Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

ty zmijoooooooooooo pisz czy juz zmolestowalas ten swoj bidny steper????????!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście po urodzinach zwolnię tempo z racji podeszłego wieku:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum:) w przyszłą środę wybieram się do Artystycznej na karaoke, może też byś chciała?? Wiem że w tygodniu troche ciężko, ale może jakoś jesteś w stanie to zorganizować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam co świętować bo moja córcia jutro świadectwo z paskiem odbierze Więc może coś golniem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę świętować, bo za rok czy dwa jak już proces dojrzewania płciowego wejdzie w decydującą fazę to mogę latać 2 razy w tygodniu tłumaczyć się czemu moja córka ma tyle pał i nieobecności:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze mną starzy mieli drogę przez mękę, bo mocno mi się krew burzyła, więc córcia jest obciążona genetycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amama do nas nie pisze bo na wyspie siedzi i pewnie laptopa nie wzięła:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moze bym cos goolnela....duzy kupil jakies belty,ale wczoraj juz pilam wiec sie boje ze sie w nalog wpedze..........hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halllllo ....tija juz nawet ty mnie zostawilas??????????????? ok to ja juz tez nic nie napisze....nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę młodego wykąpać, zasraniec jak poszedł popołudniu spać to wstał dopiero po 19.00 a teraz za cholere do spania się nie wybiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm jedna? a co to jest? dla kotka? duze dziewczynki jedna to zaczynaja a nie ikoncza bo to nawet na dwie nozki nie wystarczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje......odkorkowalam....korek mi wpadl do srodka.....i te drobinki w srodku......bede musiala to szybko wypic i odkorkowac porzadnie druga....hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×