Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

A u mnie lało od wczoraj i całą noc, i teraz wygląda jakby się miało przejaśniać, choć do końca nie może się zdecydować :) Ale co by się nie różnić za wiele też nie jest za ciepło. Gdybym była artystką albo miała w sobie jakąkolwiek hrabiowską krew powiedziałabym, że mam migrenę ..... a że raczej nie spełniam tych warunków to powiem poprostu, że mi też łeb napierdala ........ A tak w ogóle to haaaaj :) i baaaj 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie ale naklikałyscie :( MAJKA- u mnie dalej leje :( a za godzinke mykam z młodym do szkoły :( gdyby nie to że jutro na apelu ma odbierać nagrodę za konkurs plastyczny to wogle bym go już do szkoły nie posyłała :O Co do bólu głowy to ja go jeszcze nie mam ale za to napindala mnie brzucho przez @ :o Idę trzaskac carbonare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laseczki]👄 Tija jestes Masta!!!! kefirek.... cos tam i stepki?? boooszzzzeee:D A u mnie pogoda..... jak na Majorce:P Miłęgo dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinka:D u Ciebie Majorka bo nikt Ci słońca dupą nie zasłonił, a pewnie ty nam zasłoniłaś żeby więcej dla Ciebie było:p Dzisiaj jeszcze kefir więc spoko ale od jutra jadę na twarogu i to mnie nie cieszy. Zrobię wszystko żeby waga 6 z przodu pokazała już za 4 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta pogoda to jakaś masakra, ciągle zimno, wieje i pada. Wtakie dni żryć się chce jak cholera:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dramat total - zamiast byc lato to jakas jesien czy cholera wie co... i jak tu sie ma czlowiek naladowac pozytywna energia na reszte roku... ni da sie... liiipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam. I ledwo żyję. Ten szpital to masakra, codziennie Tuskowi dolegało coś nowego, ja spałam na ziemi, bez wyżywienia. Gdyby nie dostawy zywności od tesciowej, chyba padlabym z glodu. Jeszcze nie doczytałam, więc nie zabieram głosu. Paza tym, ze u mnie wieje i lac bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, wróciłam, byłam w Gąskach koło Mielna, fajnie tylko na cztery dni dwa były słoneczne, reszta lało, wiało, pogoda łózkowa, więc wyspalismy sie chyba za wszystkie czasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich🌼 a co do pogody to u mnie zdecydować sie nie może czy bedzie padać czy swiecić słońce, ale jest ogólnie cieplo Pimach, fajnie że już wróciliście i mam nadzieje że Antoś już tam nie wróci , a teraz sobie odpoczniecie i oczywiscie bedzie zdawała relacje jak szybko rośnie ❤️ a reszta nie marudzić tylko pisać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimach - dobrze ze juz jestes bo to znaczy ze jest lepiej donia - normalnie Cie chyba znielubie... jak moglas byc tak blisko mnie, nudzic sie i mnie nie nawiedzic... normalnie sie chyba obraze... 😤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach:) witajcie w domciu i na kafe 🌻 Donia:) córko marnotrawna, fajnie że też już jesteś Do2do:) może się myle, ale chyba Ty kiedyś jechałaś na 10-dniowej??? Ciekawa jestem jak się czułaś i ile zjechałaś i czy w ogóle warto się nią katować??? Czuję się dzisiaj fatalnie i nie wiem czy przez tę pogodę, czy przez to że brakuje mi węglowodanów. Może jeszcze któraś z Was próbowała swoich sił na tej diecie. Chętnie poczytam jakie wrażenia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem kqrwa pod wrazeniem :O ale napisałyście przez cały dzień, że ło!!!\\ ja cały dzień byłam w pracy, w pocie czoła stawiałam dwóje :P potem poszłam się schlać :P i oto jestem :D hej, przyjaciółki moje, gdzie jesteście?? yyyy, niech mnie ktoś przytuli!!! ale nie tak po męsku, tylko tak po babsku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO2Do zobacz co przeczytałam właśnie: lepiej mężczyźnie żyć ze złośliwą dziwką, niż żyć samemu to van gogh powiedział! a zresztą, poczytajcie same: http://kultura.wp.pl/title,Vincent-Van-Gogh,wid,11224565,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście jeebany link nie działa no po co?? to jest artykuł na WP, w dziale kultura, coś tam o van Goghu. W sumie ciekawe... dla mnie ten facet zawsze był zagadką. Schiz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia- ja akuracik lubie tego malarza :) ale u mnie to zboczenie bo ja plastyk jestem :)kotku uciekam lulu bo jutro rano czeka mnie o 9.00 wycieczka rowerowa:o syncio mnie zgłosił na nią do wychowawcy :o chyba padnę bo tak do 13.00 mam non stop pedałować :O👄 PIMACH- ciesze się że juz jesteś :) Wielkie buziolki dla Antka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to papatki DO2DO 😴 ja jutro na 10 idę na częśc ustną, będę sluchać tych, co ich dzisiaj nie oblałam.. :P cholera, może trza było wszystkich oblać, to bym miała dzien wolny! :P a tak w ogóle, to mój ulubiony to jest Toulouse - Lautrec (kuźwa, pofatygowałam sie do półki po album, żeby napisać nazwisko bez byka!) we francuskim PISANYM jestem słaba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do:) ponawiam moje wczorajsze pytanie odnośnie diety 10-dniowej🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 Pimaszku 👄 poprostu 👄 Reszta mam i dzidź, gdziekolwiek by teraz jeszcze były 👄 Do2do 👄 Kicia :) Widzę, że bardzo zdrowe podejscie do nauki masz :P Ja też uwazam, ze jak dzieciak dobrze zapracuje na ocenę to i ją uszanuje. A jak bez wysiłku 3 dostanie to sie potem tylko śmieje i dalej uczyć nie chce :P A te chłopy to tak się czasem zachowują, jakby powiedzenia Van Gogha faktycznie znały .... tylko, ze oni za bardzo nie doczytują ich do końca chyba, bo zamiast swoją samotność to oddane żony dla dziwek zostawiają :O Tija :) jak myślisz, jaka powinna być roczna składka za przynależność do Twojego fanklubu? :D Myszka :) kawy polej :) Mycha :) A ta Twoja nowa \"silna motywacja\" to złośliwa kuleżanka jakaś, czy nie daj Boże adoratorka wiesz kogo? ............. Dla reszty piszących i piszących inaczej :P 👄 Ja spaaaaaaaaaadam ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry chudzinki szykije sie przynajmniej u mnie słoneczny dzionek tija widze że chodzimy w tej samej wadze-72 i obydwie chcemy miec jak najszybciej 6 z przodu to co ścigamy się???? ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o qrwa tija własnie doczytałam ty to pieron w odchudzaniu jestes, wątpie czy ci dorównam :( ile dokladnie teraz ważysz? a co mi tam - rzucam rękawice, podnosisz???? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka:) na wpisowe do fanklubu wystarczy krzynka pifka, a potem dobra flaszka żurawiny co miesiąc:p Kasiunia:) to goń mnie bo ja dzisiaj ma 71kg na wadze:p ZA 3 DNI TO NAWET BĘDĘ MIAŁA 6 Z PRZODU CHOĆBY SKAŁY SRAŁY. NIE CHCĘ WCHODZIĆ W PODESZŁY WIEK:p JAKO 70KILOGRAMOWY WIELORYB!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha:) wczoraj zrobiłam przegląd szafy i wyjęłam za duże ciuchy, jak byś miała ochotę to mogę Ci je przesłać:p bo to ja Ciebie niedawno goniłam a teraz bidulko Ty mnie musisz:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola:) Tobie też bym coś wysłala, ale w tym rozmiarze już dawno nie mam:p Mafinka:) a ty jak stoisz z garderobą w rozmiarze namiot? Wiem że ciężko dostać takie rzeczy, stąd moja troska o Was dziewczyny:p Kasiunia:)podniosłam rękawice i daję Ci 2 nagie miecze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ dziewczynki :) Ja miałam pedałować rowerkiem z klasą mojego młodego ale mi się upiekło :) bo wychowawczyni obdzwoniła klasę i dzieciaki idą do kina :)więc ja wskakuję zaraz do wanienki i trzaskam sobie maseczke na gębule łudzac się że piękniejsza będę hihihih:D TIJA- ja robiłam 10 dniowa ale nie wytrwałam do końca :) Nie wiem dokładnie jaka ty stosujesz ale z tego co się zorietowałam moja była chyba inna bo ja nie piłam tyle kefirków:D Poszukam tej mojej i ci wkleję :)👄 KICIA- duże buzi 👄 za poswięcenie 👄 MAJKA-moja ty psorko kochana 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×