Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

no tak .... ale jakby to Kicia klikała to strona juz dawno by się zmieniła 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luxurylife
Witam. Mam na sprzedaż oryginalne perfumy takich firma jak Lacoste, Chanel, Calvin Klein, DG, DKNY, Carolina Herrera, Givenchy, Paco Rabanne, Versace, Hugo Boss, Armani, Kenzo. Posiadam zarówno męskie jak i damskie zapachy. Możliwość sprzedaży przez allegro. Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę pisać w tym wątku, lub gg: 1467750 email: luxurylife@o2.pl link do jednej z aukcji allegro: http://allegro.pl/item894415480_chanel_coco_mademoiselle_edp_100ml_nowe_bcm.html Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA wyluzuj :P :D kolejna sierota wciska jakiś badziew :D a ja dalej w Łodzi. Gleba nie została ucałowana (byłam za trzeźwa) ale była pozdrowiona. :) od WAs :) jutro jadę do Krakowa. Do ...zobaczenia ;) MAFINKA jak się trzymasz??? 👄 TIJA piękne korale! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ożesz ty ...... :P Kicia , dobrze, ze chociaż ty jesteś :) A wiesz, ze ja też, całkiem niespodziewanie wybieram sie do Krakowa? :) bedę tam z poniedziałku na wtorek. Jedziemy z mężem załatwiać interesy. Szkoda tylko, ze nie będziemy mieli czasu poszaleć, bo jedziemy tylko tam i z powrotem. Ale jak sobie pomyślę o tej drodze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w mrożny poranek u mnie brrrrrr zimno ani nie wychodze na pole ale rano było -27 stopni A teraz świeci sloneczko to w nocy znowu bedzie ładny mrozik Ja dzis leniuchuje dopiero kawunie piłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki :) Witam w ten mroźny i bardzo słoneczny dzionek :) U mnie rewolucja :) zaczeło się od pokoiku syna a.....przeskoczylismy do sypialni i przedpokoju :) I dzisiaj chyba jedziemy wybrać farby :D jeszcze stwierdziłam że namaluję obraz w stlu afrykańskim jakies kobitki ,z dzbanami na głowach liście lwiej palmy itd 160,160 ale to juz nie dzisiaj ,a naszło mnie bo mamy w domu sporo mis wazonów i instrumentów ,masek z afryki i meksyku i jak to mój mąż mówi brak tylko słonia i żyrafy hihihi:) Co do dietki to jakos dzielnie się trzymam jutro przywitam się z waga to zobaczymy co się pojawi :O Ale cos czuje że waga może wzrosła bo za 4 dni mam @ a to wiadomo że sprzyja zatrzymaniu wody w organiźmie :( Kochane klikły byscie jakies fajne przepisiaki ??? TIJA- witaj kochana koraliki pierwsza klas :) ja znalazłam sobie kolczyki na alegro więc jak je znajde ( bo ich nie zamówiłam ) to pprzesle focie tobie i jak bedziesz miała chwilke to mi zfilcujesz :D bo wole kaskę tobie wysłac niz jakiejs obcej babie tym bardziej ż emi się marzy turkus z czekoladą :) MAJKA- co do kreacji to staneło na portkach :D PORTKI GÓRĄ!!!!! i jakiejs fajnej tunice w tym tygodniu zacznę maraton po sklepach :D to jak cos kupie to wam wkleje foteczki :) kobitki uciekam do sprzatanka bo mam wszystko wywalone i całuje wszystkie 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babole.. wrocilam z polski tydzien temu,mialam byc tylko 3 dni,ale niestety z powodow atmosferycznych odwolali loty i bylam uziemiona..i to moze nie byloby takie najgorsze gdybym sie nie przeziebila i nadwyzke pobytu w polsce spedzilam w lozku....... tijka super te koraliki...masz talent kobitko..... co do mojej diety to lezy i kwiczy.....znow bede musiala zmienic rok w stopce heh.... codziennie sledze pogode w polsce i przyznam wam ze takie mrozy to masakra!!!!ja nienawidze zimna.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam sie pochwalic,ze dzis mezus mnie zaprosil na bal karnawalowy do hotelu ......pierwszy raz od nie pamietam kiedy.......mam zamiar sie wybawic za wszystkie czasy.....ma byc karaoke wiec juz sie ciesze.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
💤 ale dupiasto MAJKA weź się odezwij, może jednak cię gdzieś spotkam przypadkiem na mieście ;) dziewuszki, nic mi się nie chce :( od poniedziałku znowu zaczynam, zakupiłam zapas wody min, warzyw... no nie wiem... i jakieś herbatki dla pań po 30-tce :P do dzieła!! dziś się ważyłam na zwykłej wadze, wyszło tak 69,5-70 kg. A więc od nowa Polska Ludowa! Zabawa zaczyna się znowu. Znowu jestem w punkcie wyjścia! :O no tak... to se pogadałyśmy... do jutra :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kiciu 👄 witam pozostale Kobietki 👄 majka - to ciepelko to zapewne jakies stworzonko co sie przykleilo bo ja to aktualnie raczej odbiegam truchtem szybkim... zimno i zrec sie chce... a juz najbardziej na swiecie to czekoladki... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem już komu wierzyć, zobaczcie co piszą na wp.zdrowie i fitness: Herbaty odchudzające i wszelkiego rodzaju produkty pochodne (batoniki, programy dietetyczne) to najlepiej sprzedające się placebo na świecie! Dlaczego tak łatwo „łykamy” bajkę o odchudzaniu za pomocą herbaty? Producenci herbatek odchudzających trafili w potężną niszę wielkiego grona odbiorców. Otyłość stała się wszak problemem globalnym, a skoro tak, to trzeba było szybko odpowiedzieć na potrzeby rzeszy zrozpaczonych grubasów, którzy zapragnęli szybko tanio i co najważniejsze – bez wysiłku! – schudnąć. .................. Co najistotniejsze, większość producentów sprytnie asekuruje się i nie nazywa swoich herbat środkami na odchudzanie. Ich produkty mają jedynie to odchudzanie „wspomagać”. A zgodnie z polskim prawem takie suplementy można bez ograniczeń reklamować, a co ciekawsze – nie trzeba też udowadniać ich działania (i tak jedynym dowodem na działanie tego typu herbatek pozostaje pani z reklamy, która z chudej staje się jeszcze chudszą i to niemal w jeden wieczór). .................. Wiele osób chce wierzyć, że jeśli chudną – to właśnie dzięki herbacie. Pomyślmy jednak w jaki sposób to działa. Po pierwsze herbatę pijemy regularnie. Już sama taka regularność sprawia, że przy okazji łatwiej przychodzi nam pilnowanie „diety”. Podświadomie bardziej uważamy na to co i ile jemy, zwykle też zaczynamy regularniej spożywać posiłki (bo herbatę należy wypić po śniadaniu czy obiedzie). ................. Jednym z najczęściej stosowanych w tego typu herbatkach składników jest senes, który działa silnie przeczyszczająco. Stosowanie go przez ponad tydzień (podobnie jak innych ziół o podobnym działaniu) rozregulowuje układ trawienny, często prowadząc do zaburzenia naturalnej przemiany materii. To właśnie dlatego po odstawieniu tego typu „ziółek’ gnębią nas potem trudne zaparcia. Do czego to prowadzi? Długotrwałe przeczyszczanie organizmy zaburza tez gospodarkę elektrolitową, czasem prowadzi do odwodnienia i rozleniwia nasz układ pokarmowy do tego stopnia, że przestaje on sam radzić sobie z przemianą materii. A kiedy przemiana materii zostaje zaburzona, znowu pojawiają się problemy z utrzymaniem wagi i nasza walka ze zbędnymi kilogramami zaczyna się na nowo. I na to właśnie czekają producenci specyfików odchudzających, którzy gamę swoich produktów chętnie poszerzają o różnego typu batoniki czy płatne programy dietetyczne na bazie herbaty. ................................................................................ no, to takie co ciekawsze fragmenty. Co wy na to? Pić to dziadostwo, czy może wystarczy w takim razie zwykła herbata albo jakieś ziółka, byle regularnie? :O nie wiem sama...... No ale najważniejsze, to się napić z rana kaffki, nie?? baby???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorryyyyy :( tu zawsze rano kawą dzieli MYSZKA, jakośtak ... myślałam, że to ona ... te wasze nicki mi się czasem plączą już siępoprawiam :) CZEŚĆ MYCHA 👄 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam sie ze poniekad to prawda jesli idzie o te wspomagacze... bo przecie wiadomo ze nic nie robi sie samo... mysle jednak ze picie zielonej nikomu nie zaszkodzi a cos pic trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×