Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Mafinka :D ale masz godzinke wpisu OO.OO :DHIIIIIIHihiiih:) A może w sklepie ze zdrowa zywnoscią :o ja mam koło siebie to mogę jutro spytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane zabki -ide spac............... opisze wam wyniki spotkania .......ojjjjojjjjjjj no jutro .....pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spytaj sie , moze cos slyszeli o tym:) godzinka super..... wogole ostatnio mam takie.... na kwitku z bankomatu... na paragonie ze sklepu:D:D:D musze totka wyslac:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKI Desperado czekam na raporcik i miłej zabawy zycze :)👄 KICIA👄 MAFINKa👄 Ja tez uciekam bo mi sie patrzałaki same zamykaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA- spytam sie jutro i dam znac i wlotka graj bo jak bank coś sie swieci :) Uciekam 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba też zaraz zdechnę, poza tym tu kat nade mną stoi i pyta czy może... Skoro już tyle popisalyśmy, to może już dość? :D A jeszcze zaczęłyście o takich mądrych rzeczach pisać... jakieś znamiona... ja wymiękam :o 💤 idę umyć zubki i lulu 😴 do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO DLA KAMILI ❤️ Nooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jestem zdumiona, aleście zaszalały dziewczyny. Mnie ominęła ta impreza:(:(:( Niestety czuję się lepiej!!! a dlaczego niestety??? bo do porannej kawy zeżarłam 3 pączki :p no to dzienny limit kalorii mam już zaliczony a dopiero 7.00 :(:(:( Desperado:) fajne te niemieckie zwyczaje i z tym przyrostem urodzeń też ciekawa sprawa hihihi Ja też idę na wesele 1.08 i muszę wyglądać oszałamiająco, bynajmniej tak sobie obiecałam. no ale jak będę 3 pączki na śniadanie wpierdalać to raczej się nie uda Mały już nie wymiotuje, ale cały czas ma biegunkę i nie chce jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Tija no dobra jesteś z tymi pączkami. A u mnie proszę bardzo, godz. i na razie sama kawa! Bez pączków. Ale zaraz sobie odbiję! Trzech to może nie podołam, ale dwa to na bank! Hej nocne marki i inne śpiochy! POBUDKA :D dzieńdoberek > 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry🌼 a ja pączka nie zjem.... a co!!?? ktos sie musi wyłamać:D:P ja tez pije kawunie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! no no jestem pod wrażeniem ile stronek naklikałyście👄 ja o tej porze to juz drugi sen łapałam ale wy to możecie!!! Pączka oczywiście nie zjem , a pokus dookoła max mama upiekła strucle -tesciowa faworki a mąż kupił pączki! Masakra ale ja sie nie dam i nie bedę jadła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesiaczki dla wszystkich 👄 ........ no no no ...... co to się po nocach dzieje ? SUPER :):):):):) Mnie nie było bo z Niuńkiem negocjowałam takie tam swoje jedno marzonko :P:P:P Ale doczytałam, że rozpętała się wczoraj dyskusja na temat wieku ........ Tylko co Wy gówniarki 👄 możecie wiedzieć o starości ?????!!!!!!!!!! 30 ? 35 ? Mi za 3 miechy stuknie 39 !!!!!!!!!!!!!!!! To dopiero ból :P Zmarszczory, zmienne nastroje, zwolniona przemiana materii i inne bzdety .... Ale wiem, że pan Bóg nie rychliwy, ale sprawiedliwy ....... inne też tyle kiedyś będą miały :P A czas szybko leci :P Wczoraj nawet w tv mówili o tym .... i o nabieraniu wagi. Ponieważ przemiana materii spada z wiekiem człowiek im starszy, żeby nie tyć, powiniem jeść mniej. I że im więcej mięśni tym przemiana materii lepsza. A mężczyźni mają taką budowę, że mają więcej mięśni, więc też na ogół mają lepszą przemianę materii. A Ty Desperado nie narzekaj !!!!!! Lachonik jesteś, możesz facetów po tybetańsku czy jak mu tam miziać i jeszcze Ci za to płacą :P A co do pączków, faworków i oponek ...... moja mam napiekła, rozdaje i każe jeść :O A ja taką słabą silną wolę mam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już zjadłam jednego pączka i się tego nie wstydzę! :D za godzinę - dwie zjam następnego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Slonka... tu Wasza kulezanka marnotrawna... w koncu jestem po sesji, po kontroli i cosik chociaz naskrobac mogiem... serum - jak tam oczka? tijka - Ty mnie tu paczkow nie wpierniczaj bo kto mi bedzie wagowo uciekal? motywacji mi brak wiec zlituj sie Kochana... majeczka - jaka slaba wole? Ty nie sciemniej i pretekstow nie szukaj bo z oponkami wszelakimi walczymy... desperado - jak milo ze jestes... obelixowa - gratulacje z okazji corci... donia - gdzie jestes? ory - jakas Ty piekna... tylko pokazuj sie nam czesciej... emma - czasami taka przymusowa dietka nie jest zla ;) mafinka - 👄 do2do - 👄 szczesliwa - 👄 mimozka - gdzies mi sie zgubila? lolka - pisaj pisaj bo pamietaj ze masz nas na sumieniu... ;) pimach - jak tam Antos? kasiunia - co u Zuzi? jak kogos pominelam to przepraszam i 👄 wysylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 witam wszyskich zajdaczy słodkości a przede wszyskim pączków:D, ja juz od rana wciagam wszystko co słodkie i tłuste:D, a na dodatek każdy w pracy chce mnie dziś dokarmić, wiec chyba pod koniec dnia z przejedzenia nogą nie będę mogła ruszyć, a co mi tam:D te pare pączków i gromady ciateczek chyba mi nie zaszkodzą, ale przyżekam że nie przekrocze granicy 10 sztuk:D,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm moje drogie ja juz tez zaliczylam pączka i tyle jeden mi wystarczy Ja jestem pod wrazeniem ile stronek naklikanych jestem mile zaskoczona 🌼Kobietki w nocy nie maja spania tylko klikaja Obelksowa gratulacje 🌼 Lolus cos wiecej bys do nas pisała U mnie dalej snieg pada ja za niedlugo bede miała rece takie długie jak małpa od tej łopaty juz nie mam gdzie dawac tego sniegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobryyyyyyyyyy ja też po śniadanku- 4 pączki. 2 z marmoladą I 2 z czekoladą PYCHOTA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mafinka , ja zjem za Ciebie❤️ i za siebie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej😘 nie uwierzycie!!!!!!!!!!! dopiero wstalam......paczlow nie jem bo nie ma kto do sklepu isc,a duzy dzis pozno wraca...................dziecko przemycone dziadkom do soboty wiec piec tez mi sie nie chce.............. a tak poza tym kocham was niezmiennie i ide sobie zrobic kawke........... zaraz wracam............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM. Niestety 😭 jeden pączek padł moim łupem,ale obiecałam sobie że tylko jeden i koniec. Dziewczynki z oczkami juz zaczyna być dobrze,ale dzisiaj mam obrzęk do okoła oczu i wygladam jak Chinka,ale mam nadzieję że juz teraz moze być tylko lepiej. Byłam dzosiaj na mammografi ,a za 2 tyg. będę miała wyniki z opisem. Co do wczorajszej dyskusji na temat wieku to sie nie wypowiem ....chyba tylko tyle..... eeechchchch...!!! Od soboty zostaję sama to znaczy z synem bo M z córka jadą do Austri na narty i całe obowiązki spadną na mnie .Ale mam nadzieję ze syn sie spręży i duzo pomoże ,bo jutro wraca z Zakopca to mama nadzieję że wypoczęty i chętny do pracy......no chyba ze laska wszystkie soki z niego wyciągła ,a to juz będzie gorzej. Fajnie ze dziewczyny wracaja na kafe.......DESPERADO👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie ! Wszystkie o pączkach a ja zamiast pączka zjadłam ptysia bo mogę a co!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×