Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Lola śliczne to co napisałaś Szczęśliwa właśnie chleb w jajku smażony jem:p jestem beznadziejna:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stop stop z ty zarciem....... to chcecie schudnac czy nie!? przeciez macie w domu jakies warzywk czy rybki...... szlag mnie jasny trafi.....ja nie chce sama byc chuda!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie jestes glodna.....to twoja glowa jest glodna...... ja tak sobie tlumacze i mi pomaga,,,,,ale czasem to normalnie mam ochote pobic rodzine i posiasc lodowke....... musimy sie przelamac....napewno nam sie uda....najgorsze pierwsze dni....a potem jak zobaczymy rezultaty to bedzie nam dobrze jak w niebie ...zobaczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki !!!! Buziole !!!! No ładnie, jedne pija wieczorami drinusie, druga chrzani o golonce, a ja biedna chciałam byc na diecie :-( ale jak jest mi zimno to mi nie wychodzi, dzisiaj szczęśliwość wielka WKD dojechała do Centralnej i to był sukces, ale 40 minut jechałam w nieogrzewanym wagonie, kużwa mać, a wczoraj to nawet w telewizyji była ta moja kolejka i pokazywali te stację przed którą w polu staliśmy he he he he he he he i nawet przez sekundę byłam w kadrze....nie to juz zart ja bym się w tym kadrze nie zmieściła :-( a wogóle to przestałam liczyć pieprzone pożyczki udziałowców które rok temu zaksięgowałam tak, że idiota lepiej by to zrobił, musi miałam kaca, a po upływie roku musiałam dochodzić o co mi chodziło jak to pieprzyłam i kużwa doszłam do wniosku że za moim tokiem rozumowania dojść nie mogę, coś mi się w tych klepkach w głowisi chyba poprzestawiało, albo tłuszcz mi zalał komórki mądrości...Mąż dalej umiera na grypę, biedniusi jest taki że nie wiem...biduleniek bidusiek, nawet mhm mhm mu się zmniejszyło i to już nie jest mój facet tylko naprawdę jakiś bidulek...ale organ nieużywany zanika, o zgrozo !!! Musze wziac sie do roboty ;-) myślę że masaże przywróca dawną świetność.... Dobra teraz idę znowu poksięgować, acha moja córcia na balu wystąpi jako setna królewna bo nie mogło byc mowy o innym przebraniu, coś zaczyna mi moja panna chrypić i obawiam sie że podłapała wirusa od tatusia, no załamałabym sie w dobie Pitów nie mogę iść na zwonienie, bo przecież potem umarłabym jak dwa razy dwa jest osiem...wiosna idzie wielkimi krokami a ja nadal gruba , rano weszłam na wagę...tak !!! osiągnęłam swój pierwszy cel ale w górę...mam obecnie 93 kg i kurtka przestała sie dopinać...jak tak dalej pójdzie dobiję do setki...muszę się zmobilizować, ale jakoś mi tak opadło...wszystko do dna...drinka mi się chce, ale to dopiero w piątek sobie zrobię wieczór przyjażni z colką i drinusiem..tak zupełnie dietetycznie :-) colca light będzie, wódki light jeszcze nie wymyślili a szkoda...acha nici z mojego noworocznego postanowienia o nie paleniu, palić muszę, bo jak nie palę to jem jeszcze wiecej i guzik mi pomagają plastry gumy i inne badziewie....Kamyczkowe Panienki pozdrawiam serdecznie, nie dać się leczyć się !!! Pimach i Antoś odpoczywać z buziakiem od ciotki Ory...Do2DO piendziel prasowanie i przyjedź do mnie na wódkę, Majka coś tak przycichłaś...wirus ? Jakiś goguś stoi mi na plecach za chwilkę do Was wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majkaPoprosiłem Boga o kwiat, dostałem ogród. Poprosiłem o drzewo, dostałem las, poprosiłem o rzekę, dostałem ocean, poprosiłem o przyjaciela, dostałem Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ory - ja sie pojawiasz to chce czy a i tak mi sie buziol do Ciebie usmiecha :) lola - to ja postanowilam do Ciebie dolaczyc zeby Ci przykro nie bylo, dobra? szczesliwa - nawet nie bede na Ciebie krzyczec za ta kopenhaska bo mi samej chodzi po glowie z zalamania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poprostu nie mam wyjścia musze skurczyc żołądek bo inaczej nic z tego nie bedzie, dziewczyny wierze wam że macie 60,70 na liczniku i macie tam i tam za dużo ale ja mam 94 więc musze!!!!!!!!!!! i prosze o wsparcie i wsparcie i wsparcie bo bez was nie dam rady a pamietacie jak wczesniej przechodziłam przez kopenhaską i cwiczylam pięknie waga spadala tylko................... ale teraz musze po Kopenhaskiej przejśc od razu na 1000 kal zobaczymy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęściary te które maja blisko do Wa-wy a ja 300 kilasów😭 a blizej nic porządnego nie ma!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZĘŚLIWA.....też rozważam twój pomysł.....bo ja muszę jakoś wejście w ścisłą dieta zaakcentować....inaczej rączki same idą w kierunku zakazanych przysmaków i główka przełańcza sie tylko na żarcie ......a jak bedę wiedziała że nic z tago to sie tego trzymam.... Kupiłam sobie wczoraj FORMOLINE L112 http://www.poradnikzdrowie.pl/odchudzanie/preparaty/formoline-l112---wiaze-tluszcze_-redukuje-wage-,1324_10736.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,wczoraj wieczorem dietowałam i wyszlo tak,że nie jadłam i tylko piłam. No i się upiłam oczywiście drinkusiem z colą ale nie light niestety. Kiciakocia Ty też miałaś wczoraj święto? Lola piękne to wszystko co piszesz aż się chce czytac. Pimach Jestem z Tobą i Twoim maleństwem całym ❤️ Będzie dobrze zobaczysz. Ktoś tu wcina chlebek z jajkiem? Zostawic chleb w spokoju, lodówki pozamykac,alkohol oddac sąsiadowi. NIE WOLNO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, moze faktycznie tez powinnam tak zrobic... kopenhaska by mi skurczyla bebzon i dala kopa do przodu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:DHEJ KOBITKI:D:D:D:D Ale dzisiaj wygwizdów wrrrrrrrrrrrrrrrr u mnie śnieg sypie i wietrzycho wieje wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr... a ja jakas senna chodze może i przez tą dietkę bo o 18 jem ostatni posiłeczek a zasypiam o 1.30 i tak wodę tylko piję , piję sikam i sikam ale do 6 lutego muszę tak przezcierpieć .Chciałam kupić sobie wagę elektroniczna ale nie ma kołomnie i mam pytanko bo wiem że są takie w ikea czy któras taką ma i czy dobra jest ??? LOLA-❤️ normalnie łeska mi się zakręciła poetko jak przezczytałam co pimach napisałaś 👄👄👄 PIMACH- kochana wiem że się martwisz ale ja naprawdę mocno wierzę że wszystko będzie ok , a co do krwawienia to spokojnie moja przyjaciólka całą ciąze lezała bo krwawiła ( miała krwiaka) iteż miała takie plamienie jak ty i urodziła córę moją chrzesnice 4100kg wiem że to pewnie nie wielkie pocieszenie ale ja modlę sie za ciebie i Antosia ❤️👄 SZCZĘSLIWA- to ja cie wspieram i jestem z tobą 👄 ORY- chole kusisz ta wódką :D az mi sie morda smieje ale ja cholercia dietuję :o ....no ...ale ...może sie skuszę :)👄 MAJECZKA-A ty gdzie dzisiaj ???zakopało cie czy co????????👄 DONIA- i ty tez taka milczaca????????👄 TIJA- wypraszam sobie wcale głupia nie jesteś!!!!!!!!👄 MYCHA- buziolki👄 SERUM- a co to za specifik który na byłaś??👄 MAMA- a ty gdzie ???co mi sie koleżanko opierdzielasz????????????👄 MAFINKA-buziolki👄 I dla wszystkich kobitek bo nie dam rady was wszystkich wymienic z niczkow bo obiad dla chlopów pichcę👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum, kochanie... ja mam 25 km do W-wy a i tak nie mogę znależć czasu na tego \'specjalistę\" zreszta co mi po nim jeżeli chodzi o teorię to ...diety mogłabym układać, wiem wszystko na temat zdrowego odchudzania , tylko co z tego jak w praktyce mi dupa blada z tego wychodzi :-( mój żoładek właściwie jest moim mózgiem i to on żądzi moim życiem, nie rozumiem dlaczego nie jest w miejscu głowy, tylko co wtedy z moim intymnym miejscem by się stało ? tak frontem do ludzi ???? ale przynajmniej bym je widziała, bo teraz to jak stoję to tylko górę brzucha widzę i stopy...resztę mogę obejrzeć w lusterku, ale poniewa nie prezentuje sie zbyt wyjsciowo to na wszelki wypadek nie patrzę....mam deprechę...a na domiar złego, kazał mi lekarz zrobić rtg klatki piersiowej przy tej astmie, no to zrobiłam..i chamy opis zdjecia mi zrobili...wielkośc czegoś tam - prawidłowa, opłucna - prawidłowa, oskrzeliki prawidłowe, przepona wysoko umiejscowiona...a na końcu jak byk stoi NADWAGA !!! kurde to juz ma nawet przy rtg znaczenie ? myślałam że tam tylko kości widać a nie tłuszcz....pomyliłam się...z takim wynikiem to wstyd do lekarza iść, łudziłam sie że mojej otyłości nikt nie widzi, a tu proszę...ot kruszynka ze mnie ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach modlę sie za Ciebie i Antka. Bedzie dobrze zobaczysz tylko uwierz w to, bo lęk ci nie pomoże ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach, najgorsze są nerwy, musisz myślec pozytywnie i wierzyć.....Jest taki święty Juda Tadeusz ...wpisz w wyszukiwarke w wolnej chwili, poczytaj ...ja już z Tadziem gadałam o Tobie i będę u niego w niedzielę 👄 całym serduszkiem jesteśmy z Wami...musisz się trzymać i często usmiechać, to najlepiej wpłynie na Antosia...no i odezwij się ..bo wszystkie martwimy się o Ciebie okrutnie...😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ory - ja to Cie rozumiem... pamietam jak mialam jakies 14 moze 15 lat, lekarz dzieciecy uznal ze trzeba sprawdzic dzialanie mojej tarczycy i dal mi skierowanie do specjalisty, na wizyte czekalam pol roku, weszlam na wizyte baba kazala mi stanac na wadze i nie dotykajac mnie nawet stiwierdzila ze po prostu za gruba jestem... dobre, co? a juz kretynka nie wpadla na pomysl ze wlasnie przy zaburzeniach tarczycy sie tyje... teraz wiem ze ta baba byla durna ale wtedy czulam sie po prostu okropnie jak to uslyszalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Mycha, dyskryminacja na każdym kroku...astmę mam bo jestem za gruba, staw kolanowy sie zapalił bo jestem za gruba, dziury w zębach mam bo jestem za gruba, sexu mi się nie chce bo jestem za gruba....w pracy mam problemy bo jestem za gruba o sorki ....nie reprezentacyjna...idę się powiesić...e nie, lepiej upić...byle do piątku...powinnam mieć więc motywację do odchudzania..a mi wszystko dynda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ory ja nie rozumiem dlaczego ty myslisz ze jestes nie atrakcyjna.....przeciez jak bedziesz sobie tak mowila to bedziesz sie czula jeszcze gorzej.........piekno jest w nas pierdol wszystko i wszystkich.....zycie to tylko chwila....szkoda jej na biadolenie....przeciez wygladasz dobrze...ja to widze i inni ludzie pewnie tez teraz tylko ty musisz w to uwierzyc......zobaczysz schudniemy i bedziemy najpiekniejsze na swiecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez kazda z nas ma problemy na ktore nie mamy wplywu wiec po co sie kurwa nimi przejmowac........zmienmy to na co mamy wplyw.....przeciez mozemy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola 👄 dzięki Ci o Pani !!!!! Jestem piękna...o tak jestem piękna...jestem piękna...co kurwa ja nie jestem piękna ? właśnie że jestem piękna...i kropka..nie ma jak pozytywne myślenie....jestem piękna...szkoda że nie moge powiedzieć i mądra...bo znowu znalazłam swój błąd...więc jestem piękna, ale niestety jestem głupia...coś za coś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ory:) o co im chodzi na tym rtg przecież gnaty chyba ci nie przytyły:p Serum:) jakoś źle mi się ten specyfik kojarzy z formaliną Szczęśliwa:) też chyba skuszę się na kopenhaską Teraz jest we mnie mocne postanowienie że już nie żre dzisiaj:p pewnie dla tego że chlebek w jajku rozkłada się właśnie w baleron na moich plecach:p ciekawe co bęzie jak już się rozłoży? potrzebuję dzisiaj wieczorem waszej grupy wsparcia, jeśli dzisiaj dam radę to już zawsze dam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×