Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

A ja ani jednej pierdolonej kropelki nie łyknęłam przez cały weekend, i nawet staremu kazałam skapy zainstalować i słuchawki z mikrofonem kupiłam i co???? i zostałam wydymana!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczory .... nie wiem jak Wy, ale ja wklejam tabelę ....... jak coś w niej nie tak napiszcie mi albo same poprawcie. Lolka :P Ciebie już naprostowałam :P nick_______wiek____wzrost____wag.wyjściowa____obecna____cel *************************************************************************************** Donia______30______172cm________80kg__________78kg____64kg Do2do______29______153cm________73kg________??????? ___ 50kg Kasiunia**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************ Lola________31______175cm_______107kg________102kg___ 70kg Majka______38______164cm________69kg_________64,5kg___55kg Myszka_____32______165cm________80kg_________70kg____65kg Ory________38______168cm________94kg_________94kg____68kg Serum______40______159cm________77kg_________76kg____60kg Szczęśliwa___29______165cm_______92kg_________90kg____ 75kg Tija________29,5_____165cm________92kg________77kg____69kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha:) a właściwie dlaczego nie ma pańci w tabeli ???!!!!!!!! kurnia żesz mać !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje słoneczka :) mój skype jest już dostępny na nk, ale miejcie litość nad tłumokiem bo dopiero wczoraj mój pisiolek mi zainstalował i nie znam się na nim jeszcze:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick_______wiek____wzrost____wag.wyjściowa____obecna____ cel ******************************************************** ******************************* Donia______30______172cm________80kg__________78kg____64 kg Do2do______29______153cm________73kg________??????? ___ 50kg Kasiunia**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************ Lola________31______175cm_______107kg________102kg___ 70kg Majka______38______164cm________69kg_________64,5kg___55 kg mycha--------31---------160cm-----------72kg-------------70,5kg-----52kg Myszka_____32______165cm________80kg_________70kg____65k g Ory________38______168cm________94kg_________94kg____68k g Serum______40______159cm________77kg_________76kg____60k g Szczęśliwa___29______165cm_______92kg_________90kg____ 75kg Tija________29,5_____165cm________92kg________77kg____69 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA ...........właśnie nie chce poszukać!!!!! nie ma takiej nazwy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy otworzycie swoje drzwi przed córką marnotrawną tzn. Mamą co powraca na łono Cafe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze paniusia chce sie wkupic......ty malpo!!!!!!!!!!!zeby mi to bylo ostatni raz!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I PIERDUT ... no stało się .... wypierdzieliły mnie moje Kochane z tabelki.... wcale się nie dziwię !! Pewnie postrzepiły sobie jezyki na mnie...... wcale się nie dziwię !! ale ja to wszystko nadrobię i przeczytam co się działo.... A tak poważnie to końcówka roku była ciężka dla mnie i mojej rodziny a początek nowego roku jeszcze gorszy. I tak naprawdę nie w glowie była mi Cafe. Cieszę się, że bedzie spotkanko w centralnej Polsce. Tak? Całuski mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Mamcia :) Cisza taka , bo dziewuchy lodówki atakują :P A potem, że niby praca, sprzątanie ........ Dobrze, że wróciłaś :) Wyglądasz ślicznie :) A kłopoty rodzinne ...... no cóż .... pozostawiam bez komentarza ..... Jeśli chodzi o tabelkę to od niedawna wprowadziłyśmy ją na nowo. I na tym topiku jest tak jakby dodatkiem ..... jak żadna nie pisze o jedzeniu albo o seksie to się ją wkleja :P Jak masz ochotę to się dopisz, tylko nie bardzo wiem co mogłabyś tam zmieniać, bo jak widziałam w NK nie masz z czego się odchudzać :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimozka !!!!! Widzę Cię na nK !!!!! No dobra dziewuszki ..... ja też na razie uciekam .... rozumiecie .... praca, sprzątanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola 🌻 - MAŁPO!!?? MAŁPO do mnie?? Człowiek wraca jak pies z podkulonym ogonem a tu taka kuźźźwa nie wiadomo jaka co to wyjechała nie wiadomo gdzie.... wyzywa od MAŁP!!!!!!!! No nie ! Podłość ludzka nie zna granic!!! Ja Ci dam małpę .. Ty ... Ty sie lepiej oderwij od tej lodówki Ty ... Ty PULPECIE JEDEN!! Tak do ciebie mowię ! Nie, ... Ty masz przyjechać na marcowe spotkanie ... wygarnę Ci między oczy... OT CO..! No która jeszcze?? Taka milośniczka zwierząt?? ha, ha, ha .... no to taki żarcik sytuacyjny był... Lola :) buziak dla Ciebie 😘!! A propo zwierzaczków widziałyście moją Beauty? Śliczna jest prawda? Skończyła juz 5m-cy. Zamieszczę jej aktualne zdjecie na nk. Dzięki laski za komentarze na nk. Miło tak sobie poczytać miłe słówka. Majka 🌻 a Ty Kochana to mi tak nie kadź, od września grubsza jestem o pare kg i w sukienke z wesela nie wchodzę... ZADOWOLONA!! Wiem już, że ja najnormalniej w świecie nie mogę pić bo później wpierdalam jak dziki osioł. W sylwka zjadłam tylko flaczki i łyżkę kapuchy... a co?? po co mam jeść ... tak dobrze się czułam, tańczyłam i wogóle... a jak wstałam o 1 w nowy rok to zaczełam podjadać... wieczorem byli goście i % .... znów żarłam... 2 stycznia olałam robote i picie było u rodziców ze szwagrami, pożerałam pieczone mięsa ... Ledwo na ogarnęłam się na 5 stycznia. Bęben spada mi na klawiaturę a cycki to mam jakbym miała laktację... Jestem załamana... Dlatego cieszę się, że mam dużo pracy, sporo latam po mieście i nie myślę o żarciu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu co tak pustką i nuda zawiało!!!???? Gdzie sie wszystkie pochowały ???? No chyba że w łóżkach z wiadomych powodów i wcale o spaniu tu nie myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny:) jak szukacie mnie na skype to wpiszcie moje imię i nazwisko oraz Toruń a potem z tych które tam wyskoczą wybierzcie z numerem 31 i to tyle;) Już jestem po stepku, dzisiaj 800kal a zaraz robię brzuszki, a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijuś :) Dziecko moje !!!! 👄 ja też teraz chodziłam - 45 minut :) Zawinęłam się w folię po kolana :P jeszcze nigdy tak się nie spociłam .... aż ciuchy szparami przemokły, a jak folię zdjęłam to z niej kapało :) teraz chwilka przerwy i jeszcze też grzuchole machnę. Ale ja tak łagodnie .... może z 60 na początek . I od 18.20 ZERO ŻARCIA . Picie ino :) Mycha :) Mafinka :) A jak Wasze ćwiczonka? Było coś? Dla jasności .... o stepka pytam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×