Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Ja mam żubrówkę tylko soczku do niej nie mam:( Jeszcze jakiś dziwny likier kawowy , ale strasznie w dupę wchodzi no i jakaś nalewkę z pigwy własnej roboty No to co polać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety tylko wirtualnie mogę z Wami wypić bo antybiotyk brałam, ale dzisiaj skończyłam więc w urodziny będę mogła już się namoczyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha, jeszcze takiej nie piłaś?? jest zajebiaszcza. Siedzisz pijesz i myślisz że jesteś całkiem trzeźwa, ale spróbuj wstać do kibelka, to z nóg ścina natychmiast i potem nic już nie jest takie samo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby nie palę, ale jak coś tam wypiję to bez papierocha się nie da Lola a jakimi częstujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe marlboro i to czerwone....hehehe....to po calaku.....ja juz zpalilam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo kupić to chyba takiej nie można, jedynie jak ktoś zrobi, jak się wybiorę do Ciebie na wybrzeże to wezmę z flaszkę, albo dwie:p mój tata robi ją sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malborasa to ja z chęcią, a zwłaszcza czerwonego bo jak palić to aż dym uszami idzie. mój stary jest wierny ideałom i do dzisiaj pali mocne w miękkim opakowaniu. O dziwo te fajki są droższe od wielu markowych. W tej chwili z 9zł kosztują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja mam po cenie.......ze strefy bezclowej.....20 pandow za szrtange hehehehe.........i kto tu rzadzi.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa to damy rade.. lolka przyjezdzasz do nas nad morze? 1 sierpnia mam urodziny - to jest okazja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz Mycha, ale ten termin odpada, bo ja będę hulać na weselu i wiadro gorzały mam zamiar wypić i rzucać przeszczepami do bladego świtu. W końcu w pewnym wieku to już częściej na pogrzeby niż na wesela się chadza, więc jak jest okazja to trza korzystać:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ten weekend to ja świętuję, ale nie kuś mnie tak bo jeszcze na prawdę przyjadę:) Daleko masz do morza? bo ja to koniecznie powinnam już do piachu się przyzwyczajać, a na plaży go najwięcej:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dupy nie do piachu.........................chyba ci chlopa brak ze tak zrzedzisz chudzielcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×