Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

TIJA- kochana ja prosto z Mazur slę ci całuski i wszystkiego naj naj 👄 i 5 z przodu❤️:D👄❤️:D👄❤️:D👄❤️:D👄❤️:D👄❤️:D👄❤️:D👄❤️:D👄❤️:D👄❤️:D👄❤️:D👄]❤️:D👄❤️:D👄❤️:D👄❤️:D👄❤️:D👄❤️:D👄❤️:D👄❤️:D👄❤️:D👄❤️:D👄❤️:D👄❤️:D👄]❤️:D👄❤️:D👄❤️:D👄❤️:D👄❤️:D👄❤️:D👄❤️:D👄❤️:D👄❤️:D👄❤️:D👄❤️:D👄❤️:D👄❤️:D👄❤️:D👄❤️:D👄❤️:D👄❤️:D👄❤️:D👄❤️:D👄❤️:D👄❤️:D👄❤️:D👄❤️:D👄❤️:D👄❤️:D👄 JUZ mnie chłopy wyganiają moż euda mi się wieczorem dopchac do kompa BUZIOLKI DLA WAS WSZYSTKICH👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA 🌼 nieustające STO LAT dla naszej miszczyni :D Miszczu mój niedościgniony, życzę ci, żeby cię nigdy humor nie opuścił. I zdrowie i zapał do działania i szczęście i ludzka życzliwośc i co tam jeszcze sobie życzysz zawsze mieć. ❤️ W podarunku przesyłam ci caaaaałą łąkę kwiatów, po prostu całą Dolinę Narcyzów. 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak? A co z moją propozycją imprezy na skype? LOLA - męskiej marudy dzisiaj nie ma, możemy gadać. I to głośno. ❤️ MAFINKA - mogę z laptopem wyjść na balkon, to będzie słychać koncert nawet na Wyspach! Zapraszam na wirtualny koncert Lanego Krafca do mnie na balkon! :D No ale teraz to sspierdalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJU I JA SIE DOLACZAM O ZYCZEN WSZYSTKIEGO NAJ NAJ ORAZ SPELNIENIA MARZEN 🌼 COS CZUJE ZE WIECZOREM tija BEDZIE POLEWAC I TORTA BEDZIE KROIĆ DLA WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA powiem, że niezłe :/ ja też nie lubiętych tłumów, jak nie ma tkich wielkich gwiazd, to jest masakra, a jak przyjechał Lenny, to będzie mega masakra :O ja wiem o co chodzi tym ludziom. Bo wszyscy przyjeżdżają samochodami, a w centrum jest mało parkingów, no więc wjeżdżają na okoliczne osiedla i parkują gdzie się da. Nie uwierzyłabyś. Porozjeżdżane ogródki, trawniki, kurwa, u nas to tak kiedyś jakieś wsioki zaparkowały pod klatką, że sąsiadka nie mogła z wózkiem wyjechać. To o to chodzi. To jest jak inwazja. Pozamykane ulice, mosty. Stan wojenny powinni wtedy w Kraku wprowadzać. Ale i to się przeżyje :D Byle do jutra, jutro będzie po wszystkim. Tylko rozdeptane bulwary, zmasakrowane trawniki, kupy śmieci pod drzwiami, ale spoko, byle tylko znowu do hejnalisty nie strzelali :D Pocieszam się jeszcze tym, że w Kraku drugi dzień leje BEZ PRZERWY. Jest obleśna pogoda. Ale u mnie na balkonie jest sucho i wszystko słychać. Widać tylko ognie sztuczne, ale tak sobie myślę, że koncertu to właśnie posłucham z balkonu, a pójdę dopiero na fajerwerki. Co wy na to? No to jak LOLUŚ, będziesz? :) MAFINKA? Wypijemy zdrowie TIJI. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tija i ja życzenia składam, a właściwie to myślałam, że to imprezka twojej córci nie wiem coś mi się ubzdurało a więc sto lat i 5 z przodu oby tylko nie za bardzo bo znikniesz całuski 👄👄👄 a tort pierwsza klasa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomba :D kuurwa tak leje i jest zimno, że chyba nawet na ognie nie pójdę :O a co to jest za \"monster\" MAFINKA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem ...wrocilam z zakupow........koszmar,ale kupilismy wiskacza wiec bedzie czym chudą t.oblewac.....hehehehe.....niech jej bozia zdrowka da.....hwehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA nie pomarłyście :D zaczekaj sekundę, ja muszę bryknąc do sklepu. Zwlekałam tak długo, bo jak myśle , że mam wychodzić na ten syf, to nawet pić mi się odechciewa :O wyglądam... wyglądam... już mi kurwa zaparkowali pod klatką 😡 chyba się po masce komuś przejdę 😠 zara wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jubilatak to już pewnie nabąbliła się i leży pod stołem, ona tak mało je i jest taka chuda, że pewnie od razu się upiła :D i tutaj my "szczupłe inaczej" mamy przewagę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sobie teraz poczekasz....bo sasiad przyszedl na drinka......ale mozemy narazie pisac poki nie pojdzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×