Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

co do kawy to nie wiem .... ale ciasto ???? hm....... ciasto ... ciasto ... mówisz o tej szarlotce, którą w nocy Mafinka obdzielała? :P no niestety ..... ciasto wyszło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babolki ja rano wstalam ale nie mialam czasu na kompa siąść Bo musialam isc do sasiadki a potem pojechałam z M na zakuy a teraz sprzatanie i gotowanie obiadu U ,mnie piekna słoneczna pogoda a zato w nocy bezie piekny mrozik KICIAKOCIA te nasze babole pewnie pozazdroszcza ci tego dżojstika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka MAJKA z sanek nie spałaś na kuligu?! Jak się odmrozisz napisz koniecznie❤️ U mnie ponuro dziś i mrozi niemiłosiernie, brrr... Myszka i ja też dzisiaj byłam na zakupach spożywczych i mam w zamiarze oponki z drożdżami upiec bo pyszne są!!! Kicia a Ty kiedy wracasz do kraju? Biorę się pranie no i te oponki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam moją dietę od jutra, bo chciałam się wpisac do tabelki ale niestety nie mam odwagi wejść na wagę:P g.8.00 - czarna kawa g. 10.00 – 2 trójkąciki serka topionego g. 12.00 – jajko na twardo g. 14.00 – jabłko g. 16.00 – 1/4 gotowanej piersi drobiowej + pomidor lub ogórek g. 18.00 – 1/2kostki chudego białego sera g. 20.00 - lampka czerwonego wina (duuuża:D) Liczę na motywację z WASZEJ strony, a może któraś się dołączy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwaj kumple spotykają się w barze: - Stary, na parkingu stoi mój samochód a w środku nimfomanka tak napalona, że już nie mam sił z nią baraszkować. Światło w moim samochodzie nie działa, więc idź tam, ona nawet nie pozna, że to kto inny, a ty sobie poużywasz. Kolega posłuchał jego rady, poszedł do samochodu i rzeczywiście - po paru minutach baraszkował w najlepsze z tajemniczą nimfomanką na tylnym siedzeniu samochodu. Nagle rozległo się energiczne pukanie w szybę. Policjant świecąc latarką do środka wozu upomniał kochanków: - Czy wiedzą państwu, że nie wolno tego robić w miejscu publicznym?! - Panie władzo, ale to moja żona - odpowiedział facet. - Ach, to co innego. Przepraszam, nie wiedziałem - odrzekł policjant. - Prawdę mówiąc ja też nie, dopóki pan nie zaświecił. Mężczyzna około 40-tki pomykał szosą w swoim nowiutkim Porsche. Kiedy już dwukrotnie przekroczył dozwolona prędkość we wstecznym lusterku zobaczył charakterystyczne czerwono-niebieskie migające światełka. Pewien mocy swojego samochodu ostro przyspieszył, ale wóz policyjny nie dawał za wygraną. Po chwili zdał sobie jednak sprawę, że w ten sposób może przysporzyć sobie wielu kłopotów i zjechał na pobocze. Policjant podszedł do niego, bez słowa sprawdził prawo jazdy i powiedział: - To był dla mnie długi dzień, zbliża się koniec mojej zmiany, na dodatek jest piątek trzynastego. Mam dość papierkowej roboty, wiec jeśli znajdzie pan jakieś dobre wytłumaczenie na swoja ucieczkę, pozwolę panu odjechać bez mandatu. Mężczyzna pomyślał chwilkę i powiedział: - W zeszłym tygodniu moja żona zostawiła mnie dla jakiegoś policjanta. Bałem się, że chciał mi ją pan oddać. - Życzę miłego weekendu - powiedział policjant. Do sali egzaminacyjnej wchodzi mocno podchmielony student i bełkotając z lekka pyta: - Panie Psssorze, czy przeeeegzaminuje pan pijanego studenta ? - Absolutnie nie! - odpowiada profesor. - Aleszz, panie psorze, niech się Pan zgodzi... - Nie! - oponuje. - Alee, niech pan zrobi wyjątek, choć raz... - OK, niech będzie... Na co ów student się odwraca i krzyczy: - Chłopaki! Wnieście Zbyszka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie:) U mnie pada....deszcz jasna sprawa:P cieplo jak na wiosne:) Mimozka czekam na opnki:P mniam:) wymiana na szarlotke:P?? Dowcipasy super:). Wiesz co najardziej podoba mi sie w tej diecie?....kieliszek winka:D, ja sie nie przylacze, ae bede kibicowac🌼 Majka ale ty masz dobrze...:( ja tez chce na kulig:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewam, że przy karnawałowej sobocie jesteście na balach i baletach!!! A więc do jutra, czekam na słowa wsparcia w moim boju, co prawda jeszcze nie wiem, czy przypadkiem rano nie polegnę ale dziś mam mocne postanowienie!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, Mafinko witaj, bo już myślałam, że zostałam sama❤️ No tak mnie o ten wieczorny obowiązkowy kielich się rozchodzi:D:D:D Oponki wylatują do Ciebie, otwieraj okno - ja też czekam na szarlotki kęs, bo dziś jeszcze mogę:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimozka oponki mniam:)dziekuje:) szarlotka juz leci:) tylko duzo pij w czasie tej diety - wody czy jakies herbatki owocowe, pomoze to troche przeplukac to co zalega:P. To ja jutro z rana trzymam kciuki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia :) fakt, że ja piszę czasami długie posty, ale za to nigdy nie przebiję cię w ilosci otwartych stronek (wiem... liczysz posty :P ) i postów :) I co ty tu jeszcze robisz??? Na kiedy ten bilet miał być? Witam tak w ogóle :) Mimozka :) oczywiście w dietowaniu masz moje pełne wsparcie psychiczne!!!!! I podziwiam za podjęcie się tej diety. Ja nie dałabym tak rady. Tak jak Myszka myślę, ze powinnaś jeszcze sporo pić - herbatki zielone albo owocowe i wodę, najlepiej z cytryną. I dziel się z nami efektami 👄 Mycha 👄 a jak twoje dietowanie? Bo czuję już twoj oddech na plecach :) Melduję zainteresowane i zatroskane, ze kulig udany :) Moje wywrotki pomijam, ale dzieciaki zaliczyły ich sporo :) Z racji rozpiętości wiekowej dzieciarni (od lat 3 do 15) zdecydowalismy się na 2 kuligi - jeden dla maluchów, drugi - ekstremalny :) dla starszych :) A że były 3 auta to i asekuracja była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups ... to Mafinka radziła te herbatki:) ale jestem pewna, że Myszka, poza tradycyjną poranną kafffką, herbatkę też by doradzala :) Mafinko !!!!! Nie kuś oponkami !!!!!!!! Wystarczy mi, że moja mam drożdzówek z serem i makiem napiekła wczoraj ..... I teraz ja muszę to jeść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wszelki wypadek kopiuję tabelke, żebyście potem nie mówiły, ze się nie dopisujecie, bo nie wiadomo, gdzie sie statystyki nasze podziały :P *****************NOWY ROK***************NOWE ZMAGANIA******************** nick_____wiek____waga wyjsciowa___wzrost___teraz___cel (i data!) KICIA ____35____________70__________172______70_____60 (06.2010) MAJKA____39____________67__________164______67_____60 (05.2010)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźwa, jeszcze raz *****************NOWY ROK***************NOWE ZMAGANIA******************** nick_____wiek____waga wyjsciowa___wzrost___teraz___cel (i data!) KICIA ____35____________70__________172______70_____60 (06.2010) MAJKA____39____________67_________164______67_____60 (05.2010)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie zaszczele :P *****************NOWY ROK***************NOWE ZMAGANIA******************** nick_____wiek____waga wyjsciowa___wzrost___teraz___cel (i data!) KICIA ____35____________70__________172______70_____60 (06.2010) MAJKA____39___________67__________164_____67_____60(05.2010)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, MAJKA tym razem to był spontan a nie wyrachowanie, chciałam się po prostu pokazać :) że już jestem i żyję i dojechałam :D taka byłam szczęśliwa, że jestem już w domu, że po kilkunastu godzinach w podróży od razu złapałam za dżojstik :D :P nawet nie czułam zmęczenia :D Ja pierniczę, co za radość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA ....witam na "starych śmieciach" 👄 a jak twoje koty zaragowały na powrót pani ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha!!!! Kicia !!!!!!! No i jak na starych śmieciach? :) Uważaj na osprzęt, co by siebie ( i onego :P ) nie obetrzeć :P A tak w temacie usłyszałam ostatnio tekst, ktory mi utkwił w głowie ...... "krówka-ciągutka" :P Serum !!!!! Witaj !!!!!!! Jak remanenty? Widać początek końca? Jak już sie może zorientowałaś postanowiłyśmy znowu (wciąż i wciąż :P ) poudawać, ze sie odchudzamy :P Z nadzieją, że którejś to się wreszcie uda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko MAJECZKO daję radę, mam już niejakie doświadczenie w temacie :P SERUM Koty bardzo się ucieszyły, aż byłam w szoku :) to znaczy, te stare. Od razu się na mnie rzuciły, łasiły. A Dasza w szoku siedziała pod szafką. Raczej nie wiedziałam kto to przyjechał :( a szkoda. Dopiero potem przyszła i mruczała, ale nie sądzę, żeby mnie pamiętała. Ze swego półrocznego życia to ostatnie cztery miesiące mnie nie widziała. A jest piękna! Jakie futro! Obłęd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Podobno to ja jestem najbardziej zajęta! :P Zaczął się tydzień, a z nim bieganina. Ale, nie ma tego złego, no nie? Ruch to zdrowie :D Jak tam kawka? Ja jestem na etapie przestawiania się na inną wodę, inną kawę... pierwsza, szczerze mówiąc, mi nie smakuje :O może następna będzie lepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki ukochane :D JA własnie w grach siedze i ogórkową pichce a na drugie to dzisiaj z naleśnikami pojadę :) bo mi koncepcji brak :D A że młody dzisiaj ma lekcje krucej bo o 11.20 juz w domciu bedzie to bedzie jak znalazł :) Dziewczynki mam jeszcze jedno pytanko :) w zwiąsku z weselem mojego rodzonego brata :) jak wiecie tłuste prosie sie ze mnie zrobiło :Oi wogle gabarty mam takie sobie bo w pasie to 38-40 (zalezy czy ze streczem :p)ale w cyckach to 46 :o więc może mi być kiecke trudno dostać :o zwłaszcza że teraz szał studniówek i wszystko w rozmiarach 34-36 będzie :Ozastanawiałam sie czy może nie ubrać czarnych spodni( jak garniturowe w marynarskim stylu chodzi mi o kroj) i do tego jakąś fajną tunikową bluzke może z cekinami :O poszukam czegos w necie to wam wkleje :) A może wy byłyscie teraz gdzies w sklepach i coś fajnego widziałyscie :D czekam na wasze propozycje :) Moje jedzonko dzisiaj to :) na sniadanko kanapeczka z razowca z serkiem białym ,szczypiorkiem i pomidorkiem i olowkami :) Na przekaske jogurt naturalny i jabłko , obiadek to 1/2 kubka ogórkowej ( bez ziemniaków ale z pokrojoną marchewka i łyzka jogurtu naturalnego ) a na drugie dzisiaj warzywka na parze (1/2) mrozonki i piers kurczaka grilowana na kolacyjke 3 marchewki i dip z jogurtu czosnku, koperku :)i woda i herbacia zielona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****************NOWY ROK***************NOWE ZMAGANIA******************** nick____wiek____waga wyjsciowa___wzrost___teraz___cel (i data!) KICIA ___35____________70__________172______70____60(06.2010 MAJKA____39___________67________164_____67_____60(05.2 010) DO2DO___30___________68,5_______153_____68,5__60(27.2.2010) To i ja moje walory wpisałam hihihi:) choc tu nie ma się z czego cieszyc trzeba raczej płakac :(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehe :) Do2do :) widzę, ze waga 60 kilo jest standardową wagą współczesnych nowoczesnych kobiet :P Ja sie tylko witam i żegnam, bo mam huk roboty :O Kuźwa semestr się kończy, więc papiery 😭, do tego niedopracowana jeszcze na tip-top rada ped., że o obowiązkach opiekuna stażu nie wspomnę .... Moja dErekcja :P wprowadziła nowy druk i obowiązek składania okresowych sprawozdań z przebiegu stażu i muszę trochę swoim dziewczynom pomóc, a potem jeszcze swoje uwagi dorzucić :O W domu porobiłam już wszystkie zaległe roboty i dalej obowiązków odwlekać się chyba nie da :P Kicia:) a ile będziesz w kraju ? Myszka :) zasypało cię ? gdzie kafffka? :) Do2do :) co do kreacji to ja nie pamiętam już kiedy ostatnio mialam na sobie kieckę :) ja typowo spodniowa jestem :) I myśle, ze takie klasyczne byłyby oki :) mogą byś lekko połyskliwe. Do tedo, jak pisałaś - tunika albo ciekawa bluzka z fikuśną kamizelką na przyklad. Ja też mam wesele na początku maja i opcja "bez spodni" nawet nie wchodzi w rachubę. Co będzie do spodni uzależnione będzie od tego, czy uda mi sie ( i na ile :P ) zblizyć do wagi 60 kg :P Moja siostra od tygodnia jest na diecie proteinowej. Szkoda, ze ja nie mam takiego zacięcia, zeby sobie czegoś kompletnie odmówić 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teksty z czatów misiu85> a moze zrobimy to u mnie? młoda90> dobra zróbmy to w końcu, bo juz mi sie klikanie znudziło... misiu85> tylko ubierz cos sexownego.... młoda90> to gdzie mam przyjechac? misiu85> na Rydygiera wiesz gdzie to? młoda90> ...mieszkam na Rydygiera zaraz u Ciebie bede miśku tylko podaj mi dokładny adres misiu85> czekaj powiem córce, zeby pojechala do babci...zostaniemy sami młoda90> ok młoda90> z/w stary cos chce ode mnie młoda90> ej...sorry, ale ojciec powiedział mi przed chwilą, że babcia zrobiła konfitury i mam po nie jechac:/ misiu85> yyyyy a jak masz na imię w ogóle? młoda90> Agnieszka misiu85> (NO SIGNAL) Stary - jakbym sie przespal z Twoja zona to bylibysmy szwagry czy swaty? Bylibysmy kwita wam chłopakom zawsze do zabawy potrzebne jest piwo? a wam dziewczynom do seksu potrzebna jest gra wstępna no i co? masz nagie fotki swojej dziewczyny? nie :/ a chcesz pare? doszedlem do wniosku ze trojkacik nie moze skladac sie z dwoch kobiet i jednego faceta czemu? trojkąt nie może składać się z dwóch kątów rozwartych poszedlem z nudow na wyklad a tam kolokwium cześć kochanie moje...co teraz robisz?? no cześć koteczku...a może najpierw małe przepraszam... oh no tak.wybacz że przyszedłem do Ciebie wczoraj pijany...przepraszam o to akurat sie nie gniewam ale czy mógłbyś mnie więcej nie nazywać "anym trolem" Brat znajomego ,student IV roku medycyny ,znalazł zdechłego kota na ulicy , długo sie niezastanawiajac zabrał ścierwo do MacDonalda podszedł do lady i rzucił na nią kota, wszyscy osłupieli , a on powiedział "To juz ostani jakiego wam przynosze " i uciekł Cześć... Mateusz? Cześć, no Mateusz, a kto pyta? Twoja dziewczyna to Anka, tak? No tak, a co? Ty jej kupujesz tabletki antykoncepcyjne? No tak, ale o co chodzi i kim jesteś? Nieważne.. ja tak tylko... podziękować Ci chciałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wpadłem do dziewczyny, taka niespodziankę chciałem zrobić. Więc, zadzwoniłem ładnie. Ona otwiera. Więc sie spytałem czy są rodzice, trochę zdziwionym tonem powiedziała, że nie ma. no to ja ją bach pod ścianę, łapa w gatki a druga pod koszulkę i daje czadu Ogier! Brawo brawo Powiedziała mi w ciągu tych pięciu miesięcy wszystko, ale zapomniała dodać, że ma siostrę bliźniaczkę. milusia14> HEJ KTO POKLIKA? nie pisz z CAPSLOCKIEM ! A JEST TU WOGOLE TAKI? kobiety to słaba płeć... tak? to spróbuj w nocy przeciągnąć kołdrę na swoją stronę... Forum Onetu: Zapytalem pana ktory instalowal mi internet gdzie mozna kupic dostep do google i za ile, bo mysle ze bardzo mi taka wyszukiwarka by sie przydala. On mi zaoferowal ze za 50 zl mi zrobi taki lewy skrot na pulpicie do google. Zgodzilem sie ale teraz mam obawy czy moga wykryc ze uzywam google nielegalnie i czy nie lepiej jednak skasowac ten skrot i zakupic dostep oryginalny? Dziekuje za pomoc. jadę sobie dzisiaj autobusem, takim z tyłem bez siedzeń i tam właśnie stoję autobus zjezdza na przystanek i widzę znajome twarze kanarów jeden z nich, grubas, wchodzi przez wejście przy kierowcy i wali "bileciki do kontroli", drugi jest przy wyjściu z tyłu, stoi przy autobusie i kontroluje tych, co wychodzą jakiś koleś stoi obok mnie i mówi "******.." to myślę sobie ło facet kiepsko z tobą, a on podchodzi do jakiejś kobiety, która siedzi i mówi "bileciki do kontroli", ta mu daje bilet, on go bierze, mówi "momencik" i ładuje się przez drzwi z tyłu! kanar go sprawdził i facet się zmył.. ćwierć autobusu wstawiało się potem za tą kobietą.. Słuchaj, co nam dzisiaj wykładowca opowiedział. Gdzieś w Stanach młoda dziewczyna dostała zapaści, umarła, zabrali ją do kostnicy. Parę dni później jej rodzice przyszli po ciało, ale jakoś nikt im nie chciał go wydać, w końcu lekarz zaprosił ich do gabinetu i siłą wlał walerianę do gardła. Otóż w tym szpitalu w kostnicy pracował pewien... zboczeniec. Patrzy, a tu piękną, młodą dziewczynę przywieźli, no to co sobie będzie żałował. Zaczął korzystać, wykonywał ruch podobny do reanimacji, kiedy to dziewczyna otworzyła oczy. Facet był nieprzyzwyczajony do takiego zachowania partnerek, więc z wrzaskiem spadł z niej. Okazało się, że dziewczyna wcale nie umarła, tylko zapadła w letarg. O ja ę... No i zrobiła się afera, facetowi postawiono zarzuty profanacji zwłok. Nie można było tego udowodnić, a że dziewczyna ożyła, to nie bardzo mogła za zwłoki robić. Chcieli zmienić kwalifikację prawną czynu i oskarżyć go o gwałt, ale dziewczyna nie wniosła oskarżenia, bo było nie było, dzięki temu ożyła. Żesz... A na koniec, facet-zboczeniec wytoczył dziewczynie sprawę, że spadając z niej, złamał sobie nogę. Dostał 4 tysiące odszkodowania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlasnie.. nie kupujcie alufelg na allegro! Wygralem licytacje, i koles mi napisal, ze musze poczekac tydzien, bo musi zlokalizowac samochod z takimi alusami w w-wie. Menelom nie można ufać A co? Stoję sobie pod sklepem i podchodzi typowy pan smakosz i mówi "ej szefie dorzuć się na winko" no to ja mu rzuciłem 50 gr bo mam słabośc do nich I co w tym takiego? Po pięciu minutach wychodzi , patrzę , a ta menda sobie chleb kupiła Myshon> Mój znajomy pracuje w salonie Plusa i pewnego dnia przychodzi młoda, ładna pani i mówi do niego: Myshon> - Potrzebuje pomocy: mój mąż wyjechał, okres mi się skończył i nie ma mi kto załadować. Myshon> No i po chwili wyciągnęła swój telefon, a personel w śmiech. ale mam nieziemską babcie ostatnio jak grila robiłem, to weszła do kuchni, gdzie dziewczyny robiły jakieś mięsko i rzuciła hasło: Wiecie dziewczyny, mówią, że gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść po czym odwraca się do facetów i mówi: ale jest co podupczyć.. Krótko: Ja lubię porządek, ale przypominający pozorny nieład. Dlatego jeśli przyjdziesz, i widzisz krzywo leżące książki, to zapewne nie dlatego że je tak rzuciłem, tylko dlatego, że tak je ułożyłem... A dwucentymetrowa warstwa kurzu jest na telewizorze nie dlatego, że jestem leniem, tylko po prostu tak go usypałem. szkodnik> Anka I jak ten test ciążowy?! Jesteś już? :| Ani nie ma w tej chwili w domu, wyszła do apteki po "kremik". Eee.. A z kim mam przyjemność? To zależy od testu. Jak wynik będzie pozytywny, możesz mi mówić "teściu". Jesteś głupi nie możesz powiedzieć, ze jestem głupi możesz co najwyżej powiedzieć, że twoim zdaniem jestem głupi dobra... dobra moim zdaniem jesteś głupi jebie mnie twoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×