Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

No i ja też jestem, dziś sprzątałam zawzięcie aż mnie brzuch rozbolał:( i nawet mini bałwana ulepiłam, poza tym miałam wieczorem gości a teraz padnięta zaraz idę legnąć😴. Jutro mam zamiar posprzątać szafki w kuchni jak mi się uda, bo z zamiarami różnie bywa:P No i czekam na Tombaka, znaczy na tą książkę i to tyle całuski dla WAS👄👄👄 Może któraś ma jakiś sprawdzony przepis na ciasto drożdżowe, bo ja zrobiłam dziś ale średnio udane:( a przepis był z książki Do jutra pa pa ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doopa.. wieje... pada.... zimno...do domu daleko.... majka myśli co zjeść... lolka gniewa sie na mnie.....kicia gimnastykuje sie:P....a reszta kobitek śpi i śni o wielkich tortach:D Tija ciasto wyszło Z A J E B I S T E !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spiesz sie Mafinko, bo zara mój panocek w domu będzie i mnie pogoni od pudła .. A nie będę mieć nic na swoje usprawiedliwienie ...... widział dziś jak się we folie zawijam przed chodzeniem :P ledwo co zdjęcia uniknęlam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś tu ciastem czekoladowym dzieli?????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola rzuć mi tu parę tytułów, horrorów godnych obejrzenia, bo ty chyba znawca jesteś a ja lubię się bać. Właśnie coś tam oglądałam ale to było takie gówno że więcej się śmiałam niż bałam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha !!!! zaśmiała się księżniczka i zdechła :P i ja mam w to uwierzyć? nie spróbowała, a wie, ze ciasto super dobre :P pewnie je Mafinko przez szybę albo papierek lizałaś :P Bujać to w las , a nie nas :P nie ze mną te numery brunerrrrrrr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija !!!!! I Ty przeciwko mnie ????!!!!! Kolejna koneserka horrorów :P:P:P:P a szlak by to 😭 A ja to jedynie dobre sensacyjne trawię, mogą być trillery nawet, byleby realistyczne, a nie takie "zabili go i uciekł ".... byleby się krew nie lała .... Ale jak widać nawet pod tym względem dziwak na topiku jestem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i poszły sobie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to ja też idę:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Majka:) jesteś jeszcze??? ja czasem lubię sobie obejrzeć ale też bardziej realistyczne niż fantastyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzgorza maja oczy 1 i 2, zły skręt 1 i 2, sailent hill..... Rec, pewnie Lolka ci jeszcze dorzuci kilka pomysłów...a lubie jeszcze o truposzach Romero jest w tym dobry, 28 dni itd.... itp.... aaa i polecam film kidulthood i adulthood:Dale to nie horrory:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś skasował moja wypowiedz,,,tą o moich przeczuciach?? Majka czytałaś to tak?? kurna....co jest!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola ten SEKRET OBEJRZAŁAM DOPIERO TERAZ ale to jakieś dobre rady BRZYBOWEJ!! :) Majka śpisz, kapiesz sie czy opychasz ciastem? Na pokaz ide jutro... bardziej na raut po pokazie ha, ha :):):);) do2do jestem z Tobą.. :) Chociaż wiesz Lola w całym tym sekrecie musi coś być...skoro takpoważnie ludzie go traktują.. Wasze zdrówko... piję czerwone winko ....o iciasto przydałoby się... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nocne marki MAJKA ..........co do horrorów nie jesteś osamotniona ja ich też nie trawie ,bo podczas oglądania boli mnie każdy mięsień...wogóle wszystko mnie boli,napina i drętwieje ciało,wiec wiem ze ten gatunek kina jest dla mnie zakazany,bo później masaż mi potrzebny żeby sie rozluźnić ,a jak nie ma masażysty to dobre byle co byle procenty miało.....to zawsze puści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Moje Slonka 👄 chociaz dzien dobry Wam powiem zebyscie nie pomyslaly ze od Was uciekam ;) poza ta cala nauka popieprzona to mnie jeszcze jakis dolek i kryzys dopadl i nic mi sie nie chce... no poza jedzenienm niestety bo to to chetnie i w kazdych ilosciach... :P majka - ja tez jakas taka niehorrorowa jestem i boje sie wszelkich zlych przepowiedni ale za to filmy o lekarzach sadowych lubie... a wyobrazcie sobie ze w ramach studiow bylam kiedys nawet na sekcji... do2do - nie zazdroszcze powrotu klopotow z tesciami, bede trzymac kciuki zeby szybko i jak najpozytywniej sie poukladalo ory - jak sie trzymasz? buziolki dla wszystkich, nie bede wymieniac bo mnie jakas skleroza ostatnio dopadla i moglabym pominac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pipolinki łeb dalej mnie boli i dzisiaj chyba go utnę i przez balkon wykopię:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy wklejeniu tego linka chodziło mi najbardziej o to żebyście zwróciły uwagą na ten olej kokosowy ....co o tym sądzicie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×