Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

wiesz donia, ja nikogo nie potepiam za branie, kazdy podejmuje wlasne decyzje, po prostu ja nie udzwignelabym ciezaru odpowiedzialnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doniu na wieczorne niepochamowany apetyt na przykład wieczorne bzykanko non stop!!!!???? Niech bedzie to Twoje postanowienie Wielkopostne! co ty na to? i o zarciu nie bedziesz myślała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałyście? odpada niestety, mąż ma blokadę za ścianą w postaci teściowej... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze gadasz szczesliwa :D i mile i jeszcze kalorie spala a do tego umysl zajmuje jak nic innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna, te tesciowe to czasami bardzo niefajny wynalazek... moj nie chce barabara za dnia bo sie boi ze ktos wejdzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha dobre, mój się boi w nocy! To dopiero przejebane, nie? a że teściowa ma problemy z nerkami to niewiadomo kiedy wejdzie :-O, mówie Wam ja to mam życie... bez seksu😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa no co ty!!!!!!!!!!!!!!!! przeciez ci wczoraj odpisalam dawno wpieerdol nie dostalas i juz ci sie na oczy rzuca!!!!!!!!!!! masz mnie lubić i juz!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam tesciowa!!!! daj spokój ja pamietam ze jak mieszkaklam u rodziców to jeszcze stękałam a co przeciez to ludzkie! a na jego blokade to ci proponuje załóż mu prześcieradło na głowe jak koń a ty z jego dołem dasz rade1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEZ WLASNIE SPRAWDZILAM I WCZORAJ O 10;42 PISALAM DO CIEBIE TY ŚLEPOKU JEDEN ZEBY MNIE O KŁAMSTWO PODEJRZEWAC???????????????????? BYŚ IE W PIEKLE SMAZYLA!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donia - pamietam jak mnie mamuska dorwala w trakcie... czulam sie jak jaki smark ktoremu nie wolno... masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJ TESC JAK U NICH SPALISMY TO SIE DZIWIL ZE NIC W NOCY SLYCHAC NIE BYLO.....CHCIAL SYNA NA POGADUCHY BRAC.......HEHEHHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUAHAHAHAHAH ALE ZAWSZE COS.............HEHEHEHEHEHHE I PISALAM......!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZRESZTA NIE WIEDZIALAM ,ZE TO TY................BO NIE MIALAM KONTAKTOW,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja niedoszla tesciowa mnie wziela na pogadanke w kwestii czy my juz seks uprawiamy i w kwestii metod antykoncepcji... myslalam ze ze wstydu zywcem splone... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz jak spie u mojego J to mamy fajnie bo on cale pietro ma dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DONIA...........pierwszym wynalaskiem którym mnie nafaszerowano był MEZINDOL......pisze nafaszerowano ponieważ zaufałam lekarzą i myślałam że wiedzą co robią......schudłam 13-14 kg waga trzymała się ok 4 l.....ale przecież nic nie trwa wiecznie(to co piękne)😭 myslałam ze po tylu latach ffekt jo-jo mnie nie dopadnie .....jak widać pomyliłam sie i to bardzo!!!!! Co prawda popadłam w depresje,ale nie wiem czy było to związane właśnie z tym lekiem...!!! bo on już jest wycofany z Polskiego rynku i jest zakas . A jak zaczełam sobie tyć to zafundowałam sobie MERIDIE,ale niestety ,bezsenność,zmęczenie,przybicie ,pocenie i dużo innych złych odczuć z tym lekiem sie wiazało ....wiec dałam sobie spokój co tobie też radze ,bo gra nie warta świeczki......po zatym MERIDIA nie uchroni cie we wieczornym podjadaniu ,bo jak dla mnie ona traci swoja moc tak ok godz 15-16 -stej i dupa.....no chyba że śniadanie zaczeła byś jesć o godz 12.00 .bo to jast maksymalna godz do której mozna brac tego typu leki które dziaja w przysadce mózgowej ....ponieważ od tej godziny coś tam zaczyna działać w główce i później jest to jeszcze niebezpieczniejsze..........ale widzę ze Ty już zachartowana kobieta jesteś bo brałaś ADIPEX,a z tego co słyszałam jest to lek silniejszy od MERIDI..........nie wiem czy wiecie ,ze kiedyś MERIDIA kosztowała ponad 300 stówki ,a teraz mozna ja kupić za ok 60 zł przynajmniej w jednej naszej aptece tak sprzedają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×