Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

szczesliwa zarzadzamy chwalenie od poniedzialku bo jak dzis zaczniemy to z tej milosci wlsnej mozemy nie zaponowac nad obzarstwem w weekend...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa mi juz tłuszcz myslenie zalewa! ale ABS musi napisać czy ma takie pragnienia! A ja wam powiem coś? własnei sie dowiedziałam że lece do Paryża na spotkanie na 2 dni z firmy !!! taka jestem podekscytowana bo ja anie samolotem nie leciałam ani Paryża nie widziałam wiec ide w nastepnym tygodniu jakieś worki pikne nowe pokupie co by sie ładnie prezentować!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa ja Ci normalnie zazdroszcze na maxa... ja w Paryzu juz bylam ale i tak bym chciala jeszcze raz... a samolotem tez nigdy nie latalam jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeee bo ja wam cos powiem......taniej by bylo kupic bilety na samolot do nas i odebrac was z lotniska niz spotkanie w loszi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje szczesliwa...............ale dlaczego do paryza a nie do mnie??????? tez bym chciala du paryza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa:D ino ty wróć bo jak Ci ten francuz tak dobrze po francusku szmyrgnie po dzyndzelku to jeszcze nas tu porzucisz, a tego nie zniesiemy. prawda dziewczyny??? dobrze mówię nie???? to polać mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polac.polac............ ale we francji tez maja neta.....heheheh NIGDY SIE OD NAS NIE UWOLNISZ!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet niechce od was sie uwalniać!!! Loluś przykro mi że nie do Ciebie ! ale jak mi się latania spodoba to kto wie czy zaraz do ciebie nie pofrune! Polac Tiji ale nawet bym chciała żeby jakiś fransus mnie wyruchał przeciez piczka to nie mydło i sie nie zmydli a chłop nie pozna!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee szczesliwa... ponoc francuzi przereklamowani sa... ze ponoc male ptaszki i uzywac ich tez nie potrafia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 ja nie chem aby mnie chwalic , bo nie ma za co:P, ale żeby czasem powiedzieć \"hej\" takj do mnie osobićście i oczywiście nie wspomnę o tabeli , bo wszyscy są a ja to coooooooooo!!!, chuda , ale zawsze może byc mnie wiecej lub mniej :P szcześliwa, to super, w Paryżu teraz jest super, jest jeszcze oświetlenie karnawałowe, mam nadziejeże bedziesz miała chwilkę na zobaczenie czegoś:D, oprócz Francuza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS jeśli chodzi o tabele to każda wpisywał sie poprostu kochana skopiuj ją i się dołącz! Ale wierz ze pamiętamy o tobie! A nie bedzie kiedy zwiedzać bo ja tylko na spotkanie i do PL:( NIESTETY TAK ALE MOZE TO NEI OSTATNIA TAKA OKAZJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że trzeba chwalić ABS bo dokonała wielkiej rzeczy z tym odchudzaniem, a co do tabelki to mówiłam że dopisuje się kto chce,nikogo nie chcę zmuszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa ty sprośna świnko:p domyślam się że najlepiej jakby tn francuz co ma ci myszkę przetrzepać był afrykańskiego pochodzenia:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pomysła jak mawia KIEPSKI :D drukujemy zdjecie ABS naklejamy na lodóweczkę i juz jej nie otwieramy to niebawem ja dogonimy bo laseczka taka sie z niej zrobiła i jakie gicołki chudzieńkie tylko ZAZDROSCIĆ I GRATULOWAĆ LOLA- działaj , działaj ;)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogłam sie wszyskiego spodziewać :D,ale pomysł aby mnie powiesić na lodówkę i moj widok ma odstraszać...hahhahaha:D, na to bym nigdy nie wpadła:P,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa , nie mów mi że ktoś wysyła cie do Paryża i nie pozwoli ci zajrzeć w kilka miejsc , to juz świństwo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS- broń boze lalaka nie aby odstraszać od ciebie :o tylko jak sobie powieszę twoje zdjecie takiej super zgrabnej laski to tez będę chciała tak wyglądac i lodowki nie bedę otwierac :) mam nadzieję że się nie obraziłaś ??👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
człowiek - czyli ja - troche przysnął a Wy pieknie dużo napisałyście:D ABS nakarmi gryzonia nawet - kochana jestes😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×