Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

ja wiem ze to pierdolenie o szopenie ,ale chyba poprawilam ci troszke humor........heheheh ale i tak mysle ze to ty musisz zobaczyc w sobie te dobre stony zeby myslec o sobie lepiej.....wiec wez sie kurwa w garsc.!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola..oj poprawiłaś...poprawiłaś..nawet byłam w kibelku i obejrzałam sobie te moją wypasioną mordę..i musze korbką zakręcić i parę stówek zrobić bo chcę kupić jakiś worek z cekinami na moje cialo..he he he he he póki spadam księgolić..ale mi się spać zachciało, rany julek gwiżdzi i śnieg pada ...no normalnie zima chyba jest no nie ? Ps jestem piękna i młoda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA ............jak jeszcze dostaniesz Grudniową SUPER LINIE to kup sobie jest tam ciekawy artykuł o dziewczynie która schudła 30 kg waga wyjściowa 90 ...i u niej przy 75 zatrzmała sie waga i ani rusz .....i wtedy ograniczyła dzienne porcje i waga zaczeła pomału iść w dół .... po jakimś czasie zwiększyła kalorie i nadal chudłą.....musiała byś jednak sama poczytać . A co do FORMOLINY to może juz bedzie jakiś wieczny spadek wagi przeciesz ten specyfik stosowany jest(no może nie ten ,ale o podobnej nazwie ....do truposzy!!!) zakupiłaś już specyfiki moczopędne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORY ...TY to szczęściara jesteś... PIĘKNA I MŁODA A MNIE TYLKO i POZOSTAŁO spadam bo mije dziecko już nademną stoi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nic nie kupiłam, czekam aż stary z roboty wróci bo nie chcę małego na tę pogodę brać ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola..to wpadaj :-) czekam z szeroko otwartymi ramionami i zastawionym sałatkami i szklaneczkami stołem :-) z coca colką light i specyfikiem 2KC....Serum specyfik nazywa sie formoline L112...i niestety pomimo ceny...i szczerych checi na mnie działa :-( ale kupię ...może mi pomoże...wszak wiara czyni cuda....coś musze łykać ...i na coś wydać wykorbkowane pieniążki....kochane CBA daj mi jeszcze chwilkę pokorbkować zanim pójde siedzieć....dziewczynkom moim też musze nakręcić, a maszynka tylko po stówie wypluwa, a dla każdej chociaż milionik musze wykręcić, będe miała szczupłe ramiona.....a jak już nakręcę dla wszystkich to jedziemy na Bora Bora leżeć na plaży i robić Bara Bara http://www.drolivia.pl/product/id/12156,formoline-l-112-nowosc-na-odchudzanie-40-tabl- PS. jestem piękna :-)...sorki ale muszę sobie o tym przypominać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam od a do z normalka kładłam sie ze śmiech wy to naprawde kobitki jestescie zaj...ste Jednej sie golonka marzy 🌼 Szczęśliwa dlaczego ty tak sie dołujesz na wiosne to taka laska bedzie z Ciebie ze facety to sie bedea za Toba ogladac tylko musisz miec silną wole zeby sie za siebie wziąć 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krasnala to bym zjadła bo już robię się głodna i popiłabym go żurawiną z rurociągu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa, kochanie skoro mam taką boską maszynkę, że każda będzie milionerką to na huj nam polana ? Do tego w lesie jak tak zimno ? I rozgrzebana budowa pubu, my normalnie samolot czarterujemy na wyspy Bora Bora albo Karaiby, i całą gromadką lecimy a tam na nas już czekają taaaakie Crisy że krasnale im do pięt nie dorastają, ja oczywiście wierna zostaję mojemu Mleczarzowi pomimo że popada w alkoholizm ale trudno....tam się bawimy, pijemy i kręcimy film który zrobi większa furorę niż Maama Mia, a potem to już tylko Holywood ....już widze na afiszach \"wielka w dosłownym tego słowa znaczeniu ORY, boska Serum, bajeczna Majka, nieposkromiona Lola, wiecznie uśmiechnięta Szczęśliwa....Kochana Pimach ...zaprasowana i uśmiechnięta Do2do , drapieżna i piękna Kiciakocia, pociągająca Desperado, mądra ABS, słodka Mimozka, piękna Mama, gorąca Myszka i gorąca Mycha...urocza Mafinka...Słodka Tijka...piekna Donia, tajemnicza Kasiunia, kochana Emma......\" mam nadzieję że nikogo nie pominęłam..ufff...musze jeszcze popracować nad naszym afiszem, ale wracając do tematu..po sukcesie w Holywoood moge spokojnie powiedzieć szefowi...pocałuj mnie w dupę....Czyz to nie piękne co nasz czeka !!!!!..idę kręcić.... Ps. Oczywiście pamiętam że jestem piękna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam świnkę w postaci mielonki i serce mnie boli ze jestem taka krwiożercza i paskudna, zamówiłam w internecie ta formalinę i będe niedługo trupem, ale najpierw zrobimy ten film.....Pa Słoneczka moje lecę...do biura drugiego :-( dzisiaj pewnie wrócę strasznie późno :-( ale to nic może po drodzę trafię jakieś fajne bikini na te wyspy..... oczywiście że jestem piękna, wogóle nie mam co do tego żadnych wątpliwości......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak kurwa do zajebania....... jesli oczekujesz ode mnie ze ci bede przytakiwala jak jakis pajac to niestety pomylilas adresy....ja mowie to co mysle bo uwazam,ze jestem wsrod przyjacioł i nie zamierzam wam wciskac kitu...... i niezapomnij pamietac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wieczore duzy robil mi masaz calego ciala....tylnego bo lezalam na brzuchu i powiedzial ze jestem cudownie miekka....co z tego ze ja na siebie nago to prawie patrzec nie moge.....jemu sie podoba i wierze mu bo nie ma powodu klamac..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, EMMA, ja właściwie nie mam teraz świąt, ale mam mnóstwo przyjaciół ze wschodu, więc jak oni mają święta, to ja razem z nimi :D tylko, że oni mają wigilię, a ja piję ;) ale za tydzień mam znowu Nowy Rok :) to się Małanka nazywa i strasznie to lubię, wszystko jest tak samo jak \"u nas\", tylko mniej ludzi. No i nie ma koncertu na Rynku. Spotykamy się 13.01 i pijemy, bawimy się w lokalu, a o 12 wychodzimy na Rynek, pod Adasie, otwieramy szampany, składamy sobie życzenia, śpiewamy ukraińskie kolędy. Tylko zawsze się jakaś menda ze straży miejskiej przypęta, że pijemy alkohol w miejscu publicznym i zaczyna się dyskusja. Ale i tak nie mogę się już doczekać! Pomyślcie jakie to superowe mieć dwa Boże Narodzenia, dwa Nowe Roki, potem jeszcze Wielkanoc dwa razy... Ech, żyć nie umierać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam na mysl ze wszystki musimy sie spotkac.....to wam natluke grubasy........a dostac czlonkiem z takiego stu kilowego odwloku jak ja to nie byle co......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze ze sie zaczyna......znow bede pisala sama...... ory mam nadzieje ze cie nie urazilam...😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×