Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

hej dziewuszki :) ja tak szybko :) W Nowym Roku wszystkiego wszystkiego naj naj naj !!!!!! Spelnienia marzen, zyczen, kaprysow i szalonych planow :) Ja też mam jeden szalony plan ...... MUSZE ODMŁODZIC SIE O 10 KILO :P i to jak najszybciej !!!!! No , zadowolę sie nawet 8 :P No dobra ..... 6 ..... :P oki, oki ..... 4 tez będzie dobrze .... W ogóle to kazda ilosc mniej będzie dobrze :P Jestem groooba jak beka !!!! Całuję wszystkie mocno i znikam się "robić" 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno ..... nie zapomnijcie miec dziś przy sobie o północy jakiś pieniądz :) najlepiej papierkowy ;) dobrze to zrobi w przyszłym roku waszym portfelom :) a zwłaszcza ich zawartości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj ludziom wiary... Idź już Nowy Roku - tak mówi Rok Stary i znika... z łzą w oku. Z ostatnią kartką kalendarza zerwij wszystkie złe nastroje, zapomnij o wszystkich nieudanych dniach, przekreśl niewarte w pamięci chwile i wejdź w Nowy Rok jak w nowej sukni wchodzi się na najwspanialszy bal świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie ja wam życze Wanny szampana Sexu do rana Niech ciało swawoli głowa nie boli Niech pamieć nie zawodzi alkohol nie szkodzi Spełniaja sie marzenia gdy rok cyfre zmienia Troszku z humorem ale wszystkiego co naj lepsze ja z mojej strony wam życze 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCIONKI, ja wam żełaju wsiewo najkraszczewo :D jak ja was kocham ❤️ i tak się cieszę, że jestem pierwsza w tym roku :D śpijcie dobrze 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki , życze wszystkim w tym Nowym Roku wszytkiego czego sobie wymarzycie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz sie bedę wiecej odzywa bo mam jako taki dostęp do netu, i wkońcu pochwale sie moim skarbem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki no właśnie dwa dni balujecie ja wczoraj tez byłam na imieninach u tescia głowa mnie dzis troszku zbolala Dobrze ze juz mamy za sobą wszystkie świeta Kiciakocia a ty jak po świetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem , ja też !!!!! cześć dziewczynki :) Jeszcze raz życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku !!!! 👄 Wy już odpoczywacie, a ja właśnie czekam na gości .... moja córka miala wczoraj urodziny i uparła się na kinderbal. Na szczęście wybiłam jej z głowy zapraszanie koleżanek, ale i tak rodzinne dzieci to 6 sztuk +2 moje, więc i tak będzie meksyk :O doliczając rodziców dzieci - impreza jak malowana. Mam nadzieje, ze szybko przyjdą i szybko pójdą :P Jeszcze nie doszłam do siebie po sylwestrze ;) Ubawilam się, że hej :) Trochę zaryzykowałam, bo 31 grudnia naszła mnie ochota na nowe buty .... i kupiłam sobie sliczniutkie, na wieeelkiej szpili :P Przed imprezą miałam je na nogach max 5 minut :P ale na szczęście nie wywaliłam pieniędzy w błoto, bo bawiłam się w nich do 4 rano :P ale jak je juz zdjęłam to nie było mowy o ponownym zakladaniu :P trzeba było dotańczyc na bosaka :P oho.... ktoś puka ... szrańcz idzie :P no to na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i zapraszam na kawunie w Nowym Roku(_)> Polewam jeszcze goraca U mnie zasypało na Świeta szaro a teraz biało i to sporo 🌼 MAJECZKO jak po imprezce przeżylas Ja wczoraj leniuchowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć słoneczka :) a u nas sypało i wczoraj i przedwczoraj, nikt tego nie sprząta, więc brniemy po kolana w śniegu, mało studentów zostało w kampusie, to nie ma kto ścieżek wydeptać. Muszę sama wydeptywać ścieżki do sklepu, do metra... Ale nie ma co narzekać. Zima to zima. Jest git, jest biało, zimno i tak ma być. Dziś ma spaść do -22, zobaczymy. Widzę, że po sylwestrowych szaleństwach to tylko MYSZKA i MAJKA wróciły do żywych, a reszta??? Wracajcie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja żyję ale kochane do kompa nie mam jak sie dopchac bo młody okupuje :( Ale jutro juz bedzie w szkole to klikne 👄 dla Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 Zyję Myszko, żyję :) ale jakie to zycie ?!!!!!:P musze się od dzis ostro do roboty wziąć, bo boki mi tak spuchły :P że strach ... Tylko jak to zrobić????? ;) Kicia :) to masz piękną PRAWDZIWĄ zime :) Jak te temperatury wytrzymujesz???? U mnie jest -8, -10 i ja już nie funkcjonuje poza domem :O I to prawda, że masz teraz 2 tygodnie wolnego? Coś mi sie w tv o uszy obilo, ze u was teraz kumulacja świąt :) Ale śniegu też mam full :) Wczoraj calutki dzień padało. Wszystko jest oki, zima to jakby nie patrzec jest zima, więc snieg i ujemne temperatury dziwić nie powinny .... Przynajmnie robactwo i zarazki wymrozi. Tylko czemu kurnia rozpadało się i przymrozilo jak ja muszę do pracy wracać??????? 😭 buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również żyje ,ale ledwo.....mam drugi dzień migrenę ,a tak po naszemu to łep mnie napierdala😭 Dziewuszki wszystkiego naj naj naj w nowym roku i oby dla tych którzy maja takie życzenie bedzie lepszy od tego minionego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJECZKA :P racja :D , nowy rok i potem 6-9.01 Boże Narodzenie. Mam wolne do 10, yes, yes, yes :D ma to jednak ogromny minus :( pindy w urzędzie skarbowym i imigracyjnym też nie pracują 😭 i cały plan wyjazdu 17.01 wziął w łeb. nikt mi nie załatwi papieru z US w dwa dni (zaświadczenie, które mam w dokumentach się przeterminowało) 😡 , a potem jeszcze te france z imigracyjnego :( będę się zwracać do konsulatu, żeby jakoś wyjechać, bo nie wyobrażam sobie, że nie pojadę 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lachonki u mnie tez mnustwo śniegu i jeszcze pada Skąd te anioly maja tyle puchu 🌼 Ja od jutra przechodze na diete skąnczyły sie żarty nie mam zamiaru na wiosne wyglądac ja locha 🌼 Rano bede z kawunia tak ze juz dzis zapraszam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Umnie zima na całego:O własnie sypią ponad 1cm płatki sniegu:O Aż żal mi młodego bo dzisiaj piechotą poleciał :O Bo jakiś d**ek samochód nam zastawił:O i maż nie mial jak wyjechać :( a ogołem to wszystko ok Uciekam jakies sniadanko sobie zrobic bo głodna jestem jak wilk :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Czy któraś się ze mną poodchudza ;)?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doniu cos malutko z nami do nas zaglądasz 🌼 A po Świwtach to pewnie każda bedzie chciala zrzucic pare kilosów Ja dzis jestem tylko o jabłuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, he :D nie, po prostu dziś mój R chciał pograć sobie, więc siedział na kompie. Ale tak naprawdę, to nic mi się nie chce. NIC. Ale chętnie się poodchudzam z wami. ZNOWU :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×