Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

hahahah:D:D:D:D:D no co ty!!!!!!!!! Ale wytapetowani sa strasznie> Kicia paracetamolto tutaj lek na wszystko, leczy od brzucha bolenia po kurka stojenie:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeee Ja też jestem, ale zdycham:( Chora jestem jak jasna cholera i huczy mi we łbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tijus - mam za to dobra wiadomosc dla ciebie... moja szanowna sie zbuntowala i nic nie chudnie wiec mnie przegonisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHAHAHAHHAHAHA ja już Cię przegoniłam Mycho boś Ty kryzel mały:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tijka - o ty jedzo jedna... ja do ciebie z sercem z mila wiadomoscia na chorobe a ty tak do mnie... ja cie pocieszam motywuje.... a ty... 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz Mycha, coś przez tę chorobę mi się język wyostrzył:p Kochane jesteście, przy takim wsparciu na pewno szybko wyzdrowieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek :) ja dziś trochę z poślizgiem :P czasowym :D już po kaffce, biorę się teraz za coś pożytecznego, ale jeszcze nie wiem za co?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie jest majka,serum,ory,..........czyzby nas starszyzna olała???????????????????heheheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny liczę na was :) Dawać mi pomysły na prezęcik dla ciotecznej siostry na 40 -dzieche ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola ty jak bedziesz konczyla 40 stke to nie bedziemy mialy problemu z prezentem dla Ciebie👄 Do2do jakis obraz? zabiegi w spa? najlepiej jakby to bylo cos tylko dla niej...prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze mna nigdy nie ma problemu....hehehe do2do mam nadzieje ze domyslilas sie ze to zart😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wibrator odpada bo by mnie szwagier opindolił :) Nad spa myslałam :) znalazłam stronke gdzie sa fajne że czy ale moja siostra lotu balonem nie zniesie wszsytko co z woda tez odpada bo topiła się kiedyś :o my śle juz nad jakimis brazoletami , pirdzionkami, kolczykami sama nie wiem :( Tu macie tą stronke z róznymi lotami balonem itd. http://www.znajdzprezent.pl/Prezenty/40-te-urodziny/cz1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Skarby❤️ Nie , ja was nie olałam👄 ale od dłuszego czasu olewam siebie i to totalnie........wpadłam w jakąś czarną \"dupę \" i tak sobie tkwię w zawieszeniu życiowym bbbllleeee............a najśmieszniejsze jest to ze tak naprawdę to nie znam przyczyny tego zajebistego zjawiska!!!!!!NO moze nie tak do końca nie znam ,ale nigdy nawet mi sie nie śniło że w pewnym wieku zaczyna odbijać szajba przed każdymi zbliżającymi sie urodzinami.........no i widzicie ????!!!!LOLA nie trzeba było wywoływać wilka z lasu .....i juz zaczełam wam zrzędzić bbuuuuu ....przegońcie mnie ,bo ludzią nie są potrzebni tacy przychlaści co ślą złe fluidy nawet nawet przez łącza netu. Tak ze dziewczynki ja tak sobie myśle że zaczne funkcjonować dopiero po tym dniu który musi nie odwołalnie nastapić. A tak po zatym wszystko ok ....jakoś sie toczy i tłoczy to życie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was pipcie ja wczoraj nie miałam kiedy napisac pare słowek bo prawie pół dnia spedziłam z małym na zakupach A potem trafila mi sie po połodniou imprezka i był delikatny zgon ale nie tylko ja wczoraj imprezowalam inne kobitki tez ale wszystko jest dla ludzi🌼 A dziś od rana siedziałam na polu i tak mnie zjarało ze nie wiem jak ja bede spac tak mnie okropnie wszystko piecze Widze ze LOLA wzieła topik w swoje rece i 3 stronki za jeden dzień są natrzaskane i tak powinno byc 😍🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem laski. Nie doczytałam, bo miałam trzy dni wyjete z zyciorysu, Tusiek dostal jakies niestrawności. Zaliczyłam trzech lekarzy w dwa dni, bo wył bez przerwy jakby go ze skory obdzierali, prawie nie spał i nie jadl. Ja sie wykoncze nerwowo. Do tego przyszedł rach za komórke i pan mąz nastukał 350 sms-ów do Plusa... bez kometarza. Po tym szpitalu mam porazenie nerwu twarzowego... Czy komus jeszcze malo? Czy to sie kiedys skończy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimaszku....caluski dla tuska...😘 juz dawno ci mowilam .....pogon tego leweg huuuuja z domu.......potrzebny ci taki starry grzyb!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie jestescie pipki.......czy ja musze sama tu siedziec?????!!!!!!!!!!! teskni mi sie za naszymi pogaduszkami......... nie wierze ze jestescie tak zajete ze nie mozecie skreslic slowka...... serumek ty to musisz sie wybrac na imprezke z jakimis ryczacymi pidzisiatkami.......dowartosciowujesz sie,a swoja droga jak ja bede wygladac rownie dobrze jak ty w twojim wieku....to ja sie nie mam czego obawiac..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam dzis u psychiatry....mam nowe leki.......podobno b.mocne na poczatku.......hehehehe........ale bedzie haj.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loleczko:) tak ładnie o mnie napisałaś ze musiałam się odezwać:p Nie chciałam tego robić, bo wpędziłabym Was znowu w kompleksy, no ale skoro już tu jestem to przyznam się że chyba choroba odpuszcza bo dzisiaj na stepie dygałam 2,5godz i spaliłam 2500kal. Obiecuję że po urodzinach skończę to szaleńcze tempo, ale teraz muszę sobie coś udowodnić, bo jak tego nie zrobię to uznam żę jestem beznadziejna i do niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×