Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Co się dzieję z MYCHĄ ❤️ i SZCZĘŚLIWĄ ❤️ i ORY ❤️ może porwano je dla okupu:(:(:( albo wlazły w jakiś dołek, podaję 🖐️, wychodzić!!!! SZYBKO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno o masce borowinowej pisała Obelixowa. Podobno rewelacja :P http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=2313 Zamówiłam ją przez allegro. Tylko, ze ten sklep sprzedający jakiś taki średnio zorganizowany jest. trzeba się do nich śmiesznie zapisywać. I trzeba z góry wpłacić pieniądze na konto. Mi po kilku dniach przysłali maila, ze moja wpłata nie dotarła i musiałam przesyłać dokładne dane wpłaty. Ale już to mam :)http://www.allegro.pl/item560464398_kuracja_antycellulitowa_maska_borowinowa_tolpa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kliknijcie sw mojej stopce ładny mam sówaczek :) tylko te 65 musze poprawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczny suwaczek Do2do :) zwłaszcza w połączeniu z winkowaniem :P Idę się wymaziać tołpą, zapakować w folię i wskakuję na stepka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te znowu hlają, Niezła może byc ta borowina. Majka jak skończysz dreptac i już się zmyjesz to napisz czy cellulit zniknął? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stepa zaliczyłam pół godziny, więcej nie dałam rady ;P DO2DO a jak zrobić taki suwaczek? Twój śliczny!!! Tak mi się pić chce, że i mi nalej tego winka:D A Majka TY zawijasz się w zwykłą folię spożywczą? Bo dla mnie to musi być duuużo tej folii:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
............... no tak ............... poszły chlać ......................... pijaczki :P Ciekawe tylko która bździągwa zaczarowała mój zegarek ...... dawno już nie męczyłam się tak na stepie .... każda minuta z godzinę chyba trwała ... ale swoje 45, choć z wielkim bólem .... wydreptałam :classic_cool: Emma mój cellulit powiedział, że owszem zniknie, ale pod warunkiem, że laski na pierducie zaczną wreszcie więcej pisać :P Tak więc mój cellulit w Waszych ... leniwych palcach :) Mimozka :) zawijam się normalną folią spożywczą, ale mam taką gastronomiczną i jest jej na rolce bardzo dużo. Bo taka ze sklepu to mi też szybko się kończyła :) Coś czuję, że sobie z Wami dziś więcej nie popiszę .... leniuchy :P no to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gdzie Wy jestescie Majka bo ci sie kaczuszka przegrzeje na tym steperze, ja jestem juz po dwóch moooocnnych drinkach i na dzisiaj chyba dosc, obejrzałam kocham cie polsko i nie mam planów na reszte wieczoru bo blokada za scianą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chcę Wam powiedzieć, ze mam ten balsam co Mimozka wkleiła i na drugim miejscu jest w tym sklepie i fajny jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. pierwszy w kolejce jest w ym sklepie mimozki i powiem ze ja w zwykłej aptece za dwupak czyli 2 sztuki po 200 ml tego samego kosmetyku zapłaciłam 32 zł wiec te ceny to zadna rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale że gadam do siebie, to sie juz pożegnam, dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
– I co ty będziesz tak czekał? – Będę. – Będziesz warował jak pies? – Jak pies. – Bo zrobiłbyś dla mnie wszystko? – Wszystko. – I skoczyłbyś w ogień? – Skoczyłbym. – To weź skocz, zrób herbatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo !!!!!!!!!!!!!!! Donia :) przybij piątkę :) Blokady za ścianą nie zazdroszczę :O Mógłby się ten Twój chłopina wreszcie zbuntować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, lezy w łózeczku (mój chlop) a mamusia siedzi na krzesle i rozmawiaja, mamusia idzie sie myc, tzn. ma zamiar :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja też gramole sie do łóżka, może zrozumie aluzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia , a może by tak przy okazji rozmowy z mamusią :P rzucić, ale tak wiesz .... z ogromną troską w głosie :P żeby się może Twój pan przebadał w kierunku płodności? Bo Ty już zapobiegawczo już to zrobiłaś i z Tobą jest wszystko oki. Więc ten brak dzieciątka może być z innej przyczyny ..... Może wtedy szanowna mamusia i szanowny mężulek aluzję zrozumieją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ........dzisiaj pracujaco przy kawce👄 Od wczorajszego wieczoru juz jestem \"słomianą wdowa\" cieżko tym razem zniosłam wyjazd mojego M .....sama sobie sie dziwie co to moze być ,ale strzeliłam focha i poszłam do sypialni nie czekajac ,aż wyjedzie ,bo byłam zła na niego o ten wyjazd co do tej pory mi sie nie zdarzało....!!!!ale cóż stało sie i już .....narty to jego pasja i naprawde swietnie jeździ. Mam nadzieję że nie pozostawicie koleżanki samej sobie i w ten weekend cześciej tu zajrzycie???? PLIS.......jeszcze nie mam planów co będe robiła ,ale wiem że sympatia mojej córci nie przyjeżdza ,bo sie uczy do jakiegoś egzaminu wiec będę miała towarzystwo swojego dziecka. Co prawda jedną kawę mam już zaliczona ,ale chyba pójde po drugą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez witam przy kawuni 🌼 nareszcie wiosna hura jak sie cieplutko na polu zrobiło ptaszunie sobie ćwiergola az sie zyc chce Moze na cholerna deprecha odejdzie z zimą i wezme sie w garsc 🌼 pozdrawiam wzystkie smerfetki w sobotnie przedpołodnie i zycze miłych porządków 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pistunie :)👄 Ja dopijam kawunie i z kundlem zmykam bo mezulek odsypia:O DONIA- zrob dokładnie tak jak Majka pisze :) bo może wam nie wychodzi bo się mama stresujecie żeanusz widelec wejdzie :o A ja ci powiem że jak ona taka upierdliwa jest że na kszesle syneczka pilnuje :p to ja przy sexie bym się chyba darła w niebo głosy to może jak ją przetrzymacie że do kibla nie wyjdzie bo jej będzie głupio to wam sama ten drugi pokoik odda :)A wtedy to juz iskry poleca tylko chałupy nie spalcie :)👄 SERUM- kochana jak dziecię masz dla siebie ,a chłopinka na nartach to może zróbcie sobie babski wieczorek maseczki , jakiś basenik, solarka, sauna i pogaduchy :) MYCHA- ja tez licze że zima juz odeszła w cholerę :) u mnie tez sloneczko więc dla tego ja wychodze z psem bo gdyby lałao to nie byoło by zmiłuj i stary by musiał wstac :p Ok uciekam z kundeliskiem buziolki dla Was 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
¯*¯«_*_»¯*¯«_*_»¯*¯«_*_»¯*¯«_*_» -::-:-: DZIEŃ DOBRY :-:-::- _*_«¯*¯»_*_«¯*¯»_*_«¯*¯»_*_«¯*¯» -:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:- ???$$$$$$$?? ??$$$$$$$$$$$$?? _??$$$$$$$$$$$$$????___ ?? ___??$$$$$$$$$$$$$$$$???? _____??$$$$$$$$$$$$$$$$$ ?? _____??$$$$$$$$$$$$$$$$ ?? _____??$$$$$$$$$$SS$$$$$?? ________????????$$$$$$$$$?? _______________?$$$$$$$$$$?? _______________?$$$$$$$$$$$?? _____________??__?$$$$$$$$$?? ___________??____??$$$$$$$$?? _________??________??$$$$$$?? _______??___________??$$$$$?? _____??______________??$$$$?? ____??__________________???? __??___??_________________?? (♥) … … … …_,,,,_ (♥) … ……,\' ¨¨¨¨¨ _`; , _ (♥) … … / ¨ ,-\'` .. _ , \\/¨ \\ (♥) … …/¨ ,`. _,- \'` ¨ ¨ C/ (♥) … …|¨; ,\' ¨ _ ¨¨_ ¨¨¨ \\ (♥) … …\\¨\\/ ¨ ¨ A _ A ¨ ¨ | (♥) … …) /\' , ¨¨ ¨ Y ¨¨ ¨ ,\' (♥) … /` \\..>, _ ¨ ^ _ ,< (♥) … \\__//´… ````` …`\\ (♥) ………|… / , ¨ ¨ ¨, \\… | (♥) ………\\… \\ ¨ ¨ ¨ ¨ /… / (♥) ……… \\… |¨ ¨ ¨ ¨|… / (♥) ……… |\\,,/ :: :: : \\,,/| (♥) ……… ;\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\" ; (♥)Dziś na duszy jest weselej (♥)Bo już jutro masz niedziele! (♥)Wykorzystaj więc te dni (♥)Niech przyniosą radość ci! (♥)Wypoczywaj, wyjedź w góry! (♥)To nic, że dziś dzień ponury (♥)Sam napełnij go miłością (♥)A odpłaci ci radością! (♥)Przyozdobi złotem liści.. (♥)Może i marzenia ziści... (♥)Zostaw smutki i robotę! (♥)Spędzaj wesoło sobotę! (♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥) Miłego - udanego weekendu KOBITKI:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj....myszko i do 2do DO 2 DO POZAZDROŚCIŁAM CI SUWACZKA I SOBIE WKLEIŁAM .ALE JESZCZE NIE WIEM CZY ABY DOBRZE ....MUSZE SPRAWDZIĆ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERUM działa :D jest :) super!!! A to dla was wieosenne kwiatuszki :) ________________(▒)(▒)))_ ______________(▒)(█)(▒))) _______________(▒)(▒))) __ __(▒)(▒)______________(▒)(▒))) ___(▒)(█)(▒)___________(▒)(█)(▒))) ____(▒)(▒)_____(▒)(▒)___(▒)(▒))) _____________(▒)(█)(▒))) ______________(▒)(▒))) _______♥odrobina wiosny na co dzień♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×