Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

🌼 a myslałam że duzo napisałyście a tu prawie cisza, ja dopchałam sie w domu do kąpa, ale pewnie nie na długo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem....abs😘 wiecie co ten ogrod w helenowku to mi przypomina ten z testosteronu........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze sama na tym deszczu mokne:D czekamy na nk kto jeszcze- no dalej, strajk zrobic w chacie, nasmażyć mielonych, naleśników......iiiiiii i WSZYSTKIE DROGI PROWADZą DO łodzi:D Ory juz tak przytnie koszta zeby bylo za co sie nachlać:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej śpiochy :) Ja dzisiaj na bezsennosc chyba cierpię dziecie chrapie mezus tez wiec okupuję salon z laptopem :)i ogladam rozdanie na tvn:) Cieszę się że dzialacie z spotkankiem :D Dziewczynki wklejam wam linka gdzie może cie zobaczyć sobie co bylo na pierwszym miejscu listy przebojów w dniu kiedy się urodzilyscie :) http://wyszukiwarka-imprez.pl/szukaj_przeboju.php?day=21&month=05&year=1980&szukaj=Szukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczór. Żona do męża: -- Skocz no mi po papierosy do tego automatu na rogu, wiesz którego. Mąż wychodzi, kupuje fajki, lecz mijąjąc pobliski bar nie wytrzymuje pokusy i wstępuje "na jednego". Przy kontuarze poznaje wystrzałowa babkę. Jedna kolejka, druga, trzecia, żarciki, uśmieszki. Facet ląduje u kobitki w mieszkaniu, gdzie milo spędza czas aż do 3 rano. Nagle otrząsa się: "Moja stara mnie zabije!" Pyta wiec te kobitkę: -- Masz tu gdzieś talk? Gościu bierze talk, solidnie naciera sobie dlonie i pedzi do domu. Żona otwiera drzwi. Mąż: -- Złotko, wszystko ci wytłumaczę. Otóż wracając od tego automatu wstąpiłem na jednego do baru, poznałem tam fajna laskę, popiliśmy razem, poszliśmy do niej i... Naraz żona patrzy na ręce faceta i wrzeszczy: -- Ty wredna świnio! Nie kłam! Znowu byłeś na kręglach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężczyzna już bardzo długo kocha się z niezwykle namiętną i wygimnastykowaną blondynką. Zmęczony i spragniony przeprasza ją na chwilę i wychodzi do kuchni. W lodówce jest tylko mleko. Nalewa sobie szklankę i zaczyna pić. Czuje jednak, że jego kogucik jest rozgrzany niemal do czerwoności, aby więc sobie ulżyć, wkłada go na chwilę do szklanki z mlekiem. W tym samym momencie wchodzi blondynka. — Ach, a ja zawsze zastanawiałam się jak wy go napełniacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W środku działu kosmetycznego dużego sklepu stoi mężczyzna i rozgląda się. Podchodzi do niego ekspedientka i pyta w czym może pomóc. – Szukam tamponów dla mojej żony. Ekspedientka podchodzi do odpowiedniego regału, po chwili wraca i ze zdziwieniem stwierdza, że klient stoi już przy kasie z kartonowym pudełkiem pełnym bawełnianych kuleczek kosmetycznych. – Nie rozumiem, szukał pan tamponów. – Bo, widzi pani, kiedy ostatnio moja żona szła na zakupy, prosiłem, żeby mi kupiła papierosy. I ona przyniosła mi paczuszkę tytoniu i bibułki, żebym sobie sam poskręcał. No więc pomyślałem, że ona teraz też może sobie sama poskręcać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) :) ;) ja już po śniadanku :) :) :) czytam o waszym spotkaniu i krew mnie zalewa, bo ja niestety mogę tylko pomarzyć :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczas klasówki nauczyciel mówi: - Wydaje mi się, że słyszę jakieś głosy... Głos z sali: - Mnie też, ale się leczę... :P:P:P:P:P:P:P Dwóch studentów biologii rozmawia po egzaminie. - I co napisałeś na to pytanie "Po co jest zgrubienie na końcu członka"? - Napisałem, że po to by sprawić większą przyjemność dziewczynie... - To ja pewnie mam źle... - A co napisałeś? - Żeby się ręka nie ześlizgiwała... Trzej mężczyźni porównują narządy płciowe swoich żon do miast. Pierwszy mówi: - Wagina mojej żony jest jak Paryż - piękna, zachwyca zwłaszcza nocą Drugi na to: - Wagina mojej żony jest jak Londyn - zawsze taka wilgotna. Trzeci na to: - A wagina mojej żony jest jak Sosnowiec. Zapadła cisza. Pozostali dwaj patrzą na niego pytająco, wreszcie jeden nieśmiało pyta: - Sosnowiec? A własciwie co masz na myśli? -No dziura... po prostu dziura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewien Hrabia zorganizował wielki bal w swojej posiadłości. Hrabina od dluższego czasu obserwująca tańczącego hrabiego postanowiła podejść i zacząć rozmowę. - Hrabina - Ale Hrabia pięknie tańczy. - Hrabia - No i ch** !!! Zdziwiona Hrabina powrócila do stolika, przemyślała wszystko i stwierdziła że może Hrabia po prostu źle ją usłyszał. Ponownie próbuje zaczać rozmowę. - Hrabina - Ale Hrabia pięknie tańczy. - Hrabia - No i ch** !!! Zdenerwowana Hrabina nie wytrzymała: - Hrabina - Panie Hrabio, jest pan najbardziej niewychowanym i chamskim człowiekiem jakiego znam. Jak panu nie wstyd!!! - Hrabia - No i ch** !!! Ale za to pięknie tańczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Policjant zatrzymuje blondynkę: - "Poproszę prawo jazdy!" - "A co to jest" - "To taki kartonik ze zdjęciem uprawniający do prowadzenia pojazdu" - "Aha, proszę bardzo" - "Poproszę jeszcze dowód rejestracyjny" - "E..?" - "Taki różowy kartonik mówiący o tym, że jest pani właścicielką pojazdu" - "Aha, proszę" Policjant zdejmuje spodnie. Blondynka: "Co, znowu alkomat?" Idą trzy Tampaxy drogą i śpiewają "Było nas trzech, w każdym znas inna krew.." :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick________wiek____wzrost____wag.wyjściowa____obecna____cel ****************************************************************************************** Donia_______29______172cm______80kg___________???_______64kg Do2do______29______153cm_______73kg___________???_______50kg Kasiunia**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************ Lola________30______175cm_______107kg__________???_______70kg Majka______38______164cm________69kg_________64,5kg____55kg Myszka_____32______165cm________80kg_________70kg_____65kg Ory________38______168cm________94kg_________94kg______68kg Szczęśliwa___29_____165cm________92kg_________90kg______75kg Tija________29ipół___165cm________92kg_________77kg______69kg Hej laseczki 😘 postarałam się i wyszukałam wasz wzrost i wiek:) i nie myślcie że zapomniałam o tabelce. Mocno bierzcie się do roboty żeby na naszym spotkaniu wszystkie były smukłe jak łanie. Ja dokonałam zmian u siebie na ten tydzień i mam nadzieję że ktoś to zauważy:p Jeszcze jedna uwaga: nie wiem jakie wnioski mam z tego wyciągnąć, być może to tylko zbieg okoliczności, ale przez ostatni miesiąc nie mogłam zrzucić ani grama a nawet lekko przybrałam. W tym okresie przed ćwiczeniami brałam l-carnitine. Nie pisałam o tym wcześniej bo chciałam sprawdzić czy tendencja spadkowa jeśli chodzi o wagę w tej chwili się utrzyma. Preparat brałam od 3.12 do 3.01. Może to nie przez nią miałam problemy ze spadkiem wagi, ale na pewno nie będę już próbować innych preparatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochanieńki👄 ale ja jestem szczesliwa ze sie z wami spotkam:) bardzo już zapowiedziałm swojemu M i powiedziął \"ok ja nie mam nic przeciewko tylko prosze nie napij sie ja świnia\" Wiec błogosławieństwo M ma i już sobie zapisałm w kalendarzu i nie ma odwrotu! Tija jak ja ci kochana Gratuluje oby tak dalej i na nasze spotkanie 69 tak jak tego chcesz bedziesz miała na 100% Emma do ciebie mam 100 km i chyba po drodze wiec jak masz ochote to ja samochód wezme i razem pzykniemy do łodzi? co ty na to?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick________wiek____wzrost____wag.wyjściowa____obecna____cel ****************************************************************************************** Donia_______29______172cm______80kg___________???_______64kg Do2do______29______153cm_______73kg___________???_______50kg Kasiunia**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************ Lola________30______175cm_______107kg__________???_______70kg Majka______38______164cm________69kg_________64,5kg____55kg Myszka_____32______165cm________80kg_________70kg_____65kg Ory________38______168cm________94kg_________94kg______68kg Serum______40______159cm________77kg_________76kg______60kg Szczęśliwa___29_____165cm________92kg_________90kg______75kg Tija________29ipół___165cm________92kg_________77kg______69kg Serum❤️ wybacz skopiowałam tabelkę w której Cię jeszcze nie było. Resztę dziewczyn zachęcam do wpisywania się:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie kogę 21 do Łodzi bo wtedy jadę na szkolenie do Poznania :( Ubolewam nad tym okropnie, ale nic wykąbinować nie mogę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick________wiek____wzrost____wag.wyjściowa____obecna____cel ******************************************************** ********************************** Donia_______30______172cm______80kg___________78_______ 64kg Do2do______29______153cm_______73kg___________???_______ 50kg Kasiunia**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************ Lola________30______175cm_______107kg__________???______ _70kg Majka______38______164cm________69kg_________64,5kg____5 5kg Myszka_____32______165cm________80kg_________70kg_____65 kg Ory________38______168cm________94kg_________94kg______6 8kg Serum______40______159cm________77kg_________76kg______6 0kg Szczęśliwa___29_____165cm________92kg_________90kg______ 75kg Tija________29ipół___165cm________92kg_________77kg_____ _69kg musiałam poprawić bo mam już skończone 30 lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donia - a my musimy sie kiedys spiknac jak bedziesz jechala do Poznania bo ja tam baaardzo lubie jezdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilkę...dużo pracy niestety dzisiaj, o trzeciej zajrzę...Buziole dla wszystkich..Serum ilove ze jedziesz....no to późniejszej godzinki pa pa pa buziaczki 102...Majka !!!! A ty...wogóle milczysz jak zaklęta...co jest grane ????????? Kochanie odpowiedz coś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DONIA G R A T U L A C J E 2 kiloski w dół!!!!!!!!!!!!!!! brawo!!!!!!!!!!!!!!!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija dziękuję bardzo, ale gdybym schudła tyle co Ty kochana, to wtedy mogłabym się cieszyć, to Tobie należą się GRATULASKI 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy kilogram się liczy a przecież od czegoś trzeba zacząć więc gratulacje się należą każdej z Was która coś zgubiła i tyle❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia - każdy gram sie liczy, a jak wiadomo 2kg to 2000 gramów, wiec wynik jest SUPER!!! GRATULACJE!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×