Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

No juz wam w NK wysłałam na wet że nas usuneli bo ponad godzinke go nie było wogle jak by go usuneli normalnie :( przynajmiej u mnie :o Już ich lac chciałam hihii:D a że ja karakn mały jestem ale bojowy to chyba bym im to całe kafe rozdupczyła w drobny maczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) to się Do2do wk.... nerwiła :) Burza w szklance wody :P Spokojnie Pchełko 👄 Od pewnego czasu coś się dzieje z kafe, bo mi tez często wyskakuje, ze nieaktywne 5 minut albo inne barachło. Ale jeszcze jest :) Doniu :) fajnie, ze znowu jesteś :) Gdzie byłas jak ciebie nie było? I dawaj z tym odchudzaniem !!!! ja też chcę :) znaczy ... muszę 😭 Ciekawe gdzie podziala sie tabelka :P A moze jej lepiej nie szukac??? ..... żarcik :P Kicia :) teraz to nawet jest wskazane, zebyś robiła NIC ;) Myszko :) a może zacznij rano polewac lepiej wodę z cytryna? :) mówili dzis w tv, ze to jest bardzo dobre na pozbycie sie toksyn z organizmu. I w ogole trzeba pic duzo soku z pomidorow, pomarańczy i czegoś tam jeszcze:) Serum :) ty też startujesz z nami ? :) A na te twoje ciagłe migreny moze melatonina by pomogla? Trzeba to brac codziennie, profilaktycznie i podobno doskonale zapobiega bólom głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj na jakimś filmie usłyszałam tekst .... ".... wstaję rano, robię przedziałek i resztę dnia mam wolne" :P Jak ja bym chciała miec choć kilka takich dni !!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to ja ha ha ha :) Bojowa "pchełka" jak okresliła to MAJKA ;) wasza jedyna w swoim rodzaju :) dotudo _____█████▓▓█████▓████ ___███████▓▓█████▓█████ __███████▓▓███████▓████ _████Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ██▓▓███████▓███ _███████████▓▓██████▓██ _██████████__▓▓▓▓▓████▓ _█████████▓________▓▓██▓ _█████████▓_________██ ██████████▓________ ██ _▓█████████____=_____███ __▓████████__________███ ___▓██xo███____♥____███ _████▓███________█████ _██████▒▒▒▒♥▒▒▒█████ __ ███▒▒▒███▒███▒▒███ ___██▒▒██████████▒▒██ ___█▒▒__█████████ ▒▒█ ____▒▒___ ███████_ ▒▒ ____▒▒__█▒▒███▒▒█▒▒ _____▒▒███●xox●███▒ ______█████████████ ____████████████████ __███████████████████ ██████████████████████ █_█_█_█_█_█_█_█_█_█_█_█_█ ●_●_●_●_●_●_●_●_●_●_●_●_●_● ________▒▒▒▒▒▒▒♥♥▒ ________▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ________ ▒▒▒▒▒▒▒▒ _________ ██████ _________██████ _________█████ ________██████ ________███_██ ________██__██ _______███_███ ______██_█_█_██

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie to sie nasza Tijka podziewa????? czyżby się już całkiem zaczochrała w tej swojej flaneli? :P A mamuski ? Obecne i przyszłe? I cała reszta? tak tak Mycha !!!! Ciebie też się to tyczy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czyżbyście postanowiły w Nowym Roku do reszty tłuszczem zarosnąć????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może jakieś środki farmakologiczne są potrzebne na rozruszanie? :P Mam pewną propozycję :P Prozac – na chęć życia. Geriavit – na się nie starzenie. Nootropil – na lepsze funkcjonowanie metabolizmu mózgu. Etopirynę – profilaktycznie ....... (Dzień Świra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRAWDZIWA ROZMOWA NAGRANA NA MORSKIEJ CZESTOTLIWOSCI ALARMOWEJ CANAL 106, NA WYBRZEZU FINISTERRA (GALICJA) POMIEDZY HISZPANAMI A AMERYKANAMI 6 PAZDZIERNIKA 1997 ROKU Hiszpanie (w tle słychać trzaski): Tu mówi A-853, prosimy,zmieńcie kurs o 15 stopni na południe, by uniknąć kolizji... Płyniecie wprost na nas, odległość 25 mil morskich. Amerykanie (trzaski w tle): Sugerujemy wam zmianę kursu o 15 stopni na północ, by uniknąć kolizji. Hiszpanie: Odmowa. Powtarzamy: zmieńcie swój kurs o 15 stopni na południe, by uniknąć kolizji... Amerykanie (inny glos): Tu mówi kapitan jednostki pływającej Stanów Zjednoczonych Ameryki. Nalegamy, byście zmienili swój kurs o 15 stopni na północ, by uniknąć kolizji. Hiszpanie: Nie uważamy tego ani za słuszne , ani za możliwe do wykonania. Sugerujemy wam zmianę kursu o 15 stopni na południe,by uniknąć zderzenia z nami. Amerykanie (ton głosu świadczący o wściekłości): Tu mówi KAPITAN Richard James Howard, dowodzący lotniskowcem USS Lincoln marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych; drugim co do wielkości okrętem floty amerykańskiej. Eskortują nas dwa okręty pancerne, sześć niszczycieli,piec krążowników, cztery okręty podwodne oraz liczne jednostki wspomagające. Udajemy sie w kierunku Zatoki Perskiej w celu przeprowadzenia manewrów wojennych w obliczu możliwej ofensywy ze strony wojsk irackich. Nie sugeruje... ROZKAZUJE WAM ZMIENIC KURS O 15 STOPNI NA PÓLNOC! W przeciwnym razie będziemy zmuszeni podjąć działania konieczne by zapewnić bezpieczeństwo temu okrętowi, jak również silom koalicji. Należycie do państwa sprzymierzonego,jesteście członkiem NATO i rzeczonej koalicji.Zadam natychmiastowego posłuszeństwa i usunięcia sie z drogi! Hiszpanie: Tu mówi Juan Manuel Salas Alcántara. Jest nas dwóch. Eskortuje nas nasz pies, jest tez z nami nasze jedzenie, dwa piwa i kanarek, który teraz śpi. Mamy poparcie lokalnego radia La Coruna i morskiego kanału alarmowego 106. Nie udajemy się w żadnym kierunku i mówimy do was ze stałego lądu, z latarni morskiej A-853 Finisterra,z wybrzeża Galicji. Nie mamy gównianego pojęcia, które miejsce zajmujemy w rankingu hiszpańskich latarni morskich. Możecie podjąć wszelkie słuszne działania, na jakie tylko przyjdzie wam ochota, by zapewnić bezpieczeństwo waszemu zasranemu okrętowi, który za chwile rozbije się o skały; dlatego ponownie nalegamy, sugerujemy wam, iż działaniem najlepszym, najbardziej słusznym i najbardziej godnym polecenia będzie zmiana kursu o 15 stopni na południe by uniknąć zderzenia z nami. Amerykanie: OK. Przyjąłem, dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po każdym locie, piloci linii lotniczych są zobowiązani do wypełnienia kwestionariusza na temat problemów technicznych, napotkanych podczas lotu. Formularz jest następnie przekazywany mechanikom w celu dokonania odpowiednich korekt. Odpowiedzi mechaników są wpisywane w dolnej części kwestionariusza, by umożliwić pilotom zapoznanie się z nimi przed następnym lotem. Nikt nigdy nie twierdził, że załogi naziemne i mechanicy są pozbawieni poczucia humoru. Poniżej zamieszczono kilka autentycznych przykładów podanych przez pilotów linii QUANTAS oraz odpowiedzi udzielone, warto zauważyć, że QUANTAS jest jedyną z wielkich linii lotniczych, która nigdy nie miała poważnego wypadku... P = problem zgłoszony przez pilota O = Odpowiedź mechaników P: Lewa wewnętrzna opona podwozia głównego niemal wymaga wymiany. O: Niemal wymieniono lewą wewnętrzną oponę podwozia głównego. P: Przebieg lotu próbnego OK. Jedynie układ automatycznego lądowania przyziemia bardzo twardo. O: W tej maszynie nie zainstalowano układu automatycznego lądowania. P: Coś się obluzowało w kokpicie. O: Coś umocowano w kokpicie. P: Martwe owady na wiatrochronie. O: Zamówiono żywe. P: Autopilot w trybie \\\'\\\'utrzymaj wysokość\\\'\\\' obniża lot 200 stóp/minutę. O: Problem nie do odtworzenia na ziemi. P: Ślady przecieków na prawym podwoziu głównym. O: Ślady zatarto. P: Poziom DME niewiarygodnie wysoki. O: Obniżono poziom DME do bardziej wiarygodnego poziomu. P: Zaciski blokujące powodują unieruchomienie dźwigni przepustnic. O: Właśnie po to są. P: Układ IFF nie działa. O: Układ IFF zawsze nie działa, kiedy jest wyłączony. P: Przypuszczalnie szyba wiatrochronu jest pęknięta. O: Przypuszczalnie jest to prawda. P: Brak silnika nr 3. O: Silnik znaleziono na prawym skrzydle po krótkich poszukiwaniach. P: Samolot śmiesznie reaguje na stery. O: Samolot upomniano by przestał, latał prosto i zachowywał się poważnie. P: Radar mruczy. O: Przeprogramowano radar by mówił. P: Mysz w kokpicie. O: Zainstalowano kota. P: Po wyłączeniu silnika słychać jęczący odgłos. O: Usunięto pilota z samolotu. P: Zegar pilota nie działa. O: Nakręcono zegar. P: Igła ADF nr 2 szaleje. O: Złapano i uspokojono igłę ADF nr 2. P: Samolot się wznosi jak zmęczony. O: Samolot wypoczął przez noc. Testy naziemne OK. P: 3 karaluchy w kuchni. O: 1 karaluch zabity, 1 ranny, 1 uciekł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi facet do pani doktor i mówi: - Mogłaby mi pani coś dać? Mam erekcję 24 godziny na dobę. - Mogę dać panu spanie, jedzenie i trzy tysiące miesięcznie. Dyrektor wzywa Kowalskiego. - Panie Kowalski, pan wszystko robi powoli - powoli pan myśli, powoli pisze, powoli mówi, powoli się porusza! Czy jest coś, co robi pan szybko? - Tak, szybko się męczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeskoczy na parszywa strona czy nie ???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka babulki Majczko przyznam racje co do picia wody z cytrynką kiedys to stosowałam wypijałam 4 szklanki albo i wiecej dziennni teraz tez alez juz zadko I pewnie trzeba bedzie wrócic do tego Wlaśnie rano buchłam 2 szklaneczki ale teraz jast pora na kawuni bo zaraz ide do starszj pani która sie opiekuje U mnie zimka na calego a w nocy pewnie było z -15 trzyma ale jej pora Tiju co tam u Ciebie 🌼 MAJECZKO kawały extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ kobitki :) Ja mam tez zime na całego :O i własnie z kawunia w wyrku siedzę :) MAJKA - uśmiałam się :D I oczywiscie przesłałam mojemu M na meilika :D Dziewczynki a widziałyscie polaka co karmi krokodyla :D:D Jak nie tu tu macie linka :D http://www.youtube.com/watch?v=IgmTKXiljuQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ca luski dla wszystkich, ja jeszcze żyje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wszytko wróciło do normy , jestem razem ze swoimi chlopakami , czyli rodzina w komplecie, ale dalej na wygnaniu, narazie jestem do marca na macieżyńskim a potem pewnie zasile grono bezrobotnych, ale sie tym nie przejmuje, wyluzowałam i zwolniłam choc pwnie przez to szybciej sie zestarzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pochwliłam sie jeszcze że wacale tak duzo nie przytyłam i waga powoli wraca do normy, waże 59 kg i moze niedługo zamusze sie do cwiczeń aby wrócic do normy a wiosną na rower i rolki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO2DO aleś mnie nastraszyła!!! a tu na szczęście wszystko w porządku ;) ja mam ciąg dalszy opieprzania się, a wieczorkiem jedziemy do restauracji na fileta z suma, uwielbiam to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej KICIAKOCIA i co byśmy nzrobiły nowy topik trzeba by było zalożyć Z rana woda z cytrynką + kawunia Wczoraj to mnie tak głowa zbolała ale leci ciśnienie dziś juz lepiej ale nie tak jak być powinno Ide zaraz na dyżur do sąsiadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane moje👄 Wszystkim w Nowym Roku życzę duuuuuuuuuuuuużo zdrówka i ogggggggggggggggromnych spadków wagi:) A ja nadal walcze z wynikami zadawalającymi ale powiem jak bedzie jeszce lepiej:P dalej łykam ZELE i jest oki. Pozdrawiam wszystkie was razem i z osobna 👄 DO2DO nie strasz bo wiesz ja po ZELI mam szybką pikawkę i jeszcze na zawał padne:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Ja normalnie spie na stojaco a kupe roboty dzisiaj mam :( chyba mocna kawe sobie zrobię :) SZCZEŚLIWA- no wierz taki dreszczyk emocji czasem nie zaszkodzi :p hiii:D i kochana nie zniknij nam :) 🌼 JA CHCĘ WIOSNY🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdzcie tu: 30TKI DZIS WYGLADAJA MLODZIEJ NIZ 10-15 LAT TEMU? topik powstał 6 lat temu a ma 16 stron....... bu ha ha ..niesamowita wydajność :):) A wogóle DZIYN DYBRY :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykasowałam te cholerną stopkę z kilogramami........... nieaktualną zresztą.... Która gruuuuba się odchudza????? ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tym bardziej, ze duchy już tu się pojawiają :P Abs 👄 Szczęśliwa 👄 Mama 👄 I reszta 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laski....jak zawsze z nastaniem początku roku to ja za przeproszeniem "wysrać" sie nie mogę !!! Inwentaryzacja goni inwentaryzację,a spisu nie widać końca😭 mam nadzieje że do 15-01 opanuje ten idiotyzm ,bo musze mieć wszystko spisane. Ja oczywiście przystępuję do akcji OGÓLNOPOLSKIE ODCHUDZANIE .a wierzcie mi jest z czego😭ale wyniku z przed 1,5 miesiąca nie odzyskałami na moje szczęscie. ABS....jak ty kobieto to zrobiłaś że po ciąży tak szybko wróciłaś do formy i figury ???? I grunt ze jestescie razem z całą rodzinką i nie ważne że na obczyźnie...jak mówią DOM MÓJ TAM GDZIE MOJA RODZINA ....POWODZENIA . Tak że do boju dziewczyny i kilasy w dół .....do wiosny będziemy dżagi że hej....no raczej wy będziecie ,bo w moim wieku nawet jak schudnę to i tak nic mi juz nie pomoże....a jak juz jestem w temacie to mam pytanie....co myślicie ma temat BOTOKSU ??? taki okrzyknięty i słyszałam same ochy i achy ,ale ja jednak mam pewne ,a moze nawet bardzo duze watpliwosci co do stosowania tego specyfiku A WY?????....poproszę o wasze zdanie 👄 MAJKA ,,,,,bedę musiała sobie kupić te melatoninę ,a co do wody z cytryną to niestety mogę pić 3-4 dni i później moja watroba krzyczy POMOCY !!! bo mi siada....a może ja poprostu za dużo tej cytryny wciskam ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ście się rozpisały :P Nie wstyd wam??? Serum zapracowana i napisała .... Abs przy 3 dzieci napisala ...... A wy???? A wy wbiłyście swoje gruube dupska w fotele i się zaklinowałyście na pewno :P No to was jeszcze dobiję .... Podczas kiedy obrastałyście w tłuszcz :P ja dosiadłam stepa :) znaczy wlazłam na niego, bo siedzieć byłoby trudno :P i podreptałam sobie na min 25 minutek :) do moich dawnych 45 jeszcze trochę brakuje, ale na początek nie jest źle :classic_cool: No i która teraz sie jeszcze pochwali jak dzielnie ćwiczy ? Zaznaczam tylko, ze wygibasy w łóżkach :P się nie liczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA !!!!!! Żadna nic nie napisała, bo was zatkało z wrażenia i zazdrości !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P Wstawać, ruszać te swoje obwisłe cielska i ćwiczyć !!!!!! Cokolwiek !!!!!! Potrzebuję wsparcia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×