCJONISTKA.....ja nie jestem w temacie ,wiec nie odpowiem馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
SERUM - bo ja cie kopn臋 zaraz w zadek z ca艂ej si艂y wrrrrrrrrrrrrrrrrr ja ci臋 widzia艂am w tej kiecuni na zdjatku i dla mnie ty jestes BOSKAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wi臋c mi tu nerwa nie szarp przed swietami prosze bo do inowroclawia sie pofatyguj臋 :o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jety sko艅czcie juz z tymi wszami bo juz mnie wszystko swedzi bryyyyyyyyyy, 艂e,ble:O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
oki uciekam przepytac mlodego z tajemnic r贸za艅ca i do szkoly go odelegowac :) PAPAPATKI馃憚馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jesooo Serum...kurde jak ci nawrzucam zaraz, gdzie gruba gdzie stara czy ja mam bielmo na oczach czy jak ? Laska jeste艣 a wiek ...w dupie mam wiek, po czterdziestce jeste艣my wolne, niezale偶ne i 艣wiat do nas nale偶y..i mo偶emy mie膰 orgazmy przed do i obok pochwowe a m艂贸dki to si臋 jeszcze sporo nauczy膰 musz膮....g艂owa do g贸ry laseczko, przesta艅 chrzani膰, a 艣wi臋ta,...no c贸偶 jak ich nie lubisz to pomysl ile fajnych odgrzewanych film贸w mo偶na w telejaju obejrze膰 :-) a poza tym mo偶e Miko艂aj m艂ody przyjdzie z niekoniecznie bardzo siw膮 brod膮 ;-)...kobietko nie do艂uj si臋 ...kurde zaraz jej dziewczyny trzeba jakiego艣 rozweselacza wrzuci膰, bo nam sie Serum rozkleja....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja w tym roku pierwszy raz b臋d臋 mia艂a 偶yw膮 choink臋 i ju偶 nie mog臋 si臋 doczeka膰. Potem pow臋druje na dzia艂k臋[TA CHOINKA]. Nie wiem tylko jak to si臋 sprawdzi przy ucz膮cym si臋 chodzenia brzd膮cu, ale chyba jako艣 damy rad臋:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No tak popieprzy艂am o gnidach faktycznie ABS, ale jako艣 nie moge przyzwyczai膰 si臋 do ABS, i dlatego tak jako艣 wysz艂o ...sorki i ABS i SERUM ...dobra id臋 do papierk贸w bo 12 za pasem... KOCHAM KOCHAM KOCHAM ....ZEN.....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ORY - widze, ze jednak koty s膮 wszystkie do siebie podobne. Moje niestety te偶 si臋 gryz膮, tzn wi臋kszy silniejszy kocur zn臋ca si臋 nad kotk膮, ta wrzeszczy, ja wrzeszcz臋, kocur ucieka pod wanne... i tak do nast臋pnego razu. A z gara to nie tylko mi臋so a i marchewk臋 lubi wyci膮gn膮膰! Og贸rka ze 艣mieci, a najbardziej to lubi... UWA呕AJ! zabaw臋 w cukiernicy. Nie daj B贸g, 偶ebym zostawi艂a cukier na stole!!! Zaraz tam jest, wskakuje przednimi 艂apkami do 艣rodka i zaczyna kopa膰, ku藕wa nie wiem ile razy straci艂am ca艂膮 cukiernic臋 cukru... Ale ju偶 si臋 nauczy艂am, stoi wysoko na lod贸wce. Tylko jak go艣cie s膮 to jest 艣miesznie, bo nigdy nie przynios臋 cukru i .. robi si臋 niezr臋cznie :D :D :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
DO 2DO najlepiej do Bydgoszczy samolotem zWA-WY a ja ci臋 z lotniska odbior臋 nie ma sprawy.......Bo tak sobie my艣le ze ja ju偶 bardzo dawno (gdzie艣 w sierpniu)troch臋 wi臋cej ni偶 trzeba trunk贸w wysokoprocentowych nie zarzywa艂am i chyba co艣 mie ci膮gnie w tym kierunku,a nie mam z KIM ,bo m贸j osobisty M m贸wi 偶e z w艂asn膮 偶on膮 to mu alkohol nie wchodzi!!!Mo偶e wtedy poczuje sie lepiej na ciele i umy艣le,bo mam awersje na 偶ycie. A pozatym za chwil臋 jade do Notariusza ,bo mojemu M zachcia艂o sie dzia艂ki nad jeziorem i sobie takow膮 zafundowa艂 tzn. nam ....a ja sie pytam po co moi to ustrojstwo jak ja pod miastem(czytaj wie艣)mieszkam,a jeszcze mi wiecej obowi膮zk贸w przyb臋dzie ,bo ju偶 wyst膮pi艂 o plan zabudowy terenu co by sie w starym roku jeszcze sie zmie艣ci膰.....bo od stycznia zmieniaj膮 sie warunki co to nam P.Prezydent ustaw臋 zawetowa艂 i tym samm zrobi艂 troche pod g贸rke.....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kt贸ra pinda tam znowu ferment sieje na 30? Cholera, a ja my艣la艂am, 偶e to koniec. Ale jednak komu艣 bardzo zale偶y, 偶eby ten konflikt podtrzymywa膰 :/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kochane ja ciast nie piek臋 bo mi nie wychodz膮... jak raz zrobi艂am karpatk臋 z przepisu cioci, to j膮 przydepta艂am w brytfance i sie spali艂a... ha, ha krem zjedli艣my z waflami... ja mog臋 mi臋sa piec.. sa艂atki robi膰 , ryby przyrz膮dza膰 i sernik na zimno: 4 serki homo ale najlepiej te z krow膮 z jaki艣 tam zak艂ad贸w mleczarskich.... wiecie kt贸re :) 4 galaretki r贸偶ne bakalie.... owoce z puszki albo sezonowe 偶贸艂t膮 galaretk臋 rozpu艣ci膰 tylko w 3/4 szkl wody, ostudzon膮 wymiesza膰 z serkami i bakaliami. Zielon膮 i pomara艅czow膮 zrobi膰 wg przepisu i tward膮 pokroi膰 w kostk臋 ( ja to robi臋 wcze艣niej) Do tortownicy w艂o偶y膰 1/2 masy serowej, posypa膰 galaretkami w kostk臋, po藕niej 2g膮 po艂ow臋 masy i do lod贸wki by zt臋偶nia艂o. U艂o偶y膰 owoce i zala膰 czerwon膮 galaretk膮 i do lod贸wki. SMACZNEGO ! :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×