Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

mycha ....wpadla bym do ciebie,ale jak wyjde na plaze to sie greenpace zjedzie zeby wieloryba ratowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam, Lola, ty to jesteś jak mój psychoanalityk. Od razu zgadłaś co mi dolega i to przez kompa diagnozę postawiłaś:D A gdzie Kicia, pierwsza szklana Krakowa??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie pije bełty z sąsiadami ze wschodu:p ja to mimo mocno słowiańskich korzeni, nie dała bym rady z nimi pić, a podobno głowę mam mocną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to po kiego hoooja do tego doka chodzisz ja ci za darmo powiem co ci jest.....i z miloscia heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinka:D życzysz sobie żubrówkę, nalewkę czy likier kawowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naleweczke poprosze, moj tatus tez taka robi...... tnie rowno:D lece na fajerwerki i zaraz wracam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, to ja może rzeczywiście do Ciebie na wizyty będę się umawiać. Chociaż mój problem mógłby rozwiązać mały poręczny wibratorek:p Mycha, ja już nawet wiem czemu taka kąśliwa jestem od wczoraj, wszystko przez brak chłopa, normalnie zgorzkniałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeeeeeee tam ja sie nie bzykam czasem z miesiac......i co i dlatego taki hooj ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola:D powiem Ci że jak z własnego wyboru to i nam się zdarza długo, ale to my jesteśmy panami sytuacji i w każdej chwili możemy. Gorzej jak stary na obczyźnie, wtedy chce się podwójnie Ale już nie narzekam bo moja bratowa nie miała już klina 2 miesiące i jeszcze ze 4 nie będzie miała:) no chyba że na lewiznę pójdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy to na tejj kefe kobitki to założycie niedługo klub AA tija - brakiem chłopa sie nie przejmuj- jeszcze ci sie znudzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, ale cuś mnie dzisiaj zmuliło, poszłam spać jak dziecko. :O a teraz się kuurwa obudziłam, a tu już po imprezie 😭 wysikam się i spróbuję znowu zasnąć. 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pitynki 😘 Biedna Kicia przyszła wczoraj zgasić światło i zamknąć drzwi po imprezie:( UWAGA UWAGA UWAGA!!! NIE CHCĘ BYĆ NACHALNA, ALE PROSZĘ ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA STPKĘ:D:D:D DOBRA JUŻ DOBRA, WIEM JAKA JESTEM FANTASTYCZNA I JAK CIESZYCIE SIĘ RAZEM ZE MNĄ:P Atak na prawdę muszę Wam wszystkim bardzo podziękować, bo bez Was nigdy by mi się to nie udało. Gdybym w Październiku ubiegłego roku do Was nie trafiła to na pewno dzisiaj nie osiągnęłabym takiego sukcesu. Dziękuję Wam wszystkim i kocham Was za to 😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻 😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻 😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻 😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻 😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻 😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻 😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻 😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻 😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻 😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻 😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻 😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻 😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻 😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻 😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻 😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻 😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻 😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak balują do północy a potem spia z was to istne nocne marki A ja tez w nocy nie moglam spać tak mnie okropnie plecy pieka calutką noc na brzuchu przekarwienczałam i mój synuś tez spał na brzuszku Tijuś to ty juz wkładaj butelke do lodówki bo jak córcia wruci to bedziesz polewac A do której klasy twoja chodzi bo mój konczy 6 i tylko ma jedna 3 ale i tak spoko a młodszy tez dobrze ja tam za duzo od nich nie wymagam dla mnie sie nie uczą tylko dla siebie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, TIJA dobrze, że zmywać po was nie musiałam :P Dzień dobry, > dużą kaffkę poproszę :) będę pewnie znowu gdzieś popołudniu, bo za godzinkę idę do pracy i przed 15 to nie wrócę, tak więc MIŁEGO DNIA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek👄 Tija OGROMNE GRATULACJE, WIDZIALYSCIE ILE TIJA WAZY >>>>>>>>>>>>>>>>>>>69,8>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ide zrobic rozróbe na poczte:P jak nie wroce to znaczy ze mnie zamkneli w areszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No TIJA wielki SZACUNEK dla twojego dzieła JESTEŚ WIELKA w pozytywnym znaczeniu tego słowa BRAWO dziewczyno👄 Na karaoke to ja sie raczej z tobą skarbie nie wybiorę bo mi słoń na ucho nadepnoł ,ale do klubu na jakieś tance to spoko..........na tej imprezie 5 czerwca ubawiłam sie zajebiście i chętnie powtórzę......ale LOLA nie z 50-tkami ,bo nie chce sie dołować co mnie czeka.........byłam jak najbardziej z 30-stkami,bo to były urodziny mojej koleżanki właśnie 30-ste i raczej wolę otaczać sie młodzieżą ,bo takie stare rury to raczej tylko o chorobach gadają gdzie je łupie i gdzie strzyka ,a ja jak boga kocham nie chce się do tego gariatycznego towarzystwa upodobnić,ale mimo woli tak właśnie sie staje......!!!!! No i mam nadzieję że żadna dzisiaj kaca nie posiada????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×