Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Tija 馃憚 co Ci臋 gn臋bi ???? PISZ !!!!!!!!! Pimaszku 馃憚 fajnie, ze tu zagl膮dasz, ale jeszcze pisz co u Ciebie :) Jak godzisz prac臋 z macierzy艅stwem? Z M poprawi艂o sie cos? Bo jest czasami na fotkach. Tusiek przes艂odki !!! Mafinko :) cwaniarko :) A no jest u mnie w rodzinie kilkoro dzieci :) Z mojej strony 9 , ze strony m臋偶a te偶 9 (oboje mamy po 3 rodze艅stwa). A te艣ciowa to teraz na prawnuka czeka, wi臋c chwilowo dosz艂am do wniosku, 偶e niech si臋 skupi na tym mo偶e :P I um贸wmy si臋 ... najpierw TY dogo艅 mnie w ilosci dzieci, a potem ewentualnie b臋dziemy si臋 艣ciga膰 :P Kicia :) RRRRR贸bcie RRRRRRyyyysi膮tko :P Wczorajszy test moje obawy nieco uspokoi艂. Zauwa偶y艂am ostatnio u siebie jedn膮 prawid艂owos膰 ....... Im mam wi臋kszy d贸艂 i nerw tym kr贸tsze sp贸dnice zakladam :P Nigdy nie nosi艂am takich kr贸tkich kiecek jak teraz :P I pierdziel臋 swoje grube nogi :P Jak menopauza to menopauza, hehe :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Tija wcale nie zeszczuplalam po ciazy:(, czekam na mojego orbiterka i zaczynam wszystko od nowa, generalnie masakra. Jak wrocilam po porodzie do domu to mialam na minusie 1kg!! Majka bardzo chetnie bym cie dogonila:P, ale.... teraz nie da rady.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej co tam u was??? nie mia艂am neta kilka tygodni ale juz mam i bede do was zagl膮dac :) :) :) majka jak dieta??? ile wazysz??? u mnie licho-63 :( ale od jutra biore sie za siebie :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Majka, co ja czytam.... Czy偶by...? Ja za kazdym razem mia艂am testy negatywne, a dziecko ju偶 by艂o widoczne na usg... Nie zebym Ci臋 mia艂a straszy膰, czy cos wr贸偶y膰 z fus贸w... Mafinko, wole si臋 nie rozpisywa膰 tutaj o tym. W kazdym razie mam kolorowy zawr贸t glowy przed koncem roku, a od wrze艣nia zostan臋 dumn膮 przedszkolank膮 prowadz膮c膮 oddzia艂 zerowy. O ile wcze艣niej nie umre ze strachu. Moja waga poszybowa艂a w g贸r臋, motywacji brak. Licze na wsparcie. Aha, Majeczko, w wakacje mam egzamin na mianowanie, czy to oznacza, 偶e mam ca艂e dwa miechy siedzie膰 na ty艂ku z oczekiwaniem na wezwanie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej kobietki, dzisiaj na standardowej kontroli u gina dowiedzia艂am si臋, 偶e mam 6mm fasolk臋!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
MIMOZKA OGROMNE GRATULACJE!!!!!!!!! ALE SUPER:D:D:D:D:D馃尲 Pimach ehhh zerowka fajna sprawa:D Dobrze bedzie, ja w Ciebie wierze:D Uwielbiam ogladac tego twojego Tusiaka na zdjeciach, jest przeslodki:D Kasiunia prawda ze z ta Majka to podejrzana sprawa:?? Ehhh teraz co miesiac obowiazkowo kazda ma robic test:P Kicia a ty to bedziesz pierwsza, bo dyskutujesz z tym Rychem i dyskutujesz:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mimozka ale musialas miec mine:D:D:D:D opowiedz swoje wrazenia:D:D Donia a jak ty sie czujesz?? Na kiedy dokladnie masz termin?? Pierwszy byl Zuziek Kasiuni, potem Tusiek Pimaszkowy.... Corcia u Obelixowej... Synek Abs(Jasiek dobrze pamietam...??).... potem.......... ja??:P....Emmy Filipek... Teraz czekamy na na Donie i Mimozke:D.... Hmmm .....Potem bedzie Majka.... i Kicia.... hahaha No i nasza Do2do....:D:D:D Wiecie co zrobmy tabelke bo sie zaraz pogubimy:D:D:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Pimach ja to nie wiem co Ci poszybowalo w gore, ale na pewno nie waga - chyba ze skrzydel dostala:P:P:P:P:P:P. Na zdjeciach widzialam ze nie z艂y chudzielec jestes:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Halo halo Kawka podana, budzimy sie spiochy!!!!!!!!! Tija czekam na Ciebie i twoja opowiesc o dolku馃尲 Na kazda z Was czekam 馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No prosz臋 :D jeden dzie艅 cz艂owieka nie ma , a tu juz ciotka zostaje hihihih:D MIMOZKA-鉂わ笍G鉂わ笍R鉂わ笍A鉂わ笍T鉂わ笍U鉂わ笍L鉂わ笍A鉂わ笍C鉂わ笍J鉂わ笍E鉂わ笍 :D:D:D:D馃憚 Wstawac babeczki moje bo kawk膮 cz臋stuj臋 > (''''''')O Ja wczoraj za艂atwia艂am sprawy do szko艂y ( kwiaty i prez臋cik dla pani tym razem b臋dzie pi贸ro, i d艂ugopisik :) po tem do fryzjera polecia艂m podci膮c w艂osy ( ko艅c贸weczki tylko ) wi臋c juz s膮 troche krutsze ale jak dla mnie to i tak d艂uga艣ne :D O 11.00 jade z bracholem dopinac sprawy z weselem zwi膮zane :) wi臋c klikne pewnie dopiero wieczorkiem :) MAFINKA - Gratuluje stronki :D i jak czekasz to mnie masz :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
PIMACH- witam ,witam :) i juz g艂o艣no krzycze 偶e ja tez chc臋 foteczki TUSIE艃KA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A co do klasy 0 :) to takie dzieciaki sa cudne:) zobaczysz beda si臋 tulic i krzycze膰 prosze pani a 艂adnie namalowa艂em :D Zobaczysz b臋dzie dobrze :) MAJKA- a ja mam nadal jeszcze nadzieje 偶e mo偶e ....:D KICIA- ja tez jestem za ma艂ym Rysie艅kiem , albo Rysie艅k膮 :D TIJA- tul臋 ci臋 mocno 鉂わ笍 i psz co to za cholera si臋 przypl膮ta艂a :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣膰 kochane perliczki! wr贸ci艂am ale za to jaka???? A wie opisze po kr贸tce: 04.05 zacze艂am walcze z swoj膮 prawie 100kg wag膮 a dok艂adnie (98,6) postanowa艂am zawalczyc rozchwalona sprawdzon膮 r贸wniez przez Majeczke diet臋 DUKANA iii co??? i sukces kochane dzizisja na wadze 86,3 i pe艂nia szcze艣膰ia mam zamai do wakacji i wczas贸w do 30 lipca poni偶e 80 zej艣c i dopne tego. 呕RE du偶o pieke te wszytskei pierniki serniki i zre z M kt贸ry dietuje sie razem ze mn膮. Do dobra tyle o mnie: Pozdrawaim was wszytskie i caaluj臋 a Tobie Mimozka naprawde szczere GRATULACJ臉

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Szczesliwe eno:P Gratulacje kochana馃尲a juz myslalam ze ty tez w ciazy:P. Wynik EXTRA, trzymam kciuki za dalsze ochudzanie!!!!!!馃尲 T I J A halo halo halo halo!!!!!!! PISAC MI TU SZYBKO!!!!!!!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no i jeszcze ja bym chciala fasolke........uczyncie jakiesz czary wstretne baby jagi 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
lolu艣 chciec to m贸c!!! ja pami臋tam 偶e sperma uszami mi sie lala 7 miesi臋cy pracy i zaskoczuy艂o, ja nogi do g贸ry podnosi艂am ja ju偶 by艂o po :p co by sie nic nei wyla艂 a wla艂o :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dokladnie, tak jak Szczesliwa pisze, wszytskie chwyty dozwolone:P Majka chyba cie namierzylam na FB:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
SZCZ臉艢LIWA- gratuluje kochana :D to teraz nam da艂as mobilizacj臋 jak nic :) LOLA- ja tez tak jak ty chce byc zaczarowana :) MAFINKA -ja Majeczke tez zlokalizowa艂m i nic nie potwierdza :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Boszeeee, tylko chwil臋 mnie nie by艂o, a tu dzieci si臋 p艂odz膮 [MIMOZKO鉂わ笍 WIELKIE GRATULACJE] te dzieci kt贸re potencjalnie mia艂y by膰, to ich nie ma [Majka, Kicia] to do Was:p. Na dodatek na topiku pokaza艂y si臋 dawno nieogl膮dane raszple:D m贸wi臋 tu o Pimaszku i Szcz臋艣liwej. Jak dla mnie bomba i mo偶ecie nawet tabelki robi膰, tylko nie liczcie na to 偶e ja tam si臋 poka偶臋 [w tej tabelce]. M贸j do艂ek by艂 艣ci艣le zwi膮zany z panik膮 przed szkoleniow膮. Ot贸偶 jak wiecie sporo przyty艂am od poprzednich wakacji:(, a wszystkie ciuchy na wieloryby dawno wywali艂am. Tegoroczna wiosna te偶 nie bardzo nastraja艂a do ciuchowych zakup贸w i w ten spos贸b u艣wiadomi艂am sobie, 偶e jak zwykle nie mam co na siebie w艂o偶y膰, a przecie偶 id臋 pozna膰 nowych ludzi. Zaczynam nowy etap w moim 偶yciu i nie mam zamiaru tego robi膰 w starych szmatach. Mog臋 by膰 gruba, ale nie zaniedbana!!!! Wczoraj zrobi艂am sobie terapi臋 zakupow膮:D wyda艂am kilka st贸wek na wyprzeda偶ach w H&M [UWIELBIAM U NICH ZAKUPY, BO PRZY POMY艣LNYCH WIATRACH TO NAWET W ICH 38 ROZMIAR SI臋 WBIJAM]:D Od razu jestem szcz臋艣liwsza, jeszcze 艣liczne japonki i turkusowe koturny, do tego nowa bielizna i mog臋 i艣膰 si臋 uczy膰:D Przepraszam, 偶e wczoraj tak Was porzuci艂am w rozterce o moje zdrowie psychiczne, ale po powrocie okaza艂o si臋 偶e mam mn贸stwo zam贸wie艅 i mia艂am kup臋 roboty, a na dodatek wszyscy karnie natychmiast wp艂acili pieni膮偶ki i mieli prawo 偶膮da膰 r贸wnie natychmiastowej wysy艂ki towaru. Powiem Wam 偶e na tych moich kuleczkach to na czysto w ubieg艂ym miesi膮cu zarobi艂am 800z艂 , a ten miesi膮c zapowiada si臋 jeszcze lepiej:) to chyba niez艂y wynik jak na prac臋 wykonywan膮 w domku siedz膮c z dzieckiem??? a mo偶e nie w ka偶dym razie na swoje zakupki mam i to si臋 liczy. No dobra, to ja teraz id臋 si臋 od艣wie偶y膰 i dalej na hu艣tawki :) pa pa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
艂aaaaa艂艂艂 !!!!!!! Jak mi艂o !!!!!! Ruch w interesie :P Nawet marnotrawne c贸ry wr贸ci艂y :) Mam ograniczony czas, wiec mo偶e wszystkiego nie napisz臋 :P ale nie cieszcie sie zbytnio :P jak nie zd膮偶膮 teraz to nadrobie wieczorem :P Mimozka !!!!! GRATULACJE !!!!!! 馃憚 Kurcze... nasz stary odchudzaniowy topik zamienia sie w topik ci膮偶 i matek Polek :P Mam mimo wszystko nadzieje, ze nie zara偶臋 sie od Was kolejnym macierzy艅stwem :P Kierujcie swoje uroki na Lol臋 i Do2do :) Pimaszku :) No witaj wreszcie !!!! I nie znikaj juz :) Ty te偶 masz przecie偶 wakacje nied艂ugo, wiec nie wykr臋cisz sie prac膮 :P Co do egzaminu na mianowanego to wszystko uzale偶nione jest od organu prowadzacego. U nas (podlegamy pod starostwo) wszystko odbywa sie szybko. Nasza dyrekcja pogoni艂a wszystkich sta偶ystow do roboty, przed po艂ow膮 czerwca mieli ju偶 zaopiniowane przez rad臋 rodzic贸w oceny pracy. Jeden kolega robi mianowanego - w tym tygodniu z艂o偶y艂 wniosek do starostwa, nastepnego dnia mia艂 ju偶 wyznaczony termin egzaminu - na 8 lipca. Trzeba sie chyba poprostu dopyta膰 tam gdzie podlegasz albo u dyrekcji. Wszystko zale偶y chyba od tego ile os贸b sk艂ada wnioski. Rozumiem, ze stosowne papiery masz juz gotowe. A w jaki spos贸b b臋dziesz robi膰 prezentacj臋 dorobku? Ten m贸j kolega robi pokaz multimedialny - jest strasznym nerwusem i woli mie膰 wszystko przed oczami :) Mafinko :) dosta艂am zaproszenie na FB :) dzieki :) niestety nie mam zielonego poj臋cia o co w tym wszystkim chodzi :P kt贸rego艣 razu sie jedynie zalogowa艂am. Teraz czekam na wakacje i kogo艣 wystarczaj膮co cierpliwego, kto by mi to wszystko 艂opatologicznie wyja艣ni艂 :P Do2do :) dosta艂am zaproszenie na FB i sie zalogowa艂am, ale nie mia艂am poj臋cia, ze jeszcze musz臋 cos potwierdza膰 :O Ale jeszcze tydzie艅 i jakos spr贸buje sie w tym wszystkim rozezna膰 :) Licz臋 na pomoc :) Kasiunia :) Ja niestety zdecydowa艂am sie odpuscic tymczasowo Dukana :P Sezon truskawkowo-grillowo-lodowy :P to jak dla mnie zdecydowanie nieodpowiednia pora na tego pana :P Za s艂aby charakter mam :P Wagowo duzo nie straci艂am (teraz jest 62-63 kg), ale wymiary mi pospada艂y i generalnie ludzie gadaj膮, ze sporo schud艂am :P Oczywiscie staram sie ubiera膰 "bardziej do cia艂a" , wci膮gam brzuch i zas艂aniam tu i 贸wdzie :P i jako艣 obleci :P Moze jesieni膮 wr贸ce do Dukana, jak mniej pokus b臋dzie ;) Ale staram sie jako tako trzyma膰 - znaczy podstawowe zasady odchudzania - wiecej cz臋stych lekkich posi艂k贸w, trawa i inne warzywa i do tego lody :P W艂asnie dzi艣 w tv m贸wili, 偶e ze s艂odyczy lody na diecie s膮 najbardziej wskazane :P S膮 nadmuchiwane powietrzem i maj膮 du偶o wody. I podobno lepiej zje艣膰 jednego loda ni偶 batonika :) Jeden warunek jest tylko - l贸d nie powinien mie膰 czekolady, bitej 艣mietany i innych tego typu dodatk贸w :P A lody domowe s膮 najbardziej kaloryczne. Na kupnych trzeba czyta膰 sk艂ad- im niewskazany sk艂adnik jest p贸藕niej wymieniony tym lepiej, bo znaczy, ze jest go mniej :P Szcz臋艣liwa :) ciesz臋 sie, ze wreszcie masz efekty :) Moja siostra zgubi艂a na Dukanie przesz艂o 20 kilo i dalej walczy :) Trzymam kciuki !!!!! Lola !!!!! Paskudna dupencjo koffffana :P Wracaj tu na sta艂e, bo bez Ciebie topik zdycha :) A ja dzis od rana akcj臋 okienno-praniowo- kwiatow膮 w domu robi臋 . I uprasza sie uprzejmie o nie wmawianie mi ci膮偶y :P Temperatura zacz臋艂a spada膰, wiec powinno by膰 dobrze :) No ale mimo wszystko jakby co to okna mam juz pomyte :P Czy kogos pomin臋艂am???? Jesli tak to wybaczcie, ale musz臋 ucieka膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Tija ale po co Ci nowa bielizna na to szkolenie to ja nie rozumiem:P:P:P?? Ciesz sie, ze sie obkupilas:) Majka jak bedziesz miala czas,to kilkaj we wszytskie zakladki. Fb ma to do siebie ze nic sie nie dzieje jak sie samemu nie dziala, jakby co to sluze pomoca z rozgryzieniem. Moim zdaniem jest przyjemniej niz na nk. Tija 800zl za krecenie kulek to moim zdaniem bardzo dobry wynik. MIMOZKA opowiadaj co u Ciebie??? Tak wogole to wam cos przypomne, kiedys Kasiunia objadala sie lodami.... okazalo sie ze jest w ciazy..... Teraz Mimozka tez lody wcianala.... Wiec teraz mowic prawde, kto jeszcze objada sie lodami??? Do2do i Lola moze trzeba jesc lody 偶eby zaciazyc??:P:P:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no i masz ci los....o czym ja mam tu pisac....nic nowego sie w sumie u mnie nie wydazylo dwa tyg temu wrocilam do domu po 2 mscach separacjii od mojego mezunia i jego tatusia ,ktory nas nawiedzil i siedzial 3 miechy,by sie fiut na mydle slizga艂......nie wytrzymalam presjii i spakowalam walizki i pojechalam na wczasy do mamy teraz koncze malowanie bo spalili mi kuchnie poza tym dalej jestem jalowa.... mimozka gratulejszyn!!!!!!!!!!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No tak fasolka 鉂わ笍 jest, tylko musz臋 bardzo uwa偶a膰 i nic praktycznie nie robi膰, chucha膰 i dmucha膰, ale co tam najwa偶niejsze, 偶eby wszystko by艂o dobrze. Trzymajcie kciuki!!! Moja mina jak si臋 dowiedzia艂am: oczy jak dwa guziki i szcz臋ka do ziemi mi opad艂a, dopiero usg mnie przekona艂o, 偶e to nie pomy艂ka lekarza, ach i t臋tno s艂ysza艂am, pi臋knie... Widz臋, 偶e zrobi艂o si臋 ra藕niej na topiku, i Szcz臋艣liwa -gratulacje spadku kilosk贸w dasz rad臋, i Pimach i Lola - dzia艂aj kochana, uda si臋 zobaczysz, ja co prawda nie le偶a艂am z nogami do g贸ry, w og贸le nie wiem kiedy to si臋 sta艂o, ale najwa偶niejsze 偶e jest!!! Majka a mo偶e do艂膮czysz do mnie, bo te plamienia to s膮 podejrzane!!! Ra藕niej by mi by艂o!!!:D Jestem jeszcze troch臋 w szoku, tym bardziej, 偶e z dnia na dzie艅 przesz艂am na L-4, nawet w pracy nie pozamyka艂am pewnych spraw.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mafinka no rzeczywi艣cie nie mog艂am powstrzyma膰 si臋 od po偶erania lod贸w, po nocach mi si臋 艣ni艂y:D No tak kto to pisa艂 o sezonie lodowym i piknikowym itd.... no chyba Majka:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×