Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Obyśmy na tę lepszą pogodę nie czekały do maja przyszłego roku AMEN!!! Witam pitoliny😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki........... jade zaraz do londonu......naklikam fotek to wam przesle ze stolicy hehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA.......nie kracz....bo moje dziecie jest załamane nawet nie może pójść do ogrodu i sie poopalać....siedzi w swoim pokoju i oglada telewizor.....dopiero 21-07 jedzie na tydzień nad morze, a do tego czasu mówi że pleśnią na tej wsi obrośnie...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) Ja mam ciepełko i słoneczko :) wiec tam gdzie go nie ma przesyłam błyskawicznie:) Mam tez sucho w buzi po wczorajszej 40 mogłam pić do woli bo samochodem pojechalismy :) na wodnika szuwarka nie wracałam to źle nie było :) ale dzisiaj łepetynka nawet nie boli ale suszy troch:o Ale co by nie pisac imprezka była super i miło byłam zaskoczona :) KICIA- cos ty mi napisała na GG ??????????bo ja nic nie mam kochana ???? Dziewczynki uciekam się kawulecji napic i coś zjeść 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane!!!! chyba w koncu wracam do zycia-więc prosze przywróćcie mnie i przygarnijcie ponownie bo wewnetrznie kikepsko a zewnatrz.....coż...renowacja konieczna!!!! pimach- gratuluje!nie mialam okazji ci pogratulowac! dzieki kobiety za pamiec,jestescie booooskie.zawsze mozna na was liczyc! buzzzzzzziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki 🌼 rano nie moglam kawuni z wami wypic bo byłam z moim M wybrac okulary pani doktor mu przepisała do jazdy autem 🌼 a pozatym nareszcie świeci słoneczko i aż chce sie życ 😍 witaj Obeliksowa chyba juz nas nie opuścisz 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmach
Jakie słońce? Zapomnialam już, co to znaczy sloneczny dzień. :-( Oddałam dziś do badania mocz Tuśka i teraz czekam z duszą na ramieniu na wynik. Pełny będzie po 5 dniach, ale po trzech mozna dzwonić, czy poziom jakiś bakterii rosnie. Matko, oby nie, bo nie wyobrazam sobie zniwu szpitala. Jezeli chore dziecko jest apatyczne, to moje jest zupełnie zdrowe. Od kilku dni wrzeszczy jak najete, nie chce spac i chyba mu sie nudzi. Zastanawiam się, czy w przyszłości nie zostanie piosenkarzem rockowym, bo w takie zachrypniete rejestry wchodzi... Obelixowa, dziekuję. ❤️ Jak sobie radzisz? Mnie chyba dopada znieczulica, bo przestaje slyszec ten wrzask. Dzięki dziewczyny za ciepłe słowa. Może kiedyś wyjde na prostą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) ja juz jestem :) byłam dzisiaj na usg ogladac mój kamyczek :) ale jest taki sam jak był więc nic nie musze robić z nim puki co :) PIMACH- z tusiem napewno wszystko ok i mocz ładniutki wyjdzie trzymam kciukaski :) OBELIXOWA- łobuzico kochana no wrescie :) klikaj jak tam Pola :) MAJKA- za cholere nie wiem jak to sie nazywa bo mi sie skończyło iwywaliłam :( ale myslę że w sklepie ci to dadza bez problemu albo w markecie kupisz :) Wrazie jak by to nie pomogło to udała bym sie tam gdzie laptopika kupowałas bo może trzeba styk przeczyscić:) ABSRAKCJONISTKA- od kiedy jestes w polsce :) Pytam bo ja na mazurkach będe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO2DO no to może napisałam do koś innego, bo piszę, ze starego kompa a tu nie mam waszych numerów, to mi się wszystko wyświetla jako nieznajomy. Po tresci dochodzę kto pisze, a tak z treści to mi się wydawało, że to ty do mnie pisałaś. A to nie ty? No to kto do mnie pisał o tym wisiorku?? :D Mój laptop jednak ma śmierć kliniczną (bo zakładam, że jeszcze się wybudzi. kiedyś), jest kuurwa bomba, bo nawet nie mogę zrobić kopii tego co mam na kompie. boję się ,że panowie w serwisie wyczyszczą mi dysk. DRAMAT :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do :) dzięki 👄 byłam dziś w szczecinie i kupiłam sobie tego cośka na sprzężone powietrze :) Nie wiem tylko, czy to coś mojemu laptopowi pomoże ..... niestety ....... I czasami jest tak, ze klawisze chodzą mi dobrze, a potem znowu źle muszę poobserwować z czym te zmiany się wiążą ..... Obelixowa :) krajanko !!!!! Witaj 👄 i Pola też 👄👄👄 Dziewczynki, jakoś nie mam weny do zabierania głosu ....... Zastanawiam się, czy ja jestem całkiem zeschizowana i nienormalna, czy Wy czasami też tak macie ? .............. Wystarczy kuurwa jedno słowo albo jedno zdanie, żeby mi kompletnie zepsuć nastrój .... i to tak porządnie ..... A resztę robi już za mnie moja pierdolona bujna wyobraźnia ... i potem już tylko duuupa 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko tak sobie wpadłam na chwilkę ....... ciekawe, czy przełożę kolejną stronkę w naszej historycznej (histErycznej???? :P ) księdze dziejowej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja cos czuje że TIJA nam z nienacka ja zgarnie hihihiihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e !!!!! wstrętne lampucery 👄 nie dacie starowince sie zabawić :P no to ciekawe na którą padnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×