Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Na wierzch posypujesz cukrem pudrem. Do środka ja nie dodaję cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę,że jak zjesz 1 szt to się nic nie stanie, tylko oby na jednej się skończyło. Ja niestety nie dałam rady zjadłam chyba ze 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D To ja wyrolowałam się od zebrania i wrobiłam skarbnika klasowego :)wrednotka przemawia przez zemnie :) kwiatki juz powsadzałam ,obiadek upichciłam :) i tylko po dziecie do szkulki lecę po tem sprzedaję je tesciom na MADAGASKAR2 i wskakuje pluskac się w wanie :) EMMA- ale mi smaka narobiłaś tymi oponkami minam mniam chyba tez zrobię chłopaka na kolacyjkę :) 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, my po wizycie. Dr był wkurzony, bo mu obcięli limit pacjentek, więc nie wdawałam się w szczegóły. Mały ma się dobrze, serce bije 147, łozysko bz. Nie chciałam go juz eksploatowac badaniem, bo plamienie ustepuje, a i tak musze iść do niego w poniedziałek po L-4. Dziękuje za ciepłe mysli o nas. :D Mówił Wam już ktoś, że jesteście kofane i szurniete jednoczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach 😍 😍 kochana to cudownie ze wszystko jest okey...ale jednoczesnie wściekłam sie..jak to lekarz wkurzony, bo mu limit pacjentek obcięli, a co pacjentkę niby ma to obchodzić, z Twojej pensji miesiac w miesiąc idzie 9% na służbę zdrowia, jesteś więc klientem a klient nasz Pan, niech on swoje fochy w domu pokazuje a nie kurcze pacjentce i do tego wciąży mówi o pierdołach, on powinien drzwi przed noskiem otwierać i pytać w czym moze Ci pomóc, a nie narzekać..a Ty masz prawo jako kobieta wciąży pytać , marudzić i masz prawo nawet dwie godziny mu zająć bo tu chodzi o dobro dzidziusia ....ufff przepraszam ale mnie zezłościło....czy kiedyś sie coś u nas zmieni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORY.....to sie chyba nigdy nie zmieni!!!!! ja jutro ide tez do gina,ale niestety prywatnie,bo na państwową usługę w tym zakresie liczyć nie mogę..!!!!Całe szczeście że w domu mam ginekologa chałupnika:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello szczypiorki!!!! Pimach ❤️ super że z małym wszystko ok ❤️ zobaczysz bedzie coraz lepiej ❤️ a ja sie tak obżarłam plackami po węgiersku, że łojjjjjjj i głupia poprawiłam michaszkami i chałwą waniliową , a teraz mi cholernie niedobrze. Głupia ciężarówa jestem. I nie usprawiedliwiajcie mnie bo mi sie za to obżarstwo to kara należy. TŁuszcz mi wycieka z każdej strony do2do 👄 ja tez chce pozjeżdżac, ale w domu w głowe sie pukają że głupia jestem. A ja tak lubie sanki :( Nie raz z moim synem zjeżdżałam. Lepszej zabawy nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecie odrabia lekcje, a potem zagonię go jeszcze do poczytania lektury. Jest komputeromaniakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hohohohooo jest tu kto??????????????????????????? czy u was też kafe nie działała????????????? odezwijcie sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę kurne od was, bo mata mnie gdzieś :( :( :( ide spac............... A od jutra..................ZDROWE ODŻYWIANIE -warzywa -owoce -nabiał -chude mięso -dużo wody 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 trzymta kciuki niedobrzyce ktore uciekają przede mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piękne, miłe panie😘 Ory❤️ jesteś piękna Pimach❤️ cieszę się że Ty i Antek macie się dobrze Kupiłam sobie wczoraj żel na cycki i będę oszukiwać grawitację teraz:D Mój synek już całkowicie zrezygnował z piersi więc mogę zacząć ostrą dietę. TYLKO CZY POTRAFIĘ???:p Na wadze się ruszyło i chyba kryzys mam za sobą i teraz będzie już tylko lepiej Kocham Was wszystkie, a teraz idę jeszcze poleżeć 🌻 dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO I ZAPOMNIAŁAM O NAJWAŻNIEJSZYCH DWÓCH SPRAWACH PO PIERWSZE: MOJA CÓRCIA OD DZISIAJ JEST NASTOLATKĄ SKOŃCZYŁA 11 LAT. boszeee jaka jestem stara :( mam w domu nastolatkę PO DRUGIE: ZMIANA STOPKI, nie ma to jak pifko i pizza, potrafią zdziałać cuda :D jupi jupi jupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Pięknotki😍 U mnie dietka utrzymana, cwiczenia tez... naraze daje rade. Tija - super:) gratuluje 👄Wytrwała kobitka jestes👄 Dziewczyny moze zastosujemy taka diete jak Tija - pizza i piffko:P:P:P Pimach - 😍😍 a tak wogole to chciałabym już wiosne, zimno i mokro brrryyyyyy:( Ory 👄 jestes piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie o poranku u mnie dietka tez wczoraj ja objadłam sie na obiade warzywkami i mieskiem to juz na wieczor nic nie zjadłam 🌼🌼 Pimach 🌼 to super ze jest wszystko oki bedzie dobrze moja droga Ja moich chłopców tez wysłałam do szkoły i kompa mam dla siebie ale mnie dziś urządzili z obiadem mam robić pierogi a ja co bede jadła ? musze coś sobie wymyślić Kobietki nie wiem ale ja okropne ilości wody spijam kaca nie mam przecierz kazdy dzień A mojemu małemu rozwaliły sie i sanki i buty do nart i kofany nie ma na czym jezdzić i jestem zmuszona jechac i kupić jedno i drugie bo on na polu musi być karzdy dzień i taki przychodzi jak sopla lodu a co potem zje to sama sie dziwie gdzie on to mieści 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie. rozumiem że nie chcecie tabelki na forum, ale tak sobie myślę że możemy ją zrobić na kafe, tylko dla naszej informacji. Muszę przyznać że tabelka bardzo mnie motywowała i starałam się zawsze żeby móc w środę umieścić w niej zmiany. Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka:) a Ty kochana to chyba gdzieś z południa Polski jesteś, bo na północy dzieci na dwór wychodzą a na południu na pole:p. Mam koleżankę z Sanoka, która po przeprowadzce do Torunia z przerażeniem patrzyła jak już po dwóch tygodniach jej synowie mówili jo a nie tak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Myszka mam prośbę, wklej linka do stepera kltóry zamówiłaś, bo chciałąbym też coś kupić i nie mam pojęcia co Z góry dzięki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija ....to mnie wpiszcie do tabelki... moje dane to XXXXXXXX:P:P:P nie waże sie, moze za 2 tygodnie, albo 3..... za bardzo sie wtedy nakręcam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki dziewczynki, to ja wpisałam się jako pierwsza do tabelki, którą znajdziecie na nk na forum. Później jeśli zdecydujecie się dopisywać to ułożymy ją alfabetycznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×