Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Pimaszku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Należy Ci się Oskar za opis na gg !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko, długo szukałam właściwego, ale ten od razu przypadł mi do gustu. ;-) Zawsze byłam złosliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko, jak zwał tak zwał, ale haslo jest przednie. Chyba muszę wrócic do pracy albo chociaz zacząc czytać ksiązki, bo chcialam napisać \"chasło\". Masakra. Tusiek po popołudniowym wyciu padł i spi juz ponad 4 h. Musiałam zaprzyjaźnić się z laktatorem, bo cyce mam już twarde jak arbuzy. I nic nie zapowiada, zeby miał sie obudzic. Nawet stalam nad łóżeczkiem i tyrpałam gosciem, bo się nie ruszal i bałam się, czy żyje. A diete wzięło w leb. Nikt nie chcial sie ze mną odchudzać, więc pożarłam paczkę ciastek z cukrem. Bez sensu. Chcialam zrobić damskie pompki, ale po dwóch wymieklam. Katastrofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimaszku, przecież ja też nieustająco chcę schudnąć !!!!! :P Ale jeśli to Cię pocieszy, to powiem Ci, że ja w związku z najgorszym dniem @ pochłonęłam dziś: na śniadanie chleb z pasztetem, na II śn. gofera z bitą i owocami, na obiad udko z górą sałaty w śmietanie, na kolację chleb z małosolnym, potem jeszcze porcję lodów i ciągle nie mogę sobie znaleźć miejsca 😭 nie jestem głodna, ale ciągle chce mi sie coś jeść, a nie mogę trafić ... jeśli wiesz co mam na myśli ...... dobrze, że już noc się robi ..... oby do jutra, rano powinno być juz lepiej ....... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa..... dokąd ten świat zmierza????!!!! mojej koleżanki mąż pojechał w czwartek do Sopotu na wydłużony weekend i odwiedził dwa ekskluzywne burdele w Gdyni KOSZMAR .....są 5 lat po ślubie ,a on jest od niej 12 l.starszy ma w domu młoda laske (30 l) a szuka przygód.....pytanie skąd ona o tym wie ???? bo doczepiła mu ogon (wynajeła detektywa) Zastanawiam sie czy zawsze tak było ,czy może teraz ten świat ,a raczej faceci powariowali 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj......... Ja już w pracy i po kawusi. MIMOZKA a dlaczego ty padłaś?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻 Serum, najpierw musi mi wystarczyć siemie lniane i mineralna z cytryną, ale zaraz potem dołączam się do kafffkowania:) mam przed sobą nerwowy dzionek .... synuś wyjeżdża za 2 dni na obóz i nadopiekuńczą i przejmującą mamcię delirka ogarnia :O a muszę jeszcze pozałatwiać parę ważnych spraw .... kurcze, strasznie puchną mi po nocy ręce !!!! jedna dłoń mi nawet wręcz drętwieje ...... co to może być????? Pimaszku, daj znać co słychać na placu boju 👄 Tija 👄 Ty też skrobnij jak sie Twoje sprawy mają, bo chyba ostatnio coś nie ten teges było ..... ..... u mnie mocne postanowienie dietowania ...... kuźwa ......... Gdzie reszta towarzystwa?????????? Pisać mnie tu !!!!!! Zaraz pewnie nowa stronka wskoczy !!!! która ma na nią ochotę ? :) Mimozka :) Mycha :) Kicia :) Mafinka :) Emma:) Lola :) Myszka :) Donia :) Do2do :) Abs:) Kasiunia:) Szczęśliwa:) Obeliksowa :) Mama :) Ory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum , co się będziemy leniów prosić :P same wskoczmy na następną stronkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, MAJKA wejście z hukiem! :D 🌼 dzieńdoberek laseczki 🌼 Zrobiłam sobie w zeszłym tygodniu powrót do korzeni. Dobrze trzymać gdzieś głęboko pochowane dziwne i niby niepotrzebne rzeczy jak... MŁYNEK DO KAWY! Kupiłam sobie ziarnistą i nareszcie wiem co piję. Wiem, że to sama kawa, a nie pół na pół z kasztanami czy innym badziewiem. Bardzo mnie cieszy to mielenie, jako dziecko rwałam się do obsługi młynka i widać nie przeszło mi! tak więc smacznego (_)> 🌼 SERUM -dzień dobry :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 👄 i uciekam bo mnie rota dopadł i zdycham od wczoraj choć mam nadzieję ze jest juz ciut lepiej bo w kibelku nie byłam od 6.00 rano jednym słowem mam przesrane!!! uciekam lulu muszę odespać nocke 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tija Tija
Witam całe lachonarium😘 Na wstępie wytłumaczę, że piszę z kompa mojej mamy i chyba nie pamiętam mojego hasła więc jeśli będę wstrętną pomarańczą to mnie nie wyrzucajcie:p Pimaszku❤️ kochana, moje problemy to pan pikuś w porównaniu do Twoich więc chyba czas przestać się użalać nad sobą i zacząć działać i myśleć konstruktywnie:) Dobrze zrobiłaś, podjęłaś jedyną słuszną decyzję i chociaż wiem, że teraz Twoje serce się rozdziera na milion kawałków, to zobaczysz że już niedługo ból minie. Moja babcia zawsze mówiła, że \"mała strata krótki żal\" Jeśli masz na to siłę to zrób tak jak radzą dziewczyny i weź rozwód z orzekaniem o winie. Ty i Tusiek macie prawo do godnego życia i on jest zobowiązany żeby Wam to zapewnić. Trzymam kciuki za Ciebie i Twojego małego mężczyznę i całym serduchem jestem z Wami❤️❤️❤️ Moje sprawy zaczynają powoli się klarować i wieem że jakoś wszystko się ułoży. Pieniądze to rzecz nabyta i chwilowy ich brak, czy przejściowe problemy z pracą to nie tragedia, bo mamy siebie:) Obiecuję odzywać się więcej Wagę trzymam w ryzach, ale tylko nieznacznie udało mi się ją obniżyć więc nie nanoszę zmian w stopce, tylko od nowa biorę się ostro do roboty. Postanowiłam że od dzisiaj za każdy grzeszek jedzeniowy będę robiła 50x padnij, powstań:p zobaczymy co z tego wyjdzie. Oczywiście nie zamierzam rezygnować z ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie wróciłam ,bo musiałam pobiegać po urzędach....lubie to jak cholera ,ale niestety jak mus to mus. A Majka znów zgarneła stronkę MAJKA mi od tak dawna puchna łapy że już nie zwracam na nie uwagi tylko zafundowałam sobie taki specyfikz firmy VITANA ...SALURAN jest w nim korzeń z mniszka lekarskiego co powoduje że woda lepiej przepływa i sie nie zatrzymuje w organiźmie....jak tylko przestaje je brać to zaraz mi obrzęki włażą a co do drętwienia ręki to niestety jest coś na rzeczy z kręgosłupem ,bo mój nie pozwala mi spać na wznak,a jeśli już to moja lewa dłoń drętwieje na amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majko, postanowiłas mnie wykończyc tymi malosolnymi? Tija, kochana, podobno najwyższy każdego obdziela problemami wg zasług. O kurczaki, musze byc nieźle zasłuzona... A w domu? Rznięcia głupa cd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki sorki ze z rana nie wypilam z wami kawuni ale wczoraj u nas było oberwanie chmury i były podtopienia własnie wróciłam od swoich rodziców sa zalani roboty od cholery Kobity tego nie da sie opowiedziec szok poprostu tylko 45 minut padało a takie szkody ze brak słów Ide robic jaki obiadek ale szczerze powiedziawszy ani mi sie nie chce taka jestem zjebana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie was wywiało????? ja jestem od wczoraj słomiana wdowa to mój laptopik jedyny pocieszyciel ,a tu dupa ni widu ni słychu wszystkie sie zaszyły w swoich pielaszach i koniec......jak nie to nie ide sobie pościel przebrać,a że jest tych betów dużo to chyba szybko nie wróce ....no i dobrze bo chyba ocipieje z nudów....na dodatek zeżarłam MEGA wielki obiad i mam brzuszysko jak maciora😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum, bywam, bo wszystko zalezy od wyjca. W sumie do korzystania z laptopa ni etrzeba nic słyszec, ale... Bylismy dzis u chirurga z kwestii przepuchliny, kazał się nie martwic i pokazac za poł roku. Więc wyjec wyje nadal. Nawet w wózku i w samochodzie. Ups... Wizyta u ginekologa uplyneła pod znakiem komplementów od pana dr ( balsam na moją zraniona dusze) i bólu. Matko, chyba zostanę cnotką z wyboru. Po 10 m-cach niewspółzycia, bolało jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej....ja pościel przebrałam i załadowałam już do pralki ,a tu nadal pomór...!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo PIMACH chociaż ty jesteś👄 może tą przepuklina nie ma co sie martwić na zapas i pan doktor ma rację...... a czym że cię tak pan ginekolog skomplementował?????? bo mojego znajomego żona rozwiodła sie z nim właśnie dla ginekologa ,bo powiedział jej ze pierwszy raz w ,życiu widzi takie "krocze" a że racji zawodu naogladał sie ich dosyć sporo,ale pani była tak oczarowana i to z wzajemnoście że zostawili swoje rodziny i sa już razem 8 l........ale ja nie mam nic konkretnego na mysli co do twojej osoby 👄 NO CHYBA ŻĘ ???????? DR. ma 190 cm i jest przystojnym brunetem z powalającym uśmiechem i tymi swoimi wygłaskanymi raczkami i nie tylko potrafi zdziałać CUDA ...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już słoneczka u siebie w chatce, więc i pod swoim nikiem będę pisała:) Wyobraźcie sobie że mnie tak dzisiaj poszarpało, że basen o pojemności 2500l opróżniłam miską, podlewając przy tym całą 700m działkę. Myślę że można to uznać za pełnowartościowy trening:p i mogę sobie darować steper dzisiaj. Zajęło mi to 3 godziny. Do tego wcieliłam w życie mój sposób na łakomstwo i ukarałam się za wafelki które zeżarłam do kawki 50 powtórzeniami padnij-powstań, muszę powiedzieć że dostałam w kość. Pimach:) ja też chcę takiego ginekologa co by tak pięknie walory docenił:) Serum:) już piernaty masz przebrane??? to teraz tę całą pościel wyprać trzeba. Dobrze że z praniem nie musimy chodzić z tarą nad rzekę tak jak nasze pra pra pra babki Myszka😘 Majka😘 i dla wszystkich perełek 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 😴 ja dzisiaj byłam w gościach u teściowej:P i teraz piję sobie napój i oglądam tv... wróciłam całą więc nie jest źle:) Pimach pisałąś o przepuklinie to nie wiem kto ją ma Ty czy Tusiek? Jeśli Tusiek to wiem z doświadczenia, ze nie ma się czym martwić:) jeśli o Ciebie to nic nie wiem:( I ja dziś pościel prałam bo słoneczko świeciła jak w lato:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parzę kawkę....dawać kubki. Witam w letni dzień .....A NIECH MI TYLKO KTÓRA POWIE ŻE NA WEEKEND POGODA SIE MA ZEPSUĆ TO ZABIJE !!!!! przecież ja w piątek jade nad morze i nie można mi tego zrobić😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam witam Słońce za oknem jak balija więc i buziak się cieszy od ucha do ucha:D Serum dawaj tą kawkę❤️ Mam takie zakwasy po opróżnianiu basenu że ledwo się ruszam, ale jak wiecie, lubię ten ból:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×