Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

bilety tez moge kupić, byle byście nie nawaliły...loLA jak tam ..trasę rozpisałaś, pamietajcie bede czekała z transparentem Psychologiczna Grupa Wsparcia "I Pierdut" ....to sie znajdziemy...he he he...zreszta kupa jeszcze czasu, Pani mnie jeno nagabuje więc potwierdzam, zamówienie narazie na 12 osób, jak będzie nas wiecej to domówię pokoik.. Chipendelsów zamawiać ? Masaż erotyczny w Łodzi tez jest :-) Wiecie ze ja nigdy, przenigdy nie byłam w Łodzi...normalnie wstyd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, ale jaki jest plan, bo my w tym schronisku nie bedziemy mogły sie napic, tym bardzej hałasować, pojdziemy gdzies do jakiejs knajpki- tak?? jakby co to naprostujcie moje myślenie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam mówiła i Majka że nie może...trzeba siłą zmusić, boją sie ? Kurczaki agendę rozpiszę i wyślę na NK to moze sie skuszą, wiecie punkt. 1 zbiórka w stolicy, tych które jadą z północy albo jeszcze z dalszych stron, a ABS może, może tylko się waha he he he he jeszcze dopiszemy inne niezdecydowane...Dziewczyny jeden weekend dla własnej przyjemnoci to tak mało, wreszcie poplotkujemy, powkurzamy się, pośpiewamy i pośmiejemy...wiem ze dla niektórych to wyprawa jak w kosmos, bo daleko ale cena przystępna, 30 zł nocleg (podobno) Pani wysle mi coś na mailika to Wam przekaże....nie dajcie sie namawiać GG to nie to samo co tak ryjek w ryjek się zobaczyć...namacalnie, palpacyjnie a nie tylko w sieci...witualnie to zawsze możemy....ja moze oponki zrobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄👄👄 Ja mam dzisiaj humorek lepszy bo tesc jedzie juz do wawy a powinien w sobotę :) Nie bardzo chce pisac co zaszło na forum ale jak tylko znajdę chwilke to napiszę wam na NK pisałam wam kiedyś ze tesciowie chcieli się rostac ale sie pogodzili i własnie sie wczoraj okazało że tesciowa oszukuje cały czas tescia i że nadal jakos z tym gachem się widuje powiem wam że straciłam już calkiem szacunek do tej kobiety a co więcej mój małżonek wogle znia nie chce gadać bo prawda jest taka że oszukiwała nas wszystkich przez 3 ostatnie miesiące i wyobrascie sobie że to wszystko wyszło wczoraj w spa do którego zabral ją mój teść na 14 dni normalnie suka perfidna a szkoda gadac bo i nie topik o tym Kochane kliknę póznym wieczorem bo młody ma ferie i nową grę więc swojego laptopa okupuje i mi z łaski dał na chwilkę :( a w stacjonarnym net mi szwankuje GG nie działa :( Przeleciałam tak w skrucie co pisałyscie i az mnie zamurowalo ze ktos nam posty usuwa :( szok:( może namiezyła nas banda OMKI :o cholera wie ale my sie nie damy bo twarde baby jestesmy i twarde dupy mamy a jak nie to z fałdy brzucha im zasuniemy albo z cycucha bo okazałe mamy wszystkie hihihii KOCHAM was babolki ❤️ uciekam bo mlody juz mnie traca WRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tym piciem ....ale tam jest młodzieżowe schronisko, nie chce mi sie wierzyc że nie mozna posiedzieć i pogadać i wypić, jak znam studentów to....... nie martwicie sie zadzwonię jeszcze raz i o wszystko wypytam..i zorganizuję żeby było okey...trzymam rękę na pulsie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety:(, ja bym bardzo chciała byc na \"marcówce\", ale nie moge:(:(:( dopiero latem bedę w kraju,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do2do, i znowu powtórka, bardzo ci współczuje, trzymaj sie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dzie Wy chcece jechać , do zakonnic:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przepraszam w zakonie moga sie modlic głośno , chyba że oboowiązuje zakaż mówienia czy jak oni tan to nazywają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, okey wysłałam maila, wklejam treść Witam, W nawiązaniu do rozmowy telefonicznej. Wstepnie dokonałam rezerwacji dwóch 6 osobowych pokoi w dniach 21-22 marzec 2009. Jesteśmy grupą dorosłych osób praktycznie nie związanych juz ze szkolnictwem czy studiami. Ze względu na Państwa przystępny cennik chcemy zorganizować spotkanie w Łodzi z noclegiem w Państwa osrodku. Bardzo prosze o przesłanie informacji: 1. Czy możliwe aby osoby nie związane ze szkolnictwem i nie studiujące już mogły zarezerwować u państwa nocleg 2. Czy na terenie schroniska możliwe będzie oprócz noclegu zorganizowanie kolacji grupy. 3. Jaki dokładnie byłby koszt noclegu i ewentualnej kolacji Po otrzymaniu odpowiedzi na powyższe pytania, wyslę potwierdzenie rezerwacji. Czekamy na odpowiedź, jeżeli będzie negatywna szukam innego moteliku dla dorosłych i kropka, cisza nocna właściwie jest w każdym hotelu od 23, takie są regulaminy :-( ale myślę, że skoro hostel organizuje noclegi musi miec też jakiś bufet czy coś w tym rodzaju, zresztą poczekamy co pani odpisze, jak nie to .....szukam dalej, tyle tylko że pewnie cena będzie inna. Najlepiej motelik z Pubem lub Knajpką w której mozemy zasiąść zapalić i wypić, potem dokończyć w pokoiku..tyle konferencji w hotelach robią i potem wszyscy balują w pojedyńczym pokoju.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już sprzątanko przerwane:P Ory o ile się orientuję to w kazdym hotelu czy schronisku będzie taki regulamin, bo tak musi być a w przypadku złego:):):) zachowania to ewentualnie zwrócą WAM uwagę jak zaczniecie skakać z okien, :D:D:D, co jest rzeczą bardzo prawdopodobną:P:P:P:P:P Jak byłam w Wa-wie na szkoleniu i nocowaliśmy w hotelu to cyrki wyprawiały się tam a obsługa udawała że nic nie widzi i nie słyszy, goście dobrze się bawią tzn. przyjadą jeszcze albo rozreklamują:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.hostelkarolkowa.pl/ o dla przykładu w Syrence jest i knajpka, i mogą nie związani z oświatą i w Centrum tylko że W-WY :-( szukam i wrzucam Wam propozycje na wszelki wielki słuczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ory w tym schronisku wszystko oki tylko musicie ustalić która na górze spać po drabince pójdzie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w tym pierwszym linku pod Łodzią ogród mają i porcje normalne i zredukowane śniadanie i kolacja widziałyście??? W marcu to już może być lekko zielono albo i leżeć śnieg (wersja pesymistyczna), to nici z ogrodu...Macie fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he he he...ja już tak zamówię żeby pokoje nie były z łóżkami piętrowymi, bo jak ja bym wlazła na górę to musowo zarwę łóżko i do grożnego wypadku dojdzie he he he he...teraz kużwa frontem do klienta, frontem a nie pod górkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimozka wrzuć tego linka bo jakoś nie moge znależć.....plisss....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ...myślałam ze jakaś nowa propozycja, a to ten nasz ...tam mamy rezerwację , tam piszę maila...a ciszą nocną to się nie przejmuję tak w każdym hotelu jest, w bloku zresztą też...he he he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie widziałam regulaminu w którym nie byloby zakazu picia alkoholu i nie widziałam hotelu ani schroniska w którym by go nie łamano:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To też z naszego miejsca.....wcale nie dla dzieci... Schronisko Młodzieżowe kategorii 1 nasze propozycje Niedrogie noclegi dla grup zorganizowanych, turystów indywidualnych, młodzieży i dorosłych Możliwość wyżywienia (śniadanie + kolacja) w naszej kawiarence, która serwuje posiłki dla zorganizowanych grup i turystów indywidualnych; można tam też miło spędzić czas przy dobrej muzyce Do dyspozycji Gości są również 2 kuchnie samoobsługowe z pełnym wyposażeniem Posiadamy pokoje 1-, 2-, 3-, 4-, 5- i 6-osobowe (nie ma łóżek piętrowych) Przy pokojach znajdują się łazienki z natryskami i toalety W niektórych jest telewizja kablowa (49 wielojęzycznych kanałów) Sala konferencyjna (projektor multimedialny, DVD, TV, magnetowid, nagłośnienie) dla 45 osób Sala bankietowa - seminaryjna dla 15 osób JEST WIĘC I WYŻYWIENIE I SALA BANKIETOWA I KOLACJE MOŻNA TEŻ ZJEŚĆ !!!1 POSIŁKI PO 10 ZŁ !!!! A NIE MÓWIŁAM !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORY ...........ZAMAWIAJ !!! T sale jest seminaryjna jest na 15 osób w sam raz dla nas ....będzie gdzie chlać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówione...I PIERDUT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam a i ojesoooooooooooooo ile napisałyście , nie dam rady teraz tego przeczytać....póżniej .... widziałam tylko że lolę miał zgwałcic jakiś monter? Lola i jak ? a mnie rozbiera, gardło boli, mam @ i jeszcze dziś wyjście na ten pokaz..... chyba umrę albo pierdolne coś na wejściu i bedzie ok, już M. powiedziałam, że ja nie prowadze.. a w międzyczasie byąłm w Arkadii i kupiłam sobie bileiznę ... A co? Takie chmury i doły dziś to poprawić humowek trzeba jak najbardziej... I lowju Was,.... 😘 Laski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WAŻNE !!! Zajrzyjcie na forum NK, założyłam szczegóły wyjazdu i odpowiedź na maila, zorganizować nam mogą nawet kolację, ale trzeba podpisać umowę i wpłacić 25% zaliczki...wiec dziewuszki, ja wszystko to zorganizuje, tylko proszę wpiszcie na forum kto będzie na bank !!! Wstępnie rezerwacja na 12 osób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was gorąco nareszcie mam kopa hura przez cały tydzien myślałam ze oszaleje czegoś mi brakowało nie mogłam sobie miejsca znależ Raz byłam u kolezanki co sobie na chwilke siadłam przy kompie Ale zeście stronek napisały juz grubo po setce kiedy ja to przeczytam jutro z rana bede miała lekture bo dziś juz nie dam rady bo dzieci tez chcą sobie pograć 🌼pa bużki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×